شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

دل درد شدید

1. سلام خسته نباشید
    دیروز من دچار دل درد ناگهانی و بسیار شدید شدم به طوری که قادر به راه رفتن نبودم سریع سونو گرافی  لگن و تخمدان رحم و شکم کردم و همه نرمال بود .در ضمن من کیست ندارم و نیز اپاندیسم را هم عمل کردم.دل درد من طوری بود که در زیر دلم بود و تقریبا وسط یعنی نه راست و نه چپ زیر دلم و وسط بود. درد ان 20دقیقه طول کشید و بعد کم شد و بعد با نشستن و تغییر مکان دادن یه مقدار زیر دلم درد میکرد.و الان بعد از 1روز تقریبابهبود یافته .در ضمن تاریخ پریود قبلی من 10شهریور بوده و تاریخ پریود بعدی من 7مهر است و این اتفاق در تاریخ30شهریور افتاد. لطفا علت ان را به من بگویید که این دل درد به خاطر چه بوده است.با تشکر فراوان Question  Question

2. mahdieh123 نوشته است: سلام خسته نباشید
    دیروز من دچار دل درد ناگهانی و بسیار شدید شدم به طوری که قادر به راه رفتن نبودم سریع سونو گرافی  لگن و تخمدان رحم و شکم کردم و همه نرمال بود .در ضمن من کیست ندارم و نیز اپاندیسم را هم عمل کردم.دل درد من طوری بود که در زیر دلم بود و تقریبا وسط یعنی نه راست و نه چپ زیر دلم و وسط بود. درد ان 20دقیقه طول کشید و بعد کم شد و بعد با نشستن و تغییر مکان دادن یه مقدار زیر دلم درد میکرد.و الان بعد از 1روز تقریبابهبود یافته .در ضمن تاریخ پریود قبلی من 10شهریور بوده و تاریخ پریود بعدی من 7مهر است و این اتفاق در تاریخ30شهریور افتاد. لطفا علت ان را به من بگویید که این دل درد به خاطر چه بوده است.با تشکر فراوان Question  Question

سلام،
    درد شکمی علل مختلفی دارد و معاینه بالینی در این شرایط اطلاعات بسیار مهمی به پزشک ارائه می دهد. با توجه به مکان درد، این درد بیشتر به دردهای روده و یا مثانه شبیه است. با توجه به اینکه درد خودبخود بهبود یافته و در پاراکلینیک هم یافته ای وجود نداشته است، به نظر من مشکلی که نیاز به بررسی بیشتر داشته باشد ندارید. اگر علایم تکرار شد، حتما برای ارزیابی بیشتر به پزشک مراجعه نمایید.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید