شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 37   

راهنمای احتمال بارداری و سوالات احتمالی

1. سلام،
    من 26 سال سن دارم :
    1 - قاعدگی منظم دارم. 2 - طول دوره 28 روز است. 3 - دوره خونریزی 7 روز است. 4 - آخرین بار 8-3-90 خونریزی من شروع شد. 5 - در تاریخ 20-3-90 ( روز 12 پریود) یک رابطه جنسی داشتم. 6 - شرح حال: رابطه جنسی محافظت نشده بود و منی داخل واژن من تخلیه شد.
    یک ساعت بعد از رابطه (ساعت 14:30) دو قرص ld خوردم ، یک ساعت و نیم بعد فهمیدم باید چهار تا می خوردم پس در ساعت 16 دو تا دیگه خوردم ، حالا چهار تای بعدی رو کی باید بخورم؟
    آیا احتمال بارداری در من وجود دارد؟

2. farzaneh_teh_25 نوشته است: سلام،
    من 26 سال سن دارم :
    1 - قاعدگی منظم دارم. 2 - طول دوره 28 روز است. 3 - دوره خونریزی 7 روز است. 4 - آخرین بار 8-3-90 خونریزی من شروع شد. 5 - در تاریخ 20-3-90 ( روز 12 پریود) یک رابطه جنسی داشتم. 6 - شرح حال: رابطه جنسی محافظت نشده بود و منی داخل واژن من تخلیه شد.
    یک ساعت بعد از رابطه (ساعت 14:30) دو قرص ld خوردم ، یک ساعت و نیم بعد فهمیدم باید چهار تا می خوردم پس در ساعت 16 دو تا دیگه خوردم ، حالا چهار تای بعدی رو کی باید بخورم؟
    آیا احتمال بارداری در من وجود دارد؟

سری دوم 12 ساعت بعد از مصرف سری اول باید مصرف شه

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  3. misaagh

اخطارها : 2 باراخطارها : 2 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام وخسته نباشید من و نامزدم دیشب رابطه داشتیم ولی قبلش من قرص Ovocept HD را تهیه کردم نمیدونم همون قرص HD هست یانه؟
    نامزدم دوره منظم 28 روزه داره - هربار 7 روز طول می کشه - آخرین پریود 30 اردیبهشت بود - دیشب با هم رابطه داشتیم و محافظت شده - دخول کامل و من کاندوم داشتم و در دخول کامل ارضا شدم و لی داخل کاندوم ریخت و لی در هنگام بیرون اومدن آلتم از آلت نامزدم کاندوم هم احساس کردم داره بیرون میاد چون مطمئن نبودم که آب داخل ریخته یا نه یک ساعت بعد همون قرص رو 2 عدد مصرف کرد. و الان نامزدم زیر سینش حالت خاصی داره که احتمالا به خاطر همون قرص هست و الان منتظر سری بعدی قرص هستم که بخوره.
    با این وجود آیا احتمال بارداری با این بازه زمانی پریودش هست؟
    این قرص همون قرص هست؟
    این حالت نامزدم تا کی ادامه داره و به جز رفتن پیش دکتر چکار باید بکنه تا این حالت ازش بره؟

4. misaagh نوشته است: سلام وخسته نباشید من و نامزدم دیشب رابطه داشتیم ولی قبلش من قرص Ovocept HD را تهیه کردم نمیدونم همون قرص HD هست یانه؟
    نامزدم دوره منظم 28 روزه داره - هربار 7 روز طول می کشه - آخرین پریود 30 اردیبهشت بود - دیشب با هم رابطه داشتیم و محافظت شده - دخول کامل و من کاندوم داشتم و در دخول کامل ارضا شدم و لی داخل کاندوم ریخت و لی در هنگام بیرون اومدن آلتم از آلت نامزدم کاندوم هم احساس کردم داره بیرون میاد چون مطمئن نبودم که آب داخل ریخته یا نه یک ساعت بعد همون قرص رو 2 عدد مصرف کرد. و الان نامزدم زیر سینش حالت خاصی داره که احتمالا به خاطر همون قرص هست و الان منتظر سری بعدی قرص هستم که بخوره.
    با این وجود آیا احتمال بارداری با این بازه زمانی پریودش هست؟
    این قرص همون قرص هست؟
    این حالت نامزدم تا کی ادامه داره و به جز رفتن پیش دکتر چکار باید بکنه تا این حالت ازش بره؟

بله قرص درست مصرف شده و اون دردم به خاطر مصرف قرص هست که بزودی خوب میشن. با توجه به دوره 28 روزه بیشترین احتمال بارداری 12 تا 16 روز مانده به قاعدگی بعدی است.البته در روزهای دیگه هم احتمال بارداری هست ولی بسیار کمه.

5. aaaa682

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    با سلام وخسته نباشید اگر روز 14 و17 پریودی رابطه داشته باشی و آب منی بطور کامل ریخته باشه احتمال بارداری است لطفا سریعتر جواب بدهید باتوجه به اینکه مدت پریودی 32 روزه میباشد

6. aaaa682 نوشته است: با سلام وخسته نباشید اگر روز 14 و17 پریودی رابطه داشته باشی و آب منی بطور کامل ریخته باشه احتمال بارداری است لطفا سریعتر جواب بدهید باتوجه به اینکه مدت پریودی 32 روزه میباشد

بله احتمالش زیاده

7. روز هشتم پریود، که 28 تا 29 روزه هست(چهار ماهه قرص ضد بارداری مصرف میشه سومین دونه قرص در این ماه) دخول نیمه بود و ممکنه کمی از منی روی واژن ربخته باشه، آیا احتمال بارداری وجود داره؟
    ممنون

8. سلام
    دوست من روز 13 و 14 پریودی در حالیکه در اولین ماه مصرف قرص یاسمین بوده، رابطه محافظت نشده اما منقطع داشته. در روزهای 8 و 11 بعد از رابطه از بی ی چک هایی که میگفتن 5 تا 10 روز بعد از رابطه بارداری رو مشخص می کننن استفاده کرد که هر دو منفی بودن. چقدر امکان داره به واسطه پیشاب بارداری رخ داده باشه؟ البته هیچ لکه بینی که شاید نشان از لانه گزینی باشه نداشته.
    مرسی.

9. سلام خسته نباشید .
    من و نامزدم یک هفته پیش از راه مقعد نزدیکی داشتیم و من حدس میزنم که مقداری آب منی از مقعد خارج شده و روی آلت نامزدم ریخته شده ... البته بلافاصله شستشو دادن و الان دوران قاعدگی ایشون هست و ایشون دردهای دوران قاعدیگی رو دارند از قبیل درد سینه ، درد زیر شکم ، درد کمر و...
    دوره قاعدگی ایشون معمولا در روزهای 18 تا 20 هر ماه بوده ولی الان نزدیک های 22 هستیم و ایشون هنوز پریود نشدن میخواستم بدونم احتمال بارداری در ایشون هست ؟
    ماه قبل یعنی دوره قبلی قاعدگی ایشون شروع قاعدگی ایشون 16 - 17 بوده ولی ماه قبلش 20 بوده
    خواهش میکنم پاسخ من رو هر چه زود تر بدید هم من و هم نامزدم به شدت نگران هستیم

10. abanaban628 نوشته است: سلام
    دوست من روز 13 و 14 پریودی در حالیکه در اولین ماه مصرف قرص یاسمین بوده، رابطه محافظت نشده اما منقطع داشته. در روزهای 8 و 11 بعد از رابطه از بی ی چک هایی که میگفتن 5 تا 10 روز بعد از رابطه بارداری رو مشخص می کننن استفاده کرد که هر دو منفی بودن. چقدر امکان داره به واسطه پیشاب بارداری رخ داده باشه؟ البته هیچ لکه بینی که شاید نشان از لانه گزینی باشه نداشته.
    مرسی.

احتمال بارداری برای ایشون وجود نداره. بی بی چک 5 تا 10 روز بعد بارداری رو مشخص نمیکنه.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  11. gandomt نوشته است: روز هشتم پریود، که 28 تا 29 روزه هست(چهار ماهه قرص ضد بارداری مصرف میشه سومین دونه قرص در این ماه) دخول نیمه بود و ممکنه کمی از منی روی واژن ربخته باشه، آیا احتمال بارداری وجود داره؟
    ممنون

پس به نظرت نقش قرص این وسط چیه؟ نه دوست من امکانش نیست

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  12. سلام
    متاسفانه اطلاعات دقیق ندارم لطفا راهنمایی بفرمایید.

در 2 روز آخر خونریزی با نامزد خود نزدیکی داشته بدون دخول . منی روی شکم نامزد ریخته شده و بلافاصله خشک شده است ، آب شستشو شکم روی واژن رفته . احتمال بارداری که نیست ؟

اگر پیش آب روی واژن بریزد قرص لوژینسترول بعد از 16 ساعت موثر است ؟

13. mohi2004 نوشته است: سلام
    متاسفانه اطلاعات دقیق ندارم لطفا راهنمایی بفرمایید.

در 2 روز آخر خونریزی با نامزد خود نزدیکی داشته بدون دخول . منی روی شکم نامزد ریخته شده و بلافاصله خشک شده است ، آب شستشو شکم روی واژن رفته . احتمال بارداری که نیست ؟

اگر پیش آب روی واژن بریزد قرص لوژینسترول بعد از 16 ساعت موثر است ؟

سلام
    با این اوصاف خیر احتمال بارداری وجود نداره.
    بله تا 72 ساعت بعد هم موثره.
    موفق باشید...

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  14. سلام
    من دو هفته پیش یعنی بعد از گذشت دو هفته از اخرین پریودم(دوره پریود 30 روزه) رابطه جنسی داشتم منی  همسرم مستقیم روی الت من نریخت ولی الت من با الت همسرم تماس داشت (از روی شرت) شرت حاوی منی بود میخوام بدونم با این حال احتمال بارداری هست ؟
    برای باردار شدن حتما باید منی داخل واژن ریخته شود ؟
    دیروز خواهرم همین سوالو کرد ولی پستشو حذف کردین توروخدا جواب بدین اقای دکتر
    مرسی

15. arezuo132 نوشته است: سلام
    من دو هفته پیش یعنی بعد از گذشت دو هفته از اخرین پریودم(دوره پریود 30 روزه) رابطه جنسی داشتم منی  همسرم مستقیم روی الت من نریخت ولی الت من با الت همسرم تماس داشت (از روی شرت) شرت حاوی منی بود میخوام بدونم با این حال احتمال بارداری هست ؟
    برای باردار شدن حتما باید منی داخل واژن ریخته شود ؟
    دیروز خواهرم همین سوالو کرد ولی پستشو حذف کردین توروخدا جواب بدین اقای دکتر
    مرسی

سلام
    دوست عزیز
    اگر کمی جستجو میکردین جواب خود را میافتین
    خیر احتمال بارداری به این شکل وجود ندارد و برای بارداری حتماً منی باید وارد واژن شود

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 37 از 39
رفتن به صفحه :    ... 37   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید