شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 26 ...   

راهنمای احتمال بارداری و سوالات احتمالی

1. با سلام به nazanin1372

با توجه به منظم بودن دوره ها رابطه در روز 5 خطرناک نبوده. در هر حال اگه میگید پریود شدین بارداری منتفی هست. احتمالا به خاطر خوردن قرص ها تعادل هورمونیتون به هم خورده. آرامش داشته باش تا راحت پریود شی.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. sara_negaran نوشته است: سلام
    چرا جواب سوالات رو نميديد؟
    تورو خدا بگيد چيكار كنم

سلام
    خانم شما تا به پزشک مراجعه نکنید نمیشه تشخیص داد عفونت بوده و یا چه نوع عفونتی.اصلا به پزشک ربطی نداره که شما رابطه داشتین یا خیر.حتما به پزشک مراجعه کنید.

3. سلام ،خواهش میکنم کمکم کنید
    تو 3 ماه گذشته دوره پریودی من به ترتیب 29 ، 27 ، 30 روز بود.
    هر بار پریود شدنم 6 روزه.
    میخواستم بدونم روز 19 ام چقد احتمال بارداری داره؟ با توجه به روز تخمک گذاری.

و اینکه استرس چقدر میتونه پریود شدن رو عقب بندازه؟

4. سلام
    من در آخرین روز پریود رابطه داشتم مقدار کم منی روی قسمت بیرون واژنم ریخته
    الان 1ماه گذشته و پریود نشدم
    و الان از 25 زوز بعد از رابطه 6 بار بی بی چک با مارکهای مختلف و معتبر استفاده کردم تا امروز که حدود 30 روز میگزره هر 6 تا منفی و یک خط بوده هنوز پریود نشدم و 2 روزه نوک سینه هام حساس شده درد میکنه 3 روز پیشم زیر دلم چند ساعت شدید درد میکرد
    معمولن پریودم مرتب نیست
    فعلن دسترسی به آزمایش خون ندارم
    ممکنه جواب هر 6 آزمایش اشتباه باشه
    ممنون

5. سلام خسته نباشین ممنون از اطلاعات خوبتون.چند جا در پست ها خوندم پریود شدن=عدم بارداری.
    سوالی که برام پیش اومده اینه که به خونریزی بعد از استفاده از روش اورژانسی هم میگن پریود؟ و نشانه ی عدم بارداریه؟چون در تاریخ اصلی پریود نیست.
    و اینکه موعد بعدی پریود باید ماهه بعد سر تاریخ این خونریزی باشه؟ یا تاریخ اصلی پریود؟

6. gisla نوشته است: سلام خسته نباشین ممنون از اطلاعات خوبتون.چند جا در پست ها خوندم پریود شدن=عدم بارداری.
    سوالی که برام پیش اومده اینه که به خونریزی بعد از استفاده از روش اورژانسی هم میگن پریود؟ و نشانه ی عدم بارداریه؟چون در تاریخ اصلی پریود نیست.
    و اینکه موعد بعدی پریود باید ماهه بعد سر تاریخ این خونریزی باشه؟ یا تاریخ اصلی پریود؟

بلی
    در افراد متفاوت هستش ولی معمولا با تاریخ جدید عادت خواهید شد

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  7. لطفا جواب من رو هم بدین

نامزد من دوره هاش منطم 24 روزست،ما روز 7 ام اردیبهشت (یک روز بعد از پاک شدن) رابطه داشتیم که منی کاملا داخل تخلیه شد و بلافاصله روش اورژانسی انجام شد،10 روز بعد(2 روز بعد از تمام شدن تخمک گذاری) دوباره رابطه داشتیم که محافظت شده بود،3 روز بعدش(5 روز بعد از اتمام تخمک گذاری) رابطه مشکوک داشتیم(محافظت نشده) که دوباره روش اورژانسی رو انجام دادیم،در مرتبه دوم که روش اورژانسی رو انجام دادیم،نامزدم صبح که بیدار شدن و میخواستن قرص های نوبت دوم(2 تا HD دوم) رو بعد از 12 ساعت بخورن گفتن که خونریزی داشتن ولی نه دردی داشتن و نه حالت پریود داشتن که حدودا یک روز طول کشید فقط یکم دلدرد داشتن،اولا میخواستم بدونم این خونریزی برای چی بوده؟ و دوما آیا احتمال بارداری هست؟ با تشکر

8. universe_s نوشته است: سلام ،خواهش میکنم کمکم کنید
    تو 3 ماه گذشته دوره پریودی من به ترتیب 29 ، 27 ، 30 روز بود.
    هر بار پریود شدنم 6 روزه.
    میخواستم بدونم روز 19 ام چقد احتمال بارداری داره؟ با توجه به روز تخمک گذاری.

و اینکه استرس چقدر میتونه پریود شدن رو عقب بندازه؟

با اینکه احتماش زیاد نیست اما کم هم نیست
    پریود بین یک هفته تا ده روز به علل مختلف عقب میفته و بعد از اون اگه به علت بارداری نباشه باید توسط پزشک بررسی بشه

9. mina3400 نوشته است: سلام
    من در آخرین روز پریود رابطه داشتم مقدار کم منی روی قسمت بیرون واژنم ریخته
    الان 1ماه گذشته و پریود نشدم
    و الان از 25 زوز بعد از رابطه 6 بار بی بی چک با مارکهای مختلف و معتبر استفاده کردم تا امروز که حدود 30 روز میگزره هر 6 تا منفی و یک خط بوده هنوز پریود نشدم و 2 روزه نوک سینه هام حساس شده درد میکنه 3 روز پیشم زیر دلم چند ساعت شدید درد میکرد
    معمولن پریودم مرتب نیست
    فعلن دسترسی به آزمایش خون ندارم
    ممکنه جواب هر 6 آزمایش اشتباه باشه
    ممنون

شما در زمان پرخطر نبودید، 22 روز بعد هم تست های خانگی جواب صحیح میدن.، نیازی برای نگرانی نیست.

10. sj100 نوشته است: لطفا جواب من رو هم بدین

نامزد من دوره هاش منطم 24 روزست،ما روز 7 ام اردیبهشت (یک روز بعد از پاک شدن) رابطه داشتیم که منی کاملا داخل تخلیه شد و بلافاصله روش اورژانسی انجام شد،10 روز بعد(2 روز بعد از تمام شدن تخمک گذاری) دوباره رابطه داشتیم که محافظت شده بود،3 روز بعدش(5 روز بعد از اتمام تخمک گذاری) رابطه مشکوک داشتیم(محافظت نشده) که دوباره روش اورژانسی رو انجام دادیم،در مرتبه دوم که روش اورژانسی رو انجام دادیم،نامزدم صبح که بیدار شدن و میخواستن قرص های نوبت دوم(2 تا HD دوم) رو بعد از 12 ساعت بخورن گفتن که خونریزی داشتن ولی نه دردی داشتن و نه حالت پریود داشتن که حدودا یک روز طول کشید فقط یکم دلدرد داشتن،اولا میخواستم بدونم این خونریزی برای چی بوده؟ و دوما آیا احتمال بارداری هست؟ با تشکر

وقتی شما یک بار روش اورژانسی رو استفاده میکنید یعنی تخمک گذاری احتمالی رو به تعویق میندازین، پس دیگه قطعا نمیشه گفت زمان تخمک گذاری کی هست. در مورد شما اگه در روابط بعدی تو ن تماس منی با واژن بوده، احتمال بارداری هست و بهتره هرچه زودتر بررسی بشه
    خون ریزی ممکنه به خاطر به هم خوردن بالانس هرمونی به دلیل مصرف بی فکرانه قرص بوده باشه( در یک دوره بیش از یک بار نباید این روش رو استفاده کرد)
    ممکنه هم به علت لانه گزینی جنین البته اگه شدید نبوده باشه و در حد قطره

11. سلام من پريود شدم شرح حالم رو بالاتر نوشتم اگه ميشه بخونيد و به اين سوالم جواب بديد.
    من پريود شدم اما خونريزي خيييييييلي كمه به نظرتون به خاطر چيه؟؟؟؟؟؟؟
    و آيا خونريزي كم يا زياد دليل بر حاملگيه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    تو رو خدا زود جواب بديد

12. nazanin1372 نوشته است: سلام من پريود شدم شرح حالم رو بالاتر نوشتم اگه ميشه بخونيد و به اين سوالم جواب بديد.
    من پريود شدم اما خونريزي خيييييييلي كمه به نظرتون به خاطر چيه؟؟؟؟؟؟؟
    و آيا خونريزي كم يا زياد دليل بر حاملگيه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    تو رو خدا زود جواب بديد

کم بودن خونریزی همیشه ربطی به بارداری نداره
    بالانس هورمونی شما بالا پایین شده و دلیلل خونریزی کم اینه

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  13. سلام من امروز تا پریودم 12 روز مونده بود یعنی در زمان خطر ناک قرار داشتم. با دوست پسرم رابطه مقعدی داشتم طوریکه کاندومش در هنگامه انزال در اومد و مایع انزال پشتم ریخت برا اطمینان از روش اورژانسی استفاده کردم 4 تا ال دی اول و خوردم بعد از 12 ساعت 4 ال دی دوم و که خوردم استفراغ کردم سری دوم واقعا لازمه؟ دوباره باید بخورم؟ چکار کنم؟

14. armik_civil نوشته است: سلام من امروز تا پریودم 12 روز مونده بود یعنی در زمان خطر ناک قرار داشتم. با دوست پسرم رابطه مقعدی داشتم طوریکه کاندومش در هنگامه انزال در اومد و مایع انزال پشتم ریخت برا اطمینان از روش اورژانسی استفاده کردم 4 تا ال دی اول و خوردم بعد از 12 ساعت 4 ال دی دوم و که خوردم استفراغ کردم سری دوم واقعا لازمه؟ دوباره باید بخورم؟ چکار کنم؟

بله اگر کمتر از 2 ساعت از سری دوم استفراغ کردین دوباره باید تکرار کنید.

تشکر شده توسط : 5 کاربر
  15. سلام
    یه سوال دیگه هم دارم اگه جواب بدبد واقعا" ممنون میشم

من کم خونی دارم و بعد از آخرینباری که پریودم تموم شد نزدیک 10 روز قرص آهن مصرف کردم.
    امکان داره قرص آهن زمان پریدو شدن رو بهم بریزه و باعث تاخیرش بشه؟

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 26 از 39
رفتن به صفحه :    ... 26 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید