شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

تزریق برای ازبین بردن چین وچروک صورت

1. باسلام
    میخواستم بپرسم آیا برای بازکردن تاولها  وچین وچروک پیری زودرس زیرچشم وپیشانی تزریق روش خوبی است
    چون من بایکی از اقوام البته زن هستن به مطب پزشکی رفتیم وپزشک گفتن که هیچ روشی برای بازکردن اونهانیست فقط روش تزریق خوبه البته بطورموقت ولی گفت باید از 6ماه یه بار تزریق کنی جمعا 3بار وبعد از  3 بار تزریق اونها بطورکل باز میشن واحتیاجی به تزریق نیست آیا درست میگن وآیا بعدا از این که هست بدتر نمیشه وآیا عوارضی برای بدن نداره قیمت هم گفتن صدهزارتومان درهرتزریق خواهشمندم زودتر مرا راهنمایی کنید

2. باسلام، در مورد درمان کامل چین و چروک پوست صورت و پیشانی از عمل total Face Lift استفاده می کنند.
    به طوری که بعد از تزریق ژل به قسمتهای مورد نظر پوست (بمنظور آماده سازی) جراحی انجام میگیرد.
    در مورد تشخیص اینکه جراحی بهتر است یا تزریق، اصولًاً با معاینه پزشک متخصص پوست و زیبایی، بهترین روش درمان انتخاب میشود.

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 1 کاربر ديگر
  3. تزريق بوتاکس برای پيشانی و دور چشم مفيد هست.

هر شش ماه انجام می گیره.

قيمتی که به شما دادند برای محصول چینی هست
    برای کانادایی که مجوز وزارت بهداشت رو هم داره لازم هست 300 هزار تومان پرداخت کنید.

شاداب باشيد

تشکر شده توسط : ROHAM و 1 کاربر ديگر
  4. دوستان من این کار رو انجام داده بودن ولی زیاد راضی نبودند

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  5. سلام.من هم شنیدم که بوتاکس در واقع نوعی سم هست که عضلات رو فلج می کنه. تو روزنامه خوندم که استفاده نکردن از این روش خیلی بهتره.

6. همان طور که کاربر عزیز JaSina گفتن این روش یکی از روشهای متداول زیبایی محسوب میشه.. تا کنون برای سم بوتاکس مورد منفی گزارش نشده.فقط در خانمهای باردار و شیرده نباید استفاده بشه. اثرش بنا به جنس پوست از 3 تا 6 ماه برقرار هست و دوباره تا چندین نوبت تجویز میشه. در واقع سم بوتاکس با فلج کردم ماهیچه از تحرک زیاد و ایجاد چین و چروک جلوگیری میکنه. فقط حواستون باشه دکتر از نوع مرغوب و مجازش استفاده کنه.

تشکر شده توسط : ROHAM و 2 کاربر ديگر
  7. سلام به همه دوستان

یک سوال داشتم ، من روی صورت خود اخیرا چند تا جوش زیر پوستی دارم که دکتر هم رفتم گفته یک جور جوش (چربی) هستش که اگر هم از بین ببریش ممکنه دوباره ظاهر بشه. برام یک ضد آفتاب داده و گفته به هیچ وجه زیر آفتاب مستقیم قرار نگیرم. و بعد ورزش و تعرق هم بیشتر به نظر میان. می خواستم بدونم راهی وجود داره که من از دستشون خلاص بشم؟

8. Hussein_x79 نوشته است: سلام به همه دوستان

یک سوال داشتم ، من روی صورت خود اخیرا چند تا جوش زیر پوستی دارم که دکتر هم رفتم گفته یک جور جوش (چربی) هستش که اگر هم از بین ببریش ممکنه دوباره ظاهر بشه. برام یک ضد آفتاب داده و گفته به هیچ وجه زیر آفتاب مستقیم قرار نگیرم. و بعد ورزش و تعرق هم بیشتر به نظر میان. می خواستم بدونم راهی وجود داره که من از دستشون خلاص بشم؟

باسلام، اولاً در موقع شستشوی صورت دقت کنید از صابون هایی استفاده کنید که برای پوستهای چرب مناسب است، مثل: صابون اکتیوکس - صابون گوگرد و جوانه گندم. ثانیاً از اعمال فشار، تركاندن و كندن جوشها پرهیز کنید که عامل جوشهای جدید میباشد.
    برای درمان آکنه از آنتی بیوتیک خوراکی از قبیل: تتراسایکلین، اریترومایسین، داکسی سایکلین استفاده می کنند.
    در مواردی که جای جوشها بر روی پوست باقی می ماند بسته به عمق آنها درمانهای متفاوتی صورت خواهد گرفت.
    از جمله این روش ها می توان از لیزر، میکرودرم ابرشن، لایه برداری با مواد اسیدی و کرم های لایه بردار، سابسیژن یا آزاد کردن جوشگاه های فرو رفته از زیر، تزریق کلاژن، هیالورونیک اسید و چربی را نام برد.

تشکر شده توسط : ROHAM
  9. Hussein_x79 نوشته است: سلام به همه دوستان

با سلام
    دوست عزیز من هم این مشکل رو در ناحیه ی کمر و پشت کتف ها داشتم وبه یک متخصص پوست مراجعه کردم که به من کپسول های ایزو ترتینوئین تجویز کرد . من هم به مدت یک سال مصرف کردم وتا دو سال بعد از مصرف کپسولها از دست جوشهام راحت بودم ولی بعد از دوسال دوباره کم کم ظاهر شدن و فکر میکنم هیچ دارویی نمیتونه به صورت دائم مشکل شما رو حل کنه .

تشکر شده توسط : 1 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید