شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

مشکل نعوذ همیشگی

1. haale نوشته است: از همه ی دوستان عزیزم که لطف کردن وقت گذاشتن و راهنمایی کردن سپاسگذارم

می خواستم یه سوال بپرسم که ربطی به این پست و این تاپیک نداره. آیا اجازه ی این رو داریم که در این سایت سوالاتی بپرسیم که منشاء روانی دارن و جزء سوالات روانشناسی طبقه بندی می شن؟

بله ولی بهتر بود تو همین کامنت میپرسیدید.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. negarm26 نوشته است: سلام مرسی از راهنمایتون اگه دوستان چیزی در این مورد میدونید راهنمایی کنید ممنون میشم

سلام دوست عزیز هیچ وقت از راه دور نظر قطعی نمیتوان داد...همونطور که دوستمون گفتند بهترین کار رفتن به یک متخصص ارولوژ هستش...مطمءن باشید اگه مشکلی باشه حتما رفع میشه.
    موفق باشید/

3. haale نوشته است: خدمت همگی دوستان عزیزم

سوالی که می خوام مطرح کنم و ازتون راهنمایی بگیرم راجع به حرفیه که شنیدم و به نظرم عجیب اومد..جوری که هیچ جوابی به ذهنم نرسید در موردش.

دوستم به تازگی عقد کرده.. ایشون به من گفتن نامزدشون که 25 سالشونه همیشه در طول روز و شب نعوذ کامل دارن و بهتره اینجوری بگم که از 24 ساعت شبانه روز شاید دوسه ساعتی حالت نعوذ نداشته باشن. موقعی هم که با نامزدشون(یعنی دوست من) رابطه ی جنسی دارن خیلی دیر ارضا می شن و بعد از ارضا شدن حالت روحی خوبی ندارن یعنی یه جورایی ناراحتن و میگن که روحی و ذهنی اصلا تخلیه نشدن!
    گویا قبل از اینکه عقد کنن هم همینجوری بودن(منظورم نعوذ همیشگیه) و یکبار به دکتر مراجعه کردن و بهشون گفتن که شما ترشح هورمون جنسیت زیاده  اصلا نباید نگران باشی..تازه باید خیلی هم از این بابت خوشحال باشی!!!!
    ایشون قبل از عقد اصلا رابطه ی جنسی رو تجربه نکرده بودن یعنی اولین رابطه رو با نامزدش داشته که اونم مثل اینکه براشون زیادی رضایت بخش نیست(البته از لحاظ روحی و ذهنی)

آیا این حالت واقعا طبیعیه و هیچ جای نگرانی نداره؟
    درمان خاصی براشون نیست؟ من با اینکه مرد نیستم اما می تونم حدس بزنم با داشتن نعوذ همیشگی ایشون توی خیلی جاها در جامعه مون دچار مشکل می شه..آخه همیشه که نمی شه با اون حالت توی مکان های عمومی یا محل کار یا هرجای دیگه حضور داشت...می شه؟!!!!

ازتون می خوام اگه نظر یا حرفی دارین بفرمایین تا من بتونم یه کمکی به دوست عزیزم بکنم

ممنونم.

من هم همین مشکل را دارم البته با این تفاوت که من زود ارضا میشم و اینکه چندین بار در طول روز نعوظ های بی اختیار ولی در طول شب نعوظ مداوم دارم که بعضی موقع از شدت نعوظ و چوب شدن آلت، از خواب بیدار میشم و یه مقدار قدم میزنم یا میشینیم تا کمی نعوظش کمتر بشه من این مشکلو از 14 سال پیش که 14 سالم بود پیدا کردم و همزمان از همون موقع حافظمو از دست دادم یعنی اینکه به طور ناگهانی اون حافظه قوی و استثنائی ای که داشتم بسیار ضعیف شد و باعث شده که از ازدواج رویگردون باشم نه به خاطر نعوظ بلکه به خاطر حافظه ضعیف.

الان بعد از 14 سال آزگار هنوز نتونستم درمان بشم و جالب اینه که بعضی دکترها میگن خیلی خوبه و هیچ مشکلی نداری! و اونای دیگه که واسم دارو تجویز کردن هم حتی یک اپسیلون تاثیر مثبت نداشته!<xml><o></o>

4. سلام بهتره که به یک پزشک مراجعه کنه
    البته ممکنه از اسپری و....برای افزایش نعوظ این دوستتون استفاده میکنه
    استرس رابطه های اولیه هم میتونه باعث این بشه

5. با سلام
    استفاده مداوم از ژل های شستشو  ممکنه باکتری های  مفید  واژن رو از بین ببره و این خودش میتونه زمینه ساز مشکلات دیگه ای هم باشه.

6. haale نوشته است: خدمت همگی دوستان عزیزم

سوالی که می خوام مطرح کنم و ازتون راهنمایی بگیرم راجع به حرفیه که شنیدم و به نظرم عجیب اومد..جوری که هیچ جوابی به ذهنم نرسید در موردش.

دوستم به تازگی عقد کرده.. ایشون به من گفتن نامزدشون که 25 سالشونه همیشه در طول روز و شب نعوذ کامل دارن و بهتره اینجوری بگم که از 24 ساعت شبانه روز شاید دوسه ساعتی حالت نعوذ نداشته باشن. موقعی هم که با نامزدشون(یعنی دوست من) رابطه ی جنسی دارن خیلی دیر ارضا می شن و بعد از ارضا شدن حالت روحی خوبی ندارن یعنی یه جورایی ناراحتن و میگن که روحی و ذهنی اصلا تخلیه نشدن!
    گویا قبل از اینکه عقد کنن هم همینجوری بودن(منظورم نعوذ همیشگیه) و یکبار به دکتر مراجعه کردن و بهشون گفتن که شما ترشح هورمون جنسیت زیاده  اصلا نباید نگران باشی..تازه باید خیلی هم از این بابت خوشحال باشی!!!!
    ایشون قبل از عقد اصلا رابطه ی جنسی رو تجربه نکرده بودن یعنی اولین رابطه رو با نامزدش داشته که اونم مثل اینکه براشون زیادی رضایت بخش نیست(البته از لحاظ روحی و ذهنی)

آیا این حالت واقعا طبیعیه و هیچ جای نگرانی نداره؟
    درمان خاصی براشون نیست؟ من با اینکه مرد نیستم اما می تونم حدس بزنم با داشتن نعوذ همیشگی ایشون توی خیلی جاها در جامعه مون دچار مشکل می شه..آخه همیشه که نمی شه با اون حالت توی مکان های عمومی یا محل کار یا هرجای دیگه حضور داشت...می شه؟!!!!

ازتون می خوام اگه نظر یا حرفی دارین بفرمایین تا من بتونم یه کمکی به دوست عزیزم بکنم

ممنونم.

دوست عزیز این موضوع به ترشح زیاد هورمون ها مربوط می شه.

تنها راهش اینه که خودش رو با ورزش با وزنه خسته کنه.

از جوانی هست و بعد رفع می شه.

شاداب باشید

تشکر شده توسط : 2 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 2 از 2
رفتن به صفحه    2

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید