شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 50 ...   

احتمال حاملگی (راهنما - سوالات)

1. maryam_r

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    من يه رابطه محافظت نشده داشتم دقيقاً روز 14 پريودي كه مني همسرم بطور كامل داخل واژن من تخليه شد. من بلافاصله 4 عدد قرص ld خوردم 12 ساعت بعد 4 تا و روز سوم هم 2 تاي ديگه استفاده كردم و ديگه قطع كردم الان 6 روز ميگذره ولي هنوز پريود نشدم احتمال بارداري براي من چقدره؟ آيا ممكنه قرصها تاثير نداشته باشه؟ لطفاً راهنمايي كنيد.

2. maryam_r نوشته است: من يه رابطه محافظت نشده داشتم دقيقاً روز 14 پريودي كه مني همسرم بطور كامل داخل واژن من تخليه شد. من بلافاصله 4 عدد قرص ld خوردم 12 ساعت بعد 4 تا و روز سوم هم 2 تاي ديگه استفاده كردم و ديگه قطع كردم الان 6 روز ميگذره ولي هنوز پريود نشدم احتمال بارداري براي من چقدره؟ آيا ممكنه قرصها تاثير نداشته باشه؟ لطفاً راهنمايي كنيد.

سلام
    احتمال بارداری وجود ندارد تاخیر در پریود به دلیل بر هم خوردن تعادل هورمونی به خاطر مصرف قرص هاست

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. negarm26

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام  چرا من پریود نشدم تاپیک قبلیمو بخونید .خیلی استرس دارم باید 7 پریود میشدم خیلی استرس دارم کمکم کنید.نکنه منی رو واژنم ریخته تا اونجایی که میدونستم نریخت  دو تا هم ال دی خوردم

4. maryam_r نوشته است: من يه رابطه محافظت نشده داشتم دقيقاً روز 14 پريودي كه مني همسرم بطور كامل داخل واژن من تخليه شد. من بلافاصله 4 عدد قرص ld خوردم 12 ساعت بعد 4 تا و روز سوم هم 2 تاي ديگه استفاده كردم و ديگه قطع كردم الان 6 روز ميگذره ولي هنوز پريود نشدم احتمال بارداري براي من چقدره؟ آيا ممكنه قرصها تاثير نداشته باشه؟ لطفاً راهنمايي كنيد.

دوست عزیز
    با مصرف قرص و روش اضطراری که بلافاصله پریودی رخ نمیده
    پس نگران نباشید

5. negarm26 نوشته است: سلام  چرا من پریود نشدم تاپیک قبلیمو بخونید .خیلی استرس دارم باید 7 پریود میشدم خیلی استرس دارم کمکم کنید.نکنه منی رو واژنم ریخته تا اونجایی که میدونستم نریخت  دو تا هم ال دی خوردم

سلام
    اگر نگران نباشید
    کمی صبر کنید به خاطر استفاده نادرست از ال دی تعادل هورمونی شما به هم ریخته چند روز آینده رفع میشود.

6. سلام
    يه سوال داشتم، ميخاستم ببينم مسافرت رفتن روي پريودي تاثير داره؟
    من روز سوم رفتم مسافرت تقريبا قطع شد خونريزيم!!!

7. safir110

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام من روز 3 شنبه هفته قبل با نامزدم نزدیکی لای پائی داشتیم وبعد از اون نامزدم رفت حموم و خودشو با آب گرم شست و روز 5 شنبه رفتیم آزمایش بتا دادیم جوابش 1 بود یعنی منفی بود آیا باز هم امکان داره حامله بشه همسرم از طریق لای پائی چون کاندوم نداشتم وبدون کاندوم حال کردیم و من منی رو قبل از اینکه بیاد کشیدم التمو از میان پاهاش ریختم بیرون تورو خداکمکم کنیدوجواب دقیق بهم بدید

8. با سلام
    من پریود منظم دارم اواسط سیکل قبل نزدیکی سطحی داشتم که 16 ساعت بعد 2 عدد hdخوردم و12 ساغت بعد تکرار کردم.12 روز بعد از مصرف قرص پریود شدم که بر خلاف همیشه که پریودم 5-6 روز است اینبار 3-4 روز بود ولی خونریزی مانند همیشه بود.الان حدود 10 روز از پریودم میگذره و 3-4 روزه که حالت تهوع دارم و هیچ دلیلی برلی این تهوع پیدا نمیکنم.آیا امکان حاملگی خارج رحم هست؟جواب قطعی میخوام لطفا.آیا پریود بعدی منظم خواهد بود؟
    ممنون
    اما من همچنان حالت تهوع دارم وهیچ علت دیگری برای آن پیدا نکردم و درد خفیف زیر شکم هم به آن اضافه شده .ضمنا از نریختن منی روی واژنم اطمینان ندارم. و اینکه کارایی روشهای اورژانس بالای 90% است ولی 100% نیست.شدیدا از حاملگی خارج رحمی یا داخل رحمی نگرانم.آیا احتمال دارد خونریزی که داشتم پریود نبوده؟ولی علایم ومقدار خونریزی مانند همیشه بود ولی یکی دو روز کمتر بوده.ممنون میشم اگه من رو از نگرانی در بیارید و جواب قطعی بدید .آیا امکان حاملگی هست؟

9. سلام من و نامزدم  با هم رابطه داشتیم روز 8 سیکل 30 روزه  بعد از اون از روش اورژانسی استفاده کردیم الان دیروز یعنی روز12 سیکل نامزدم دچار خونریزی شدن دل درد هم دارن اما شدت اون خیلی کمتر از حالت عادی پریودشونه و لطفا بهم بگید احتمال حاملگی هست؟؟؟؟  هین خونریزی ممکنه برای لانه گزینی باشه یا نه؟؟؟

10. 224281 نوشته است: سلام من و نامزدم  با هم رابطه داشتیم روز 8 سیکل 30 روزه  بعد از اون از روش اورژانسی استفاده کردیم الان دیروز یعنی روز12 سیکل نامزدم دچار خونریزی شدن دل درد هم دارن اما شدت اون خیلی کمتر از حالت عادی پریودشونه و لطفا بهم بگید احتمال حاملگی هست؟؟؟؟  هین خونریزی ممکنه برای لانه گزینی باشه یا نه؟؟؟

سلام
    احتمال بارداری وجود ندارد
    زمان لانه گزینی حدوداً همان زمان شروع خونریزی جدید میباشد.

11. با سلام . ظاهرا اینجا تنها جایی که می تونم سوالمو مطرح کنم . هرجا زدم ثبت نشد پیشاپیش اگه جاش درست نیست عذر خواهی می کنم.

نامزدم دوره قاعدگی 24 روزه داره . و 18 ساله
    تو روزهی خونریزی با هم رابطه بدون دخول داشتیم . 1 و 2 هفته بعد دوباره رابطه داشتیم در هفته دوم احتمالا پیش آب روی واژن ریخته .حدودا 14 ساعت بعد قرص 2 تایی لوژین مصرف کرده. اما خونریزی دوره بعدش 2 روز زود تر اتفاق افتاد . ابتدای خونریزی لکه بینی داشت . و خونریزی کامل انجام شد.

اما وقتی سینه هاشو فشار عادی میده درد خفیفی می گیره . آیا با توجه به خونریزی بعد از مصرف قرص احتمال بارداری وجود داره ؟   الان حدودا 1 ماه از این موضوع می گذره . بی بی چک می تونه تست کنه یا نه ؟

با تشکر از همکاری شما .

12. با سلام. من و نانزدم در تاریخ 90/4/10 نزديكي كرديم اما كاندوم پاره شد و  مقداري مني وارد واژن شد.نزديكي ما در روز 18 بعد از پريودي بوده یعنی 18 روز از پریودی میگذشت.دوره پریودی نامزدم 25 یا 28 روزه است.بلافاصله نامزدم 2تا قرص HD خورد و 12 ساعت بعدم 2تا ديگه خورد.در تاریخ 90/4/13 آزمایش خون داد که منفی شد.آیا احتمال حاملگي هست یعنی میشه آزمایش زود انجام دادیم و جواب غلط باشه و تازه لقاح رخ داده باشه؟چند روز ديگه ميتونيم 100% بفهميم كه حامله هست يا نه؟ از چه طريقي؟ لطفا سريع راهنمايي كنيد چون نامزدم شديدا افسرده شده.تخم شويد خوبه بخوره؟

13. negarm26

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    من مردم از نگرانی برم دکتر یا چند روز صبر کنم

14. safir110

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام من روز 3 شنبه هفته قبل با نامزدم نزدیکی لای پائی داشتیم وبعد از اون نامزدم رفت حموم و خودشو با آب گرم شست و روز 5 شنبه رفتیم آزمایش بتا دادیم جوابش 1 بود یعنی منفی بود آیا باز هم امکان داره حامله بشه همسرم از طریق لای پائی چون کاندوم نداشتم وبدون کاندوم حال کردیم و من منی رو قبل از اینکه بیاد کشیدم التمو از میان پاهاش ریختم بیرون تورو خداکمکم کنیدوجواب دقیق بهم بدید
    و چند روز بعد آزمایش بتا جواب دقیق میده؟
    ]چرا هیشکی جواب منو نمیده؟

15. safir110 نوشته است: سلام من روز 3 شنبه هفته قبل با نامزدم نزدیکی لای پائی داشتیم وبعد از اون نامزدم رفت حموم و خودشو با آب گرم شست و روز 5 شنبه رفتیم آزمایش بتا دادیم جوابش 1 بود یعنی منفی بود آیا باز هم امکان داره حامله بشه همسرم از طریق لای پائی چون کاندوم نداشتم وبدون کاندوم حال کردیم و من منی رو قبل از اینکه بیاد کشیدم التمو از میان پاهاش ریختم بیرون تورو خداکمکم کنیدوجواب دقیق بهم بدید
    و چند روز بعد آزمایش بتا جواب دقیق میده؟
    ]چرا هیشکی جواب منو نمیده؟

دوست عزیز جواب ازمایش خون قابل اطمینان هستش
    نگران نباشید

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 50 از 69
رفتن به صفحه :    ... 50 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید