شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 46 ...   

احتمال حاملگی (راهنما - سوالات)

1. samane123 نوشته است:
    sarajoonjooni نوشته است:
    samane123 نوشته است: سلام من پريوديهاي نامنظم دارم بعضي اوقات هر ماه و بعضي اوقات دو ماه يكبار پريود ميشوم طول دوره من معمولا 9 روزه است
    آخرين پريودي من 17 ارديبهشت بوده و در تاريخ 27 ارديبهشت رابطه در حد لمس آلت من با دست نامزدم بوده فقط نميدونم دست نامزدم به مني خودش آلوده بوده يا نه آلان كه 29 خرداد هست من هيچ گونه علامتي از پريودي ندارم آيا ممكن است باردار باشم؟ براي استفاده از بي بي چك آلان زمان مناسبي هست؟ بي بي چك رو بايد ناشتا انجتم بدم يا زمانش مهم نيست. لطفا فوري جواب بدهيد.

سلام
    دوست عزيز متاسفانه در مورد پريودهاي نامنظم هيچ نظري نمي شه داد چون قابل پيش بيني نيست ، اما احتمال بارداري به اين شكل خيلي  ضعيف و دور از انتظاره .
    بي بي چك رو مي تونيد استفاده كنيد چون بيشتر از 20 روز از رابطه گذشته:

مقداری از ادرار صبحگاهی ( ناشتا) رو داخل یک ظرف یک بار مصرف  تمیز بريزيد و نوار بی بی چک را تا علامت نشان داده شده روی نوار داخل ادرار فرو برده و بعد از چند ثانیه بیرون بیارید و به صورت افقی قرار دهید.اگر دو خط قرمز شد جواب مثبت است.اگر یک خط صورتی و یک خط قرمز ظاهر شد باز هم مثبت است.اگر فقط یک خط ظاهر شد جواب منفی و اگر خطی ظاهر نشد، باید مجددا تست کنید.

بنده از بي بي چك كه قطره چكان داره  استفاده كردم و فقط يه خط ظاهر شد. فروشنده داروخانه گفت اين مارك جوابش قابل اطمينان
    با توجه به اينكه من بعد يك ماه از ان ماجرا هيچ نشانه اي از حاملگي ندارم آيا باز هم آزمايش لازمه؟ ممنون

احتمال بارداری وجود نداره و آزمایش لازم نیست

2. با عرض سلام و تشکر خدمت شما دکتر گرامی.لطف کنید منو از عدم بارداری نامزدم 100درصد مطمئن کنید با شرایط زیر که قبلا خدمتون عرض کردم . یکی دو هفتس از استرس دوتاییمون داریم دیوونه میشیم. لطفا کمکمون کنید.
    1-عمل لاپا بدون از هیچ گونه دخول در 6روز بعد از اتمام پریودی
    2-سالم بودن پرده بکارت
    3-ریختن مایع منی روی واژن
    4-مصرف دو دوز لونرژسترول در 66و78 ساعت بعد از ریختن مایع منی روی واژن
    لطفا با راهنمایی دقیقترتون منو از عدم بارداری نامزدم کاملا مطمئن کنید
    در ضمن منظور شما از فرمایش قبلیتون ( با توجه به نوع رابطه و مصرف قرص بارداری منتفیه) دقیقا چیه ؟ یعنی دیگه خیالمون راحت باشه. ممنون از راهنماییتون پیروز و سلامت باشید%9929

3. سلام
    تروخدا سوال منو سریع جواب بدید دارم از نگرانی میمیرم.
    یک هفته بعد از اتمام قاعدگی با نامزدم رابطه جنسی داشتم که ایشون آلتش رو به مقعد من چسبوند و همین که خواست ارضا بشه خودش را از من دور کرد و من هم دو دقیقه بعد واژنم رو به سمت عقب با دستمال پاک کردم.نمیدونیم اسپرم به واژن رسیده یا نه.البته ایچ تماس مستقیمی نداشتیم و پرده بکارت هم سالمه..برای احتیاط حدود 69 ساعت بعد 4 تا قرص ال دی مصرف کردم.خیلی نگران هستم که آیا اسپرم ریخته شده و احتمال بارداری وجود داره یا نه.چون اصلا شرایطش را ندارم و اگر وجود داره برای پیشگیری چه اقداماتی انجام بدم؟الان از این جریان 9 روز گذشته.از توجهتون ممنونم

4. sfir1 نوشته است: سلام
    تروخدا سوال منو سریع جواب بدید دارم از نگرانی میمیرم.
    یک هفته بعد از اتمام قاعدگی با نامزدم رابطه جنسی داشتم که ایشون آلتش رو به مقعد من چسبوند و همین که خواست ارضا بشه خودش را از من دور کرد و من هم دو دقیقه بعد واژنم رو به سمت عقب با دستمال پاک کردم.نمیدونیم اسپرم به واژن رسیده یا نه.البته ایچ تماس مستقیمی نداشتیم و پرده بکارت هم سالمه..برای احتیاط حدود 69 ساعت بعد 4 تا قرص ال دی مصرف کردم.خیلی نگران هستم که آیا اسپرم ریخته شده و احتمال بارداری وجود داره یا نه.چون اصلا شرایطش را ندارم و اگر وجود داره برای پیشگیری چه اقداماتی انجام بدم؟الان از این جریان 9 روز گذشته.از توجهتون ممنونم

سلام
    دوست عزيز چرا اينقدر نگرانيد ؟؟؟؟
    امكان بارداري وجود نداره ، اسپرم بيچاره چه جوري بايد خودشو به واژن شما رسونده باشه ؟؟؟ وقتي هيچ تماسي وجود نداشته پس اسپرم وارد واژن شما نشده ، پس لقاح صورت نگرفته و در نتيجه شما باردار نيستيد .
    احتياجي به مصرف قرص هم نداريد.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  5. 9929 نوشته است: با عرض سلام و تشکر خدمت شما دکتر گرامی.لطف کنید منو از عدم بارداری نامزدم 100درصد مطمئن کنید با شرایط زیر که قبلا خدمتون عرض کردم . یکی دو هفتس از استرس دوتاییمون داریم دیوونه میشیم. لطفا کمکمون کنید.
    1-عمل لاپا بدون از هیچ گونه دخول در 6روز بعد از اتمام پریودی
    2-سالم بودن پرده بکارت
    3-ریختن مایع منی روی واژن
    4-مصرف دو دوز لونرژسترول در 66و78 ساعت بعد از ریختن مایع منی روی واژن
    لطفا با راهنمایی دقیقترتون منو از عدم بارداری نامزدم کاملا مطمئن کنید
    در ضمن منظور شما از فرمایش قبلیتون ( با توجه به نوع رابطه و مصرف قرص بارداری منتفیه) دقیقا چیه ؟ یعنی دیگه خیالمون راحت باشه. ممنون از راهنماییتون پیروز و سلامت باشید%9929

سلام
    دوست عزيز تنها راه اطمينان 100% از اين قضيه دادن آزمايش خون هست  ، شما مشخص نكرديد طول دوره پريود نامزدتون چقدر هست و آيا پريودشون منظم يا نامنظمه ، همه اين موارد مي تونه در نتيجه تاثير گذار باشه.
    ببينيد فرض كنيد خانمي طول دوره پريودش 30 روزه  و منظم باشه در نتيجه روز 14 ام يا  روز 15 امين روز بعد از شروع خونريزي آخرش تاريخ تخمك گذاري هست .
    اينو بايد بدونيد كه تخمك تنها 24 ساعت زنده مي مونه و اسپرم 2 الي 3 روز داخل بدن زن زنده مي مونه و اگه بتونه خودشو به تخمك برسونه لقاح صورت مي گيره و بارداري رخ مي ده ، در نتيجه 3 روز قبل و بعد از تخمك گذاري جزء روزهاي پرخطر محسوب مي شوند .
    در مابقي روزها نزديكي و تخليه اسپرم درون واژن هيچ خطري رو ايجاد نمي كنه چون تخمكي وجود نداره كه لقاحي صورت بگيره.
    اگر نامزد شما داراي پريود منظم و 26تا 30 روزه باشه در روزهاي پرخطر قرار داشته و در نتيجه به خاطر تخليه مني روي واژن احتمال بارداري وجود داره
    ولي با توجه به مصرف قرص احتمال بارداري ضعيفه  چون مصرف صحيح قرص تا 98% قابل اطمينانه

6. با سلام و تشکر از شما
    نامزد بنده دارای قاعدگی منظم 28 روزه میباشند. در 15/3/90 یک رابطه جلوگیری نشده داشتیم ولی مایع منی در داخل ریخته نشد اما از مایع پیش آب مطمئن نیستیم. بعد از 40 ساعت از نزدیکی نامزدم دو قرص اچ دی و 12 ساعت بعد دو قرص دیگر ولی این کار را یه بار دیگر هم تکرار نمود(یعنی دو قرص 12 ساعت بعد و 2 قرص دیگر 12 ساعت دیگر) پریود ایشون باید 22ام آغاز میشد ولی 24 این اتفاق افتاد که اولین پریود یک مقدار به همراه درد بیشتر بود که نسبت به پریودهای قبلی ایشون متفاوت بود ولی بقیه همانند پریودهای قبلی بودند. میخواستم بدونم ایا احتمال بارداری وجود داره یا خیر؟ با این که الان 15 روز از رابطمون میگذره همه چیز عادیه و ایشون هیچ حسی از حاملگی و علایمش رو نداره آیا باز هم احتیاج به تست بتا هست؟ در ضمن ایا در زمان پریود میشه تست بتا داد یا خیر؟
    پیشاپیش ممنون از جوابتون

7. hsajedy نوشته است: با سلام و تشکر از شما
    نامزد بنده دارای قاعدگی منظم 28 روزه میباشند. در 15/3/90 یک رابطه جلوگیری نشده داشتیم ولی مایع منی در داخل ریخته نشد اما از مایع پیش آب مطمئن نیستیم. بعد از 40 ساعت از نزدیکی نامزدم دو قرص اچ دی و 12 ساعت بعد دو قرص دیگر ولی این کار را یه بار دیگر هم تکرار نمود(یعنی دو قرص 12 ساعت بعد و 2 قرص دیگر 12 ساعت دیگر) پریود ایشون باید 22ام آغاز میشد ولی 24 این اتفاق افتاد که اولین پریود یک مقدار به همراه درد بیشتر بود که نسبت به پریودهای قبلی ایشون متفاوت بود ولی بقیه همانند پریودهای قبلی بودند. میخواستم بدونم ایا احتمال بارداری وجود داره یا خیر؟ با این که الان 15 روز از رابطمون میگذره همه چیز عادیه و ایشون هیچ حسی از حاملگی و علایمش رو نداره آیا باز هم احتیاج به تست بتا هست؟ در ضمن ایا در زمان پریود میشه تست بتا داد یا خیر؟
    پیشاپیش ممنون از جوابتون

دوستم با پریود شدن ایشون بارداری منتفی هست و نیازی به تست بتا نیست.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  8. دوست عزیز
    با بکار بردن روش اورژانسی به موقع و پریود شدن ،دیگه جای  نگرانی نیست
    ضمنا استفاده از روش اورژانسی تاریخ پریود را کمی جابجا میکنه.

9. sarajoonjooni نوشته است:
    nikool نوشته است: سلام
    متاسفانه به علت نداشتن اگاهی همسرم طی دوماه 4 دفعه از قرصهای پیشگیری اورژانسی استفاده کردیم
    دوره پریود همسرم قبلا منظم  40 و 45 روزه بود و زمان تخمک گذاری ایشان دو الی چهار روز بعد از پریود با توجه به علائم تخمک گذاری هست.که حتی طی دوماه استفاده از قرص هم زمان تخمک گذاری با توجه به علائم ثابت بود
    2/12  اخرین پریود ایشون شروع شدکه با قرص بود
    3/14 ما یک ارتباط بدون پیشگیری داشتیم
    3/17 از مایش خون دادیم که منفی بود
    3/18 ایشان لکه کمی دیدن و طی دوروز بعد خونابه
    امروز 3/28 کمی ترشح بو دار داشتن وطی چند روز گذشته کمی لکه کم رنگ بر روی لباس زیر
    ایشان تا الان پریود نشدن

1-عوارض قرصا؟
    2 - ایا زمان تخمک گذاری درست است؟چون ایشان در 14 روز قبل پریود علائمی ندارند
    3-علت تاخیر پریود؟
    4-احتمال بارداری؟
    با تشکر

سلام
    دوست عزيز مگه طول دوره خونريزيشون چقدره كه 2 الي 4 روز بعد تخمك گذاري دارند ؟!!!!!!
    در دوره منظم 40 الي 45 روزه  ، مطمئنا علائم تخمك گذاري و احتمال بارداري حداقل 20 الي 25 روز بعد از شروع خونريزي است
    به هر حال ...
    اولا بايد بگم روش اورژانسي در هر ماه فقط يك بار جواب ميده ...نه بيشتر
    در ثاني خوردن قرص بيشتر فقط باعث بهم خوردن هورمونها و سيستم بدن مي شه و عقب افتادن پريود از عوارض استفاده از همين قرصهاست.
    روز تخمك گذاري يا حداقل حواشي اون براحتي قابل تشخيصه چون ترشحات زن بيشتر و لزج مي شه و قوام بيشتري داره .
    احتمال بارداري منتفيه

سلام
    ایشون دورشون 7الی 8 روز
    تا چه مدت زمان پریودشون عقب میفته؟
    زمان تخمک گذاری علائم ثابتی داره (لزج شدن و درد زیر شکم؟
    برای همه بین روز 12 تا 25 با توجه به دورشون هست؟استثنا وجود داره؟
    ایشون 10 روزی هست که میل زیادی به خوردن غذا ندارن ایا این میتونه نشونه بارداری باشه؟
    با توجه که مقداری منی داخل هم ریخته باشد احتمال بارداری منتفیه؟ چون میگن از خون شاید بعد از 3 روز نشون نده
    چه راهکاری برا فهمیدن دقیق زمان تخمک گذاری هست؟

باتشکر

10. negarm26

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام  من7 خرداد پریود شدم و 13 خرداد پریودم تموم شد.همون روز یک رابطه بدون دخول  با نامزدم داشتم  برای محض احتیاط  من شبش دو تا ال دی خوردم.البته منی اشان بیرون تخلیه شد و روی واژن من چیزی نریخت.بعد من دوباره 17/18/19 خرداد سه روز پریود شدم علتش را میخواستم بدونم چیه؟ برای تیرماه دوباره پریود میشم احتمال حاملگی هست

11. nikool نوشته است:
    sarajoonjooni نوشته است:
    nikool نوشته است: سلام
    متاسفانه به علت نداشتن اگاهی همسرم طی دوماه 4 دفعه از قرصهای پیشگیری اورژانسی استفاده کردیم
    دوره پریود همسرم قبلا منظم  40 و 45 روزه بود و زمان تخمک گذاری ایشان دو الی چهار روز بعد از پریود با توجه به علائم تخمک گذاری هست.که حتی طی دوماه استفاده از قرص هم زمان تخمک گذاری با توجه به علائم ثابت بود
    2/12  اخرین پریود ایشون شروع شدکه با قرص بود
    3/14 ما یک ارتباط بدون پیشگیری داشتیم
    3/17 از مایش خون دادیم که منفی بود
    3/18 ایشان لکه کمی دیدن و طی دوروز بعد خونابه
    امروز 3/28 کمی ترشح بو دار داشتن وطی چند روز گذشته کمی لکه کم رنگ بر روی لباس زیر
    ایشان تا الان پریود نشدن

1-عوارض قرصا؟
    2 - ایا زمان تخمک گذاری درست است؟چون ایشان در 14 روز قبل پریود علائمی ندارند
    3-علت تاخیر پریود؟
    4-احتمال بارداری؟
    با تشکر

سلام
    دوست عزيز مگه طول دوره خونريزيشون چقدره كه 2 الي 4 روز بعد تخمك گذاري دارند ؟!!!!!!
    در دوره منظم 40 الي 45 روزه  ، مطمئنا علائم تخمك گذاري و احتمال بارداري حداقل 20 الي 25 روز بعد از شروع خونريزي است
    به هر حال ...
    اولا بايد بگم روش اورژانسي در هر ماه فقط يك بار جواب ميده ...نه بيشتر
    در ثاني خوردن قرص بيشتر فقط باعث بهم خوردن هورمونها و سيستم بدن مي شه و عقب افتادن پريود از عوارض استفاده از همين قرصهاست.
    روز تخمك گذاري يا حداقل حواشي اون براحتي قابل تشخيصه چون ترشحات زن بيشتر و لزج مي شه و قوام بيشتري داره .
    احتمال بارداري منتفيه

سلام
    ایشون دورشون 7الی 8 روز
    تا چه مدت زمان پریودشون عقب میفته؟
    زمان تخمک گذاری علائم ثابتی داره (لزج شدن و درد زیر شکم؟
    برای همه بین روز 12 تا 25 با توجه به دورشون هست؟استثنا وجود داره؟
    ایشون 10 روزی هست که میل زیادی به خوردن غذا ندارن ایا این میتونه نشونه بارداری باشه؟
    با توجه که مقداری منی داخل هم ریخته باشد احتمال بارداری منتفیه؟ چون میگن از خون شاید بعد از 3 روز نشون نده
    چه راهکاری برا فهمیدن دقیق زمان تخمک گذاری هست؟

باتشکر

سلام
    دوست عزيز  مصرف قرص تا 20 روز مي تونه پريود رو عقب بندازه
    زمان تخمک گذاری براي همه يكسان نيست در پريودهاي نامنظم كه اصلا مشخص نيست و در پريودهاي منظم هم بسته به فاز لوتئال داره ، حالا من هر چي بگم شما باز براتون سوال ايجاد مي شه ، در نتيجه توصيه مي كنم مطالب سايت رو با دقت و حوصله مطالعه كنيد و موارد مورد سوال رو در نوار جستجو بنويسيد ، مطمئنا مطالب خوبي رو پيدا مي كنيد.
    لينك هاي زير را مطالعه بفرمائيد :

http://www.pezeshk.us/?p=16740
    http://www.roham.ws/web/ftopict-3796.html

12. negarm26 نوشته است: سلام  من7 خرداد پریود شدم و 13 خرداد پریودم تموم شد.همون روز یک رابطه بدون دخول  با نامزدم داشتم  برای محض احتیاط  من شبش دو تا ال دی خوردم.البته منی اشان بیرون تخلیه شد و روی واژن من چیزی نریخت.بعد من دوباره 17/18/19 خرداد سه روز پریود شدم علتش را میخواستم بدونم چیه؟ برای تیرماه دوباره پریود میشم احتمال حاملگی هست

اولا لازم نبوده قرص بخورین. الانم علتش واضحه که چرا دوباره پریود شدین.چون قرص خوردین. تیرماه پریود میشین به احتمال زیاد
    ولی نه سر موقع

13. سلام
    من دو هفته بعد اخرین پریودم (دوره پریود 30 روزه) رابطه جنسی بدون محافظت داشتم دخول صورت نگرفت
    همسرم ارضا شد منیشم توی شرتش ریخت بعد همسرم با اینکه شرت حاوی منیش پاش بود التشو به الت من مالید البته من هیچ لباسی تنم نبود  میخواستم بدونم احتمال حامله شدن من وجود داره یا نه؟
    برای حامله شدن منی حتما باید داخل واژن ریخته شود
    من توی جستجو گشتم اما جواب سوالمو پیدا نکردم تورو خدا جواب بدین دارم میمرم
    مرسی

14. behnoosh110 نوشته است: سلام
    من دو هفته بعد اخرین پریودم (دوره پریود 30 روزه) رابطه جنسی بدون محافظت داشتم دخول صورت نگرفت
    همسرم ارضا شد منیشم توی شرتش ریخت بعد همسرم با اینکه شرت حاوی منیش پاش بود التشو به الت من مالید البته من هیچ لباسی تنم نبود  میخواستم بدونم احتمال حامله شدن من وجود داره یا نه؟
    برای حامله شدن منی حتما باید داخل واژن ریخته شود
    من توی جستجو گشتم اما جواب سوالمو پیدا نکردم تورو خدا جواب بدین دارم میمرم
    مرسی

اگه در طی این مالش منی ایشون با دستگاه تناسلی شما برخورد داشته، امکانش هست که اسپرم از این طریق وارد واژن شده باشه. حتماً نباید داخل ریخته بشه، به هر طریقی که بتونه به داخل واژن راه پیدا کنه امکان بارداری هست. البته با توجه به وضیعتی که شما توضیح دادید احتمالش کمه..

چه زمانی بوده رابطه تون؟ اگه بیشتر از 72 ساعت نگذشته از روش اورژانسی استفاده کنید. (اینجا کلیک کنید)

15. سلام
    من 15روز  پیش و دقیقا 15 روز بعد اخرین پریودم (90/03/15) با نامزدم رابطه جنسی داشتم همسرم ابش امد (توی شرتش ریخت) الت من با الت همسرم که شرت حاوی منیشم پاش بود تماس داشت من لخت بودم و حدود 10 دقیقه التامونو به هم میمالیدم دو هفته بعد هم پریود شدم مثل همیشه
    ایا با این وجود امکان بارداری در من وجود دارد  یا نه ؟
    ممنونم

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 46 از 69
رفتن به صفحه :    ... 46 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید