شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 12   

بایگانی سوالات بالا بردن احتمال بارداری - 2

1. aaaa682

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    با سلام وخسته نباشید خدمت دکتر عزیز و دلسوز شما فرمودید دو سه روز قبل و بعد نزدیکی داشته باشیم می خواستم خدمتتون عرض کنم روز 13 و16و19 کافیه باتوجه به اینکه شما فرمودید تخمکگذاری روز 15 یا 16 دوره ام است با تشکر زودتر جواب بدید ممنون میشم امروز روز 13 ترو خدا زودتر جوابمو بدهید

2. aaaa682 نوشته است: با سلام وخسته نباشید خدمت دکتر عزیز و دلسوز شما فرمودید دو سه روز قبل و بعد نزدیکی داشته باشیم می خواستم خدمتتون عرض کنم روز 13 و16و19 کافیه باتوجه به اینکه شما فرمودید تخمکگذاری روز 15 یا 16 دوره ام است با تشکر زودتر جواب بدید ممنون میشم امروز روز 13 ترو خدا زودتر جوابمو بدهید

سلام
    دوست عزیز برای بالا بردن احتمال بارداری بهتر است از 3 روز قبل تا سه روز بعد از تخمک گذاری یک روز در میان نزدیکی داشته باشید و بعد از نزدیکی کمی دراز بکشید تا اسپرم ها راحت تر به لوله های رحمی برسند
    ما بقی دست اوستا کریم است

3. aaaa682 نوشته است: با سلام وخسته نباشید خدمت دکتر عزیز و دلسوز شما فرمودید دو سه روز قبل و بعد نزدیکی داشته باشیم می خواستم خدمتتون عرض کنم روز 13 و16و19 کافیه باتوجه به اینکه شما فرمودید تخمکگذاری روز 15 یا 16 دوره ام است با تشکر زودتر جواب بدید ممنون میشم امروز روز 13 ترو خدا زودتر جوابمو بدهید

سلام
    دوست عزیز برای بالا بردن احتمال بارداری بهتر است از 3 روز قبل تا سه روز بعد از تخمک گذاری یک روز در میان نزدیکی داشته باشید و بعد از نزدیکی کمی دراز بکشید تا اسپرم ها راحت تر به لوله های رحمی برسند
    ما بقی دست اوستا کریم است

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  4. با عرض سلام و خسته نباشيد
    من 27 سالمه و 2 ساله كه ازدواج كردم 3ماهه كه جلوگيري نمي كنم ولي هنوز مامان نشدم مي خواستم بدونم راهي هست كه بتونم سريع تر بچه دار بشم

5. در ضمن من تا الان به صورت طبيعي جلوگيري مي كردم

6. NASIMAK نوشته است: با عرض سلام و خسته نباشيد
    من 27 سالمه و 2 ساله كه ازدواج كردم 3ماهه كه جلوگيري نمي كنم ولي هنوز مامان نشدم مي خواستم بدونم راهي هست كه بتونم سريع تر بچه دار بشم

برای بارداری موفق باید از زمان تخمک گذاری مطلع باشید و بغیر از اون مایع منی همسرتون باید مورد آزمایش قرار بگیرد که اگر مشکلی در باروری وجود داشت، نسبت به درمان اقدام کنند.

7. NASIMAK نوشته است: با عرض سلام و خسته نباشيد

سلام
    برای بالا بردن احتمال بارداری بهتر است 2 یا 3 روز قبل و بعد از زمان تخمک گذاری یک روز در میان نزدیکی داشته باشید و بعد از انزال کمی استراحت کنید تا اسپرم ها راحت تر به لوله های رحمی برسند

زمان تخمک گذاری در خانم هایی که مثلاً دوره 28 روزه دارند حدود 14 روز مانده به شروع خونریزی بعدی میباشد

8. سلام  خسته نباشید
    من همیشه پریودی منظمی داشتم ودوره ام 24روزو12ساعت بود اما این ماه دوره ام26 روز بود لطفا راهنمایی کنید که روز تخمک گذاری من این ماه چه روزی هست؟

9. saedehsamad نوشته است: سلام  خسته نباشید
    من همیشه پریودی منظمی داشتم ودوره ام 24روزو12ساعت بود اما این ماه دوره ام26 روز بود لطفا راهنمایی کنید که روز تخمک گذاری من این ماه چه روزی هست؟

سلام
    از دهم تا شانزدهم یک روز درمیان نزدیکی کنید

10. با عرض سلام
    مي خواستم ازتون بپرسم بي بي چك چند روز بعد از نزديكي بارداري رو نشون مي ده .

11. NASIMAK نوشته است: با عرض سلام
    مي خواستم ازتون بپرسم بي بي چك چند روز بعد از نزديكي بارداري رو نشون مي ده .

سلام
    حدود یک هفته بعد از تاخیر در خونریزی

12. با سلام
    مي خواستم ازتون بپرسم من 23 خرداد پريود شدم و بلافاصله بعد از پريودم نزديكي داشتم و يك روز در ميون بوده تا امروز كه صبح با درد شديد زير شكم مواجه شدم به طوري كه كاملا" علائم پريودي دارم و تا پريود بعديم حداقل 12 روز مونده .مي خواستم بپرسم اينها مي تونه علائم بارداري باشه ؟

13. NASIMAK نوشته است: با سلام
    مي خواستم ازتون بپرسم من 23 خرداد پريود شدم و بلافاصله بعد از پريودم نزديكي داشتم و يك روز در ميون بوده تا امروز كه صبح با درد شديد زير شكم مواجه شدم به طوري كه كاملا" علائم پريودي دارم و تا پريود بعديم حداقل 12 روز مونده .مي خواستم بپرسم اينها مي تونه علائم بارداري باشه ؟

بلی دوست عزیز
    یکی از علایم بارداری درد زیر شکم هستش
    اما برای اطمینان بهتره که آزمایش خون بدید
    موفق باشید

14. NASIMAK نوشته است: با سلام

سلام
    اینها میتونه علائم آزاد شدن تخمک باشد
    امروز نزدیکی کنید و برای کسب نتیجه باید چند روزی صبر کنید هنوز برای قضاوت زود است

15. NASIMAK نوشته است: تورو خدا جواب بدين
    با سلام

سلام
    علت سوال مجدد شما کمی بی دقتی است
    عرض کردم که علائم شما مربوط به بارداری نیست چون  بروز این علائم باید بعد از تاخیر در پریود شکل بگیرد

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 12 از 15
رفتن به صفحه :    ... 12   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید