شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

حالت خم شدگی ناخن در پوست انگشت پا؟

1. سلام خدمت همه عزیزان

اقای دکتر انگشت بزرگ پای من طوری هست که ناخن اون انگشتم از طرفین به پوست نفوذ میکند و موقعی که ناخنهامو کوتاه میکنم خیلی درد میگیره حتی موقع راه رفتن هم در د شدیدی داره
    اولا دلیلش رو میخواستم بدونم و دوما ایا این حالت درمانی دارد یا نه؟

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. amirali1 نوشته است: سلام خدمت همه عزیزان

اقای دکتر انگشت بزرگ پای من طوری هست که ناخن اون انگشتم از طرفین به پوست نفوذ میکند و موقعی که ناخنهامو کوتاه میکنم خیلی درد میگیره حتی موقع راه رفتن هم در د شدیدی داره
    اولا دلیلش رو میخواستم بدونم و دوما ایا این حالت درمانی دارد یا نه؟

سلام عزيز- احتمالا ناخن پا رو با گوشه هاي گرد شده ميبريد پا چون داخل كفشه وبهش فشار جانبي وارد ميشه بايد ناخن ها با گوشه هاي قائمه مثل مستطيل كوتاه بشن كه داخل گوشت نره پس گوشه ها رو كوتاه نكن وبگذار بلند باشن -به بلندي وسط ناخن-

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 6 کاربر ديگر
  3. با سلام

من بچه بودم، معلممون گفت گوشه ناخنها رو باید قائمه چید، من هم گوش کردم و بعد از چند ماه ناخنها رفت تو گوشت پام و رفتم یک عمل سرپایی کردم. دکتر ریشه اون قسمت از ناخن و سوزوند و یک نگاه چپ چپ کرد و گفت معلمت اشتباه کرده و ناخن رو باید کاملا گرد بگیری و اصلا تقصیر همین معلم بوده که پات اینجوری شده (اگه با ناخنگیر معمولی نمیشه، از قیچی ناخن کمک بگیر). بعدا از یک پزشک دیگه هم پرسیدم. ناخن رو باید گرد و صاف کوتاه کرد. اگه هم تو گوشت میرفت و درد میگرفت و زخم میکرد (مال من چرک هم میکرد) برو دکتر.
    یک مورد درمان سنتی هم شنیدم که یک نفر انجام داد و جواب گرفت. از ناخن شست پاش یک هفت با تیغ کند. (البته من که نه دلش رو دارم و نه توصیه میکنم!!!)

4. سلام به همه عزیزان از توجهتون ممنونم

اما واقعیتش من موندم که حالا ناخن رو به صورت گرد بگیرم یا قائمه! اما چند هفته ای میشه که به صورت قائمه میگیرم اما اونم باعث پارگی جورابم میشه(شاید هم کفش) حال نمیدونم چیکار کنم شاید اقای دکتر یه کمکی بکنند.

5. سلام دوست عزیز
    به نظر من نه گرد گرد خوبه نه قائمه
    یه چیزی مابین این دوتا خوبه
    نه گرد باشه که ناخن بره تو گوشت پا نه قائمه و با لب های تیز و بلند به اندازه وسط ناخن که بخواد جوراب پاره کنه و کفش
    این حالت قائمه اگه پات جایی بوخوره بدجوری ناخونت کنده میشه
    به نظر من تو انتخاب کفشت بیشتر دقت کن
    کاری به شیکی و مد بودن کفش نکن
    نگاه کن ببین تو کدومش پات راحته و به ناخنت فشار نمیاد
    پات قلب دومته
    قلبتو به دست مد نده و خرابش کنی
    یکسری مواد هست شبیه لاک اما بیرنگه که تقویت کننده و برای جلوگیری از رفتن تو گوشت و شیار شیار شدن ناخنه
    البنه یه کم گرونه و نسبت به قیمتش جواب نمیده اما خوبه(یه شیشه کوچولوش 20ت پات در میاد) درصد رضایتت اندازه 5ت بیشتر نیس (-:
    امیدوارم با ناخن کوتاه شده تو بازی فوتبال ببینمت (-;

تشکر شده توسط : 2 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید