شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 48 ...   

احتمال حاملگی (راهنما - سوالات)

1. zgatari نوشته است: با عرض سلام خدمت اقای دکتر و خسته نباشید خدمت همه.

لطف کنید منو از عدم بارداری نامزدم 100درصد مطمئن کنید.
    بیشتر از 1ماهه از استرس دوتاییمون داریم دیوونه میشیم. لطفا کمکمون کنید.
    من دوره پریود تقریبا منظم دارم(یعنی از 32 روز تا 34 روز)
    من 23 ماه فروردین پریود شدم و 18 اردیبهشت 90 نزدیکی بدون محافظت داشتم.روز 28 اردیبهشت یعنی بعد از 36 روز پریود شدم.اما بعد از اون روز تا الان پریود نمیشم.هر روز یه حالت روی من بوجود میاد.یه روز کمر درد میگیرم یه روز حالت تهوع یه روز قسمت راست شکمم درد داره.و امروز تهوع و کمردرد دارم.یکی دوبار هم تست ادرار دادم که منفی بوده.و تست خون هم همچنین.چندروزه احساس میکنم قسمت راست تقریبا کنار کلیه ام کمی بزرگ شده.اما چرا پریود نمیشم نمیدونم.توروخدا منو راهنماییم کنین.اگه زود جواب بدین ممنون میشم.

دوست شما احتمالا عفونت داره یا مواردی مثل استرس یا تغییر فصل باعث تاخیرشون شده بهتره برای معاینه به پزشک مراجعه کنه
    امکان بارداری نیست

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  2. سلام
    تروخدا سوال منو سریع جواب بدید دارم از نگرانی میمیرم.  من با دختری باکره رابطه داشتم روز اول بعد از پاک شدن و پایان قاعدگی بود هم من شلوار پام بود هم دختر با ای وجود دختر احساس خیسی کردو مشکوکیم که رطوبت منی به واژن رسیده باشه  24ساعت بعد از قرص hd استفاده کرد و طبق شرایطی که تو سایت گفته شده  این قرص مصرف شد . 12 ساعت بعد 2 قرص بعدی مصرف شد  ساعت 9:30 صبح دقیقا عصر همون روز به خاطر سهل انگاری دوباره اتفاقی مثل دفعه قبل رخ داد یعنی  میترسیم رطوبت رسیده بااشه نیم ساعت بعد به یک داروخانه رفتیمو جریانو گفتیم دکتر قرص  لوونورژسترول بهمون داد نیم ساعت بعد از رابطه اونو خوردو 12 ساعت بعد هم دومین قرص رو خورد  وقتی دومین قرص رو خورد دقیقا 8 روز  از آغاز قاعدگی گذشته بود ضمنا دوره هاش منظم و سی روزس میخوام بدونم احتمال بارداری چقدره؟؟؟ خواهش میکنم زود جواب بدین دارم دیووونه میشم
    اینکه دو بار در طول یک دوره از روش اورژانسی استفاده کردیم  کار اشتباهی بوده؟

3. 224281 نوشته است: سلام
    تروخدا سوال منو سریع جواب بدید دارم از نگرانی میمیرم.  من با دختری باکره رابطه داشتم روز اول بعد از پاک شدن و پایان قاعدگی بود هم من شلوار پام بود هم دختر با ای وجود دختر احساس خیسی کردو مشکوکیم که رطوبت منی به واژن رسیده باشه  24ساعت بعد از قرص hd استفاده کرد و طبق شرایطی که تو سایت گفته شده  این قرص مصرف شد . 12 ساعت بعد 2 قرص بعدی مصرف شد  ساعت 9:30 صبح دقیقا عصر همون روز به خاطر سهل انگاری دوباره اتفاقی مثل دفعه قبل رخ داد یعنی  میترسیم رطوبت رسیده بااشه نیم ساعت بعد به یک داروخانه رفتیمو جریانو گفتیم دکتر قرص  لوونورژسترول بهمون داد نیم ساعت بعد از رابطه اونو خوردو 12 ساعت بعد هم دومین قرص رو خورد  وقتی دومین قرص رو خورد دقیقا 8 روز  از آغاز قاعدگی گذشته بود ضمنا دوره هاش منظم و سی روزس میخوام بدونم احتمال بارداری چقدره؟؟؟ خواهش میکنم زود جواب بدین دارم دیووونه میشم
    اینکه دو بار در طول یک دوره از روش اورژانسی استفاده کردیم  کار اشتباهی بوده؟

دوربین مخفیه؟  آخه مگه میشه با این شرایط باردار شد. یه تماسی آخه
    در ضمن من فکر کنم قبلا جواب شما رو دوستان دادن
    اصلا در روز 7 و 8 سیکل 30 روزه امکان بارداری وجود نداره نیازی به مصرف قرص هم نبوده، حالام که با این کیفیت مصرف شده باید منتظربی نظمی در پریود باشید
    امکان بارداری 0 هست
    دوستان بارها گفتن منم میگم دختر بودن هیچ مانعی برای بارداری نیست، پس روش حساب نکنید

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  4. سلام
    اگر دست اسپرمی باشه و به آلت تناسلی زن برخورد کنه چقدر احتمال بارداری هست.من بعد این که اتفاق افتاد برام حدود یک هفته بعد عادت ماهانه شدم اما نگرانم باردار باشم
    آیا امکان دارد که با این که عادت ماهانه شدم بازم باردار باشم؟
    خیلی نگرانم
    ممنون میشم راهنمایی کنید

5. sulmaz نوشته است: سلام
    اگر دست اسپرمی باشه و به آلت تناسلی زن برخورد کنه چقدر احتمال بارداری هست.من بعد این که اتفاق افتاد برام حدود یک هفته بعد عادت ماهانه شدم اما نگرانم باردار باشم
    آیا امکان دارد که با این که عادت ماهانه شدم بازم باردار باشم؟
    خیلی نگرانم
    ممنون میشم راهنمایی کنید

پریود شدن === عدم بارداری
    در مورد شما بارداری منتفیه نگران نباشید

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  6. aaaa682

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    با سلام وعرض ادب
    من دوره پریودی 32 روزه است و روز 13 و16 رابطه داشتم و آب منی کاملا ریخته شد آیا احتمال بارداری هست؟

7. aaaa682 نوشته است: با سلام وعرض ادب
    من دوره پریودی 32 روزه است و روز 13 و16 رابطه داشتم و آب منی کاملا ریخته شد آیا احتمال بارداری هست؟

احتمال بارداری در شما با شرایط ذکر شده هستش ولی نمیشه گفت 100%

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  8. نترس اگه احتمالشم بوده با روش اورژانسی کارشو ساختی

9. سُلام
    آیا امکان بارداری در روز 12 قاعدگی با رابطه سطحی و قطع رابطه قبل از انزال منی ( با فرض احتمال تماس پیشاب) وجود دارد؟
    دوره من 28 روزه منظمه
    امروز روزه 31 هست و پریود نشدم
    ممنون میشم جواب کامل بدین

10. nahid64 نوشته است: سُلام
    آیا امکان بارداری در روز 12 قاعدگی با رابطه سطحی و قطع رابطه قبل از انزال منی ( با فرض احتمال تماس پیشاب) وجود دارد؟

با سلام

اگر در چند ساعت قبل رابطته شما. شوهرتون انزال نداشته . احتمال حاملگی خیلی کمه ولی اگه انزال داشته احتمال حاملگی وجود داره .

11. husky نوشته است:
    nahid64 نوشته است: سُلام

با سلام

اگر در چند ساعت قبل رابطته شما. شوهرتون انزال نداشته . احتمال حاملگی خیلی کمه ولی اگه انزال داشته احتمال حاملگی وجود داره .

اگه تا 17 روز پس از نزدیکی هیچ گونه خونریزی دیده نشه احتمال حاملگی هست؟
    علایم حاملگی در 2 هفته اول چیه؟

12. nahid64 نوشته است: سُلام
    دوره من 28 روزه منظمه

احتمال بارداری نیست
    چون در دوران تخمک گذاری نبودید
    نوع رابطه هم خطرناک نبوده و منی به واژن هم نرسیده بارداری منتفیه

13. با سلام مجدد و ضمن عرض خسته نباشید

من امروز روز 44پریود هستم که قبلا پریود تقریبا منظم 32 تا 34 روزه داشتم.
    اگه میشه منو راهنمایی کنین که دارم از فکر و استرس دیوونه میشم.

من امروز رفتم سونوگرافی دادم  متن ازمایش رو اینجا مینویسم.
    "رحم شکل اکوژنیسیته و اندازه طبیعی دارد. ابعاد آن در برش میدساژیتال 73*36/5 میلیمتر اندازه گیری شد.
    ضخامت آندومتر 8 میلیمتر میباشد.
    علامتی از مایع آزاد در پوستریور کلدوساک دیده نمی شود.
    تخمدانها اندازه  و اکوپترن عادی داشته ابعاد تخمدان راست 32*29 میلیمتر و ابعاد تخمدان چپ 28*31 میلیمتر بوده ،کیست یا توده ی سالید در آدنکسها دیده نشد.
    تخمدانها نمای PCO ندارند."
    ببخشید ،من نیم ساعت قبل از سونو 2لیوان اب خورده بودم،اما دکتر گفت که مثانه ات پر نیست.ممکنه بخاطر این جواب نادرست بوده باشه؟
    اخه چرا من پریود نمی شم؟؟پس من چیکار کنم؟
    توروخدا راهنماییم  کنین.خیلی حالم بده

14. nahid64 نوشته است: سُلام
    دوره من 28 روزه منظمه

سلام tavasoli_nahid

نشانه هاي حاملگي: 10 نشانه اصلي كه بيانگر بارداري احتمالي است.

1- تست حاملگي خانگي كه نتيجه مثبت بدهد
    2- دماي پايه بدن شما بالا مانده است
    3- تاخير پريود
    4- تكرر ادرار
    5- نفخ شكم
    6- افزايش حساسيت نسبت به بو
    7- تهوع يا استفراغ
    8- خونريزي ناشي از لانه گزيني
    9- خستگي
    10- تورم و حساسيت در پستانه

اولين نشانه
    براي بسياري از خانم‌ها، به تاخير افتادن قاعدگي، بهترين و اولين دليل بر بارداري آنهاست. اما از قديم گفته‌اند هر گردي گردو نيست و به تعويق افتادن دوره‌هاي ماهانه، حتي تا يك‌ماه و بيشتر از آن، دلا‌يل متعددي ممكن است داشته باشد.تغييرات رژيم غذايي، ورزش شديد، مسافرت و اضطراب هر كدام مي‌تواند باعث تاخير دوره‌هاي ماهيانه شود. بسياري از خانم‌ها نيز اصلا دوره‌هاي منظمي ندارند و به همين علت نمي‌توانند دوره بعدي را پيش‌بيني كنند تا در صورت تاخير، به بارداري مشكوك شوند.

اشتباه نكنيد!
    همان‌طور كه عقب‌افتادن دوره‌هاي قاعدگي نمي‌تواند دليلي قطعي بر قاعدگي باشد، هر خونريزي هم قاعدگي به حساب نمي‌آيد. ممكن است شما باردار باشيد، اما فكر كنيد كه دوره پريود خود را داشته‌ايد، در صورتي كه اين طور نباشد. زماني‌‌كه يك تخمك تازه بارور شده به ديواره رحم مي‌‌رسد، ممكن است باعث خونريزي كمي شود. معمولا اين حالت چند روز قبل از زماني اتفاق مي‌افتد كه اگر باردار نبوديد و در آن زمان بايد پريود مي‌شديد. در صورتي‌كه شما در دوره‌هاي معمولي خود خونريزي شديدي نداشته باشيد، احتمالا اين خونريزي را با دوره‌هاي خود اشتباه مي‌گيريد. (خون كم رنگ يا قهواي تيره)

بدن در شرايط ديگري هم چنين واكنشي از خود نشان مي‌دهد و آن‌هم در هفته‌هاي اول بارداري است. در دو هفته اول بارداري، به دليل نوسانات شديد سطح هورمون در بدن، رحم دچار خونريزي كمي‌، شبيه پريود، مي‌شود. همچنين عفونت و يا پوليپ‌هاي رحمي با رشد غيرعادي مي‌تواند باعث خونريزي‌هاي اين چنيني شود. اما علامت‌هاي ديگري هم وجود دارد كه در كنار <عقب افتادگي پريود> مي‌تواند دليل خوبي براي تشخيص زود هنگام حاملگي باشد.

15. سلام
    من همیشه اول  ماه پریود می شم.
    این ماه 28 پریود شدم و روز اول پریود رابطه جنسی بدون دخول داشتم
    فقط منی بر روی بدنم ریخته شد و پرده بکارت دارم
    امکان بارداری وجود داره؟
    خیلی می ترسم.
    لطفا جواب بدین

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 48 از 69
رفتن به صفحه :    ... 48 ...   

پرش به: