شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

صدام هنوز تغيير نكرده...!!

1. با سلام خدمت دكتر صادقي و اعضاي انجمن پسري 25 ساله هستم كه هنوز صدايم تغيير نكرده وبه اصطلاح دو رگه مانده است باور كنيد در جمع زياد نمي تونم حرف بزنم چون واقعا صدام ضايع است ! حتي اصلا در جمع شلوغ اصلا صدام به گوش كي نمي رسد به دو پزشك گوش وحلق وبيني مراجعه كرده ام و آنها نيز پس از معياينه حنجره من گفتند هيچ مشكلي ندارد ! وتارهاي صوتي شما سالم است ديگه واقعا نمي دونم چكار كنم به كجا مراجعه كنم آيا واقعا كسي مثل صداي من وجود داره ؟ جناب دكترو دوستان اگر راهي به نظرشون ميرسه بگن يه دنيا ممنون ميشم ..

2. faridd نوشته است: با سلام خدمت دكتر صادقي و اعضاي انجمن پسري 25 ساله هستم كه هنوز صدايم تغيير نكرده وبه اصطلاح دو رگه مانده است باور كنيد در جمع زياد نمي تونم حرف بزنم چون واقعا صدام ضايع است ! حتي اصلا در جمع شلوغ اصلا صدام به گوش كي نمي رسد به دو پزشك گوش وحلق وبيني مراجعه كرده ام و آنها نيز پس از معياينه حنجره من گفتند هيچ مشكلي ندارد ! وتارهاي صوتي شما سالم است ديگه واقعا نمي دونم چكار كنم به كجا مراجعه كنم آيا واقعا كسي مثل صداي من وجود داره ؟ جناب دكترو دوستان اگر راهي به نظرشون ميرسه بگن يه دنيا ممنون ميشم ..

سلام،
    با توجه به اینکه به پزشک مراجعه نمودید و آنها پس از معاینه سالم بودن تارهای صوتی را تایید کرده اند، مورد بیشتری را نمی توان اضافه نمود.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید