شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

خونريزي بالاي مقعد

1. دکتر جان من برای اولین بار است که این قدر بسته شدن زخم طول کشیده . ضمنآ زخم قسمت بالایی همان هفته اول  به طور کامل بسته شد فقط این قسمت پایین هنوز باز است البته موقعی که خودم بهش دست می زدم معلوم  بود که همین قسمت پایین را ندوخته .

2. afrashteh نوشته است: دکتر جان من برای اولین بار است که این قدر بسته شدن زخم طول کشیده . ضمنآ زخم قسمت بالایی همان هفته اول  به طور کامل بسته شد فقط این قسمت پایین هنوز باز است البته موقعی که خودم بهش دست می زدم معلوم  بود که همین قسمت پایین را ندوخته .

سلام،
    پس شاید عمل جراحی به خوبی صورت نگرفته یا اینکه به هر دلیلی خونرسانی موضع مناسب نیست.

3. دکتر حالا باید چکار کنم . ضمنآ جدیدآ که نگاه می کنم مقداری بسته شده . آیا نیازی به عمل دوباره داره یا امید بسته شدن هست ؟

4. afrashteh نوشته است: دکتر حالا باید چکار کنم . ضمنآ جدیدآ که نگاه می کنم مقداری بسته شده . آیا نیازی به عمل دوباره داره یا امید بسته شدن هست ؟

سلام،
    حالا که تا حدودی بهبودی دیده شده، می توانید زمان بدهید و با رعایت بهداشت ناحیه موردنظر به بهبودی زخم کمک نمایید.

5. با سلام

من هم اين مشكل رو كه اين دوستمون داره دارم . به پزشك كه مراجعه كردم داروي چرك خشك كن و تقويتي و كرم داد و گفت اگه خوب نشد بايد عمل كني.
    با توضيحي كه دوستمون دادن يكم ترسيدم كه اگر قرار به عمل شد اين مشكلات پيش بياد .
    آيا اين عمل اين قدر دردسر دارد؟؟
    با تشكر

6. ehsanvb نوشته است: با سلام

من هم اين مشكل رو كه اين دوستمون داره دارم . به پزشك كه مراجعه كردم داروي چرك خشك كن و تقويتي و كرم داد و گفت اگه خوب نشد بايد عمل كني.
    با توضيحي كه دوستمون دادن يكم ترسيدم كه اگر قرار به عمل شد اين مشكلات پيش بياد .
    با تشكر

سلام
    ببین جراحی فیستول مشکلات خودش رو  داره اما معنیش این نیست که هرکی جراحی کرد به جراحی مجدد هم احتیاج داره و خوب نمیشه . نه اصلا . جراح کارش رو خوب انجام بده ، شما هم مراقبتهای لازم رو انجام بدید دیگه مشکلی نخواهد بود
    فقط باید بدونی که جراحی فیستول علیرغم اینکه جراحی بزرگی نیست اما دردسر مراقب و نقاهت داره . یعنی یکمدتی نشستن برات سخت میشه و ... اینو نمیگم که بترسی چون ترسناک نیست فقط می گم که بعد که جراحی کردی نخوره توی ذوقت . حتما بعد از جراحی دکتر مراقبتهای ویژه رو بهت آموزش میده
    نگران نباش و اگر لازم شد جراحی کن چون هرچی طولانی تر بشه نقاهتش بیشتر طول می کشه

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 1 کاربر ديگر
  7. sami28 نوشته است:
    ehsanvb نوشته است: با سلام

با تشكر

سلام
    ببین جراحی فیستول مشکلات خودش رو  داره اما معنیش این نیست که هرکی جراحی کرد به جراحی مجدد هم احتیاج داره و خوب نمیشه . نه اصلا . جراح کارش رو خوب انجام بده ، شما هم مراقبتهای لازم رو انجام بدید دیگه مشکلی نخواهد بود
    فقط باید بدونی که جراحی فیستول علیرغم اینکه جراحی بزرگی نیست اما دردسر مراقب و نقاهت داره . یعنی یکمدتی نشستن برات سخت میشه و ... اینو نمیگم که بترسی چون ترسناک نیست فقط می گم که بعد که جراحی کردی نخوره توی ذوقت . حتما بعد از جراحی دکتر مراقبتهای ویژه رو بهت آموزش میده
    نگران نباش و اگر لازم شد جراحی کن چون هرچی طولانی تر بشه نقاهتش بیشتر طول می کشه

سلام
    ممنون از راهنماییتون
    قرص و کرم اثر نکرد و من بالاخره تصمیم گرفتم و عمل کردم .تو بیمارستان پارسیان یه شب هم بستری شدم چون از بی حسی نخاعی استفاده شد
    الان هم پنج روزه که گذشته فقط یکم درد تو موقع بلند شدن و نشستن دارم ولی زخمم بهتر  بگم شکاف پشتم کاملا باز هست و عمیق !!!
    البته بخیه شده ولی به صورتی که کاملا بسته نشده
    تغیییر چندانی هم تو این 5 روزه نکرده وقتی دیدمعمق شکاف (زخم) رو یکم ترسید یعنی با این عمق بسته میشه؟
    به نظر شما چقدر طول میکشه؟

با تشکر از سایت مفیدتون

8. سلام
    بعضی از این زخمها به علت کوچکی عمق بخیه میشوند و بعضی دیگه نه!

مثلا سینوس پایلونیدال در اکثر مواقع دوخته(بخیه)میشه ولی در بیشتر مواقع فیستول بخاطر عمقب که داره(وجود مجرا) باز میمونه و با پانسمانهای مخصوص خودش(بصورتی که گاز را بتادینی میکنند و با پنس داخل زخم را شستشو میدهند و با تیغ پیستوری پوست و گوشت فاسد را میتراشند تا با تحریک پوست و گوشت باعث جمع شدن زخم بشه)زخم را رو به بهبودی پیش میبرند.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 2 از 2
رفتن به صفحه    2

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید