شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

وقوع بارداری هنگام مصرف قرص

1. با سلام
    من 1 ماه پیش با خانمی رابطه جنسی داشتم که ایشان برای اینکه پریود نشوند از قرص های ضدبارداری استفاده میکردند که بتوانیم رابطه جنسی داشته باشیم.
    در موقع انزال بنده منی خود را داخل واژن ایشان خالی کردم و تقریبا همه آن خالی شد.
    الان بعد از 1 ماه به من میگه که باردار شده است.
    میخاستم بپرسم که آیا امکانش هست که ایشان باردار شده باشند؟
    خیلی خیلی ممنون میشوم اگر هرچه زودتر جواب سوال من را بدهید.
    با تشکر فراوان

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. irrigation نوشته است: با سلام
    من 1 ماه پیش با خانمی رابطه جنسی داشتم که ایشان برای اینکه پریود نشوند از قرص های ضدبارداری استفاده میکردند که بتوانیم رابطه جنسی داشته باشیم.
    در موقع انزال بنده منی خود را داخل واژن ایشان خالی کردم و تقریبا همه آن خالی شد.
    الان بعد از 1 ماه به من میگه که باردار شده است.
    میخاستم بپرسم که آیا امکانش هست که ایشان باردار شده باشند؟
    خیلی خیلی ممنون میشوم اگر هرچه زودتر جواب سوال من را بدهید.
    با تشکر فراوان

با سلام
    یعنی ایشون 1دوره کامل از ابتدا قرص مصرف نکردند؟فقط چند روز برای جلوگیری از بارداری این قرص مصرف کردند؟
    ببینید قرص هایضد بارداری زمانی از بارداری جلوگیری می کند از طبق روش گفته شده از روز 5 پریود شروع می شود تا 21 روز بعد روزی 1 عدد مصرف میشود در ضمن همیشه توصیه میشه برای ماه اول که از این قرص ها استفاده می کنید از یک روش جلوگیری دیگه  هم استفاده کنید.چون احتمال بارداری وجود داره و از ماه دوم با خیال راحت رابطه جنسی داشته باشید.
    در ضمن ایشون بعد قطع قرص اگه پریود شدند و خونریزی داشتند بارداری منتفیه.
    با این اوصاف اگر ایشون برای ماه دوم قرص ضد بارداری بطور منظم مصرف کرده باشند و بعد از قطع قرص پریود شده باشند باردار نیستند در غیر این صورت امکان بارداری وجود داره

در پناه حق

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 7 کاربر ديگر
  3. خیر ایشون فقط برای چند روزی قرص مصرف کردند تا پریود نشوند. و هیچ اطلاعی ندارم که بعد از قطع قرص، خونریزی داشته یا نه؟
    با این اوصاف چقدر احتمال بارداری هست؟
    ممنون از پاسخ شما

4. irrigation نوشته است: خیر ایشون فقط برای چند روزی قرص مصرف کردند تا پریود نشوند. و هیچ اطلاعی ندارم که بعد از قطع قرص، خونریزی داشته یا نه؟
    با این اوصاف چقدر احتمال بارداری هست؟
    ممنون از پاسخ شما

بسیار زیاد، این نوع مصرف قرص باعث جلوگیری از بارداری نمیشه، در هر صورت اگه شما شک دارید ازشون بخواهید آزمایش خون بدهند تیتر آزمایش مشخص میکنه دقیقا ایشون چند وقته باردار هستند.

تشکر شده توسط : ROHAM و 5 کاربر ديگر
  5. با این حساب الان چیکار میشه کرد که جنین سقط بشه و بدنیا نیاد؟

6. سلام بنظر من اول باید مطمئن شد که باردار است یا نه ؟ پیشنهاد میکنم سونوگرافی حاملگی انجام دهید تا تکلیف مشخص شود. اگر حامله باشد در صورتیکه منع قانونی نباشد راه سقط ان  وجود دارد.

7. irrigation نوشته است: با این حساب الان چیکار میشه کرد که جنین سقط بشه و بدنیا نیاد؟

با سلام
    سقط جنین فقط از طریق قانونی و زیر نظر پزشک قانونی امکان پذیر است.
    در پناه حق

8. vahid562

اخطارها : 2 باراخطارها : 2 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام
    شما به ایشون بگید حتما آزمایش خون بدهد زیرا بعضی وقتا استرس حاملگی باعث عقب انداختن پرید میشود . درصورت حامله بودن در همان ماه اول با مراجعه به متخصص زنان اقدام به سقط جنین نمایید در غیر اینصورت هر چه جنین بزرگ تر شود برای سقط دچار مشکل میشود پیروز باشید .

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  9. با سلام میخاستم بدونم که فاصله بین انزال وازنی و لقاح چند ساعت است؟

10. با سلام.........من از قرص ال دی برای جلوگیری از باداری استفاده میکنم البته 2 ماه است که شروع کردم و از روز 5 پریود........تقریبا هر 28 روز پریود میشم...... یعنی این ماه در 10 خرداد و در تاریخ 9 خرداد من لک دیدم که همیشه یک روز قبل از پریودم اتفاق میفته و عادیه.......همون شب 9 خرداد من رابطه پر خطر داشتم و از صبح 10 خرداد یعنی امروز پریودم به طور امل شروع شد.......سوالم اینه با توجه به رابطه پر خطرم امکان بارداری هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

11. titka نوشته است: با سلام.........من از قرص ال دی برای جلوگیری از باداری استفاده میکنم البته 2 ماه است که شروع کردم و از روز 5 پریود........تقریبا هر 28 روز پریود میشم...... یعنی این ماه در 10 خرداد و در تاریخ 9 خرداد من لک دیدم که همیشه یک روز قبل از پریودم اتفاق میفته و عادیه.......همون شب 9 خرداد من رابطه پر خطر داشتم و از صبح 10 خرداد یعنی امروز پریودم به طور امل شروع شد.......سوالم اینه با توجه به رابطه پر خطرم امکان بارداری هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

امکان بارداری وجود نداره !

تشکر شده توسط : ROHAM و 1 کاربر ديگر
  12. ariagirlmina نوشته است: با سلام میخاستم بدونم که فاصله بین انزال وازنی و لقاح چند ساعت است؟

سلام،
    در صورتی که زمانبندیهای درست انجام شده باشد؛ حداکثر 48 ساعت.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید