شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 35   

راهنمای احتمال بارداری و سوالات احتمالی

1. با سلام
    من و همسرم در 9 فروردین 2 روز بعد از پریودشون رابطه داشتیم ( همراه با جلوگیری) اما ایشون برای امنیت! 4 قرص LD خوردند که معدشون جواب نداد و بالا آوردند و دوباره فردای اون روز 4 قرص دیگه و بعد از 12 ساعت 4 قرص..
    در اردیبهشت ماه پریود ایشون روز 12 هم بود و حدود یک هفته بعد یه مقدار حالت تهوع داشتن ( خوب نمیتونستن غذا بخورن) و الان در خرداد ماه هنوز پریود نشدن.استرس دارن ولی می خواستم بدونم آیا احتمال بارداری بعد از یک دوره پریود وجود داره؟ ( از اون موقع رابطه ای نداشتیم)

2. peymantrojan نوشته است: با سلام
    من و همسرم در 9 فروردین 2 روز بعد از پریودشون رابطه داشتیم ( همراه با جلوگیری) اما ایشون برای امنیت! 4 قرص LD خوردند که معدشون جواب نداد و بالا آوردند و دوباره فردای اون روز 4 قرص دیگه و بعد از 12 ساعت 4 قرص..
    در اردیبهشت ماه پریود ایشون روز 12 هم بود و حدود یک هفته بعد یه مقدار حالت تهوع داشتن ( خوب نمیتونستن غذا بخورن) و الان در خرداد ماه هنوز پریود نشدن.استرس دارن ولی می خواستم بدونم آیا احتمال بارداری بعد از یک دوره پریود وجود داره؟ ( از اون موقع رابطه ای نداشتیم)

سلام
    احتمال بارداری وجود ندارد.
    پریود======عدم بارداری

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. با سلام

خیلی ها با اولین پریود خیالشون راحت نمیشه و میترستند مربوط به لانه گزینی باشه
    سوالم اینه که این خونریزی فقط درهمون بار اول (لانه گزینی) رخ میده یا در پریودهای بعدهم رخ میده؟
    یعنی اگه کسی باردار شده باشه بازهم درسیکل بعدی خونریزی لانه گزینی داره؟
    یا اینکه اگه کسی  باردار نشده باشه و در سیکل دوم هم پریود بشه یعنی اون خونریزی اول مربوط به لانه گزینی نبوده؟

ممنون
    این سوال رو پرسیدم تا با جواب دوستان ابهام از خیلی ها برطرف بشه

4. با سلام و خسته نباشيد
    من 18 فروردين 90 با دوست پسرم ارتباط مقعدي داشتم.......كه 31 فروردين پريود شدم ...اما بعد اون دوره بعدي پريود نشدم و فقط لك ديده شد....و منتظرم اين دوره م ببينم ميشم يا نه.......به نظرتون 31م كه پريود شدم نشونگر عدم حاملگيه منه يا نه؟لطفا راهنمايي كنيد....خيلي استرس دارم....مرسي

5. azin-b نوشته است: با سلام و خسته نباشيد
    من 18 فروردين 90 با دوست پسرم ارتباط مقعدي داشتم.......كه 31 فروردين پريود شدم ...اما بعد اون دوره بعدي پريود نشدم و فقط لك ديده شد....و منتظرم اين دوره م ببينم ميشم يا نه.......به نظرتون 31م كه پريود شدم نشونگر عدم حاملگيه منه يا نه؟لطفا راهنمايي كنيد....خيلي استرس دارم....مرسي

رابطه مقعدی باعث بارداری نمیشه
    پریود شدن ==== عدم بارداری

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  6. سلام ممنون میشم اگه به سوال من جواب بدید ،
    دوست دختر من 25 سال سن داره :
    1 - قاعدگی منظم داره. 2 - طول دوره 26 روز است. 3 - دوره خونریزی 4-5 روز است.درست 2-3 روز پس از اتمام خونریزی با هم رابطه داشتیم. البته ایشون باکره است. بلافاصله پس از ریختن منی بیرون از واژن، حمام کرد. برای اطمینان بعد از 3 ساعت از رابطه مون دو قرص HD مصرف کرد. 12 ساعت بعد 2 عدد دیگه ولی 3 ساعت بعد حال تهوع داشت و بالا آورد. پس از گذشت 6 روز هنوز حالت تهوع داره. آیا احتمال بارداری در ایشون وجود دارد؟

7. saeid1362 نوشته است: سلام ممنون میشم اگه به سوال من جواب بدید ،
    1 - قاعدگی منظم داره. 2 - طول دوره 26 روز است. 3 - دوره خونریزی 4-5 روز است.درست 2-3 روز پس از اتمام خونریزی با هم رابطه داشتیم. البته ایشون باکره است. بلافاصله پس از ریختن منی بیرون از واژن، حمام کرد. برای اطمینان بعد از 3 ساعت از رابطه مون دو قرص HD مصرف کرد. 12 ساعت بعد 2 عدد دیگه ولی 3 ساعت بعد حال تهوع داشت و بالا آورد. پس از گذشت 6 روز هنوز حالت تهوع داره. آیا احتمال بارداری در ایشون وجود دارد؟

باسلام
    با توجه به اینکه روش اورژانسی درست انجام داده اند. احتمال بارداری وجود نداره. و حالت تهوع ممکنه ناشی از مصرف قرص یا استرس می باشد.
    در پناه حق

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  8. سلام.
    من خیلی ذهنم مشغوله.
    دوره های پریودم منظمه،28یا 26 روزه اغلب.
    مدت پریود 7 روز هستش ، وتاریخ 90/3/6 پریود شدم  
    ودر روز آخر پریودم تاریخ 12 رابطه محافظت نشده داشتم.
    البته دخولی نبود و منی نامزدم در واژن یا روی آلت تناسلی ریخته نشد.
    اما نمیدونم پیشاب یا به طور اتفاقی منی با آلت تماس پیدا کرد یانه!
    آیا احتمال بارداری هست؟

9. mercede_2 نوشته است: سلام.
    من خیلی ذهنم مشغوله.
    دوره های پریودم منظمه،28یا 26 روزه اغلب.
    مدت پریود 7 روز هستش ، وتاریخ 90/3/6 پریود شدم  
    ودر روز آخر پریودم تاریخ 12 رابطه محافظت نشده داشتم.
    البته دخولی نبود و منی نامزدم در واژن یا روی آلت تناسلی ریخته نشد.
    اما نمیدونم پیشاب یا به طور اتفاقی منی با آلت تماس پیدا کرد یانه!
    آیا احتمال بارداری هست؟

شما در دوران تخمک گذاری نبودید و از طرفی نوع رابطه طوری نبوده که امکان بارداری باشه
    بارداری منتفیه

10. سلام بله وجود داره

11. سلام
    دوست من روز 13 و 14 پریودی در حالیکه در اولین ماه مصرف قرص یاسمین بوده، رابطه محافظت نشده اما منقطع داشته. چقدر امکان داره به واسطه پیشاب بارداری رخ داده باشه؟ البته هیچ لکه بینی که شاید نشان از لانه گزینی باشه نداشته.
    مرسی.

12. سلام، من 28 ساله هستم 2 ساله كه ازدواج كردم و دوره قاعدگي منظم 28 يا 27  روزه دارم و اين ماه به قصد باردار شدن براي اولين بار جلوگيري نكردم (البته قبلاً هم هيچ قرصي استفاده نمي كردم)، روزهاي نزديكي من با همسرم 12 و 14 روز بعد از اولين روز پريدم بوده، حالا مي خواهم بدونم كه آيا من صد در صد الان باردار هستم يا خير؟؟؟

13. 1361darya1361 نوشته است: سلام، من 28 ساله هستم 2 ساله كه ازدواج كردم و دوره قاعدگي منظم 28 يا 27  روزه دارم و اين ماه به قصد باردار شدن براي اولين بار جلوگيري نكردم (البته قبلاً هم هيچ قرصي استفاده نمي كردم)، روزهاي نزديكي من با همسرم 12 و 14 روز بعد از اولين روز پريدم بوده، حالا مي خواهم بدونم كه آيا من صد در صد الان باردار هستم يا خير؟؟؟

اگه حالت نرمال رو در نظر بگیریم و همه چی عالی باشه بارداری در شما احتمالش باید بالای 90% باشه
    اما بعضی وقتها مشکلات هورمونی تداخل با مصرف قرص و خیلی چیزهای دیگه باعث میشه بارداری اتفاق نیوفته
    جواب دقیقی نمیشه داد بعد 2 روز آزمایش خون بدید کاملا مشخص خواهد شد

14. sayee نوشته است:
    saeid1362 نوشته است: سلام ممنون میشم اگه به سوال من جواب بدید ،

باسلام
    با توجه به اینکه روش اورژانسی درست انجام داده اند. احتمال بارداری وجود نداره. و حالت تهوع ممکنه ناشی از مصرف قرص یا استرس می باشد.
    در پناه حق

ببخشید ! پیرو سوال قبلی به یه اتفاق جالب برخوردم: ایشون 4 روز بعد از مصرف این قرصها طبق روش توضیح داده شده، خونریزی داشته! باتوجه به اینکه تازه پریود شده بوده و همچنین اینکه مصرف HD موجب تأخیر در پریود میشه، آیا احتمال داره این خونریزی مربوط به پریود نباشه؟ اگه نیست پس مربوط به چی میتونه باشه؟

15. سلام
    من آخرین بار 20 فروردین پریود شده بودم،6روز.با دوره 28 یا 29 روزه.7 اردیبهشت،18 اردیبهشت و آخرین بار 22 اردیبهشت رابطه بدون دخول داشتم.
    از 1 خرداد تا همین امروز صبح 6 تا بیبی چک 2مارک مختلف تست کردم که همشونم منفی شد
    حالت تهوع یا درد و لکه بینی و علائم دیگه ای ندارم
    امکان داره خارج از رحم باشه اما بدون هیچ علائمی؟
    همونطور که قبلا" هم نوشته بودم رابطه بدون دخول بود و منی وارد نشد اما میترسم پیشاب برخورد کرده باشه با دهانه واژن.
    ممنون

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 35 از 39
رفتن به صفحه :    ... 35   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید