شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 27 ...   

راهنمای احتمال بارداری و سوالات احتمالی

1. universe_s نوشته است: سلام
    یه سوال دیگه هم دارم اگه جواب بدبد واقعا" ممنون میشم

من کم خونی دارم و بعد از آخرینباری که پریودم تموم شد نزدیک 10 روز قرص آهن مصرف کردم.
    امکان داره قرص آهن زمان پریدو شدن رو بهم بریزه و باعث تاخیرش بشه؟

قرص آهن قرص هرمونی نیست  تاثیری روی پریود نمیگذاره اونم تو این زمان کم

مصرفش در بلند مدت ممکن به علت کنترل ضعف بدنی و کم خونی ، خونریزی شما رو کمتر و منظم کنه، اما تاثیر چشم گیری برزمانش نداره.

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  2. mina3400 نوشته است: سلام
    من در آخرین روز پریود رابطه داشتم مقدار کم منی روی قسمت بیرون واژنم ریخته
    الان 1ماه گذشته و پریود نشدم
    و الان از 25 زوز بعد از رابطه 6 بار بی بی چک با مارکهای مختلف و معتبر استفاده کردم تا امروز که حدود 30 روز میگزره هر 6 تا منفی و یک خط بوده هنوز پریود نشدم و 2 روزه نوک سینه هام حساس شده درد میکنه 3 روز پیشم زیر دلم چند ساعت شدید درد میکرد
    معمولن پریودم مرتب نیست
    فعلن دسترسی به آزمایش خون ندارم
    ممکنه جواب هر 6 آزمایش اشتباه باشه
    ممنون

سلام
    تا امروز 8 آزمایش بی بی چک با مارکهای معتبر و مرغوب دادم همه یک خط بودند
    امروز چند قطره خون دیدم ولی با اینکه بیش از 30 روز از رابطه میگزره پریود نشدم و سینه هام دو روزه حساس شده و درد میکنه
    و خیلی استرس دارم
    و به آزمایش خون دسترسی ندارم
    میشه همه 8 آزمایش بی بی چک بعد از 34 روز از رابطه اشتباه باشه
    خیلی استرس دارم
    باید چکار کنم  این چند قطره خون چی بود
    ممنون

3. با سلام به mina3400
    با اینکه چیزی از خصوصیات دوره پریودتون نگفتین اما معمولا احتمالش خیلی پایینه که در اون زمان بارداری رخ بده. گاهی تغییر در پریود به استرس ها و ضعف بدنی مربوط میشه. من که خودم شخصا این تجربه رو داشتم و دیدم که آرامش داشتن باعث زودتر و راحتتر پریود شدنم میشه.
    باز هم میگم همه اینها تجربه شخصی هست و اگه دوستان دیگه هم نظر بدن ممنون میشم.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  4. mina3400 نوشته است:
    mina3400 نوشته است: سلام
    و الان از 25 زوز بعد از رابطه 6 بار بی بی چک با مارکهای مختلف و معتبر استفاده کردم تا امروز که حدود 30 روز میگزره هر 6 تا منفی و یک خط بوده هنوز پریود نشدم و 2 روزه نوک سینه هام حساس شده درد میکنه 3 روز پیشم زیر دلم چند ساعت شدید درد میکرد
    معمولن پریودم مرتب نیست
    ممنون

سلام
    امروز چند قطره خون دیدم ولی با اینکه بیش از 30 روز از رابطه میگزره پریود نشدم و سینه هام دو روزه حساس شده و درد میکنه
    و خیلی استرس دارم
    خیلی استرس دارم
    ممنون

اگه 34 روز بعد از رابطه بی بی چک استفاده کردین و باز منفی شده بعیده باردار باشید.بهتره به پزشک مراجعه کنید تا با تجویز قرص یا آمپول پریود شین

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  5. safir110

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام من نامزدم و با همسرم هفته ای 2 الی 3 بار رابطه نزدیکی از طریق استفاده از کاندوم دارم و نیمی از آلت خود را داخل واژن همسرم فرو برده چون باکره هستند و دخول ما 5 الی 8 دقیقه طول میکشد همسرم میترسند از طریق دخول منی من به داخل رحم همسرم بریزد و حامله شود و پریودش نامرتب است لطفا راهنمائی کنید .ممنون

6. safir110 نوشته است: سلام من نامزدم و با همسرم هفته ای 2 الی 3 بار رابطه نزدیکی از طریق استفاده از کاندوم دارم و نیمی از آلت خود را داخل واژن همسرم فرو برده چون باکره هستند و دخول ما 5 الی 8 دقیقه طول میکشد همسرم میترسند از طریق دخول منی من به داخل رحم همسرم بریزد و حامله شود و پریودش نامرتب است لطفا راهنمائی کنید .ممنون

بسیار کار جالبی میکنند که میترسند، اچون در پریود های نامنظم زمان تخمک گذاری قابل تشخیص نیست البته اگه کاندوم استفاده میکنید دلیلی برای نگرانی وجود نداره. الان شما دقیقا در مورد چه چیزی راهنمایی میخواهید؟

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  7. سلام
    اگه ممكنه زود جوابمو بدبد.
    ميخاستم ببينم روز هفتم پريود احتمال بارداري وجود داره؟
    با توجه به اينكه مايع مني با واژن تماس نداشته.فقط شك دارم دستش كه آغشته به مني بود به شورت خورده يا نه.
    دل درد و نفخ دارم منو به شك انداخت.

8. BARAN90-6 نوشته است: سلام
    اگه ممكنه زود جوابمو بدبد.
    ميخاستم ببينم روز هفتم پريود احتمال بارداري وجود داره؟
    با توجه به اينكه مايع مني با واژن تماس نداشته.فقط شك دارم دستش كه آغشته به مني بود به شورت خورده يا نه.
    دل درد و نفخ دارم منو به شك انداخت.

سلام در دوران پریود احتمال بارداری صفر است
    از طرفی منی باید کاملا در وازن تخلیه شود تا بارداری صورت بگیرد
    اشعه لیزر که نیست که از لباس زیر رد بشه
    دل درد و نفخ به علت استرس و شاید هیجان رابه جنسی باشد

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  9. aso90

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    منو نامزدم پریشب رابطه داشتیم-بدون دخول و باکره هستم-
    اب منی ایشون لای پاهام ریخت
    حالا نمی دونم رو دهانه واژن بوده یا نه و...
    بلافاصله پاک شد و با صابونم شسته شد
    روز 4یا 5 پریودم بود و من پریود کاملا نامنظمی دارم-مثال این بار 16 روز دیرتر پریود شدم-
    1.احتمال بارداری چقدره؟ خیلی استرس دارم که حامله شده باشم...
    روش اورژانسیم اگه توصیه کنید می خواستم سر ساعت 72 بخورم که پریودم تموم شده باشه... ولی 12 ساعت بعدش 72 ساعتو رد میکنه
    2.این مشکلی داره؟ دیگه عمل نمی کنه؟

3. باکره بودن حتی یه درصدم جلوگیری نمی کنه از بارداری؟؟ پس پرده چی کار می کنه!!!

4.و این که اگه با ریختن منی اطراف الت تناسلی خانم ها بارداری انجام بشه، دیگه چرا مشکل کوتاهی الت مردان مطرح می شه؟

10. aso90 نوشته است: منو نامزدم پریشب رابطه داشتیم-بدون دخول و باکره هستم-
    اب منی ایشون لای پاهام ریخت
    حالا نمی دونم رو دهانه واژن بوده یا نه و...
    بلافاصله پاک شد و با صابونم شسته شد
    روز 4یا 5 پریودم بود و من پریود کاملا نامنظمی دارم-مثال این بار 16 روز دیرتر پریود شدم-
    1.احتمال بارداری چقدره؟ خیلی استرس دارم که حامله شده باشم...
    روش اورژانسیم اگه توصیه کنید می خواستم سر ساعت 72 بخورم که پریودم تموم شده باشه... ولی 12 ساعت بعدش 72 ساعتو رد میکنه
    2.این مشکلی داره؟ دیگه عمل نمی کنه؟

3. باکره بودن حتی یه درصدم جلوگیری نمی کنه از بارداری؟؟ پس پرده چی کار می کنه!!!

4.و این که اگه با ریختن منی اطراف الت تناسلی خانم ها بارداری انجام بشه، دیگه چرا مشکل کوتاهی الت مردان مطرح می شه؟

با سلام
    1.چون در دوران پریود بودید و منی داخل واژن تخلیه نشده احتمال بارداری طبیعی وجود نداره ولی بارداری خارج رحم درصد بسیار بسیار کمی وجود داره!چون اکثر بارداری های که در  دوران پریود اتفاق میافته خارج رحم میباشند.

2.باکره بودن و وجود پرده اصلا مانع بارداری نمیشه خب اسپرم از همون راهی که خون ریود خارج میشه به سمت رحم حرکت میکنه!

3.ببینید فقط در دوران تخمک گذاری بخاطر آمادگی کامل رحم این امکان وجود داره که اسپرم به سمت رحم حرکت کنه و بارداری رخ بده!
    در پناه حق

11. safir110

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام من با نامزدم هفته ای 2 الی 3 بار از طریق دخول نزدیکی داریم ولی چون همسرم باکره هست من نیمی از آلت خود را داخل واژن همسرم فرو میبرم از کاندوم کدکس تاخیری استفاده می کنیم و دخول ما 5 الی 8 دقیقه طول می کشد و همسرم از این بابت نگران هست از کاندوم منی من به داخل رحمش برودوحامله شود آیا این احتمال وجود دارد ؟و آیا پرده بکارت همسرم بنظرتان پاره شده است چون تا الان خونریزی نداشته است ؟لطفا راهنمائیم کنید از نگرانی دارم سکته میکنم؟

12. safir110 نوشته است: سلام من با نامزدم هفته ای 2 الی 3 بار از طریق دخول نزدیکی داریم ولی چون همسرم باکره هست من نیمی از آلت خود را داخل واژن همسرم فرو میبرم از کاندوم کدکس تاخیری استفاده می کنیم و دخول ما 5 الی 8 دقیقه طول می کشد و همسرم از این بابت نگران هست از کاندوم منی من به داخل رحمش برودوحامله شود آیا این احتمال وجود دارد ؟و آیا پرده بکارت همسرم بنظرتان پاره شده است چون تا الان خونریزی نداشته است ؟لطفا راهنمائیم کنید از نگرانی دارم سکته میکنم؟

قبل از نزدیکی از سالم بودن کاندوم مطمئن شید کاندوم تا زمانی که پاره نشه و یا هنگام دخول درنیاد و به طور کلی طوری نشه که منی بیرون بیاد هیچ خطری از نظر بارداری تهدیدتون نمیکنه
    بکارت همسرتون هم اگر از بین نرفته باشه به طور کامل آسیب دیده شده چون دخول داشتید و خون نیامدن به معنی سلامت بکارت نیست

تشکر شده توسط : 5 کاربر
  13. چطور باید فهمید کاندوم سالمه؟
    بارداری خارج رحم چه نشونه هایی داره؟

14. mina1368 نوشته است: چطور باید فهمید کاندوم سالمه؟
    بارداری خارج رحم چه نشونه هایی داره؟

قبل از استفاده از کاندوم میتونید بادش کنید تا ببینید سالم هست یا نه بعد استفاده هم میتونید با آب تستش کنید
    در مورد بارداری خارج از رحم پستهای زیر را مطالعه کنید
    بارداری خارج از رحم 1
    بارداری خارج از رحم 2
    بارداری خارج از رحم 3

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  15. mina3400 نوشته است:
    mina3400 نوشته است:
    mina3400 نوشته است: سلام
    معمولن پریودم مرتب نیست
    ممنون

سلام
    و خیلی استرس دارم
    خیلی استرس دارم
    ممنون

سلام
    من چهار روزه بعد از 7-8 تا تست بی بی چک که منفی بودن
    تو این چهار روز فقط به جای پریود دارم لکه بینی میبینم
    دلیلش چیه خیلی میترسم به آزمایش خون دست رسی ندارم
    میشه بعد از 27 روز 7 بار بی بی چک اشتباه باشه و لکه بینی بابت چیه ممنون

خوب وقتی منفی نشون میده دیگه چرا نگرانید