شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

سوختگی بیضه

1. سلام دوستان. من چند سال پیش آب جوش ریخت روی بیضه ام و بیضم به شدت سوخت... بعد از اون حادثه بیضه من چروک شد و با بیضه هایی که توی فیلم ها میبینم فرق داره! آیا من مشکلی دارم؟ در ضمن رنگ منی من با منی که توی فیلم ها میبینم فرق داره. یعنی خیلی سفید نیست. یخورده مایل به سفید هست! من از بچگی (5 یا 6 سالگی) خود ارضایی داشتم تا الان که 13 ساله هستم. خود ارضاییم هم طوری بوده که دراز میکشیدم و دستم رو زیر آلتم میذاشتم... توی این کار فشار زیادی به بیضه هام وارد میشد. خواهشاً راهنمایی کنید. آیا من ناباروری دارم؟ راستی یه سوال دیگه! بیضه من همیشه شکلش یک طور نیست. مثلاً یک بار میره پایین و یک بار به آلت من میچسبه. این طبیعیه؟
    خواهشاً نگید به پزشک مراجعه کن آخه من موقعیتش رو ندارم
    با تشکر
    علی زدعی

2. این توی اوایل بلوغ عادیه ابتدا بی رنگ وبعداز مدتی سفید شیری رنگ میشه .خودتو با بازیگر های فیلم های پرنو مقایسه نکن تو نباید خودتو که هنوز در اوایل بلوغ هستی رو با یک مرد بیست-سی ساله یا حتی بیشترمقایسه کنی درباره ی جای سوختگی هم بهتره به دکتر بری .یه توصیه ی برادرانه دارم (که این رو هم به برادر کوچک ترم هم گفتم) اینه که سمت فیلم های پرنو نرو! می دونم تو این سن کنجکاوی خیلی زیاده ولی راه های بیشتری برای دفع این کنجکاوی وجوداره مثل خوندن کتابهای مرتبط و... سعی نکن کار هایی رو کنی که وقتی یه ذره بزرگتر شدی از به خاطر آوردن اونا ناراحت بشی اونا فقط یه مشت بازیگر ش.ه.و.ت.پرستن ولی تو پاکیت رو حفظ کن.

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  3. باسلام بشما دوست عزیز
    1)در مورد سوختگی بیضه حز معاینه پزشکی مستقیم ؛ نمیتوان نظری داد که البته متوجه نشدم چرا از رفتن پیش پزشک اجتناب می کنید.پزشک محرم اسرار بیمار است و گاهی دیر رفتن پیش پزشک بدلایل موهوم مثل خجالت و ... عواقب تاسف بار و جبران ناپذیری را در پی دارد.

2) رنگ و بوی منی به خوراک و مواد غذایی که در دوره قبل انزال مصرف کردید هم بستگی دارد و چیز مهمی نیست.گاهی غلیظ تر و گاهی رقیقتر است.نگران آن نباشید.

3)خود ارضایی بطور کلی کار صحیحی نیست و از همه بدتر افراط در آن است. (البته افراط در هر کاری ناپسند و مخرب است).هیچ نظریه پزشکی قاطعی نشنیدم که خود ارضایی غیر پیوسته بهمراه تغذیه مناسب و استراحت کافی (RECOVERY مناسب) باعث عقیم شدن و یا ضرر خاصی شده باشد ! صد البته اگر موقعیت رابطه جنسی طبیعی و یا اگر امکان خویشتنداری باشد ایندو بر خود ارضایی اولویت دارد ولی در حالت ناچاری و اگر اصرار بر اینکار دارید لا اقل (تغذیه مناسب + خواب کافی + استفاده از مولتی ویتامین ها و ورزش  ...)  را فراموش نکنید.
    شما سن پایینی دارید و امکان خویشتنداری تا ازدواج برای شما مهیاست (البته اگر ذهن خود را از همین الان زیاد درگیر مسائل جنسی نکنید)
    باز هم میگویم خود ارضایی کار صحیحی نیست و تکرار و تداوم آن بدون رعایت نکات فوق اثرات زیانباری دارد که در سایت با جستجو میتوانید بیابید.

4)تا آنجا که من میدانم باروری یا  ناباروری آزمایشی دارد که با ازمایش تعداد کروموزمهای منی در  آزمایشگاه انجام میشود و نمیتوان بدون آزمایش در مورد توانایی باروری کسی نظر داد.

5)حالت قرار گیری بیضه ربط به کیسه بیضه دارد و برای حفظ دمای مناسب برای نگهداری بیضه است.در سرما با جمع شدن کیسه بیضه ؛ بیضه به بدن نزدیک شده تا گرم شود و در گرما کیسه بیضه ، بیضه را از بدن دور میکند تا دمای مناسب حفظ شود (چون بیضه در دمای بسیار گرم صدمه میبیند). پس این حالت در بدن مرد بطور طبیعی تعبیه شده است. پس اینهم جای نگرانی ندارد و نشاندهنده سلامتی شماست.

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 2 کاربر ديگر
  4. Ali0 نوشته است: سلام دوستان. من چند سال پیش آب جوش ریخت روی بیضه ام و بیضم به شدت سوخت... بعد از اون حادثه بیضه من چروک شد و با بیضه هایی که توی فیلم ها میبینم فرق داره! آیا من مشکلی دارم؟ در ضمن رنگ منی من با منی که توی فیلم ها میبینم فرق داره. یعنی خیلی سفید نیست. یخورده مایل به سفید هست! من از بچگی (5 یا 6 سالگی) خود ارضایی داشتم تا الان که 13 ساله هستم. خود ارضاییم هم طوری بوده که دراز میکشیدم و دستم رو زیر آلتم میذاشتم... توی این کار فشار زیادی به بیضه هام وارد میشد. خواهشاً راهنمایی کنید. آیا من ناباروری دارم؟ راستی یه سوال دیگه! بیضه من همیشه شکلش یک طور نیست. مثلاً یک بار میره پایین و یک بار به آلت من میچسبه. این طبیعیه؟
    خواهشاً نگید به پزشک مراجعه کن آخه من موقعیتش رو ندارم
    با تشکر
    علی زدعی

سلام- كيسه بيضه در سرما چروكيده وجمع ميشه  ودر گرما آويخته تغييرات كيسه بيضه در همه هست باروري با آزمايش مايع مني و اسپرم و شمارش وتعيين نوع آنها مشخص ميشه اگه به فرض يك بيضه صدمه ديده باشه كه بعيده با يك بيضه سالم هم ميشه باروري وزندگي عادي داشت رنگ مني مهم نيست كلا جاي نگراني نيست فقط اين نوع خودارضايي كردن چون به آلت در حال نعوظ فشار زيادي مياره و وزن بدن روي اون ميافته - دمرو - در دراز مدت ميتونه به بافت اون صدمه بزنه

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید