شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 13   

بایگانی سوالات بالا بردن احتمال بارداری - 2

1. aaaa682

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    با سلام خدمت دکتر محترم
    من دوره پریودی 30تا32روزه دارم با توجه به اینکه روز 13و16و19 رابطه داشتم آیا احتمال بارداری است ترو خدا زودتر جواب بدید متشکرم

2. juzarira

اخطارها : 2 باراخطارها : 2 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    با سلام و خسته نباشید . دکتر به من گفته مقداری تنبلی تخمدان دارم . با این وجود من هرماه زودتر از 28روز پریود میشم.در موقع تخمک گذاری درد شدیدی حس میکنم و متوجه تخمک گذاری می شوم با توجه به اینکه قصد باردار شدن دارم چند سوال داشتم. آیا کسی که تنبلی دارد تخمکی ازاد میکند که به درد باروری بخورد؟                                                                                               ایا در زمان احساس درد تخمک گذاری من به پایان میرسد یا تازه شروع می شود؟ لطفا منو راهنمایی کنید با توجه به اینکه تایپیکهای موجود در رابطه با این موضوع خیلی کلی هستند ممنونم.

3. juzarira نوشته است: با سلام و خسته نباشید . دکتر به من گفته مقداری تنبلی تخمدان دارم . با این وجود من هرماه زودتر از 28روز پریود میشم.در موقع تخمک گذاری درد شدیدی حس میکنم و متوجه تخمک گذاری می شوم با توجه به اینکه قصد باردار شدن دارم چند سوال داشتم. آیا کسی که تنبلی دارد تخمکی ازاد میکند که به درد باروری بخورد؟                                                                                               ایا در زمان احساس درد تخمک گذاری من به پایان میرسد یا تازه شروع می شود؟ لطفا منو راهنمایی کنید با توجه به اینکه تایپیکهای موجود در رابطه با این موضوع خیلی کلی هستند ممنونم.

با سلام

دوست عزیز یکی از دلایل مهم تنبلی تخمدان استرس و اضطراب زیاد هست و اگر هم نتونستید باردار شوید . شما میتونید با انجام ورزش یوگا وهر چیزی که شما رو از استرس و اضطراب دور میکنه تا حدی مشکلتونو حل کنید .

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  4. aaaa682 نوشته است: با سلام خدمت دکتر محترم
    من دوره پریودی 30تا32روزه دارم با توجه به اینکه روز 13و16و19 رابطه داشتم آیا احتمال بارداری است ترو خدا زودتر جواب بدید متشکرم

سلام

با توجه به این که سیکل پری شما 30 الی 32 روز هست زمان تخمک گذاری شما 15 تا 16 سیکل هست (تحت شرایط نرمال) که البته 2 روز قبل و بعد این روزهام جهت بالا بردن احتمال باروری در نزدیکی مهم تلقی میشن که شما تو این زمان ها نزدیکی داشتین پس احتمال بارداری بالا هست .

5. juzarira نوشته است: با سلام و خسته نباشید . دکتر به من گفته مقداری تنبلی تخمدان دارم . با این وجود من هرماه زودتر از 28روز پریود میشم.در موقع تخمک گذاری درد شدیدی حس میکنم و متوجه تخمک گذاری می شوم با توجه به اینکه قصد باردار شدن دارم چند سوال داشتم. آیا کسی که تنبلی دارد تخمکی ازاد میکند که به درد باروری بخورد؟                                                                                               ایا در زمان احساس درد تخمک گذاری من به پایان میرسد یا تازه شروع می شود؟ لطفا منو راهنمایی کنید با توجه به اینکه تایپیکهای موجود در رابطه با این موضوع خیلی کلی هستند ممنونم.

سلام

1.تخمك گذاري  قبل از اون درد هستش

2. دوست عزیز افرادی که تنبلی تخمدان دارند باید پزشک با انجام سونوگرافی تشخیص بده که تخمک گذاری دارند یا نه و صرفا نمیشه دردی که شما دارید رو ناشی از تخمک گذاری دونست ! اما به هر حال اگه مطمئنید که اون درد زیر شکم مربوط به تخمک گذاری هست بله اون تخمک ازاد شده قابلیت باروری داره ( اگه تا 48 ساعت بعد ازاد شدنش شرایط لقاح با اسپرم براش فراهم باشه)

6. سلام وخسته نباشید
    من 1سال ازدواج کردم و پریودم قبل از ازدواج مرتب بود اما بعد از اینکه اثباب خونه رو تنهایی جابجا کردم مدتی حالم بد شد و اضافه وزن پیدا کردم که حتی به بارداری مشکوک شدم بعد از اون پریودم نامرتب شد و باردار هم نبودم ازون به بعد وزنم بی دلیل اضافه شد و دچار پلی کیستیک شدم و هر کار میکنم وزنم پایین نمیاد .بنا به تجویز پزشک مدروکسی پروژسترون خوردم که دچار حمله های سردرد شدید شدم  و بعد از اون الان متفورمین میخورم +فولیک اسید و هنوز باردار نشدم البته من میخام از شهریور حامله بشم و دکتر برای این ماهم کلومفین تجویز کرده و برای روز 11 هم سونو واسه تعین تعدادتخمکها که  منتها نمیدونه من میخوام تا شهریور صبر کنم میخواستم ببینم ایا خوردن کلومفین اگه شوهر مشکلی نداشته باشه جواب میده و اینکه من که میخوام برای مهر حاملگی داشته باشم از این ماه اونو بخورم یا بذارم شهریور بخورم؟و نکته دیگه اینکه من پردم از نوعی بود که هیچ اتفاقی براش نیوفتاد و اونقدر ارتجاعی هست که 5 انگشت کاملا توش جا میشه و اونموقه تازه هست که من کمی فشارو حس میکنم اما بازهم سالمه بعد از یکسال و دکتر هم که معاینه کرد گفت سالمه سالمه میخواستم ببینم ایا میتونه تو عدم بارداریم نقش داشته باشه ؟وسوال دیگم اینه که چطور وزنم رو کم کنم من اصلا غذا نمیخورم اما وزنم رو 70 فیکس شده در صورتی که قبل از اون ماجرا60 کیلو بودم با قد165سانت متشکر از سایت خوبتون

7. RAYHAN1

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    با سلام و خسته نباشید
    من 38 ساله هستم فرزند اولم دختر و 6 ساله می باشد برای فرزند دوم اگر خدا بخواهد پسر می خواهم اقدام نماییم تمامی آزمایشات قبل از باراداری را انجام داده و سالم می باشم .
    باتوجه به دوره 24 الی 25 روزه پریودم ،(آخرین تاریخ پریود 90/4/9 می باشد)خواهشمندم برای بارداری دوم بنده را راهنمایی نمایید.
    همچنین از کیت تشخیص تخمک گذاری max14 استفاده کرده ام در دو ماه گذشته زیاد دقیق روز تخمک گذاری را مشخص نمی کند لطفا راهنماییم کنید.
    جهت جلوگیری از بارداری از کاندوم استفاده می کنیم.
    خواهشمندم در این خصوص بنده را راهنمایی نمایید

8. RAYHAN1 نوشته است: با سلام و خسته نباشید
    من 38 ساله هستم فرزند اولم دختر و 6 ساله می باشد برای فرزند دوم اگر خدا بخواهد پسر می خواهم اقدام نماییم تمامی آزمایشات قبل از باراداری را انجام داده و سالم می باشم .
    باتوجه به دوره 24 الی 25 روزه پریودم ،(آخرین تاریخ پریود 90/4/9 می باشد)خواهشمندم برای بارداری دوم بنده را راهنمایی نمایید.
    همچنین از کیت تشخیص تخمک گذاری max14 استفاده کرده ام در دو ماه گذشته زیاد دقیق روز تخمک گذاری را مشخص نمی کند لطفا راهنماییم کنید.
    جهت جلوگیری از بارداری از کاندوم استفاده می کنیم.
    خواهشمندم در این خصوص بنده را راهنمایی نمایید

سلام
    دوست عزیز
    برای بالا بردن احتمال بارداری از روز ده تا هفدهم دوره  یکی روز درمیان نزدیکی کنید .
    انشا الله نتیجه حاصل میشود .

9. NASIMAK نوشته است: با عرض سلام مي خواستم ازتون بپرسم من الان سه ماهه كه جلوگيري نمي كنم ولي هنوز باردار نشدم آيا نيازي هست كه به دكتر مراجعه كنم يا بازم صبر كنم ؟و آيا آب اسپرم رو مي كشه ؟ يعني با شستشو اسپرم از بين ميره ؟

سلام
    سه ماه زمان زیادی نیست
    کمی صبر کنید
    اگر پریود منظم 28 روزه دارید از روز یازدهم تا تا هفدهم یکی روز درمیان نزدیکی داشته باشید و بعد از نزدیکی هم چند دقیقه استراحت کنید تا اسپرم ها راحت تر حرکت کنند
    منظورتان از از بین رفتن اسپرم ها با شست و شو مفهوم نیست.

10. NASIMAK نوشته است: ماه اولي كه جلوگيري نكردم 5 روز پريودم عقب افتاد و ماه دوم 3 روز ولي معمولا" پريودم 30روزه است . يعني بعد از نزديكي اگه خودمو بشورم اسپرم از بين مي ره ؟

خیر شستشو ورودی واژن چه ارتباطی با از بین رفتن اسپرم هایی داره که به رحم نفوذ کردند

11. viola3color نوشته است: سلام وخسته نباشید
    من 1سال ازدواج کردم و پریودم قبل از ازدواج مرتب بود اما بعد از اینکه اثباب خونه رو تنهایی جابجا کردم مدتی حالم بد شد و اضافه وزن پیدا کردم که حتی به بارداری مشکوک شدم بعد از اون پریودم نامرتب شد و باردار هم نبودم ازون به بعد وزنم بی دلیل اضافه شد و دچار پلی کیستیک شدم و هر کار میکنم وزنم پایین نمیاد .بنا به تجویز پزشک مدروکسی پروژسترون خوردم که دچار حمله های سردرد شدید شدم  و بعد از اون الان متفورمین میخورم +فولیک اسید و هنوز باردار نشدم البته من میخام از شهریور حامله بشم و دکتر برای این ماهم کلومفین تجویز کرده و برای روز 11 هم سونو واسه تعین تعدادتخمکها که  منتها نمیدونه من میخوام تا شهریور صبر کنم میخواستم ببینم ایا خوردن کلومفین اگه شوهر مشکلی نداشته باشه جواب میده و اینکه من که میخوام برای مهر حاملگی داشته باشم از این ماه اونو بخورم یا بذارم شهریور بخورم؟و نکته دیگه اینکه من پردم از نوعی بود که هیچ اتفاقی براش نیوفتاد و اونقدر ارتجاعی هست که 5 انگشت کاملا توش جا میشه و اونموقه تازه هست که من کمی فشارو حس میکنم اما بازهم سالمه بعد از یکسال و دکتر هم که معاینه کرد گفت سالمه سالمه میخواستم ببینم ایا میتونه تو عدم بارداریم نقش داشته باشه ؟وسوال دیگم اینه که چطور وزنم رو کم کنم من اصلا غذا نمیخورم اما وزنم رو 70 فیکس شده در صورتی که قبل از اون ماجرا60 کیلو بودم با قد165سانت متشکر از سایت خوبتون

سلام
    شما لازم است یک آزمایش کامل هورمونی بدهید احتمالا هورمون های شما بهم ریخته اند باعث چاقی و مشکلات بوجود آمده همین هورمون ها هستند
    نوع بکارت ارتباط با بارداری ندارد

12. سلام خسته نباشیدلطفا ما را راهنماییی کنید
    ظرفیت کیسه منی حدودا چند سی سی است؟
    بنده قصد دارم که ظرف چند روز با تعداد زیادی نزدیکی وانزال(با کاندم)اسپرم ها ومنی هایی که در شرایط شبهه ناک تولید شده است را خارج نمایم وباتولید انها از غذای طیب وحلال فرزندی داشته باشم چه تعداد نزدیکی داشته باشم تا کیسه منی بنده کاملا تخلیه شودو بعداز چند روز دوباره پرمیشود واسپرم های بالغ ومناسبی ان هم ذکور وپسر تولید میشود؟
    بنده اگر روزی 2بار هم نزدیکی داشته باشم مایع خروجی از انزال من بازهم زیاد وغلیظ هست ایا این مایعات فقط انزال است یا نشان از قدرت بالای اسپم سازی بنده است؟
    باتوجه به اینکه الان روز 7دورهی همسرم هست وچند روز دیگر زمان تخمک گذاری اوست(10الی16)

13. RAYHAN1

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    با سلام و تشکر از جوابتان آیا برای پسر دار شدن هم یک روز درمیان نزدیک کنیم اشکالی بوجود نمی آید لطفا در مورد کیتها هم جوابم را بدهید چون بنده از روز 9 پریود تا 5 روز بعد بطور منظم و در یک ساعت خاص طی دوماه  از کیتها استفاده کردم ولیکن فقط در ماه گذشته یک روز یک خط صورتی کمرنگ و یک خط پررنگ مشاهده کردم.
    با توجه به سن متولد تیر 52 می باشم و آخرین حاملگی لطفا جواب دقیقتری را ارایه نماید با تشکر فراوان

14. سلام..من حدود 7 ماه هست که پیشگیری از بارداری ندارم و باردار نشدم. دکتر رفتم گفتش 13 پری بیا برای سونو... 15 رفتم فولیکول نداشتم... برای ماه دیگه کلفیمن روز 2 تا و دگزا روزی 4 تا از 5 پری تا 5 روز برام تجویز کرد.. میخواستم بدونم آیا این داروها رو بخورم یا نه؟ آزمایش شوهرم مشکلی نداره..دکتر گفتش  که ممکنه فولیکولها  آزاد شده باشه؟ من باید چکار کنم؟ فعلا صبر کنم یا داروها رو مصرف کنم؟ پریودام منظمه هست... علائم پر مویی ندارم...

15. labnews

مدیر آزمایشگاه

مدیر آزمایشگاه
    خانم nasimak:میتونه نشانه عفونت هم باشه
    خانم rayhan: شرایط گفته شدخ تعیین جنسیت 100 در صد نیست و فقط احتمال را بالا میبره
    خانم kimia:داروها را حتما مصرف کنید .

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 13 از 15
رفتن به صفحه :    ... 13   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید