شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

ارضا و انزال بدون دلیل

1. با درود و خسته نباشید به مدیران گرامی و کاربران باحاله سایت من یک مشکلی دارم بگم من پیشینه خود ارضایی دارد ولی ۱سال میشه که خیلی کم کردم ولی  از  چند ماه پیش در حال ورزش به طور عجیبی من ارضا شدم بدونه تحریک یا بزرگ شدن التم.این مشکل چند با دیگر نیز برای من پیش امده یک بار نیز من در حاله ورزش دچاره ناتوانی شدم ولی پس از ارضا من تونستم دوباره ادامه بدم ولی بگم این حالت بیشتر در حرکت کرانچ که روی عضلات شکم کارمیکنه هست از دوستانه گل خواهشمندام دلیل این و راه کاره که من از این مشکل رها بشم چون میدونید حس خوبی نیست به ویژه در حال ورزش با سپاس فراوان وسپاس ازسایت بسیار کامل و خوب و همه ی دست اندرر کاران

2. احتمال داره که در اين وضعيت به پروستات شما فشار می ياد و پروستات تحريک شده و بدون نعوذ انزال رخ می ده.

مشکلی نيست . سعی کنيد کمتر به زير شکم و پروستات فشار وارد کنيد. اين حرکت که گفتيد رو کمتر انجام بدين.

عضله های زير شکم و بين دو پا رو بشناسيد و اونها رو به ملايمت تقويت کنيد. در نوشته های قبلی در اين مورد نوشتم.

داروی هورمونی به هيچ عنوان مصرف نکنيد. ممکن است این اتفاق به اون دلیل بوده باشد.

داروهای هورمونی به بیضه ها آسيب خواهند زد و در آینده برای رابطه جنسی مشکل خواهید داشت.

شاداب باشيد

ژاسينا

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 3 کاربر ديگر
  3. با درود دوباره.و با سپاس از شما.چه راهکاری هست که من دچار این حالت نشم؟و ایا مشکلی برای من پیش آمده.راستی من داروی هورمونی استفاده نمیکم

4. دوست عزیز ایا شبها در هنگام خواب هم انزال دارید؟
    یا اینکه در مواقع دیگر (غیر از حرکت تقویت عضلات شکم که گفتید) در موارد دیگه هم این حالت را داشتید؟

5. سلام در هنگام خواب گاهی اوقات.اره میشه گفت هنگام دوو دوچرخه سواری و تمریناتی که با تکان دادن زیر شکم و ران ها همراهه یکم هست ولی در اون تمرین بیشتره و تنها چند بار این اتفاق افتاده همشم توی اون تمرین بوده

6. احتمالا این مساله مقطعی هست و با گذشت زمان درست میشه
    چون خود من هم چند سال پیش چنین چیزی رو میدیدم.البته نه در بدنسازی بلکه در کل فعالیت زیاد

7. واقعا جالبه .منم دقيقا همين مشكل رو دارم .وقتي كه رو شكمم فشار ميارم در هر حالتي اين مشكل بيشتر ميشه . حتي يه پست هم گذاشتم كه تعدادي از دوستان هم نظراتي دادن . گفتن كه بايد به اورلوژيست مراجعه كنم .

8. درود اره دیدم.رفتی؟به منم بگوو چیکار کردی؟راستی شما وقتی کرانچ میری یا در بیشتره تمرینات داری این مشکلا

9. درود . نه هنوز وقت نكردم . يه مقدار استرس هم دارم . راستش من كلا وقتي رو شكمم فشار بياد ( مي خواد كرانچ باشه يا هر حركتي كه رو شكم فشار مياره مخصوصا قسمت زير شكم ) اين حالت به وجود مياد . خيلي ضد حاله .

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید