شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

دور کردن ساس

1. سلام
    من تو محیط خوابگاهی زندگی میکنم مجیط بخاطر بزرگیش از دست ساسها در امان نیستیم هرچند وقت یکبار سمپاشی میشه ولی انگار روز از نو روزی از نو تو کل اتاق منو بیشتر از همه نیش میزنن نمیدونم علتش چیه یا بقیه احساس نمیکنن یا اینکه واقعن منو تنها میزنن شب تا صبخ نمیتونم بخابم آیا پمادی ژلی یا... وجود داره که طرف آدم نیان؟ممنون میشم زوتر جواب بدین و منو از شب بیداری نجات بدین

2. r0zeabi نوشته است: سلام
    من تو محیط خوابگاهی زندگی میکنم مجیط بخاطر بزرگیش از دست ساسها در امان نیستیم هرچند وقت یکبار سمپاشی میشه ولی انگار روز از نو روزی از نو تو کل اتاق منو بیشتر از همه نیش میزنن نمیدونم علتش چیه یا بقیه احساس نمیکنن یا اینکه واقعن منو تنها میزنن شب تا صبخ نمیتونم بخابم آیا پمادی ژلی یا... وجود داره که طرف آدم نیان؟ممنون میشم زوتر جواب بدین و منو از شب بیداری نجات بدین

سلام پمادي هست كه حشرات رو دور ميكنه ولي نميدونم روي ساس جواب ميده يا نه به هرحال استفاده دائمي از دارو درست نيست فكر ميكنم اگه در پشه بندي كه كف داشته باشه بخوابي بهتره

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  3. سلام با اجازه مديرن سايت
    به نظر من اگر در هفته يا 2 هفته يك بار بدنتو حنا كني ديگه نيشت نزنن البته اين علمي نيست بلكه بر اثر تجربه اس

4. r0zeabi نوشته است: سلام

سلام

شما میتوانید از حشره کشی مانند پودر کوپکس (پرمترین) استفاده کنید

به این نحو که پودر را در آب حل کرده و به محل عبور ساس ها بزنید مانند تشک و ملحفه خود و هم تختیتان

در مورد مصرف پودر کوپکس خیلی دقت کنید که باعث مسومیت کسی نشود

همچنین میتوانید از حشره کش های دیگر نیز استفاده کنید برای این کار با متخصص سم شناسی مشورت کنید

موفق باشید

5. سلام دوست عزیز
    منم همین مشکل رو داشتم البته تو پادگان
    خیلی وحشتناک بود بس که اینا زیاد بودن
    از طریق فاضلاب پخش میشن هرچی هم بکشیشون بازم میان
    یه راهکار خوب و آسونی که من انجام دادم این اسپری های سوسک کش هست که تو بازاره(حشره کش نه ها، سوسک کش{روش عکس سوسک کشیده}) بخر
    این اسپری بر خلاف حشره کشها که تو هوا اسپری میشن باید رو زمین و تو مسیر حرکتشون اسپری بشه و بر خلاف اون حشره کشها برای انسان هم مسمومیت میاره
    بخر و دور تا دور اطاقتون مخصوصا در ورودی روی زمین بصورت پیوسته اسپری کن
    تو دستشویی و توالت مخصوصا جایی که لوله فاضلاب روشویی هست اسپری کن
    در ورودی توالت و اطرافش و کلا هرجا که میبینی مسیر عبورشونه
    این سمش فوق العاده قوی و از نوع جذبیه
    تا از روش رد بشن ....
    من سم پودری به صورت خشک،آب کرده و سم ماتیکی و ... استفاده کردم هیچکدوم مثل این اسپریها موثر و کشنده نیست برای این نوع موجودات
    مشکل ماها اینه که اون ساختمون سازا میخان ارزون در بیارن تو یه ساختمون حتی از گذاشتن یه سیفون استاندارد برای آسایش یک عمر مردم دریغ می کنن
    فقط سفارش میکنم تو اسپری کردن دقت کنی که به سر و صورتت نپاشی و زیادم تو بخارش تنفس نکنی که خطرناکه
    مارک خوبش بخر و کیلو کیلو جنازه ببر بیرون بریز تو آخشالی
    شاد باشید و سلامت
    بای

تشکر شده توسط : 1 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید