شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 34 ...   

راهنمای احتمال بارداری و سوالات احتمالی

1. mbbm نوشته است: hcg 1200 بوده
    فکر کنم بدبخت شدم ، توروخدا یکی کمکم کنه
    تو خانواده های ما نمیشه قبل از ازدواج و اینکه سر خونه زندگیمون بریم بچه دار شیم (ما با هم عقد کردیم،شناسنامه ای)

دوست عزیز یادتون باشه ایشون همسرتون هستن و گناهی مرتکب نشدی و چیزیه که اتفاق افتاده بهتره قبل از اینکه اقدام خاصی کنی مثل مرد خانوادت در جریان بذاری تا اونا در تصمیم گیری کمکتون کنن (البته این نظر منه)

تشکر شده توسط : 5 کاربر
  2. GTS8500 نوشته است: با سلام خدمت دوستان

این دوست من منو دیوانه کرده!!  
    بخاطر رابطه مشکوک در 4فروردین ، شش تا قرص HD خورد
    از اون موقع تا حالا هم  4 بار پریود شده
    17فروردین،هفت روزه
    2اردیبهشت،هفت روزه(احتمالا ناشی از قرص بوده که نابجا پریود شده)
    13اردیبهشت،هفت روزه
    10خرداد(دیروز)هم دوباره پریود شده
    میگه که من قبلا 14و15 هرماه پریود میشدم ولی حالا هر 28روز یکبار میشم و تاریخ پریودهام در طول این دوماه یکم تغییر کرده! (اگه اون 2اردیبهشتیه رو بذاریم کنار)منم هرچی بهش میگم که خوب درسته دیگه ، طول دوره پریودهات 28 روزه هست میگه بازهم تو از آقای دکتر و دوستات بپرس ببین چی میگن!
    خونریزی پریود هاش هم طبیعی و هفت روزه هستش

دوستان مشکل کجاست؟اصلا مشکلی هست؟خوب 28 روز یکبار درسته دیگه! آیا نیازی به مصرف قرص خاصی هست؟ یا خودبخود برطرف میشه؟نیازی به پزشک هست؟
    اصلا نکنه به بارداری مربوطه که پریودهاش به قول خودش قبلا 14و15هرماه بوده ولی الان شده هر 28روز یکبار!؟  

لطفا جواب بدید...!
    ممنون

تغییر در کم و کیف عادت ماهانه بخاطر قرص HD بوده (حالا استفاده از 6 قرص HD جای سوال داره در روش اورژانسی از 4 قرص HD استفاده میشه!!!) الانم هیچ مشکلی وجود نداره !

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. سلام
    من امروز یعنی 11/3 با نامزدم رابطه داشتم، 22 روز از پریودم گذشته،21/2 پریود شده بودم.رابطه مون به این صورت بود که نامز دم از پشت آلتش رو روی باسن من میکشید از کاندوم هم استفاده کرده بود،اما وقتی ارضاء شد متوجه شدیم کاندوم پاره شده و مایع منی اون ریخته شده بود رو باسنم که نامزدم فوری با دستمال باسنمو تمیز کرد و من رفتم خودم رو شستم، اما من نگرانم که اون لحظه که ارضاء شده بود و کاندوم پاره شده بود منی از پشت ریخته شده باشه رو آلت من، خیلی نگران بودم برای همین از روش اورژانسی استفاده کردم 11 شب یه قرص لونژیل  خوردم ، یکی هم فردا 11 صبح باید بخورم، اما بازم نگرانم لطفا منو راهنمایی کنید، آیا با این توضیحات احتمال بارداری وجود داره؟ بعد خوردن لونژیل چه تغییری تو زمان پریود من ایجاد میشه با توجه به اینکه من پریود نامنظم دارم خواهش میکنم راهنمایی کنید، من حتی واسه آینده با شوهرم نگران شدم،چون کاندوم پاره شد، همین الانم من بعد هر بار رابطه با نامزدم که رابطه داخل واژن هم نداریم، چون من باکره ام کلی با این حا من هر دفعه نگران میشم کمکم کنید

4. sepilo نوشته است: سلام
    من امروز یعنی 11/3 با نامزدم رابطه داشتم، 22 روز از پریودم گذشته،21/2 پریود شده بودم.رابطه مون به این صورت بود که نامز دم از پشت آلتش رو روی باسن من میکشید از کاندوم هم استفاده کرده بود،اما وقتی ارضاء شد متوجه شدیم کاندوم پاره شده و مایع منی اون ریخته شده بود رو باسنم که نامزدم فوری با دستمال باسنمو تمیز کرد و من رفتم خودم رو شستم، اما من نگرانم که اون لحظه که ارضاء شده بود و کاندوم پاره شده بود منی از پشت ریخته شده باشه رو آلت من، خیلی نگران بودم برای همین از روش اورژانسی استفاده کردم 11 شب یه قرص لونژیل  خوردم ، یکی هم فردا 11 صبح باید بخورم، اما بازم نگرانم لطفا منو راهنمایی کنید، آیا با این توضیحات احتمال بارداری وجود داره؟ بعد خوردن لونژیل چه تغییری تو زمان پریود من ایجاد میشه با توجه به اینکه من پریود نامنظم دارم خواهش میکنم راهنمایی کنید، من حتی واسه آینده با شوهرم نگران شدم،چون کاندوم پاره شد، همین الانم من بعد هر بار رابطه با نامزدم که رابطه داخل واژن هم نداریم، چون من باکره ام کلی با این حا من هر دفعه نگران میشم کمکم کنید

احتمال بارداری در شما منتفیه و نیازی هم به مصرف قرص نبوده
    شاید در پریود آینده با تاخیر مواجه شید که ناشی از مصرف قرص بوده و ربطی به بارداری نداره

5. sepilo نوشته است: سلام

بهتره برای پیشگیری از بارداری از قرص های ال دی استفاده کنید که دیگه پس از هر رابطه استرس نداشته باشید

6. سلام
    حدود 40 روز بعد از آخرین روز آخرین پریود اگه در طول 1 هفته 5 بار از بیبی چک 2 مارک مختلف استفاده بشه و همشون منفی باشه بازم احتمال بارداری هست؟!؟

7. mbbm

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    بچه ها نتیجه سونو این بوده ، یکی تفسیرش میکنه (نگرانم)
    D.S=5mm
    no embryo and yolk sac is seen

آخرش یعنی جنین و کیسه جنین تشکیل نشده، طبیعیه؟
    ;(

8. سلام
    ماه پیش تو روز اخر پریودیم نزدیکی داشتم که مقداری از اب منی به داخل ریخت ولی از جای که هنوز پریود بودم از قرص استفاده نکردم ولی این ماه پریود نمیشدم 15 روز عقب انداخته بودم تا اینکه چند روز پیش از ارتفاع با شکم زمین خوردم و خون ریزی زیادی داشتم وقتی دقت کردم یک چیزی شبیه گوشت خارج شده بود.احتمال داره باردار بوده باشم؟

9. shahrzad1 نوشته است: سلام
    ماه پیش تو روز اخر پریودیم نزدیکی داشتم که مقداری از اب منی به داخل ریخت ولی از جای که هنوز پریود بودم از قرص استفاده نکردم ولی این ماه پریود نمیشدم 15 روز عقب انداخته بودم تا اینکه چند روز پیش از ارتفاع با شکم زمین خوردم و خون ریزی زیادی داشتم وقتی دقت کردم یک چیزی شبیه گوشت خارج شده بود.احتمال داره باردار بوده باشم؟

اگه سیکلتون کوتاه باشه مثلا 22 تا 25 روز احتمالش زیاده باردر بوده باشید
    البته اگه سقطی صورت گرفته باشه درد هم هست همراهش
    حتما یه سونوگرافی برین که اگه اینطور شده باشه مطمئن بشین جنین احتمالی کامل خارج شده و باعث عفونت نمیشه.

10. سلام . من با دختری برای اولین بار رابطه جنسی از مقعد داشتم که متاسفانه مایع منی داخل خالی شد . با توجه به اینکه پریود این خانم منظم و دوره های 28 روزه هست و آن روز روز 26 بوده و این که هیچ مقداری مایع منی روی وازن نریخت ولی همه داخل ریخت  فرض کنیم اگر هنگام شستشو و یا بعد از رابطه جنسی مقداری خود به خود بر روی واژن لغزیده باشد آیا احتمال بارداری هست ؟
    آ

11. eshtebah2011 نوشته است: سلام . من با دختری برای اولین بار رابطه جنسی از مقعد داشتم که متاسفانه مایع منی داخل خالی شد . با توجه به اینکه پریود این خانم منظم و دوره های 28 روزه هست و آن روز روز 26 بوده و این که هیچ مقداری مایع منی روی وازن نریخت ولی همه داخل ریخت  فرض کنیم اگر هنگام شستشو و یا بعد از رابطه جنسی مقداری خود به خود بر روی واژن لغزیده باشد آیا احتمال بارداری هست ؟
    آ

با توجه با شرح موضوع و نبودن ایشون در دوران تخمک گذاری بارداری در مورد شما منتفیه

12. سلام.من با نامزدم رابطه داشتم.اونم به این شکل که هنوز باکره هستم و نامزدم تقریبا 1 ساعت بعد از اینکه مایع منی روی آلتش ریخته شد و با دستمال پاک کرد,از روی لباس زیر تماس غیر مستقیم با من داشت.از آخرین روز پریود هم 5روز گذشته بود.آیا احتمال حاملگی هست.تمنا میکنم جواب بدینSad

13. eshtebah2011 نوشته است: سلام . من با دختری برای اولین بار رابطه جنسی از مقعد داشتم که متاسفانه مایع منی داخل خالی شد . با توجه به اینکه پریود این خانم منظم و دوره های 28 روزه هست و آن روز روز 26 بوده و این که هیچ مقداری مایع منی روی وازن نریخت ولی همه داخل ریخت  فرض کنیم اگر هنگام شستشو و یا بعد از رابطه جنسی مقداری خود به خود بر روی واژن لغزیده باشد آیا احتمال بارداری هست ؟
    آ

سلام
    ایشان در دوران خطر نبودند و اگر  منی روی واژن هم لغزیده باشد احتمال بارداری وجود ندارد.

14. soal_soal نوشته است: سلام.من با نامزدم رابطه داشتم.اونم به این شکل که هنوز باکره هستم و نامزدم تقریبا 1 ساعت بعد از اینکه مایع منی روی آلتش ریخته شد و با دستمال پاک کرد,از روی لباس زیر تماس غیر مستقیم با من داشت.از آخرین روز پریود هم 5روز گذشته بود.آیا احتمال حاملگی هست.تمنا میکنم جواب بدینSad

با داشتن لباس زیر امکان بارداری نیست

15. royad نوشته است:
    shahrzad1 نوشته است: سلام

اگه سیکلتون کوتاه باشه مثلا 22 تا 25 روز احتمالش زیاده باردر بوده باشید
    البته اگه سقطی صورت گرفته باشه درد هم هست همراهش
    حتما یه سونوگرافی برین که اگه اینطور شده باشه مطمئن بشین جنین احتمالی کامل خارج شده و باعث عفونت نمیشه.

ممنون از لطفتتون اتفاقا درد خیلی زیادی هم داشتم و از ان روز به بعد خون ریزی زیادی هم دارم ولی هنوز دکتر نرفتم

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 34 از 39
رفتن به صفحه :    ... 34 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید