شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 39

راهنمای احتمال بارداری و سوالات احتمالی

1. سلام
    من امروز یعنی 11/3 با نامزدم رابطه داشتم، 22 روز از پریودم گذشته،21/2 پریود شده بودم.رابطه مون به این صورت بود که نامز دم از پشت آلتش رو روی باسن من میکشید از کاندوم هم استفاده کرده بود،اما وقتی ارضاء شد متوجه شدیم کاندوم پاره شده و مایع منی اون ریخته شده بود رو باسنم که نامزدم فوری با دستمال باسنمو تمیز کرد و من رفتم خودم رو شستم، اما من نگرانم که اون لحظه که ارضاء شده بود و کاندوم پاره شده بود منی از پشت ریخته شده باشه رو آلت من، خیلی نگران بودم برای همین از روش اورژانسی استفاده کردم 11 شب یه قرص لونژیل  خوردم ، یکی هم فردا 11 صبح باید بخورم، اما بازم نگرانم لطفا منو راهنمایی کنید، آیا با این توضیحات احتمال بارداری وجود داره؟ بعد خوردن لونژیل چه تغییری تو زمان پریود من ایجاد میشه با توجه به اینکه من پریود نامنظم دارم  خواهش میکنم راهنمایی کنید

امروز 25/3/90 من 3 روزه با توضیحات بالا دارم لکه میبینم اما به خونریزی نیفتادم، چه اقدامی باید انجام بدم؟بازم نگرانم Sad

2. sepilo نوشته است: سلام
    من امروز یعنی 11/3 با نامزدم رابطه داشتم، 22 روز از پریودم گذشته،21/2 پریود شده بودم.رابطه مون به این صورت بود که نامز دم از پشت آلتش رو روی باسن من میکشید از کاندوم هم استفاده کرده بود،اما وقتی ارضاء شد متوجه شدیم کاندوم پاره شده و مایع منی اون ریخته شده بود رو باسنم که نامزدم فوری با دستمال باسنمو تمیز کرد و من رفتم خودم رو شستم، اما من نگرانم که اون لحظه که ارضاء شده بود و کاندوم پاره شده بود منی از پشت ریخته شده باشه رو آلت من، خیلی نگران بودم برای همین از روش اورژانسی استفاده کردم 11 شب یه قرص لونژیل  خوردم ، یکی هم فردا 11 صبح باید بخورم، اما بازم نگرانم لطفا منو راهنمایی کنید، آیا با این توضیحات احتمال بارداری وجود داره؟ بعد خوردن لونژیل چه تغییری تو زمان پریود من ایجاد میشه با توجه به اینکه من پریود نامنظم دارم  خواهش میکنم راهنمایی کنید

امروز 25/3/90 من 3 روزه با توضیحات بالا دارم لکه میبینم اما به خونریزی نیفتادم، چه اقدامی باید انجام بدم؟بازم نگرانم Sad

طبق اونچه که گفتید که اجتمال بارداری وجود نداره، اما من متوجه نشدم شما بالاخره امروز رابطه داشتیو قرص خوردی یا یازدههم
    اگه یازدهم قرص خوردی و پریود نشدی به پزشک مراجعه کن، دیگه 14 روز خیلی زمان زیادی هست بعد از روش اورژانسی، اگز هم امروز قرص خوردی بین 7 تا ده روز دیگه میتونی منتظر پریودت باشی

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. sepilo نوشته است: سلام

سلام
    نگران نباشید بارداری صورت نمیگیرد
    علت تاخیر در خونریزی  مصرف قرص هاست
    کمی تحمل کنید پریود میشوید

4. ؟

با سلام و تشکر
    من 27 سالمه و 2 ماهه عقد کردم.من 13 هر ماه پریود میشم یعنی دورم 30 روزههست.روز اول ماه (12 روز قبل پریود)با همسرم رابطه داشتم.البته اصلا دخولیصورت نگرفت و من باکره ام.من تمام مدت لباس تنم بود فقط گاهی همسرم با دستمن رو تحریک میکرد که اون هم بالای واژن بود و دستش اصلا با واژن من تماسنداشت.سوالم اینه به احتمال اینکه دست ایشون با پیشاب (تا اون زمان منیخارج نشده بود)خودش برخورد کرده باشه(البته من هیچ خیسی احساس نکردم)ممکنهمن باردار بشم؟وقتی ارضا شد مقداری منی روی دست من ریخت که بلافاصله با آبشستم .حالا اگه بعد ار شستن دست من با واژن برخورد کنه ممکنه بازم حاملهبشم؟ البته من 13 این ماه طبق معمول پریود شدم.اما دردهای پریودم از همیشهبیشتر بود و بعد پریود تا یکی 2روز احساس تهوع و سردرد داشتم.الانم پاهام درد میکنه.البته وسایل سنگین جدیدا بلند کردم.
    بی بی چک هم روز 23 بعد از رایطه و 3 روز بعد از پریود گذاشتم.البته شب بود.و منفی اما نمیدونم چرا همش حس میکنم باردارم.2 سال دیگه عروسیمونه.ممکنه باردار باشم؟

5. سلام.
    من 23 اردیبهشت ماه پریود شدم.
    تا جایی که یادم هست در این 30 روز با همسرم رابطه مشکوکی نداشتم.
    هیچ قرصی هم مصرف نکردم.
    ماه پیش بطور معمول پریود شدم و همون 5 روز طول کشید.
    الان که 26 خرداد هست هنوز پریود نشدم.
    میدونم با این توصیفات احتمال بارداری وجود ندارد اما من دارم خیلی اذیت میشم.
    پرخاشگر و کسل شدم،نمیتونم با همسرم کنار بیام و و سینه هام حساس شدن و کمردرد دارم و تنم درد میکنه.
    بگم که چون امتحان دارم کم خوابی و استرس هم دارم.
    راهی هست که انجام بدم و پریود شم؟؟؟
    ممنون میشم کمک کنین.

6. mina1368 نوشته است: سلام.
    من 23 اردیبهشت ماه پریود شدم.
    تا جایی که یادم هست در این 30 روز با همسرم رابطه مشکوکی نداشتم.
    هیچ قرصی هم مصرف نکردم.
    ماه پیش بطور معمول پریود شدم و همون 5 روز طول کشید.
    الان که 26 خرداد هست هنوز پریود نشدم.
    میدونم با این توصیفات احتمال بارداری وجود ندارد اما من دارم خیلی اذیت میشم.
    پرخاشگر و کسل شدم،نمیتونم با همسرم کنار بیام و و سینه هام حساس شدن و کمردرد دارم و تنم درد میکنه.
    بگم که چون امتحان دارم کم خوابی و استرس هم دارم.
    راهی هست که انجام بدم و پریود شم؟؟؟
    ممنون میشم کمک کنین.

اینومن از دوستم شنیدم که عطاری داره خودم هم امتحان نکردم ولی چون گیاهه دوست داشتید امتحان کنید
    یک قاشق سیادانه را در آب بریز و مثل شربت بخور سه مرتبه در روز این کار رو انجام بده
    گفت کمک میکنه تا پریود شروع بشه
    بازم تاکید میکنم من امتحانش نکردم
    پریود نشدنتان به خاطر استرس امتحانا و شاید تغییرات هوا باشه سعی کنید خودتون را آرام نگه دارید.

7. baranjoon63 نوشته است: ؟

با سلام و تشکر
    من 27 سالمه و 2 ماهه عقد کردم.من 13 هر ماه پریود میشم یعنی دورم 30 روزههست.روز اول ماه (12 روز قبل پریود)با همسرم رابطه داشتم.البته اصلا دخولیصورت نگرفت و من باکره ام.من تمام مدت لباس تنم بود فقط گاهی همسرم با دستمن رو تحریک میکرد که اون هم بالای واژن بود و دستش اصلا با واژن من تماسنداشت.سوالم اینه به احتمال اینکه دست ایشون با پیشاب (تا اون زمان منیخارج نشده بود)خودش برخورد کرده باشه(البته من هیچ خیسی احساس نکردم)ممکنهمن باردار بشم؟وقتی ارضا شد مقداری منی روی دست من ریخت که بلافاصله با آبشستم .حالا اگه بعد ار شستن دست من با واژن برخورد کنه ممکنه بازم حاملهبشم؟ البته من 13 این ماه طبق معمول پریود شدم.اما دردهای پریودم از همیشهبیشتر بود و بعد پریود تا یکی 2روز احساس تهوع و سردرد داشتم.الانم پاهام درد میکنه.البته وسایل سنگین جدیدا بلند کردم.
    بی بی چک هم روز 23 بعد از رایطه و 3 روز بعد از پریود گذاشتم.البته شب بود.و منفی اما نمیدونم چرا همش حس میکنم باردارم.2 سال دیگه عروسیمونه.ممکنه باردار باشم؟

سلام
    احتمال بارداری منتفی است.
    پریود=======عدم بارداری

8. سلام ببخشيد من تازه ازدواج كرده ام و تا اينكه همسرم را بغل مي كنم ويا حتي او را نوازش مي دهم دچار انزال مي شوم بعد گذشت كمتر از 1 دقيقه حال مي خواهم بپرسم اگر من روزهاي تخمك گذاري همسرم را بدانم  ودر روزهايي به غير ازاين روزها با او را بطه جنسي داشته باشم و از راه هاي پيشگيري مانند كاندوم ويا قرص استفاده نشود مي توان مطمئن بود او باردار نمي شود مثلا روزهاي بين قاعدگي و اولين روز تخمك گذاري رابطه داشته باشيم

9. سلام
    من 7 ماه خرداد پریود میشدم.13 روز بعد از اغاز دوره پریدیون با همسرم نزدیکی داشتم که متاسفانه در اثر پارگی کاندوم منی همسرم در واژن من ریخت.بعد از یک  ساعت  قرص کرونوجسترول 2 تا رو هم زمان خوردم.بعد از یک ساعت دیگر 4 تا قرص ال دی خوردم .چهار ساعت دیگه 2 قرص ال دی خوردم .و سه ساعت بعد 2 قرص دیگر خوردم و 3 ساعت بعد 4 قرص دیگر ال دی خوردم.

به صورتی ک در طی 12 ساعت من 12 تا قرص ال دی خوردم.
    با توجه به اینکه هنوز ب دوره پریدیم مونده کمر ودلم بدجور درد میکنه .حال با توجه اینکه هنوز نامزدیم و قصد بارداری ندارم ایا باز هم باردارم حدود 7 روز از زمان نزدیکی میگذرد ایا من باردارم ؟من باید چکار کنم لطفا کمکم کنید.ممنون

10. tiroodj نوشته است: سلام ببخشيد من تازه ازدواج كرده ام و تا اينكه همسرم را بغل مي كنم ويا حتي او را نوازش مي دهم دچار انزال مي شوم بعد گذشت كمتر از 1 دقيقه حال مي خواهم بپرسم اگر من روزهاي تخمك گذاري همسرم را بدانم  ودر روزهايي به غير ازاين روزها با او را بطه جنسي داشته باشم و از راه هاي پيشگيري مانند كاندوم ويا قرص استفاده نشود مي توان مطمئن بود او باردار نمي شود مثلا روزهاي بين قاعدگي و اولين روز تخمك گذاري رابطه داشته باشيم

سلام، بخاطر داشته باشید در زمانی که تخمک گذاری انجام میشود دمای بدن چند دهم درجه بالا می رود و تا هنگام قاعدگی بعدی به همان حالت بالا باقی می ماند. وقتی درجه حرارت به مدت سه روز در همان حد بالا باقی بماند، روزهای باروری پایان یافته و روزهایی که می توان بدون هیچگونه وسیله جلوگیری از بارداری مقاربت انجام داده و حامله نشد شروع میشود.

منبع: سایت پزشکان ایران

11. amin50 نوشته است: سلام
    من 7 ماه خرداد پریود میشدم.13 روز بعد از اغاز دوره پریدیون با همسرم نزدیکی داشتم که متاسفانه در اثر پارگی کاندوم منی همسرم در واژن من ریخت.بعد از یک  ساعت  قرص کرونوجسترول 2 تا رو هم زمان خوردم.بعد از یک ساعت دیگر 4 تا قرص ال دی خوردم .چهار ساعت دیگه 2 قرص ال دی خوردم .و سه ساعت بعد 2 قرص دیگر خوردم و 3 ساعت بعد 4 قرص دیگر ال دی خوردم.

به صورتی ک در طی 12 ساعت من 12 تا قرص ال دی خوردم.
    با توجه به اینکه هنوز ب دوره پریدیم مونده کمر ودلم بدجور درد میکنه .حال با توجه اینکه هنوز نامزدیم و قصد بارداری ندارم ایا باز هم باردارم حدود 7 روز از زمان نزدیکی میگذرد ایا من باردارم ؟من باید چکار کنم لطفا کمکم کنید.ممنون

با توجه به این قرصا که شما خوردین احتمال بارداری وجود نداره اما خودتون مریض میکنید این دلدرد و کمردردم از عوارض این داروهایی که مصرف کردین!روش اورژانسی نیاز به خوردن این همه قرص نداشت کافی بود 4 عدد قرص ال دی میخوردید و 12 ساعت بعد 4 عدد دیگه مصرف میکردید!

تشکر شده توسط : 2 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 39 از 39
رفتن به صفحه :    ... 39

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید