شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 25 ...   

راهنمای احتمال بارداری و سوالات احتمالی

1. mordab_zard نوشته است:
    mina1368 نوشته است: سلام.
    من خیلی ذهنم مشغوله.
    دوره های پریودم منظمه،28 یا 29 روزه اغلب.
    فقط در این 6 ماه یک دوره 36 روزه داشتم.(مسافرت بودم)
    20 فروردین 90 پریود شدم و در روز 26 قاعدگی رابطه محافظت نشده داشتم.
    البته دخولی نبود و منی نامزدم در واژن یا روی آلت تناسلی ریخته نشد.
    اما نمیدونم پیشاب یا به طور اتفاقی منی با آلت تماس پیدا کرد یانه!
    امروز که 18 اردیبهشت هست هنوز پریود نشدم ولی خیلی نگرانم که باردار باشم.
    با این توصیف احتمال بارداریم چقدره؟؟؟

البته با اينكه مدت زمان زيادي كذشته 10 روز از دوره قاعدگي شما گذشته پس من ب شما توصيه مي كنم ي تست بارداري ك در هر دارو خانه هست بديد تا خيالتون راحت بشه اينقدر عذاب نكشيد البته احتمالش كمه چون هنوز ب دوره تخمكگذاري نرسيد

دوست عزیز ممنون از پاسخت اما من دوره تخمک گذاری رو رد کردم و چیزی به پریودم نمونده بود که رابطه داشتم.
    الته امروز پریود شدم  و خیالم راحت شد ولی از درد زیاد(که سابقه نداشت) مردم.

2. سلام خواهش می کنم کمکم کنید توروخدا حذفم نکید پیدا نکردم کجا بنویسم
    من با نامزدم در حد مالش رابطه داشتیم ولی من حامله شدم 2هفته ای و خودمم باکره هستم و خانوادهامون بفهمن مارو  ترک می کنند از اولم سفارش کرده بودن تا درستون تموم نشده نامزد می مو نین حالا مجبمریم سقطش کنیم  توروخدا کمکمون کنید

3. با نامزدم رابطه جنسی داشتیم .
    از این شک داریم که پیشاب یا منی روی التم که پاک کردم باعث حاملگی بشه.
    دخول هم نداشتیم  
    التم فقط به واژینال خورده.
    احتمال حاملگی هست؟
    ضمنا ایشون باکره هستن و 2 روز بعد به طور منظم پریود شدن.
    با تشکر

4. maryyy نوشته است: سلام خواهش می کنم کمکم کنید توروخدا حذفم نکید پیدا نکردم کجا بنویسم
    من با نامزدم در حد مالش رابطه داشتیم ولی من حامله شدم 2هفته ای و خودمم باکره هستم و خانوادهامون بفهمن مارو  ترک می کنند از اولم سفارش کرده بودن تا درستون تموم نشده نامزد می مو نین حالا مجبمریم سقطش کنیم  توروخدا کمکمون کنید

با مراجعه به پزشکی قانونی و طی مراحل قانونی سقط انجام میشه
    سقط غیر تخصصی غیر قانونی محسوب میشه و بحث کردن در سایت ممنوع هستش
    با سقط به احتمال بکارتتون هم از بین میره
    راه قانونیش مراجعه به پزشکی قاونی هستش

5. majidibanez نوشته است: با نامزدم رابطه جنسی داشتیم .
    از این شک داریم که پیشاب یا منی روی التم که پاک کردم باعث حاملگی بشه.
    دخول هم نداشتیم  
    التم فقط به واژینال خورده.
    احتمال حاملگی هست؟
    ضمنا ایشون باکره هستن و 2 روز بعد به طور منظم پریود شدن.
    با تشکر

اگر در دوران تخمک گذاری باشن احتمال بارداری هستش نه 100% ولی احتمال هستش(البته اگر پریود نمیشدند)
    پریود شدن ایشون بارداری رو نفی میکنه
    در کل بارداری منتفیه نگران نباشید

6. سلامببخشيد باز مزاحم ميشم بخدا شرمنده
    اما تورو خدا هيچ راهي نداره واسه اينكه همينجوري خوب شم؟توروخدا يه راهنمايي كنيد
    اگه با بتادين و سركه سفيد شستوشو بدم خوب نميشم؟شنيدم عرق كاسني هم خوبه چجوري بايد استفاده كنم؟؟؟
    خواهش مي كنم بگيد مطمئن باشم كه دكتر نمي فهمه نزديكي داشتم بخدا خيلي نگرانم مي ترسم بفهمه اونوقت زندگيم نابود ميشه
    آقاي دكتر تو رو خدا بهم بگيد اگه برم پيش متخصص زنان نميفهمه نزديكي داشتم ؟نمي گه به خاطر نزديكي عفونت گرفتم؟تو رو خدا جوابمو بدين جاهاي ديگه هر كار مي كنم نمي تونم سوالمو بنويسم

7. سلام بر دکتر عزیز.آیا دو روز قبل از پریود شدن احتمال تخمک گذاری هست؟و اگه رابطه بدون دخولی که 2 روز قبل از پریود شدن انجام بشه ولی تماس وجود داشته باشه و 2 روز بعد هم پریود صورت گرفته شده باشه میشه این احتمال رو داد که حاملگی وجود داشته باشد ولی روی این پریود تاثیر نداشته و از پریود ماه بعد تاپیر بگذارد؟
    و اینکه تست های خانگی حاملگی(baby check) چند روز بعد از رابطه جواب رو نشان میده؟

8. سلام
    قبلا پرسیده بودم"
    دوستی دارم که پریود های منظم 28 روزه داره. روز 6 پریودی رابطه محافظت نشده داشته و برای اطمینان خاطر از روش اورژانسی استفاده کرده، بعد از اون در روز 8 باز هم همین اتفاق می افته و دوست من 2تا hd می خوره اما نوبت دوم رو فراموش می کنه وبه جای 12 ساعت، بعد از 24 ساعت دوتای دوم رو میخوره و 12 ساعت بعد 2 تای سوم. به نظرتون آیا احتمال بارداری به خاطر مصرف پشت سر هم و بی نظم قرص ها وجود داره؟"

حالا باید سوال رو اینجوری ادامه بدم که چون دوستم بعد از مدتها به نامزدش رسیده امروز که روز 14 بوده باز رابطه داشته مثلا محافظت شده اما مطمئن نیست. یه سوال هم پرسیدم در مورد مکانیزم عمل روش پیشگیری که بیبینم دوستم اصلا در چه وضعیتی از تخمک گذاری بوده!!!!
    به نظرتون بهش بگم برای بار سوم به روش اورژانسی قرص بخوره؟
    ممنون میشم اگه تا دیر نشده جواب بدین.

9. به منم کمک کنییییید   
    دوره پریودهای من توی چندماه پیش اینطوری بود: 26دی - 24 بهمن - 20 اسفند - 20 فروردین
    که این ماه هم انتظار داشتم 20ام پریود شم.صبح 20ام یخورده خون دیدم و فکرکردم پریو شد ، بعد بلافصله یه قرص پروفن برا جلوگیری از درد خوردم.تا 2 -3 ساعت اثری از خون نبود تا اینکه یخورده خون تو ادرار وجود داشت.ازونموقع (پریروز) تا حالا اصلا خونریزی ندارم.یکی دو روز قبل بیستم کپسول مفنامیک اسید هم خورده بودم.
    در ضمن من هفتم اردیبهشت و هیجدهم اردیبهشت هم رابطه بدون دخول داشتم.مایع منی هم اصلا وارد واژن نشد.اما میترسم بخاطر مالیده شدن پیشاب روی آلتم احتمال بارداری وجود داشته باشه(زبونم لال!).البته از تماس پیشاب با آلتم هم مطمئن نیستم.
    یا این تاخیر 2روزه و قطع شدن خونریزی بخاطر اون پروفن که بلافاصله خوردمه؟!

10. با سلام
    نامزد من دوره هاش منطم 24 روزست،ما روز 7 ام اردیبهشت (یک روز بعد از پاک شدن) رابطه داشتیم که منی کاملا داخل تخلیه شد و بلافاصله روش اورژانسی انجام شد،10 روز بعد(2 روز بعد از تمام شدن تخمک گذاری) دوباره رابطه داشتیم که محافظت شده بود،3 روز بعدش(5 روز بعد از اتمام تخمک گذاری) رابطه مشکوک داشتیم(محافظت نشده) که دوباره روش اورژانسی رو انجام دادیم،در مرتبه دوم که روش اورژانسی رو انجام دادیم،نامزدم صبح که بیدار شدن و میخواستن قرص های نوبت دوم(2 تا HD دوم) رو بعد از 12 ساعت بخورن گفتن که خونریزی داشتن ولی نه دردی داشتن و نه حالت پریود داشتن و تموم شده خونریزیشون،اولا میخواستم بدونم این خونریزی برای چی بوده؟ و دوما آیا احتمال بارداری هست؟ با تشکر

11. salam.man ruzhaye avale ghaedegi k lake bini dashtam faghat ..rabeteye jensiye pishgiri nashode dashtam.fardaye an rooz ghorse lonjil khordam.b nazaretun ehtemale bardari hast?vase peryodam che etefaghi miofte?

خیلی میترسم.من قرص مدروکسی پروزسترون هم استفاده میکردم.وقتی اون قرص تموم شد منتظر بودم که پریود بشم .بعد از چند روز لکه بینی داشتم و با اینکه لکه بینی داشتم رابطه محافظت نشده داشتم.روز بعد از رابطه لونزیل خوردم.احتمال بارداری هست؟واسه پریودم چه اتفاقی میافته؟

12. kimiya1368 نوشته است: salam.man ruzhaye avale ghaedegi k lake bini dashtam faghat ..rabeteye jensiye pishgiri nashode dashtam.fardaye an rooz ghorse lonjil khordam.b nazaretun ehtemale bardari hast?vase peryodam che etefaghi miofte?

با سلام
    به نظر من چون رابطه در روزهای ابتدایی بوده و خونریزی داشتین نیازی به مصرف قرص نبوده اما به خاطر مصرف قرص احتمالا دوباره پریود میشین.نگران بارداری نباشید.

13. gemini

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام،
    من 28 سال سن دارم :
    1 - قاعدگی منظم  دارم. 2 - طول دوره 27 روز است. 3 - دوره خونریزی 7 روز است. 4 - آخرین بار 13-2-90 خونریزی من شروع شد. 5 - در تاریخ 20-2-90 , 22-2-90  رابطه جنسی داشتم. 6 - شرح حال: رابطه جنسی محافظت نشده بود ولی مطمئن نیستم که منی داخل واژن من تخلیه شده باشد.
    آیا احتمال بارداری در من وجود دارد؟
    ممنون

14. gemini نوشته است: سلام،
    من 28 سال سن دارم :
    1 - قاعدگی منظم  دارم. 2 - طول دوره 27 روز است. 3 - دوره خونریزی 7 روز است. 4 - آخرین بار 13-2-90 خونریزی من شروع شد. 5 - در تاریخ 20-2-90 , 22-2-90  رابطه جنسی داشتم. 6 - شرح حال: رابطه جنسی محافظت نشده بود ولی مطمئن نیستم که منی داخل واژن من تخلیه شده باشد.
    آیا احتمال بارداری در من وجود دارد؟
    ممنون

با شرایط فوق بارداری در شما امکان ندارد

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  15. سلام.
    من 17 سال سن دارم.
    دوره پريودم تا حالا 28 روزه و گاهي اوقات 30 روزه  اما تا الام منظم بوده.
    من در 13 فروردين 1390 پريود شدم و در 18 فروردين پاك شدم در 18 فروردين يه رابطه جنسي داشتم اما باكره هستم و رابطه بدون دخول بود اما از ريختن مني روي واژنم شك دارم و خيييلي ميترسم حامله باشم البته من بعد 48 ساعت يعني در تاريخ20 فروردين  اورژانسي رو انجام دادم اما بعدا فهميدم روشم اشتباه بوده اما در25 همون ماه پريود شدم اما خونريزي خييلي كم بود و الان 24 ارديبهشت و من بايد فردا پريود بشم اما خبري نيست حالا چيكار كنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    به نظرتون من حامله ام؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    تو رو خدا زودتر جواب بديد.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 25 از 39
رفتن به صفحه :    ... 25 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید