شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

آمیزش مداوم،دوره طولانی

1. book

اخطارها : 2 باراخطارها : 2 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    با سلام
    دو تا سوال دارم :
    1_اینکه گفته می شود برای بارداری باید یک سال تلاش مداوم داشت حتی اگر بعد از یک سال تنها نیمی از آمیزش ها تنها در

زمان تخمک گذاری باشد اما باز به نتیجه نرسیدیم باید به پزشک مراجعه کنیم ویا اینکه منظور این است که تلاش در روزهای

تخمک گذاری اگر در یک سال به ثمره نرسید باید مراجعه شود کدام در ست است ؟به طور ساده بگم آیا آمیزش مداوم برای این

موضوع لازم است؟

2_ آیا افرادی که به مدت 10روز پریود هستند برای باردار شدن دچار مشکل می شوند ؟ زمان تخمک گذاری برای انها چه  

روزهایی است(10روز پریود اند و17 روز پاک اند در مجموع دوره 27 روزه می شود ) ایا نیاز است برای طولانی بودن دوره ام به     

پزشک مراجعه کنم ؟لطفا من را از نگرانی در بیاورید . با تشکر فراوان .

2. book نوشته است: با سلام
    دو تا سوال دارم :
    1_اینکه گفته می شود برای بارداری باید یک سال تلاش مداوم داشت حتی اگر بعد از یک سال تنها نیمی از آمیزش ها تنها در

زمان تخمک گذاری باشد اما باز به نتیجه نرسیدیم باید به پزشک مراجعه کنیم ویا اینکه منظور این است که تلاش در روزهای

تخمک گذاری اگر در یک سال به ثمره نرسید باید مراجعه شود کدام در ست است ؟به طور ساده بگم آیا آمیزش مداوم برای این

موضوع لازم است؟

2_ آیا افرادی که به مدت 10روز پریود هستند برای باردار شدن دچار مشکل می شوند ؟ زمان تخمک گذاری برای انها چه  

روزهایی است(10روز پریود اند و17 روز پاک اند در مجموع دوره 27 روزه می شود ) ایا نیاز است برای طولانی بودن دوره ام به     

پزشک مراجعه کنم ؟لطفا من را از نگرانی در بیاورید . با تشکر فراوان .

هیچ کدوم از مواردی که گفتید اثر سو در مورد بارداری نداره
    اگر طرفین از نظر ژنتیک یا هورمونی سلامت باشند و بیماری خاصی نداشته باشن با یک بار آمیزش هم میشود باردار شد و نیازی به تکرار نزدیکی نیست
    فقط باید در زمان تخمک گذاری امیزش انجام شود تا بارداری صورت گیرد
    در مرود افرادی که پریود 10 روزه دارند اصلا اثر سویی در بارداری نداره
    14 روز بعد و 14 روز قبل پریود اگر دوره منظم داشته باشه فرد رنج دوران تخمک گذاری هستش و برای بارداری شرایط مساعد

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 4 کاربر ديگر
  3. hbc735

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    با سلام.
    آیا تستی واسه تعیین دقیق روز تخمک گذاری زن وجود داره یا علائمی هست؟

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  4. hbc735 نوشته است: با سلام.

تقویم تخمک گذاری که در سایت گذاشته شده میتون کمکی باشه براتون تقویم رو میتونید دانلود کنید
    بهطور نرمال اگر پریود منظم باشه 14 روز بعد و 14 روز قبا پریود دوران تخمک گذاری محسوب میشه

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  5. hbc735 نوشته است: با سلام.

سلام - از روش ثبت منحني درجه حرارت پايه بدن با اختلاف يكدهم درجه استفاده ميشه كه كار دقيق ومشكليه / تغييرات رنگ و لمس موكوس آلت تناسلي زن هم براي شخص متخصص معني داره

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید