شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

پن صابونی چیست؟

1. پن صابونی چیه و چه فرقی با صابون عادی داره؟ یک مدتی هست که من جوش های زیر پوستی دارم تصمیم گرفتم صابونم را عوض کنم، با پزشک داروخانه که مشورت کردم پن پوست بهم توصیه کرد ، الان دو روزه دارم مصرف میکنم اما حس خوبی بهش ندارم توی بروشورشم اطلاعات به درد بخوری نبود نوشته ضد آکنه ، چون من آکنه ندارم فقط یک جور التهاب زیر پوستی پیدا کردم میترسم ادامش بدم.
    اگر کسی دقیقا کاربرد این پن ها رو میدونه لطف میکنه یه توضیحی بده و اگر هم توصیه ای برای من دارید
    در ضمن اگه چند روز متوالی بتامتازون مصرف کنم التهاب از بین میره ولی مصرف زیاد بتامتازون هم جالب نیست.

2. به پزشک هومیوپات مراجعه کنید تا سیستم بدن شما متعادل گردد و تولید جوش نکند.

با داروهای شیمیایی کاری از پیش نمی ره.

شاداب باشيد

ژاسينا

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. سلام
    پن جزء بهترین پاک کننده های پوست محسوب میشه و در ترکیباتش اصلا از صابون استفاده نشده چون صابون برای پوست بسیار مضره. چربی های اضافه سطح پوست رو پاک میکنه و میزان اسیدش رو متعادل نگه میداره. اصلا ضرری برای شما نداره و با استفاده مداوم باعث بهبود جوش هاتون میشه.
    موفق باشید...

تشکر شده توسط : 2 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید