شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 13 ...   

بایگانی سوالات پرده بکارت - 3

1. سلام.من حود 9 ما پیش نزد دکترم برا تشخیص پردم رفتم که گفتن پردت از نوع حلقوی ساده هست .چند بار که با نامزدم رابطه داشتم انگشتش رو وارد کرد نه خیلی زیاد که یکبار بعد از 2 ساعت روی لباس زیرم خونریزی دیدم ولی نه دردی داشتم نه سوزشی و نه اینکه حس کنم پردم از دست رفته تا اینکه دو روز پیش رفتم پیش همون دکتر و گفت پردت ارتجایی بوده و کاملا از بین رفته.نمیدونم چرا قبلا گفت حلقوی سادست ولی الان میگه ارتجایی بوده.میشه اشتباه کرده باشه و حتی پردم سالم باشه؟

2. ana67 نوشته است: سلام.من حود 9 ما پیش نزد دکترم برا تشخیص پردم رفتم که گفتن پردت از نوع حلقوی ساده هست .چند بار که با نامزدم رابطه داشتم انگشتش رو وارد کرد نه خیلی زیاد که یکبار بعد از 2 ساعت روی لباس زیرم خونریزی دیدم ولی نه دردی داشتم نه سوزشی و نه اینکه حس کنم پردم از دست رفته تا اینکه دو روز پیش رفتم پیش همون دکتر و گفت پردت ارتجایی بوده و کاملا از بین رفته.نمیدونم چرا قبلا گفت حلقوی سادست ولی الان میگه ارتجایی بوده.میشه اشتباه کرده باشه و حتی پردم سالم باشه؟

خوب تشخیص دکتر در مورد نوع پرده میتونه اشتباه بوده باشه ولی با وارد شدن انگشت و خونریزی به احتمال زیاد پاره شده

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 4 کاربر ديگر
  3. سلام  من يك انگشت خود را كاملا در واژن دوست دخترم كرد اما تو 5 ساعتي كه با هم بوديم هيچ خوني نيومد بعد كه رفت  wc گفت خون آمده بعد از اون روز 3 روزه داره ميگه خون مياد  آيا راست ميگه ؟

4. selin نوشته است: سلام  من يك انگشت خود را كاملا در واژن دوست دخترم كرد اما تو 5 ساعتي كه با هم بوديم هيچ خوني نيومد بعد كه رفت  wc گفت خون آمده بعد از اون روز 3 روزه داره ميگه خون مياد  آيا راست ميگه ؟

سلام

با ورود انگشت امکان آسیب به پرده و پارگی وجود داره و اگه خون اومده امکانش هست.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  5. سلام
    اطلاعاتی در مورد پرده نوع ستاره ای میخوام به همراه شکل اون  (شکل از قبل وبعد پاره شدن). برای شب عروسی اینکه چطور پاره بشه بهتره ؟ درد و خونریزیش چقدره ؟  ممنون

6. سلام
    من خودارضایی داشتم در قسمت کالیتوریس. بعد از گذشت مدتی یه مقدار خون دیدم فردا اون روز هم یه لکه قهوه ای رنگ دیدم ممکنه به پرده ام اسیب رسیده باشه؟
    البته  چند وقت پیش هم لکه بینی داشتم چون پریودی نا منظمی دارم به نظرتون پرده ام پاره شده؟یعنی ممکنه در اثر خود ارضاضی به پرده ام اسیب برسه؟اصلا قسمت پایین نرفتم فقط با کالیتوریس ارضا شدم

7. fateme700 نوشته است: سلام
    من خودارضایی داشتم در قسمت کالیتوریس. بعد از گذشت مدتی یه مقدار خون دیدم فردا اون روز هم یه لکه قهوه ای رنگ دیدم ممکنه به پرده ام اسیب رسیده باشه؟
    البته  چند وقت پیش هم لکه بینی داشتم چون پریودی نا منظمی دارم به نظرتون پرده ام پاره شده؟یعنی ممکنه در اثر خود ارضاضی به پرده ام اسیب برسه؟اصلا قسمت پایین نرفتم فقط با کالیتوریس ارضا شدم

سلام

پرده تنها در صورت وارد شدن شیی خارجی آسیب میبیند و یا پاره میشود و با خود ارضایی در صورتی که چیزی وارد نشود آسیبی به پرده نخواهد زد.

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 1 کاربر ديگر
  8. با سلام

من با نامزدم رابطه برقرار کردم . اما قبل از نزدیکی انگشتش را در داخل واژنم کرد و وجود پرده بکارت حس نکرد حتی خود من هم پارگی حس نکردم اما هنگام نزدیکی درد شدیدی داشتم و قسمت بیرونی واژن پاره شد.با این شواهدات پرده بکارت من به چه نوعی بوده ؟

9. sweetcorn نوشته است: با سلام

من با نامزدم رابطه برقرار کردم . اما قبل از نزدیکی انگشتش را در داخل واژنم کرد و وجود پرده بکارت حس نکرد حتی خود من هم پارگی حس نکردم اما هنگام نزدیکی درد شدیدی داشتم و قسمت بیرونی واژن پاره شد.با این شواهدات پرده بکارت من به چه نوعی بوده ؟

سلام
    با این اوصاف نمیشه گفت پرده شما از چه نوعی بوده دوست عزیز. فقط پزشک متخصص میتونه این مسئله رو تشخیص بده. الان هم اگه به متخصص زنان مراجعه کنید هنوز هم احتمال این که بشه تشخیص داد هست.
    موفق باشید...

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  10. من 19 سالمه و از 13 سالگه با آب پر فشار خود ارضایی میکردم. به این صورت که آب را همون طور که واسه شستو شو استفاده می کنیم برای مدت طولانی به خودم می گرفتم . ولی تا حالا هیچگونه دردو خون ریزی نداشتم . خیلی می ترسم . ایا امکانش هست که پردم پاره شده باشه؟

11. niloofarbb نوشته است: من 19 سالمه و از 13 سالگه با آب پر فشار خود ارضایی میکردم. به این صورت که آب را همون طور که واسه شستو شو استفاده می کنیم برای مدت طولانی به خودم می گرفتم . ولی تا حالا هیچگونه دردو خون ریزی نداشتم . خیلی می ترسم . ایا امکانش هست که پردم پاره شده باشه؟

دوست عزیزم

فشار آب اگه مستقیما به سمت پرده ات بوده باشه احتمال آسیب رسوندن رو داره ولی پارگی کامل رو نه.
    تا زمانی که پیش یه دکتر خوب نرفته باشی تا پرده ات رو معاینه کنه و سلامتش (که امیدوارم سالم باشه) رو تایید کنه و نوع پرده ات رو برات توضیح بده  این ترس و نگرانی همراهته.
    توی اولین فرصت به یه دکتر مراجعه کن و قبل از اینکه بخواد معاینه اش رو انجام بده براش شرح بده همه چی رو.. اینجوری بهتر می تونه راهنمایی ات کنه و نظر بده (اگه خدای نکرده اتفاقی برات افتاده باشه)

12. با سلام
    دختری 26 ساله هستم
    به مدت 1 سال پیش با دوست پسرم 4 بار رابطه جنسی داشتم و از قبل می دونستم که پردم ارتجاعی هست هیچ خونریزی هم نداشتم ولی به دلیل ترس زیاد چند هفته پیش به دکتر مراجعه کرم برای اطمینان از ارتجاعی بودن پرده؟

1.اگر من ازدواج کنم و با همسرم نزدیکی داشته باشم بعد از اولین مقاربت آیا مشخص می شه که قبلا هم نزدیکی داشتم یا نه؟

البته دکتر باز هم بهم گفت که پرده از نوع ارتجاعی هست ولی اشاره نکرد که معلوم هست که من نزدیکی داشتم یا نه و من هم به دلیل ترس نپرسیدم

2. آیا امکانش هست که مشخص بشه که من تا بحال نزدیکی داشتم؟

3.منظور از 3 ساعت و هفت ساعت چیه که پرده بکارت پاره شده؟

با تشکر

13. با اینکه بارها به این سوالات پاسخ داده شده باز هم...
    1-اگر همسرتان شکایت کنند و کار به پزشکی قانونی بکشد بله میتوانند تشخیص دهند که قبلا رابطه داشته اید یا نه
    2-بله دکتر حاذق و پزشک قانونی میتوانند تشخیص دهند.
    3-پرده بکارت را مانند یک ساعت در نظر بگیرید قسمت ساعت 3 و ساعت 7 پاره شدند.

14. nima_n نوشته است: با سلام
    دختری 26 ساله هستم
    به مدت 1 سال پیش با دوست پسرم 4 بار رابطه جنسی داشتم و از قبل می دونستم که پردم ارتجاعی هست هیچ خونریزی هم نداشتم ولی به دلیل ترس زیاد چند هفته پیش به دکتر مراجعه کرم برای اطمینان از ارتجاعی بودن پرده؟

1.اگر من ازدواج کنم و با همسرم نزدیکی داشته باشم بعد از اولین مقاربت آیا مشخص می شه که قبلا هم نزدیکی داشتم یا نه؟

البته دکتر باز هم بهم گفت که پرده از نوع ارتجاعی هست ولی اشاره نکرد که معلوم هست که من نزدیکی داشتم یا نه و من هم به دلیل ترس نپرسیدم

2. آیا امکانش هست که مشخص بشه که من تا بحال نزدیکی داشتم؟

3.منظور از 3 ساعت و هفت ساعت چیه که پرده بکارت پاره شده؟

با تشکر

فقط این نکته رو اضافه کنم بکارت در ساعت هفت آسیب دیده نه پاره شده چون پارگی بکارت به گونه ای هست که به کل از بین میره
    به شما هم برگه سلامت بکارت داده نمیشه
    توصیه میکنم دنبال برگه سلامت نباشید

15. سلام 4سال پیش بانامزدم معاشقه داشتیم ولی هنوزعقدنبودیم من کاملاخیس بودم وایشون بادست ماساژمیدادن که یک لحظه حس کردم انگشتشون به واژن خوردبعداز3ساعت دردزیادی داشتم و2روزبعدش پریودشدم ولی اونروزخونی ندیدم ماجداشدیم بنابه مسائلی والان فرصت ازدواج برام پیش اومده به من گواهی سلامت میدن؟وقتی توآینه نگاه میکنم بعدازلبای کوچیک یه سوراخ خیلی ریزهست که اطرافش چینه ولی سمت راستش یکی از چینها انگارجداشده عینه یه تیکه گوشته بکارتم آسیب دیده؟ممنون

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 13 از 20
رفتن به صفحه :    ... 13 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید