شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

در خواست اطلاعات درباره آمپول درمان خار پاشنه

1. با سلام خدمت دوستان گرامی

حدود یک ماهه که پدرم از درد شدید خار پاشنه رنج میبره به طوری که خیلی سخت میتونه راه بره . میخواستم بدونم آیا این آمپولی که دکتر تجویز کرده تا چه حد میتونه موثر باشه و آیا این بیماری رو به طور کامل از بین میبره یا نه ؟

با تشکر

لطفا هرچه زودتر جوابمو بدین.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. husky نوشته است: با سلام خدمت دوستان گرامی

حدود یک ماهه که پدرم از درد شدید خار پاشنه رنج میبره به طوری که خیلی سخت میتونه راه بره . میخواستم بدونم آیا این آمپولی که دکتر تجویز کرده تا چه حد میتونه موثر باشه و آیا این بیماری رو به طور کامل از بین میبره یا نه ؟

با تشکر

سلام
    اين آمپول ؟؟ كدام دوست من ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    نام دارو رو فراموش كرديد بگيد

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. sepideh_n نوشته است:
    husky نوشته است: با سلام خدمت دوستان گرامی

با تشکر

سلام
    اين آمپول ؟؟ كدام دوست من ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    نام دارو رو فراموش كرديد بگيد

سلام

دوست عزیز برا درمان خار پاشنه گاهی از تزریق آمپول ( کورتون ) استفاده می کنند که با این امپول میتوان التهاب موجود در ناحیه را از بین برد . ( در مریض های دیابتی این کار انجام نمیشود ) . اگر پس از 2 بار تزریق , درد مریض بهبود نیابد , از عمل جراحی استفاده میشود که فاسیا و عصب مدیال کلکنئال را آزاد میکنند . husky عزیز خاله ی من این مشکل رو داشتن و با تزریق چند دوره ای امپول و استفاده از پد حتی در منزل به مدت 7 یا 8 ماه الان کاملا خوب شدن و درد پاشون کاملا از بین رفته ،ایشون تو این مدت تحت نظر ارتوپد بودن توصیه میکنم پدر شما هم زیر نظر یه ارتوپد خوب درمان رو شروع کنن تا ایشالا خوب شن.

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 2 کاربر ديگر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید