شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

چطور اتفاق بد توی زندگی فراموش کنم؟

1. با سلام
    من در آبان ماه سال گذشته 1رابطه جنسی بدون دخولی داشتم  و  اون زمان قرص سیپروترون کامپاند برای کیست مصرف میکردم البته ممکنه بود 1-2روز یادم بره از آبان ماه تا بهمن ماه که قرص مصرف میکردم در موئد مقرر پریود شدم و در بهمن ماه سونوگرافی انجام دادم که همه چی طبیعی بود و از اون موقعه تا الان تقریبا سر وقت پریود شدم بجز ماه پیش که با 6روز تاخیر پریود شدم،با این حال چون اون رابطه با رضایت من نبود و من بعد از اون از لحاظ روحی بشدت بهم ریختم طوریکه تب میکنم حالت تهوع دارم  فشارم میاد پایین در حد 7 .همش گریه میکردم و نمیتونستم حرفی به کسی بزنم.و همش فکر میکردم باردارم با اینکه میدونم امکان نداره  ولی الان بعد 7 ماه هنوز این فکر عذابم میده تمام اعصاب و روحمو تحت تاثیر قرار داده و عذابم میده . من الان دارم ازدواج میکنم همسرم آدمه فوق العاده ایه،من آدمیم نمیتونم دروغ بگم و پنهان کاری کنم همه چیو به نامزدم گفتم و اونم بی نهایت کمکم کرد ولی هنوز باز فکر میکنم باردارم و زندگیم بهم میریزه. دیگه فکر کنم دارم دیوونه میشم
    ممنون میشم دوستان کمکم کنند تا من نجات پیدا کنم چون واقعا از زندگی سیر شدم

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. خوب دوست عزیز برو آزمایش خون بده
    نتیجش هرچی شد صد در صد قابل اعتماد هستش

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  3. سلام سایه عزیز
    نه نیازی به آزمایش هستش و نه چیزی
    تو باردار نیستی فقط از نظر ذهنی دوست داری اینجوری فکر کنی
    اون یک اتفاق بوده که تموم شده .تو داری با یک اتفاق بد توی گذشته جلوی همه اتفاق های خوب آینده رو میگیری.شوهرت خیلی با شعوره که با دونستن واقعیت مثل بعضی از ادمهای کم ظرفیت تورو تنها نذاشته پس باید قدرشو بدونی و به خودت کمک کنی تا یک زندگی شاد رو شروع کنی

من پیشنهاد میکنم با اون بودن رو بیشتر کنی و ذهنت رو درگیر ازدواج ، خرید، چیدمان خونه و چیزهای خوب بکنی

هیچوقت از گذشته سدی نساز برای نرسیدن به آینده
    موفق باشی

تشکر شده توسط : 5 کاربر
  4. شما با داشتن همسری که اینطور ازش گفتید مشکلی نخواهید داشت!بنظر من بهتره جای این حرفا دیوونه ی چنین همسری باشید!

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  5. Saeeeed

اخطارها : 2 باراخطارها : 2 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    به نظر من بهتره که شما حتما از یک مشاور کمک بگیرید. از رفتن پیش مشاورها نترسید و بهشون اعتماد کنید. چون اونها میدونن چنین تفکرات و رفتارهایی ریشه در کجا داره و مسلما بهتر میتونن بهتون کمک کنن.
    همونطور که دوستان اشاره کردن بارداری کاملا منتفیه. اما فکر میکنم روابط جنسی عاشقانه با همسرتون بتونه اون خاطره رو از ذهنتون پاک کنه.

فقط سخت نگیرید!

تشکر شده توسط : 5 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید