شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 31 ...   

راهنمای احتمال بارداری و سوالات احتمالی

1. hbc735 نوشته است: با سلام
    میخواستم بدونم چه چیزی باعث زیاد شدن اسپرم در مردان میشه؟
    آیا کسی که قبلا خودارضایی میکرده اسپرم کمتری نسبت به بقیه داره؟
    آیا استفاده از اسپری بی حسی هنگام نزدیکی باعث کاهش اسپرم میشه؟ یا مشکلی برای بارداری زن بوجود میاره؟

استفاده از اسپری تنها باعث افزایش زمان رسیدن به انزال میشه و هیچ تاثیری در میزان اسپرم نداره و همچنین مشکلی هم برای بارداری ایجاد نمیکنه در مورد سوال دوم کسانیکه خود ارضایی داشتن کیفیت اسپرم بهتری دارند
    برخی راه های افزایش اسپرم عبارتند از:

1- ترک سیگار:سیگار علاوه بر تمام مضراتی که دارد،مقدار اسپرم شما را کاهش میدهد.گاهی مقدار اسپرم افراد سیگاری حدود22درصد کمتر از سایرین است.

2- لباس زیر راحت و گشاد بپوشید:علت اینکه بیضه ها درون کیسه ای خارج از بدن قرار دارند این است که باید دمای آنها چند درجه خنک تر از دمای بدن باشد.بهمین خاطر پوشیدن لباس زیر و شورت تنگ که بیضه ها را به بدن شما میچسباند کار مناسبی نیست.اگر بتوانید بهتر است شبها لخت بخوابید.

3- تغذیه مناسب داشته باشید:بدون شک بعضی از غذاها روی تولید مایع منی اثر دارند.غذاهایی که چربی کم و کربوئیدرات و پروتئین فراوان دارند بعلاوه سبزیجات وغلات موجب تقویت منی میشوند.ورزش به همراه تغذیه سالم، باعث تضمین سلامتی شما میشود.

4-افزایش تعداد دفعات انزال:هرچقدر تعداد دفعات انزال شما بیشتر باشد حجم و غلظت منی شما کمتر و کیفیت اسپرم بهتر خواهد بود.

5- اجتناب از مصرف مشروبات الکلی:الکل به علت اثر روی کبد باعث افزایش سطح هورمون استروژن(هورمون زنانه) در بدن شده و کاهش میل جنسی و مقدار مایع منی را بدنبال دارد.

6- تمرین حرکات ورزشی کجل:هرچند این تمرینات اثری روی مقداراسپرم ندارد،ولی به کمک آن میتوانید قدرت پرتاب منی خود را بیشتر کنید و لذت بیشتری از انزال ببرید.

7- ویتامین ها و مکملهای غذایی:ماری ژوانا و بعضی داروها موجب کاهش اسپرم میشوند.در مقابل مکمل های غذایی طبیعی هم هستند که تولید منی را بیشتر میکنند.مانند:کارنیتین:در گوشت قرمز و شیر وجود دارد.فولیک اسید:آرژینین:در آجیل،کنجد،تخم مرغ و گوشت وجود دارد و تقویت کننده منی است.ویتامین ایی و سلنیوم:این دو ماده نیز باعث افزایش تولید منی میشوند

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. با سلام خدمت همه دوستان
    سوالی داشتم و میخواستم ازشما بپرسم

دوره منظم و 28 روزه---طول خونریزی 7 روزه

دوست دختر من آدم خیلی وسواسی هستش و هنوزم نگرانه

04/01/90 رابطه مقعدی که مشکوک به برخورد منی با واژن هستش و بلافاصله استفاده صحیح از روش اورژانس

17/01/90 پریود کامل هفت روزه

25/01/90 انجام یکبار تست بی بی چک و جواب منفی

02/02/90 پریود کامل هفت روزه(احتمالا ناشی از مصرف قرص)

13/02/90 پریود کامل هفت روزه

هیچگونه علایم غیر عادی هم تاحالا نداشته

میخواستم بدونم با وجود سه بار پریود کامل هفت روزه بازهم احتمالش هست هنوز باردار باشه ؟(در عرض دو ماه ، 21 روز خونریزی داشته و ممکنه اسپرم با وجود اینهمه خونریزی درون رحم باقی مونده و نطفه تشکیل شده باشه؟!)و مثلا پاییز امسال بگه من باردارم و شکمم تورم کرده!!؟

من از جواب دوستای خوبم در این سایت مطمئن شدم ولی وسواس بیش از حد دوستم منو هم به شک انداخته،

ضمنا امکان تست خون برای ایشون مقدور نیست

3. lili_b نوشته است: سلام

شما عنوان نکردید که اخرین نزدیکی کی بوده؟؟؟ و آیا مشکوک بوده یا نه
    راستش همه این علائمی که گفتید هم میتونه علائم بارداری باشه هم میتونه نباشه
    اگر قاعدگی منظم باشه باید قاعدتا 15 خرداد پریود بعدی باشه  اگر 10 روز بیشتر عقب انداختید باید تست بارداری  بدهید

گفتم که ما 3  4 روز یکبار رابطه جنسی داریم . آخرین بارم 3روزه پیش بوده. تا حالا مایعی داخل ریخته نشده که بگم مشکوکه. فقط این علائمه که نگرانم کرده. یعنی باید صبر کنم ببینم پریود میشم یا نه؟

4. GTS8500 نوشته است: با سلام خدمت همه دوستان
    سوالی داشتم و میخواستم ازشما بپرسم

دوره منظم و 28 روزه---طول خونریزی 7 روزه

دوست دختر من آدم خیلی وسواسی هستش و هنوزم نگرانه

04/01/90 رابطه مقعدی که مشکوک به برخورد منی با واژن هستش و بلافاصله استفاده صحیح از روش اورژانس

17/01/90 پریود کامل هفت روزه

25/01/90 انجام یکبار تست بی بی چک و جواب منفی

02/02/90 پریود کامل هفت روزه(احتمالا ناشی از مصرف قرص)

13/02/90 پریود کامل هفت روزه

هیچگونه علایم غیر عادی هم تاحالا نداشته

میخواستم بدونم با وجود سه بار پریود کامل هفت روزه بازهم احتمالش هست هنوز باردار باشه ؟(در عرض دو ماه ، 21 روز خونریزی داشته و ممکنه اسپرم با وجود اینهمه خونریزی درون رحم باقی مونده و نطفه تشکیل شده باشه؟!)و مثلا پاییز امسال بگه من باردارم و شکمم تورم کرده!!؟

من از جواب دوستای خوبم در این سایت مطمئن شدم ولی وسواس بیش از حد دوستم منو هم به شک انداخته،

ضمنا امکان تست خون برای ایشون مقدور نیست

با سلام.
    100٪امکان بارداری نیست.
    راستش برای منم چنین مشکلی بوجود اومده و الان با گذشت 7 ماه از اون رابطه بعضی وقتا فکر میکنم باردارم و این افکار آشفته ام میکنه.شما بهتره بهش بگین امکان بارداری اصلا وجود نداره ولی اون با چی بهش اثبات میشه باردار نیست اون کار انجام بدهید.آزمایش خون ،مراجعه به پزشک و ........
    در پناه حق

5. parisa999 نوشته است: سلام.

من سیکل های 28 روزه دارم و 5 تا 7 روز پریود هستم و آخرین بار 15 اردیبهشت پریود شدم.تقریبا هفته ای 2بار با نامزدم رابطه جنسی دارم از وسیله جلوگیری هم استفاده نمیکنیم. الان مدت 8 روزه که حالت تهوع شدید , گاهی اوقات سردرد, نفخ شدید روده , خستگی زیاد و دل درد دارم . یه وقتایی حس میکنم یه چیزی مثل حباب داخل شکمم میترکه. در ضمن سینه هام حساس شده و تکرر ادرار پیدا کردم . با توجه به اینکه من پریود شدم ممکنه که حامله باشم؟ اینم بگم که من چند ماهه که کیست دارم ولی علائمی نداره پریودمم منظم هستش.
    ممکنه از کیستم باشه یا مربوط میشه به حاملگی؟ممنون میشم اگه راهنماییم کنین.

با سلام
    شما چون مداوم رابطه داشتید و اینطور که گفتید 2-3 روز یکبار پس احتمالا در دوره تخمک گذاری هم رابطه داشتید.اگه خیلی نگران هستید آزمایش خون بدید وگرنه صبر کنید تا زمان پریودتون.
    در پناه حق

6. سلام،
    من 20سال سن دارم :
    1 - قاعدگی منظم ندارم.3 - دوره خونریزی 7 روز است. 4 - آخرین بار 28-1-90خونریزی من شروع شد. 6 - پیشگیری طبیعی انجام می دم، الان 9 روز است که دیر شده است در روز 7 از بی بی چک استفاده کردم که منفی بود ................
    آیا احتمال بارداری در من وجود دارد؟

7. safir110

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام بچه ها تو حاملگی خارج رحم با بی بی چک جواب مشخص میشه که مثبته یا منفی  ؟و آیا با دخول نیمی از آلت پرده بکارت پاره میشه چند درصد احتمال داره ؟دقیق بگین مرسی عزیزان

8. saba_blackgirl نوشته است: سلام،
    من 20سال سن دارم :
    1 - قاعدگی منظم ندارم.3 - دوره خونریزی 7 روز است. 4 - آخرین بار 28-1-90خونریزی من شروع شد. 6 - پیشگیری طبیعی انجام می دم، الان 9 روز است که دیر شده است در روز 7 از بی بی چک استفاده کردم که منفی بود ................
    آیا احتمال بارداری در من وجود دارد؟

سلام
    اطلاعاتتون ناقصه دوست عزیز. نگفتید در چه روزهایی از دوره قاعدگی رابطه داشتید. در ضمن به گفته خودتون قاعدگی نامنظم دارید و ممکنه این تاخیر به همین دلیل باشه. به هرحال به بی بی چک اعتبار زیادی نمیشه کرد. بهتره آزمایش خون بدید.
    موفق باشید...

9. safir110 نوشته است: سلام بچه ها تو حاملگی خارج رحم با بی بی چک جواب مشخص میشه که مثبته یا منفی  ؟و آیا با دخول نیمی از آلت پرده بکارت پاره میشه چند درصد احتمال داره ؟دقیق بگین مرسی عزیزان

سلام دوست عزیز
    1. به بی بی چک نمیشه اعتماد زیادی نمیشه کرد و واسه دقیق بودنش بهتره آزمایش خون بدید.
    2. پرده بکارت با ورود حدود یه بند انگشت از بین میره.
    موفق باشید...

10. سلام. ببخشید که این پست خیلی طولانی هست اما میخواستم شرح حال دوستم و تمام اتفاقات اخیر رو کامل بگم تا سوال این دوستم که حسابی منو خسته کرده بدم.

قبلا پرسیده بودم "دوستی دارم که پریود های منظم28 روزه داره. روز 6 پریودی رابطه محافظت نشده داشته و برای اطمینان خاطر از روش اورژانسی استفاده کرده، بعد از اون در روز 8 باز هم همین اتفاق می افته و دوست من 2تا hd می خوره اما نوبت دوم رو فراموش می کنه وبه جای 12 ساعت، بعد از 24 ساعت دوتای دوم رو میخوره و 12 ساعت بعد 2 تای سوم. چون دوستم بعد از مدتها به نامزدش رسیده  روز 14باز رابطه داشته مثلا محافظت شده اما مطمئن نیست. این دوستم روز 17 پریودی به خاطر مصرف قرص پریود میشه و از روز5
    شروع کرده به خوردن قرص یاسمین برای پیشگیری. روز 7 پریودش (با داشتن دوره منظم 28 روزه) رابطه محافظت نشده اما به صورت منقطع داشته. به نظرتون ممکنه خطری وجود داشته باشه؟ دوستان جواب دادند که خطری وجود نداره اما دوستم پیله کرده که الان(روز 11پریودی) احساس پریودی داره و علائمی مثل کمردرد و بیقراری. به نظرتون این علائم دلیلش چیه؟ با توجه پریودی که احتمال بارداری منتفی هست پس چرا این احساسات رو داره؟
    باز هم معذرت از این داستان طولانی.

11. abanaban628 نوشته است: سلام. ببخشید که این پست خیلی طولانی هست اما میخواستم شرح حال دوستم و تمام اتفاقات اخیر رو کامل بگم تا سوال این دوستم که حسابی منو خسته کرده بدم.

قبلا پرسیده بودم "دوستی دارم که پریود های منظم28 روزه داره. روز 6 پریودی رابطه محافظت نشده داشته و برای اطمینان خاطر از روش اورژانسی استفاده کرده، بعد از اون در روز 8 باز هم همین اتفاق می افته و دوست من 2تا hd می خوره اما نوبت دوم رو فراموش می کنه وبه جای 12 ساعت، بعد از 24 ساعت دوتای دوم رو میخوره و 12 ساعت بعد 2 تای سوم. چون دوستم بعد از مدتها به نامزدش رسیده  روز 14باز رابطه داشته مثلا محافظت شده اما مطمئن نیست. این دوستم روز 17 پریودی به خاطر مصرف قرص پریود میشه و از روز5
    شروع کرده به خوردن قرص یاسمین برای پیشگیری. روز 7 پریودش (با داشتن دوره منظم 28 روزه) رابطه محافظت نشده اما به صورت منقطع داشته. به نظرتون ممکنه خطری وجود داشته باشه؟ دوستان جواب دادند که خطری وجود نداره اما دوستم پیله کرده که الان(روز 11پریودی) احساس پریودی داره و علائمی مثل کمردرد و بیقراری. به نظرتون این علائم دلیلش چیه؟ با توجه پریودی که احتمال بارداری منتفی هست پس چرا این احساسات رو داره؟
    باز هم معذرت از این داستان طولانی.

دوست عزیزوقتی از روز 17 پریود قبلی قرص شروع شده و11روز گذشته اگر قرص نخورده بودند الان روز 28 پریود بودند وباید با روال معمول دوباره پریود میشدند حالا چون زمان پریود معمولشان است بدن این عکس العمل را دارد که پریود شود وچون قرص مصرف میکنند عملا اجازه ندادند وبنابراین این احساسو دارن حتی ممکن است گاهی در همین روزها لکه بینی هم پیدا کنند اگر به مصرف قرص بعنوان جلوگیری نیاز دارند باید مرتب مصرف کنندواز مسکن استفاده کنند وگرنه قرصها باید قطع شود تا بدن کم کم تطابق قبلی را پیداکند

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  12. با سلام خدمت دکتر رهام عزیز که واقعآ دلسوزانه و خارج از مادیات به مشکلات کاربرانتون می پردازید من تازه عضو این سایت شدم ولی خیلی راضی هستم هم به سرعت جواب سوالمو میگیرم و هم هر کاری که جناب اقای دکتر فرمودند عمل کردم به نتیجه رسیدم من چند روز پیش این سوال رو از شما پرسیدم"
    سلام دوره پریود خانمم 21 روزه درروز سشنبه  27اردیبهشت نود ساعت 11 نزدیکی داشتیم

نه در حد دخول چون باکره هستند و از کاندوم هم استفاده کردیم بعد از ارضا شدنم

متوجه شدیم ته کاندوم پاره و منی بر روی مهبل خانمم ریخته سریع به حمام رفتند و

فردای ان روز چهارشنبه 28 اردیبهشت ساعت 10 صبح 4عدد ال دی و راس  12 ساعت بعد 4عدد

ال دی دیگر مصرف شد تهوع نداشتند روی حساب خودشون باید 30 خرداد پریود بشن ولی با

مصرف قرصا الان 7روز میگذره و امروز 4 خرداده و هیچ اتفاقی نیوفتاده  خواهشمندم

بفرمایید ی باید پریود بشن و بارداری منتفی هست."""""""""""""" شما فرمودید 10 روز بعد پریود میشن و امروز 6 خرداد 90 هست و ایشون پریود شدن می خواستم بدونم دیگر جای نگرانی ندارد ؟و بارداری 100% منتفی شده است با تشکر

<xml><o></o>

13. abas206 نوشته است: با سلام خدمت دکتر رهام عزیز که واقعآ دلسوزانه و خارج از مادیات به مشکلات کاربرانتون می پردازید من تازه عضو این سایت شدم ولی خیلی راضی هستم هم به سرعت جواب سوالمو میگیرم و هم هر کاری که جناب اقای دکتر فرمودند عمل کردم به نتیجه رسیدم من چند روز پیش این سوال رو از شما پرسیدم"
    سلام دوره پریود خانمم 21 روزه درروز سشنبه  27اردیبهشت نود ساعت 11 نزدیکی داشتیم

نه در حد دخول چون باکره هستند و از کاندوم هم استفاده کردیم بعد از ارضا شدنم

متوجه شدیم ته کاندوم پاره و منی بر روی مهبل خانمم ریخته سریع به حمام رفتند و

فردای ان روز چهارشنبه 28 اردیبهشت ساعت 10 صبح 4عدد ال دی و راس  12 ساعت بعد 4عدد

ال دی دیگر مصرف شد تهوع نداشتند روی حساب خودشون باید 30 خرداد پریود بشن ولی با

مصرف قرصا الان 7روز میگذره و امروز 4 خرداده و هیچ اتفاقی نیوفتاده  خواهشمندم

بفرمایید ی باید پریود بشن و بارداری منتفی هست."""""""""""""" شما فرمودید 10 روز بعد پریود میشن و امروز 6 خرداد 90 هست و ایشون پریود شدن می خواستم بدونم دیگر جای نگرانی ندارد ؟و بارداری 100% منتفی شده است با تشکر

<xml><o></o>

با سلام
    پریود شدن = عدم بارداری

در پناه حق

14. با سلام ... می خواستم بپرسم که برای آزمایش خون در مورد بارداری باید به پزشک زنان مراجعه کرد یا بدون نسخه در آزمایشگاه نیز انجام می شود ؟یعنی فقط یک آرمایش خون ساده است یا مخصوص تست بارداری است ؟ ممنون می شم در این مورد کمی توضیح دهید

15. arianoo نوشته است: با سلام ... می خواستم بپرسم که برای آزمایش خون در مورد بارداری باید به پزشک زنان مراجعه کرد یا بدون نسخه در آزمایشگاه نیز انجام می شود ؟یعنی فقط یک آرمایش خون ساده است یا مخصوص تست بارداری است ؟ ممنون می شم در این مورد کمی توضیح دهید

نام آزمایش خون در جهت تست بارداری BHCG هست که از 7 تا 14 روز بعد از مقاربت قابل تشخیص هست و برخی آزمایشگاه ها بدون نسخه هم انجام میدن و هزینش آزاد حساب میکنن و برخی هم بدون نسخه انجام نمیدن .
    علاوه بر آزمایش خون آزمایش ادرار با نام تست GRAVINDEX که 6 الی 14 روز بعد از تاخیر قاعدگی قابل تشخیص هست و همچنین نوارها یا کیت های حاملگی هست که بر اساس نوعشان 3 الی 6 روز بعد از تاخیر قاعدگی قابل تشخیص هست.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 31 از 39
رفتن به صفحه :    ... 31 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید