شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 38   

راهنمای احتمال بارداری و سوالات احتمالی

1. aaaa682

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    با سلام امروز 28 پریودی می باشد با توجه به اینکه 14 و17 رابطه داشتیم  سردرد وسینه درد زیادی دارم یکی دو دفعه حالت تهوع داشتم احتمال داره باردار باشم خواهشا زود جواب بدهید با تشکر

2. aaaa682 نوشته است: با سلام امروز 28 پریودی می باشد با توجه به اینکه 14 و17 رابطه داشتیم  سردرد وسینه درد زیادی دارم یکی دو دفعه حالت تهوع داشتم احتمال داره باردار باشم خواهشا زود جواب بدهید با تشکر

سلام
    بله احتمال بارداری وجود دارد
    آزمایش  بتا hcg بدهید

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  3. sara281

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    با سلام و خسته نباشید
    من از نامزدم بدلیل خیانت به من ازشون جدا شدم و الان یک هفته است از هم جدا شدیم
    من روز هفتم پریودم با همسرم رابطه داشتم ولی فقط چند بار ایشون در نواحی کلیتوریس و پایینتر التشون کشیدن و در اخر هم بدلیل تلفن مشکوکی که به ایشون شد و من ناراحت شدم نه من نه ایشون ارضا نشدن
    1 ببخشید ایشون چند دفعه التشون روی لبه های کوچک کشیدن ولی فکر نکنم که توش کرده باشن ایا بازم احتمال پارگی هست
    2 من شنیده ام که اگر ارضا هم نشن ولی اگر الت مرد وارد بشه بازم احتمال حاملگی هست ایا درسته خیلی نگرانم میشه زود جواب بدین

4. Farmanrava نوشته است: سلام خسته نباشید .
    من و نامزدم یک هفته پیش از راه مقعد نزدیکی داشتیم و من حدس میزنم که مقداری آب منی از مقعد خارج شده و روی آلت نامزدم ریخته شده ... البته بلافاصله شستشو دادن و الان دوران قاعدگی ایشون هست و ایشون دردهای دوران قاعدیگی رو دارند از قبیل درد سینه ، درد زیر شکم ، درد کمر و...
    دوره قاعدگی ایشون معمولا در روزهای 18 تا 20 هر ماه بوده ولی الان نزدیک های 22 هستیم و ایشون هنوز پریود نشدن میخواستم بدونم احتمال بارداری در ایشون هست ؟
    ماه قبل یعنی دوره قبلی قاعدگی ایشون شروع قاعدگی ایشون 16 - 17 بوده ولی ماه قبلش 20 بوده
    خواهش میکنم پاسخ من رو هر چه زود تر بدید هم من و هم نامزدم به شدت نگران هستیم

احتمال بارداری وجود نداره و جای نگرانی نیست!

5. sara281 نوشته است: با سلام و خسته نباشید
    من از نامزدم بدلیل خیانت به من ازشون جدا شدم و الان یک هفته است از هم جدا شدیم
    من روز هفتم پریودم با همسرم رابطه داشتم ولی فقط چند بار ایشون در نواحی کلیتوریس و پایینتر التشون کشیدن و در اخر هم بدلیل تلفن مشکوکی که به ایشون شد و من ناراحت شدم نه من نه ایشون ارضا نشدن
    1 ببخشید ایشون چند دفعه التشون روی لبه های کوچک کشیدن ولی فکر نکنم که توش کرده باشن ایا بازم احتمال پارگی هست
    2 من شنیده ام که اگر ارضا هم نشن ولی اگر الت مرد وارد بشه بازم احتمال حاملگی هست ایا درسته خیلی نگرانم میشه زود جواب بدین

احتمال پارگی وجودنداره ! شما درست شنیدین و پیشاب مرد هم میتونه باعث حاملگی بشه ولی احتمالش کم هست! احتمال حاملگی در شما وجود نداره!

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  6. با سلام و خسته نباشيد
    دوره پريود من هر 20 يا 21 روز در ماه به مدت 5 روز مي باشد كه دوره پريود بعدي من 27 يا 28 خرداد ماه مي باشد و در روز 17 خرداد ماه نزديكي داشته ام و همسرم به دليل مشكل زود انزالي در حالت ارضا آب مني خود را در واژن من خالي كرد ولي سريع از اين كار جلوگيري كرد و من نيم ساعت بعد 4 عدد قرص LD را مصرف كردم و بطور منظم هر 12 ساعت 4 قرص LD را طبق دستور تا 72 هر 12 ساعت 4 قرص را خوردم و الان 5 روز از آخرين نوبت قرصم گذشته و من پريود نشدم و طبق تقويم زمان تخمک گذاری من 10 يا 11 روز بعد از پريود قبلي من بوده است، آيا احتمال اين هست كه من باردار شده باشم يا با جلوگيري اورژانسي اين احتمال به صفر رسيده است؟

7. makhmali نوشته است: با سلام و خسته نباشيد
    دوره پريود من هر 20 يا 21 روز در ماه به مدت 5 روز مي باشد كه دوره پريود بعدي من 27 يا 28 خرداد ماه مي باشد و در روز 17 خرداد ماه نزديكي داشته ام و همسرم به دليل مشكل زود انزالي در حالت ارضا آب مني خود را در واژن من خالي كرد ولي سريع از اين كار جلوگيري كرد و من نيم ساعت بعد 4 عدد قرص LD را مصرف كردم و بطور منظم هر 12 ساعت 4 قرص LD را طبق دستور تا 72 هر 12 ساعت 4 قرص را خوردم و الان 5 روز از آخرين نوبت قرصم گذشته و من پريود نشدم و طبق تقويم زمان تخمک گذاری من 10 يا 11 روز بعد از پريود قبلي من بوده است، آيا احتمال اين هست كه من باردار شده باشم يا با جلوگيري اورژانسي اين احتمال به صفر رسيده است؟

سلام

حداقل 7 روز بعد از مصرف قرص شما پریود میشید که عواملی مثل استرس و عدم تعادل هورمونها رو هم که بهش اضافه کنیم
    به امید خدا 10-12 روز منتظر قاعدگی باشید DSmile
    چون مصرف قرصها درست بوده بارداری منتفی است

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  8. makhmali نوشته است: با سلام و خسته نباشيد

یعنی چی هر 12 ساعت 4 تا قرص خوردین؟؟؟!!! روش اورژانس این هست که تا 72 ساعت وقت دارین که اول 4 تا قرص بخورین و 12 ساعت بعد 4 تای دیگه. و دیگه نخورین تا پریود شین. اینجوری که شما نوشتین ظاهرا توی مدت 72 ساعت هر 12 ساعت یکبار 4 تا قرص خوردین.اگه واقعا این کارو کردین به این زودی انتظار نداشته باشین که پریود شین. در هر صورت بارداری منتفی هست

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  9. aso90

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    22 سال
    1- نامنظم
    2- 46-30
    5- 2.22
    6- 2.26
    7.این بار انتظار داشتم سر 30 روز پریود بشم(دفعه پیش 46روز طول کشید) که فعلن اثری نیست. و حدودا یه هفته پیش لکه بینی داشتم اوایل خیلی کم بود و یه روز یه کم زیاد شد و تقریبا 4-5 روزی طول کشید..
    امکان بارداری من هست؟ (مایع داخل واژن تخلیه نشده فقط احتمال تماسشون هست)

10. aso90 نوشته است: 22 سال
    1- نامنظم
    2- 46-30
    5- 2.22
    6- 2.26
    7.این بار انتظار داشتم سر 30 روز پریود بشم(دفعه پیش 46روز طول کشید) که فعلن اثری نیست. و حدودا یه هفته پیش لکه بینی داشتم اوایل خیلی کم بود و یه روز یه کم زیاد شد و تقریبا 4-5 روزی طول کشید..
    امکان بارداری من هست؟ (مایع داخل واژن تخلیه نشده فقط احتمال تماسشون هست)

بارداری در مورد شما منتفیه

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  11. سلام
    بايد خدمت اون كاربر عزيز sarabahari كه گفتند كه با اين روش خوردن قرص من حالا حالا ها پريود نمي شوم عرض كنم كه من امروز ظهر پريود شدم طبق گفته كاربر lili_bar كه گفتند 7 روز بعد قرص ها پريود مي شوم

12. sahar_s

اخطارها : 2 باراخطارها : 2 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام.تورو خدا کمکم کنید.دارم از استرس میمیرم.من 26 سالمه.20 اردیبهشت با دوست پسرم رابطه برقرار کردم.البته از پشت.من باکره هستم.11 اردیبهشت هم پریود شده بودم.دوباره 7 اردیبهشت سر موعد پریود شدم.اما روز اول خونش قهوه ای تیره بود و بعد کم کم قرمز شد.5 روز پریودم طول کشید اما مقدار خونم کم بود.حالا نگرانم نکنه باردار شده باشم.آخه این احتمال رو میتونم بدم که شاید مایع منی دوستم روی واژنم ریخته شده باشه.البته اصلا فکرشو نمیکردم که این اتفاق افتاده باشه اما با دیدن یه سری علایم شک کردم .حدود یک هفته پیش احساس کردم یه توده داخل وا ژنمه.3-2 روز بعدش دل درد گرفتم.مثل درد پریوده و تا امروز هم ادامه داره اما خفیفه و الان هم اصلا موقع پریودم نیست.چون من خیلی وقته که مدروکسی پروژسترون استفاده میکنم و پریودم منظمه.توی این یک هفته تکرر ادرار هم دارم البته هر بار که میرام میزانش کم نیست و در حد طبیعیه. راستش فکر کردم نکنه بارداری سرویکال یعنی همون خارج رحمی که جنین داخل واژنه رو دارم.به دوستم گفتم.با هم رفتیم دکتر.دکتر گفت این توده عفونته.و برام دارو نوشت.اما چون خیلی استرس داشتم یه دکتر دیگه هم رفتیم.ایشون گفتن علایم بارداری رو دارم وو آمایش خون بارداری برام نوشتن.پریروز یهنی 23 خرداد آزمایش دادم و جوابش منفی بود.یعنی 20 اردیبهشت رابطه داشتم.7 خرداد پریود خفیف داشتم و 23 خرداد آزمایش دادم.میزان hCG زیر 5 بود.به نظر شما زمان انجام آزمایشم زمان مناسبی بوده؟آخه میگن این  آزمایش باید یه تایم مناسب انجام بشه تا جواب صحیح بده.به نظد شما دل درد و تکرر ادرار و توده داخل واژنم به خاطر عفونتن؟این توده یه موقع برام قابل حسه یه موقع انگار از بین میره.دکتر معاینه کرد گفت چیزی نمیبینه البته من چون باکرم شاید معاینه براشون سخت بوده.تورو خدا کمکم کنید.خیلی استرس دارم.نکنه باردارم یا حاملگی خارج از رحم دارم.خدا کنه همون عفونت باشه.اما من ترشحاتم کمتر ار همیشه شده و اصلا هم بو نداره.مگه عفونت اینطوری میشه؟اگه خدایی نکرده حامله باشم نمیدونم چه خاکی توی سرم بریزم.نمیدونم به خانوادم چی بگم.میترسم بکارتم از بین بره.با توجه به چیزایی که گفتم به نظرتون احتمال داره باردار باشم؟اگه باشم با توجه به اینکه از رابطه جنسیم 5 هفته کامل  میگذره و توی هفته ششمم چطوری میتونم کاری کنم که جنین بدون از دست رفتن بکارتم از بین بره؟اگه خارج از رحمی باشه چی؟ببخشید این همه حرف زدم اما تو رو خدا کمکم کنید دارم از استرس میمیرم.میترسم زمان آزمایشم زمان مناسبس نبوده باشه و نتیجه رو درست نشون نداده باشه.خواهش میکنم راهنماییم کنید.ممنوم.

13. makhmali نوشته است: سلام
    بايد خدمت اون كاربر عزيز sarabahari كه گفتند كه با اين روش خوردن قرص من حالا حالا ها پريود نمي شوم عرض كنم كه من امروز ظهر پريود شدم طبق گفته كاربر lili_bar كه گفتند 7 روز بعد قرص ها پريود مي شوم

دوست عزیز سیستم بدن هر کس با آدمهای دیگه متفاوت هست و عکس العمل بدن افراد نسبت به قرص فرق داره. گاهی در مورد بعضی ها 10 تا 14 روز  بعد از روش اورژانس ممکنه پریود اتفاق بیفته. به طور متوسط میگن 7 روز. حالا در برخی افراد کمتره در بعضی بیشتر. من نهایت اثر قرص رو بهتون گفتم که اگه پریود نشدین سر 7 روز بدونید به خاطر استفاده زیاد از هورمون بوده. درهر صورت معذرت میخوام که در موردتون نظر دادم.
    خوش باشین

تشکر شده توسط : 5 کاربر
  14. sahar_s نوشته است: سلام.تورو خدا کمکم کنید.دارم از استرس میمیرم.من 26 سالمه.20 اردیبهشت با دوست پسرم رابطه برقرار کردم.البته از پشت.من باکره هستم.11 اردیبهشت هم پریود شده بودم.دوباره 7 اردیبهشت سر موعد پریود شدم.اما روز اول خونش قهوه ای تیره بود و بعد کم کم قرمز شد.5 روز پریودم طول کشید اما مقدار خونم کم بود.حالا نگرانم نکنه باردار شده باشم.آخه این احتمال رو میتونم بدم که شاید مایع منی دوستم روی واژنم ریخته شده باشه.البته اصلا فکرشو نمیکردم که این اتفاق افتاده باشه اما با دیدن یه سری علایم شک کردم .حدود یک هفته پیش احساس کردم یه توده داخل وا ژنمه.3-2 روز بعدش دل درد گرفتم.مثل درد پریوده و تا امروز هم ادامه داره اما خفیفه و الان هم اصلا موقع پریودم نیست.چون من خیلی وقته که مدروکسی پروژسترون استفاده میکنم و پریودم منظمه.توی این یک هفته تکرر ادرار هم دارم البته هر بار که میرام میزانش کم نیست و در حد طبیعیه. راستش فکر کردم نکنه بارداری سرویکال یعنی همون خارج رحمی که جنین داخل واژنه رو دارم.به دوستم گفتم.با هم رفتیم دکتر.دکتر گفت این توده عفونته.و برام دارو نوشت.اما چون خیلی استرس داشتم یه دکتر دیگه هم رفتیم.ایشون گفتن علایم بارداری رو دارم وو آمایش خون بارداری برام نوشتن.پریروز یهنی 23 خرداد آزمایش دادم و جوابش منفی بود.یعنی 20 اردیبهشت رابطه داشتم.7 خرداد پریود خفیف داشتم و 23 خرداد آزمایش دادم.میزان hCG زیر 5 بود.به نظر شما زمان انجام آزمایشم زمان مناسبی بوده؟آخه میگن این  آزمایش باید یه تایم مناسب انجام بشه تا جواب صحیح بده.به نظد شما دل درد و تکرر ادرار و توده داخل واژنم به خاطر عفونتن؟این توده یه موقع برام قابل حسه یه موقع انگار از بین میره.دکتر معاینه کرد گفت چیزی نمیبینه البته من چون باکرم شاید معاینه براشون سخت بوده.تورو خدا کمکم کنید.خیلی استرس دارم.نکنه باردارم یا حاملگی خارج از رحم دارم.خدا کنه همون عفونت باشه.اما من ترشحاتم کمتر ار همیشه شده و اصلا هم بو نداره.مگه عفونت اینطوری میشه؟اگه خدایی نکرده حامله باشم نمیدونم چه خاکی توی سرم بریزم.نمیدونم به خانوادم چی بگم.میترسم بکارتم از بین بره.با توجه به چیزایی که گفتم به نظرتون احتمال داره باردار باشم؟اگه باشم با توجه به اینکه از رابطه جنسیم 5 هفته کامل  میگذره و توی هفته ششمم چطوری میتونم کاری کنم که جنین بدون از دست رفتن بکارتم از بین بره؟اگه خارج از رحمی باشه چی؟ببخشید این همه حرف زدم اما تو رو خدا کمکم کنید دارم از استرس میمیرم.میترسم زمان آزمایشم زمان مناسبس نبوده باشه و نتیجه رو درست نشون نداده باشه.خواهش میکنم راهنماییم کنید.ممنوم.

زمان انجام آزمایش مناسب بوده و بارداری قطعا منتفی هست. آزمایش خون 48 ساعت بعد از لقاح جواب میده. یعنی ماکزیمم یک هفته بعد از نزدیکی میشه به جوابش اطمینان کرد.مال شما که 33 روز بعد بوده. شک نکنید باردار نیستید.

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  15. aso90

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    از کجا می گید که بارداری منتفیه؟ لکه ها برا چی بودن؟
    خیلی نگرانم برا همین دارم می پرسم...

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 38 از 39
رفتن به صفحه :    ... 38   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید