شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 16   

بایگانی سوالات پرده بکارت - 3

1. Amirrasoli نوشته است:
    _parmis_ نوشته است: سلام
    آیا موقع آزمایش سالم بودن بکارت کلیتوریس رو هم آزمایش می کنن ؟؟؟
    در کل آیا کلیتوریس رو آزمایش می کنن؟؟؟

یه سوال دیگه
    تو یکی از تاپیک ها یکی پرسیده بود ایا فشار زیاد اب دستشویی باعث پارگی بکارت میشه یا نه جوابش هم نه بود
    حالا باتوجه به اینکه خودارضایی باعث پارگی بکارت میشه  ایا اگه اون فرد با فشار اب دستشویی خودارضایی کرده باشه اون موقع چی ایا احتمال اسیب یا پارگی وجود داره؟
    حتی اگه فشار اب معمولی باشه چی؟
    ممنون

سلام دوست عزیزاگه همین تاپیک رو بادقت مطالعه میکردین یه جواباتون میرسیدیداما به صورت خلاصه: تا جایی که من اطلاع شخصی دارم واسه معاینه پرده،شمادر حالت خوابیده قرارمیگیرید،دکتر لبهای بزرگ رو باز میکنن به صورت کشیده ومعاینه رو انجام میدن...تازمانی هم که چیزی رو وارد واژن نکنین احتمال پارگی وجود نداره.
    شادباشید.

من که معاینه ی پرده رو نپرسیدم داداشی ،کلیتوریس رو پرسیدم
    بالاخره اونو آزمایش می کنن یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. _parmis_ نوشته است:
    Amirrasoli نوشته است:
    _parmis_ نوشته است: سلام
    آیا موقع آزمایش سالم بودن بکارت کلیتوریس رو هم آزمایش می کنن ؟؟؟
    در کل آیا کلیتوریس رو آزمایش می کنن؟؟؟

یه سوال دیگه
    تو یکی از تاپیک ها یکی پرسیده بود ایا فشار زیاد اب دستشویی باعث پارگی بکارت میشه یا نه جوابش هم نه بود
    حالا باتوجه به اینکه خودارضایی باعث پارگی بکارت میشه  ایا اگه اون فرد با فشار اب دستشویی خودارضایی کرده باشه اون موقع چی ایا احتمال اسیب یا پارگی وجود داره؟
    حتی اگه فشار اب معمولی باشه چی؟
    ممنون

سلام دوست عزیزاگه همین تاپیک رو بادقت مطالعه میکردین یه جواباتون میرسیدیداما به صورت خلاصه: تا جایی که من اطلاع شخصی دارم واسه معاینه پرده،شمادر حالت خوابیده قرارمیگیرید،دکتر لبهای بزرگ رو باز میکنن به صورت کشیده ومعاینه رو انجام میدن...تازمانی هم که چیزی رو وارد واژن نکنین احتمال پارگی وجود نداره.
    شادباشید.

من که معاینه ی پرده رو نپرسیدم داداشی ،کلیتوریس رو پرسیدم
    بالاخره اونو آزمایش می کنن یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟

کلیتوریس چیزی واسه آزمایش نداره که بخوان تشخیص خاصی بدن
    موقع معاینه شاید نگاهی بهش بندازن اما چیزی مثل پاره گی و این چیزا نداره
    اگر هم مثلا بزرگ باشه یا موردی داشته باشه به مراجعه کننده توضیح میدن اما معاینه خاصی نداره

3. خدمت دوستان عزیزم
    فرمودین کلیتوریس چیزی واسه آزمایش یا معاینه نداره و فقط شاید یه نگاهی بهش بندازن اما چیزی مثل پارگی نداره..
    پس چرا دوست من می گه بالای کلیتوریسش بازه (پاره اس)
    می دونین کجا رو می گم دقیقا؟ همون تیزی بالای 8 رو. دقیقا حساس ترین جا.

ایشون رابطه ی جنسی دارن اما نه دخول کامل!

4. سلام
    من حدود 5سال پیش رابطه ایی داشتم ولی درحدمالش بود ودخولی صورت نگرفت ولی همیشه یک وسواس فکری داشتم تا امسال رفتم دکتر دکتری بود که خیلی مراجعه داشت وخیلی سریع فقط دهانه رو کشید وگفت مشکلی ناره ولی این وسواس هنوز اذیتم میکنه میشه بگید این آزمایش دقیقا چطوری انجام میشه و اینکه انجام این آزمایش در پزشک قانونی هزینه ایی هم داره؟

5. haale نوشته است: خدمت دوستان عزیزم
    فرمودین کلیتوریس چیزی واسه آزمایش یا معاینه نداره و فقط شاید یه نگاهی بهش بندازن اما چیزی مثل پارگی نداره..
    پس چرا دوست من می گه بالای کلیتوریسش بازه (پاره اس)
    می دونین کجا رو می گم دقیقا؟ همون تیزی بالای 8 رو. دقیقا حساس ترین جا.

ایشون رابطه ی جنسی دارن اما نه دخول کامل!

دوستتون متخصص هستند که چنین چیزی میگند؟؟؟!!!
    در حالت نرمال چنین چیزی ممکن نیست و از وسواس فکری ایشون هستش
    اگه خیلی وسواس دارند جهت اطمینان به متخصص مراجعه کنند

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  6. Anesheh نوشته است: سلام
    من حدود 5سال پیش رابطه ایی داشتم ولی درحدمالش بود ودخولی صورت نگرفت ولی همیشه یک وسواس فکری داشتم تا امسال رفتم دکتر دکتری بود که خیلی مراجعه داشت وخیلی سریع فقط دهانه رو کشید وگفت مشکلی ناره ولی این وسواس هنوز اذیتم میکنه میشه بگید این آزمایش دقیقا چطوری انجام میشه و اینکه انجام این آزمایش در پزشک قانونی هزینه ایی هم داره؟

مالش باعث از بین رفتن بکارت نمیشه
    نوع معاینه هم همانطور که دکتر انجام داده به همئن شکل هستش
    تا زمانی که شی وارد واژن نشه بکارت آسیب نمیبینه
    وسواس فکری نداشته باشید

7. با تشکر از جواب سوال بنده در مورد پرده ارتجاعی ، می خواستم بدونم آیا متخصص زنان میتونه کمکی کنه تا به صورت طبیعی این نوع پرده رو پاره کرد (یعنی با وجود 2 سال رابطه و سالم موندن پرده ارتجاعی هنوز رفتن بپیش متخصص کمکی میکنه)یا اینکه بریدن پرده توسط خود پزشک انجام میشه و اینکه خطرات و سختی این کار و هزینه تقریبیش چقدره

8. mehrdadolips نوشته است: با تشکر از جواب سوال بنده در مورد پرده ارتجاعی ، می خواستم بدونم آیا متخصص زنان میتونه کمکی کنه تا به صورت طبیعی این نوع پرده رو پاره کرد (یعنی با وجود 2 سال رابطه و سالم موندن پرده ارتجاعی هنوز رفتن بپیش متخصص کمکی میکنه)یا اینکه بریدن پرده توسط خود پزشک انجام میشه و اینکه خطرات و سختی این کار و هزینه تقریبیش چقدره

باسلام، در مورد ازاله پرده های ضخیم مثل حلقوی و ارتجاعی که پس از گذشت چند سال از زندگی مشترک هنوز سالم باقی مانده باشه، باید در این خصوص از پزشک زنان کمک گرفت و پزشک برای پاره کردن پرده از تیغ بیستوری با کمک وسیله ای به نام اسپکولم که برای باز کردن دهانه واژن بکار میرود استفاده می کند و برای بی حس کردن از آمپول لیدوکائین استفاده می شود.
    در مورد سختی این کار به مهارت پزشک بستگی دارد. معمولاً اینکار در زمان کوتاهی انجام میشود ولی درباره هزینه این عمل، به تجربه و سابقه پزشک معالج بستگی دارد.

9. سلام
    آقای دکتر. ازتون بی نهایت سپاسگزارم که بی دریغ به سوالات ما پاسخ می دید  .
    عذر می خوام اگر سوالم تکراری هست شاید قبلا پاسخ داده شده  اما اگر میشه من رو همین جا راهنمایی کنید ممنون می شم
    من 23 سالمه و حدود 6ساله که استمنا می کنم. اما میخوام این عادت زشتو ترک کنم. عمل من تابحال فقط با مالش بوده و هیچ چیز وارد آلتم  نشده. اما چند سال پیش عادت ماهانه بودم و این کار رو انجام دادم. بعد از این کار  2،3 قطره خون هم از بدنم خارج شد.چند باری هم قبل از بیرون آمدن منی درد نسبتا زیادی رو در قسمت خروجی دستگاه تناسلی خودم حس می کنم. همچنین چندوقتیه گاهی اوقات مثلا 2،3ماهی یکبار  چندروز پشت سر هم انزال دارم بدون اینکه خودم کاری بکنم( بی اختیار). می خواستم  بدونم با توجه به این نشانه ها ممکنه پرده ی بکارت من پاره شده  باشه.خواهش می کنم جوابم رو بدید. حیاتیه.

10. mahsa180 نوشته است: سلام

آقای دکتر. ازتون بی نهایت سپاسگزارم که بی دریغ به سوالات ما پاسخ می دید

.

عذر می خوام اگر سوالم تکراری هست شاید قبلا پاسخ

داده

شده

اما اگر میشه من رو همین جا راهنمایی کنید ممنون می شم

من 23 سالمه و حدود 6ساله که استمنا می کنم. اما

میخوام این عادت زشتو ترک کنم. عمل من تابحال فقط با مالش بوده و هیچ چیز وارد آلتم

نشده. اما چند سال پیش عادت ماهانه بودم و این کار رو انجام دادم. بعد از این کار

2،3
    قطره خون هم از بدنم خارج شد.چند باری هم قبل از بیرون آمدن منی درد نسبتا زیادی رو در قسمت خروجی دستگاه تناسلی خودم حس می کنم. همچنین چندوقتیه گاهی اوقات مثلا 2،3ماهی یکبار

چندروز پشت سر هم انزال دارم بدون اینکه خودم کاری بکنم( بی اختیار). می خواستم

بدونم با توجه به این نشانه ها ممکنه پرده ی بکارت من پاره شده

باشه

.
    خواهش می

کنم جوابم رو بدید. حیاتیه

.

سلام
    خیر این مسائل ربطی به پاره بودن یا نبودن پرده بکارت نداره. اون خون هم ممکنه برای همون پریودتون بوده باشه چون خودتون گفتین که پریود بودین.
    موفق باشید...

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  11. mahsa180 نوشته است: سلام

آقای دکتر. ازتون بی نهایت سپاسگزارم که بی دریغ به سوالات ما پاسخ می دید

.

عذر می خوام اگر سوالم تکراری هست شاید قبلا پاسخ

داده

شده

اما اگر میشه من رو همین جا راهنمایی کنید ممنون می شم

من 23 سالمه و حدود 6ساله که استمنا می کنم. اما

میخوام این عادت زشتو ترک کنم. عمل من تابحال فقط با مالش بوده و هیچ چیز وارد آلتم

نشده. اما چند سال پیش عادت ماهانه بودم و این کار رو انجام دادم. بعد از این کار

2،3
    قطره خون هم از بدنم خارج شد.چند باری هم قبل از بیرون آمدن منی درد نسبتا زیادی رو در قسمت خروجی دستگاه تناسلی خودم حس می کنم. همچنین چندوقتیه گاهی اوقات مثلا 2،3ماهی یکبار

چندروز پشت سر هم انزال دارم بدون اینکه خودم کاری بکنم( بی اختیار). می خواستم

بدونم با توجه به این نشانه ها ممکنه پرده ی بکارت من پاره شده

باشه

.
    خواهش می

کنم جوابم رو بدید. حیاتیه

.

خودارضایی بصورت مالش به بکارت صدمه نمیزنه
    تا زمانی که شی وارد واژن نشه بکارت سالم میمونه
    خونی هم که دیدید به پریودتون ربط داره نه بکارت

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  12. سلام خسته نباشید  چند وقت پیش واسه گرفتن گواهی رفتم پیش کارشناس مامایی گفت بهم گواهی نمیده و پایین پرده ام از بین رفته در حالی که من اصلا رابطه ای نداشتم
    این موضوع باعث شد برم پیش یه متخصص زنان ولی ایشون گفت نوع پرده شما حلقوی کوتاه و به این معنی نیست که پایینش از بین رفته و بهم گواهی داد. و توی گواهی نوشت نوع پرده حلقوی کوتاه ولی دور تا دور سالم می باشد . حالا میخواستم بدونم این یعنی چی ؟ واقعا میترسم برم یه دکتر دیگه . لطفا راهنماییم کنید

13. سلام.
    من چند روز پیش رفتم پیش ماما گفت پرده ات سالمه اما قبلش یه خراشیدگی داره که ترمیم میشه.در این صورت بهم گواهی میدن؟من رابطه نداشتم از واژن.خراشیدگی چه دلیلی میتونه داشته باشه؟مرسی از سایت خوبتون

14. با سلام

من با همسرم اولین رابطه را که داشتم با پاره شدن پرده به شدت به خونریزی افتاد که مجبور شدیم به بیمارستان بریم. البته اونجا بعد از یکی دو ساعت استراحت مرخص شد و گفتند که برای پاره شدن پرده نیاز به جراحی بوده. از این ماجرا چند سال می گذره و در هر بار نزدیکی با اینکه ترشحات واژینال ایشون خیلی زیاده ولی هنگام نزدیکی همیشه درد دارند. آیا به خاطر پرده است؟ چکار کنم واقعا من نتونستم توی این چند مدت یک رابطه ای که ازش راضی باشم داشته باشم.

15. negar912 نوشته است: سلام خسته نباشید  چند وقت پیش واسه گرفتن گواهی رفتم پیش کارشناس مامایی گفت بهم گواهی نمیده و پایین پرده ام از بین رفته در حالی که من اصلا رابطه ای نداشتم
    این موضوع باعث شد برم پیش یه متخصص زنان ولی ایشون گفت نوع پرده شما حلقوی کوتاه و به این معنی نیست که پایینش از بین رفته و بهم گواهی داد. و توی گواهی نوشت نوع پرده حلقوی کوتاه ولی دور تا دور سالم می باشد . حالا میخواستم بدونم این یعنی چی ؟ واقعا میترسم برم یه دکتر دیگه . لطفا راهنماییم کنید

به گفته پزشک دوم اعتماد کنید پزشک اول در تشخیصش اشتباه کرده
    نوع بکارت شما حلقوی تشخیص داده شده و ممکن خونریزی هم نداشته باشید هنگام ازاله بکارت

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 16 از 20
رفتن به صفحه :    ... 16   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید