شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

ارضاء نشدن شریک جنسیم

1. سلام دوستان عزیز .

مشکلی بین بنده و نامزدم که هنوز دختر هست پیش اومده .

دوستان در این سایت و جاهای دیگه و از دوستان شنیدم که دخترانی که احساس و شهوت خوبی دارند همیشه واژنشون خیس هست . یعنی خشک نیست . نامزدم بنده اصلا هرکاری می کنم هیچ لذتی نمی بره و در ضمن واژن هم خشک خشک هست .

دوستان توروخدا کمکم کنید . واقعا همه چی داره می ریزه بهم . نامزدم خیلی ناراحت .

باتشکر

2. behnam_safa نوشته است: سلام دوستان عزیز .

دوستان در این سایت و جاهای دیگه و از دوستان شنیدم که دخترانی که احساس و شهوت خوبی دارند همیشه واژنشون خیس هست . یعنی خشک نیست . نامزدم بنده اصلا هرکاری می کنم هیچ لذتی نمی بره و در ضمن واژن هم خشک خشک هست .

باتشکر

سلام دوست عزیز

این مسئله در اولین تجربه های جنسی تا حدی عادیه
    بیشترش هم میتونه به خاطر ترس یا استرس باشه اما به هر حال شما میتونید به مرطوب کردن واژن کمک کنید
    ژل لوبریکانت که در همه داروخانه هم موجود هستش خیلی به این قضیه کمک میکنه به مرور ترشحات واژن متعادل میشه و دیگه به زل نیازی نیست
    مهمترین اصل در رابطه جنسی آرامش فکریه شاید بهتر باشه رابطه جنسیتون رو به بعد از عقد موکول کنید تا نامزدتون از نظر ذهنی آماده بشند.
    اما نهایتا لوبریکانت و ژل های مشابه فوق العاده موثرند

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 6 کاربر ديگر
  3. behnam_safa عزیز سلام.
    من و همسرم (خانومم) الان 13 ماه هست که عقد کردیم. با توجه به تجربیات من مهم ترین عامل در افزایش لذت جنسی خانوم ها پیش نوازش یا همون معاشقه (البته با شناخت نقاط حساس) است. عجله نکردن در برقراری رابطه عمیق جنسی و آرامش فکری طرفین فوق العاده تاثیر مثبت داره.

هماره عاشق و با خدا باشید

4. سلام
    در اولین رابطه جنسی این طبیعیه که ترس موجب میشه هم دختر و هم پسر لذت لازم نبرن و جای نگرانی نیس کمکم درست میشه.
    اما نوازش و تحریک شریک جنسیتون یادتون نره.

5. سلام دوستان عزیز .

صمیمانه از پاسخ های شما تشکر می کنم .

والا در مورد ژل رفتم بهترین نوعش رو با مارک bioglide  خریدم .

باور کنید تا 1ساعت هم نوازش انجام می دم اما اصلا اثری نداره .

کلی حرف های خوب آرامش همه چی رو تست کردم . دوستان اصلا قسمت حساس نامزدم هیچ حسی نداره . اصلا هیچ حسی . دست که می زنم یا دردش می گیره یا آدی براش . خیلی اگر عذر می خوام شرمنده بادست مالش می دم به اندازه ی 2 ثانیه می گه یه طوری می شم بعد تمام می شه . واقعا دارم دیوننه می شه . نامزدم خیلی ناراحت هست . اصلا و اعبدا هیچ ترشحی از واژن صورت نمی گیره .

تورو خدا کمکم کنید .

باتشکر

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  6. behnam_safa نوشته است: سلام دوستان عزیز .

کلی حرف های خوب آرامش همه چی رو تست کردم . دوستان اصلا قسمت حساس نامزدم هیچ حسی نداره . اصلا هیچ حسی . دست که می زنم یا دردش می گیره یا آدی براش . خیلی اگر عذر می خوام شرمنده بادست مالش می دم به اندازه ی 2 ثانیه می گه یه طوری می شم بعد تمام می شه . واقعا دارم دیوننه می شه . نامزدم خیلی ناراحت هست . اصلا و اعبدا هیچ ترشحی از واژن صورت نمی گیره .

تورو خدا کمکم کنید .

باتشکر

سلام
    همیشه میگن تنها چیزی که علاج نداره مرگه!!!! شما چرا اینقدر مضطربید؟؟ علم پزشکی اونقدر پیشرفت کرده که دیگه این چیزها مسائلی ساده است
    یک پیشنهاد میکنم انجام بدهید:
    به جای این همه غصه و فکر برید پیش یک متخصص زنان.مشکل رو شرح بدهید یک سری معاینات انجام میشه و داروهای مخصوصی داده میشه بعد شما میبینید که زندگی شیرین میشود DSmile
    فقط لطفا این قضیه رو اینقدر واسه خودتون و همسرتون بزرگش نکنید طفلکی فکر میکنه مشکل داره اونوقت  از شما و زندگی بیزار میشه
    کمکش کنید تا حل بشه

موفق باشید

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  7. lili_b نوشته است:
    behnam_safa نوشته است: سلام دوستان عزیز .

تورو خدا کمکم کنید .

باتشکر

سلام
    همیشه میگن تنها چیزی که علاج نداره مرگه!!!! شما چرا اینقدر مضطربید؟؟ علم پزشکی اونقدر پیشرفت کرده که دیگه این چیزها مسائلی ساده است
    یک پیشنهاد میکنم انجام بدهید:
    به جای این همه غصه و فکر برید پیش یک متخصص زنان.مشکل رو شرح بدهید یک سری معاینات انجام میشه و داروهای مخصوصی داده میشه بعد شما میبینید که زندگی شیرین میشود DSmile
    فقط لطفا این قضیه رو اینقدر واسه خودتون و همسرتون بزرگش نکنید طفلکی فکر میکنه مشکل داره اونوقت  از شما و زندگی بیزار میشه
    کمکش کنید تا حل بشه

موفق باشید

واقعا تشکر می کنم از شما به خاطر پاسخ بسیار شیوا و کاملتون .

والا من اصلا موضوع رو بزرگ نمی کنم . و می دونم چیزی هست که حل می شه . به خدا با هزار دلیل همش قانعش می کنم هیچی نیست به خدا . مطمئن باش . اما ...

والا هرچی می گم بریم دکتر نمی یاد . اگر دکتر خوب سراغ دارین ممنون می شه تو پیغام خصوصی من و باخبر کنید .

باتشکر

8. behnam_safa نوشته است: سلام دوستان عزیز .

باتشکر

باسلام، احتمالاً نامزد شما از نوع رفتارتون در حین ارتباط راضی نیست! یا اینکه تاکنون چنین رابطه ای را تجربه نکرده و این مورد براشون تازگی داره، به مورد دلخواه شما نرسیده. مطمئن باشید در آینده و انجام تکنیک های مختلف از طرف شما، تغییراتی در ایشون مشاهده میکنید. معمولاً بازی با کلیتوریس و بوسیدن نقاط حساس مثل لاله ی گوش - گردن و سینه، باعث تحریک پذیری میشود
    درضمن شما فرمودید: دخترانی که احساس و شهوت خوبی دارند همیشه واژنشون خیس هست.
    مگه شما نشانه های شهوت را در نامزدتون دیدید؟ معمولاً افزایش ضربان قلب - برافروختگی و آشفتگی از علائم شهوت هستند.

9. Hamshahri نوشته است:
    behnam_safa نوشته است: سلام دوستان عزیز .

باتشکر

باسلام، احتمالاً نامزد شما از نوع رفتارتون در حین ارتباط راضی نیست! یا اینکه تاکنون چنین رابطه ای را تجربه نکرده و این مورد براشون تازگی داره، به مورد دلخواه شما نرسیده. مطمئن باشید در آینده و انجام تکنیک های مختلف از طرف شما، تغییراتی در ایشون مشاهده میکنید. معمولاً بازی با کلیتوریس و بوسیدن نقاط حساس مثل لاله ی گوش - گردن و سینه، باعث تحریک پذیری میشود
    درضمن شما فرمودید: دخترانی که احساس و شهوت خوبی دارند همیشه واژنشون خیس هست.
    مگه شما نشانه های شهوت را در نامزدتون دیدید؟ معمولاً افزایش ضربان قلب - برافروختگی و آشفتگی از علائم شهوت هستند.

تشکر دوست عزیز بابت پاسختون .

والا بنده و نامزدم اولین رابطه رو باهم تجربه کردیم .اون نشانه هایی هم که گفتم از این و اون شنیدم .

باتشکر اسان

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید