شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 23 ...   

راهنمای احتمال بارداری و سوالات احتمالی

1. نقل قول: ا سلام
    احتمال بارداری وجود داره!روش اورژانسی برای رابطه قبلی بوده و در هر دوره توصیه میشه فقط 1بار استفاده بشه و اگر بیشتر بیش از 1بار استفاده بشه علاوه بر نامنظمی هورمونی تاثیرش هم پایین میاید.
    در پناه حق

!!!! پس اگه احتمال بارداری هست باز باید از روش اورژانسی استفاده کرد؟ اگه نه چه راه حلی هست؟ البته این نکته رو بگم که این نزدیکی ها در روزهای 6 و 8 پریودی بوده و بار اول که اصلا نیازی به خوردن قرص نبوده اما خب برای آرامش خیال مصرف کرده بودن.

2. abanaban628 نوشته است: با سلام
    احتمال بارداری وجود داره!روش اورژانسی برای رابطه قبلی بوده و در هر دوره توصیه میشه فقط 1بار استفاده بشه و اگر بیشتر بیش از 1بار استفاده بشه علاوه بر نامنظمی هورمونی تاثیرش هم پایین میاید.
    در پناه حق

!!!! پس اگه احتمال بارداری هست باز باید از روش اورژانسی استفاده کرد؟ اگه نه چه راه حلی هست؟ البته این نکته رو بگم که این نزدیکی ها در روزهای 6 و 8 پریودی بوده و بار اول که اصلا نیازی به خوردن قرص نبوده اما خب برای آرامش خیال مصرف کرده بودن.[/quote]
    ببینید اگه  پریودی منظم و در روز 6 و 8 دوره پریود رابطه داشته باشد چون در دوره تخمک گذاری نبود پس بارداری منتفیه.
    ولی بطور کلی اگه شخصی دریک دوره یکبار از روش اورژانسی استفاده کرده، باید تا پایان  با کاندوم یا جلوگیری طبیعی داشته باشه.استفاده از روش اورژانسی بطور مکرر عوارض زیادی داره و همچنین درصد تاثیر گذاریش کم میشه.
    در ضمن وقتی شما قبل از روز های پر خطر متداول از روش اورژانسی استفاده کنید به علت شوکی که به هورمون ها وارد میشه زمان تخمک گذاری ممکنه تغییر کنه.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. با سلام . من در تاريخ 10 و 11 فروردين با نامزدم رابطه جنسی داشتم .و نامزدم دو روز بعد پريود شد و بعد از 1 ماه که بايد پريود شود هنوز نشده و 8 روز هم گزشته ولي هنوز اتفاقي نيفتاده خودش ميگه که شکمش درد مي کنيه ولي هيچي اين بگم نامزدم هنوز دختر هستش آيا امکان دارد که حامه بشه ؟ چیکار باید بکنم .

4. amirarsalan251 نوشته است: با سلام . من در تاريخ 10 و 11 فروردين با نامزدم رابطه جنسی داشتم .و نامزدم دو روز بعد پريود شد و بعد از 1 ماه که بايد پريود شود هنوز نشده و 8 روز هم گزشته ولي هنوز اتفاقي نيفتاده خودش ميگه که شکمش درد مي کنيه ولي هيچي اين بگم نامزدم هنوز دختر هستش آيا امکان دارد که حامه بشه ؟ چیکار باید بکنم .

با سلام
    شما نگفتید ریود منظمی دارند یا خیر  و در چه تاریج سیکل ماهیانه رابطه داشتید ولی اگر پریود شده و خونریزی داشته نه لکه بینی که ناشی از لانه گزینی میباشد بارداری منتفیه!
    در پناه حق

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  5. سلام.اول خیلی ممنون از سایت بسیار عالیتون.
    نامزد من دوره ماهانه تقریبا منظم و 28 روزه دارن.ما در روز 22 رابطه حفاظت نشده داشتیم اما دخول صورت نگرفت و دو الت باهم تماس داشتند و احتمال دارد مایع پیشاب برخورد داشته.6 روز بعد نامزدم پریود شدند.آیا احتمال حاملگی وجود دارد؟با تشکر لطفا سریع جواب بدید.

6. rezamemo نوشته است: سلام.اول خیلی ممنون از سایت بسیار عالیتون.
    نامزد من دوره ماهانه تقریبا منظم و 28 روزه دارن.ما در روز 22 رابطه حفاظت نشده داشتیم اما دخول صورت نگرفت و دو الت باهم تماس داشتند و احتمال دارد مایع پیشاب برخورد داشته.6 روز بعد نامزدم پریود شدند.آیا احتمال حاملگی وجود دارد؟با تشکر لطفا سریع جواب بدید.

با سلام
    بار ها در سایت ذکر شده : پریود شدن = عدم بارداری
    به دلایل زیادی بارداری منتفیه:
    1.شما در روز های پر خطر رابطه نداشتید.
    2.منی در واژن تخلیه نشده
    3.پریود شدن و خونریزی داشتند.

در پناه حق

7. خانمي 30 ساله هستم كه به علت پرولاكتين بالا 8 ماه است هفته اي 1 ميليگرم داستينكس مصرف ميكنم.MRIبا تزريق هم انجام داده ام كه نرمال بود. ولي همچنان پرولاكتين من بالاي 100 است.
    به نظر شما چه راه حل ديگري وجود دارد؟
    1-مصرف قرص بيشتر
    2- تعغير دارو
    3-يا.....
    لطفا كمك كنيد  مر30

8. badomak نوشته است:
    GTS8500 نوشته است: با سلام خدمت آقای دکتر و همچنین Badomak و Sarabahari و بخصوص دوست گلم clooney عزیز که با جوابهای درست و دلگرم کنندشون خیلی باعث کاهش استرس من شدند و طبق پیش بینی  ایشون و صد البته تایید آقای دکتر و دوستان مذکور ، دوست دخترم درست روز 28ام پریود شد.
    مشخصات دوست دخترم به شرح ذیل است:
    اولا ایشون باکره هستند
    دوره منظم 28 روزه
    19اسفند1389 = شروع پریود قبلی
    26اسفند1389 = پایان خونریزی قبلی
    4فروردین 1390 = رابطه مقعدی که فقط مشکوک به برخورد منی با دهانه واژن بود
    4فروردین 1390 = شش ساعت بعداز رابطه 2عدد قرص HD و بدلیل تهوع درکمتراز 2ساعت ،دوعدد قرص HDدیگر....و بعد 12ساعت بعد از مصرف قرص های اول 2عدد قرص HD دیگر
    17 فروردین 1390 = شروع پریود جدید
    23 فروردین 1390 = پایان خونریزی جدید

{لازم به ذکره که پریودش مثل قبل هفت روز طول کشید ولی اینبار روز دوم و سوم خونریزی شدید بود ولی روز های چهارم و پنجم و ششم و هفتم خونریزی بصورت قطره قطره بود...
    آیا خونریزی در خانم ها در کل دوره پریرود یکسانه یا مثلا اولش زیاده بعد روزهای اخر قطره قطره میشه یا اولش قطره قطره بعد روزهای آخر زیاد میشه؟}

25فروردین 1390 = انجام تست بی بی چک که منفی بود

ضمنا متسفانه من دسترسی به ایشون ندارم تا بدونم خونریزی این ماه(اردیبهشت)صورت گرفته یا نه

میخواستم بدونم آیا باوجود پریود هفت روزه باداری منتفیه یا هنوز احتمال بارداری هست؟نیازی به تست خون هست؟
    چیزی که باعث نگرانیم شده اینه که چرا روز سوم خونریزی شدید شده و بعد چهار روز آخر خونریزی قطره قطره!

چیزی که فکر منو مشغول کرده اینه که خونریزی مربوط به لانه گزینی جنین{که آقای دکتر درتوضیحات مقدماتیشون گفتند} آیا فقط تو همون زمان پریود اول اتفاق می افته یا مثلا در ماههای بعدی پریود هم اتفاق می افته؟مثلا اگه دوست دخترم اردیبهشت هم پریود شده باشه دیگه صددرصد بارداری منتفیه؟
    ممکنه  چون سه روز اول خونریزی شدید بوده و چهار روز بعدی خونریزی قطره قطره (درمجموع خونریزی هفت روز طول کشید،این خونریزی مربوط به لانه گزینی بوده باشه!؟

ببخشید که زیادشد ولی سخاوت دوستان در پاسخ دادن باعث جسارت من در پرسیدن سوالات طولانی میشه

دوست خوبم پریود شدن به معنای عدم بارداری هست

شما که تست بارداری رو هم انجام دادین و منفی بوده پس دیگه جای هیچ گونه نگرانی نیست

با سلام مجدد و تشکراز پاسخگویی دوستان
    من امروز تونستم با دوست دخترم تماس بگیرم و خوشبختانه فهمیدم که خدارو شکر این ماه هم پریود شدند دیگه خیالم راحت شد...اما اینبار پریودش عجیب غریب شده بود   :
    17 فروردین پریود شد یه هفته طول کشید
    2 اردیبهشت دوباره پریود شد که اونم پنج شش روز طول کشید(که البته این یکی بود که انگارخارج از برنامه ماهانه بودش!یعنی 10 روز بعداز پریود ماهانه دوباره پریود شد!!!!)
    13 اردیبهشت پریود شد که اونم هفت روز طول کشید
    البته باید بگم که پریودش منظم28 روزه هستش و روز 4فروردین رابطه مشکوک انجام شده و 4و 5فروردین در روش اورژانسی شش تا اچ دی خورده بود
    میخواستم از دوستان بپرسم که چرا اینبار پریودش اینجوری شده!!!!توجیه علمیش چی میتونه باشه؟

نکته جالبش اینجاست که ما نگران بودیم که نکنه پریود نشه...ولی درعوض خداروشکر درعرض دو ماه 3بار پریود شد اونم هر کدوم هفت روزه!!! نه به اون که میترسیدیم پریود نشه نه به اینکه چپ و راست پریود میشه!!

9. GTS8500 نوشته است:
    badomak نوشته است:
    GTS8500 نوشته است: با سلام خدمت آقای دکتر و همچنین Badomak و Sarabahari و بخصوص دوست گلم clooney عزیز که با جوابهای درست و دلگرم کنندشون خیلی باعث کاهش استرس من شدند و طبق پیش بینی  ایشون و صد البته تایید آقای دکتر و دوستان مذکور ، دوست دخترم درست روز 28ام پریود شد.
    مشخصات دوست دخترم به شرح ذیل است:
    اولا ایشون باکره هستند
    دوره منظم 28 روزه
    19اسفند1389 = شروع پریود قبلی
    26اسفند1389 = پایان خونریزی قبلی
    4فروردین 1390 = رابطه مقعدی که فقط مشکوک به برخورد منی با دهانه واژن بود
    4فروردین 1390 = شش ساعت بعداز رابطه 2عدد قرص HD و بدلیل تهوع درکمتراز 2ساعت ،دوعدد قرص HDدیگر....و بعد 12ساعت بعد از مصرف قرص های اول 2عدد قرص HD دیگر
    17 فروردین 1390 = شروع پریود جدید
    23 فروردین 1390 = پایان خونریزی جدید

{لازم به ذکره که پریودش مثل قبل هفت روز طول کشید ولی اینبار روز دوم و سوم خونریزی شدید بود ولی روز های چهارم و پنجم و ششم و هفتم خونریزی بصورت قطره قطره بود...
    آیا خونریزی در خانم ها در کل دوره پریرود یکسانه یا مثلا اولش زیاده بعد روزهای اخر قطره قطره میشه یا اولش قطره قطره بعد روزهای آخر زیاد میشه؟}

25فروردین 1390 = انجام تست بی بی چک که منفی بود

ضمنا متسفانه من دسترسی به ایشون ندارم تا بدونم خونریزی این ماه(اردیبهشت)صورت گرفته یا نه

میخواستم بدونم آیا باوجود پریود هفت روزه باداری منتفیه یا هنوز احتمال بارداری هست؟نیازی به تست خون هست؟
    چیزی که باعث نگرانیم شده اینه که چرا روز سوم خونریزی شدید شده و بعد چهار روز آخر خونریزی قطره قطره!

چیزی که فکر منو مشغول کرده اینه که خونریزی مربوط به لانه گزینی جنین{که آقای دکتر درتوضیحات مقدماتیشون گفتند} آیا فقط تو همون زمان پریود اول اتفاق می افته یا مثلا در ماههای بعدی پریود هم اتفاق می افته؟مثلا اگه دوست دخترم اردیبهشت هم پریود شده باشه دیگه صددرصد بارداری منتفیه؟
    ممکنه  چون سه روز اول خونریزی شدید بوده و چهار روز بعدی خونریزی قطره قطره (درمجموع خونریزی هفت روز طول کشید،این خونریزی مربوط به لانه گزینی بوده باشه!؟

ببخشید که زیادشد ولی سخاوت دوستان در پاسخ دادن باعث جسارت من در پرسیدن سوالات طولانی میشه

دوست خوبم پریود شدن به معنای عدم بارداری هست

شما که تست بارداری رو هم انجام دادین و منفی بوده پس دیگه جای هیچ گونه نگرانی نیست

با سلام مجدد و تشکراز پاسخگویی دوستان
    من امروز تونستم با دوست دخترم تماس بگیرم و خوشبختانه فهمیدم که خدارو شکر این ماه هم پریود شدند دیگه خیالم راحت شد...اما اینبار پریودش عجیب غریب شده بود   :
    17 فروردین پریود شد یه هفته طول کشید
    2 اردیبهشت دوباره پریود شد که اونم پنج شش روز طول کشید(که البته این یکی بود که انگارخارج از برنامه ماهانه بودش!یعنی 10 روز بعداز پریود ماهانه دوباره پریود شد!!!!)
    13 اردیبهشت پریود شد که اونم هفت روز طول کشید
    البته باید بگم که پریودش منظم28 روزه هستش و روز 4فروردین رابطه مشکوک انجام شده و 4و 5فروردین در روش اورژانسی شش تا اچ دی خورده بود
    میخواستم از دوستان بپرسم که چرا اینبار پریودش اینجوری شده!!!!توجیه علمیش چی میتونه باشه؟

نکته جالبش اینجاست که ما نگران بودیم که نکنه پریود نشه...ولی درعوض خداروشکر درعرض دو ماه 3بار پریود شد اونم هر کدوم هفت روزه!!! نه به اون که میترسیدیم پریود نشه نه به اینکه چپ و راست پریود میشه!!

با سلام
    خیلی ساده است .بالانس هورمونی شون بهم ریخته و این اتفاق افتاده .من خودم وقتی 1دوره 30 روزه مصرف کردم بعد از قطع قرص درست 14 روز بعد پریود شدم اونم با خونریزی شدید.
    ایشون با مصرف قرص به سیستم هورمون های بدنشون شوک وارد کردن که موجب این اتفاق شده ولی احتمالا از دوره بعد به سیکل طبیعی خودش بر می گردد.

در پناه حق

10. با سلام ، من در تاریخ 7/7/89 بعلت عدم رشد جنین  کورتاژ داشتم 6 ماه بعد دکتر از روز 4 تا 8 دوره پریود کلومیفین تجویز کرد و در 10 یک عدد آمپول hmg و در روز 13 دو عدد آمپول hcg5000 تجویز کرد ولی فولیکول های من آزاد نشده تبدیل به کیست شده بودند با مصرف یک دوره hd در دوره بعد دوباره مثل قبل 10 عدد کلومیفن و در روز 10 یکعدد hmg و در روز 12 ام سونو شدم اندازه یکی از فولیکول ها 24 و دیگری 18 بود دکترم خیلی راضی بود روز 13 ام سه عدد hcg5000 تزریق شد روزهای 12و14و16 نزدیکی داشتم امروز روز 29ام است امروز صبح لک بینی خفیف دارم و کمر درد؛آیا امکان دارد حامله نباشم؟

11. misaagh

اخطارها : 2 باراخطارها : 2 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام خسته نباشید ممنون از سایت خوب شما که هم برای من خیلی خوب بوده برای دوستانم که به نمایندگی از ایشون سوال می کردم و همه جواب گرفتن واما این سوال من
    خانومم 24 سال داره-پریود منطم یک 28 روزه-طول دوره 7 روزه است- آخرین پریود 2 اردیبهشت بوده اولین رابطه جنسی محافظت نشده 17 با دخول کامل و بدون ریختن آب منی در داخل رابطه بعدی 20 اردیبهشت به همان صورت دخول کامل و آب منی هم خارج از آلت
    با اینکه از اولین رابطه هیچ علامت بارداری نشون نداده آیا حاملگی وجود داره و آیا رابطه بعدی درصد حاملگی بالا داره؟
    علائم حاملگی کی خودش رو نشون میده.

12. misaagh نوشته است: سلام خسته نباشید ممنون از سایت خوب شما که هم برای من خیلی خوب بوده برای دوستانم که به نمایندگی از ایشون سوال می کردم و همه جواب گرفتن واما این سوال من
    خانومم 24 سال داره-پریود منطم یک 28 روزه-طول دوره 7 روزه است- آخرین پریود 2 اردیبهشت بوده اولین رابطه جنسی محافظت نشده 17 با دخول کامل و بدون ریختن آب منی در داخل رابطه بعدی 20 اردیبهشت به همان صورت دخول کامل و آب منی هم خارج از آلت
    با اینکه از اولین رابطه هیچ علامت بارداری نشون نداده آیا حاملگی وجود داره و آیا رابطه بعدی درصد حاملگی بالا داره؟
    علائم حاملگی کی خودش رو نشون میده.

سلام
    با توجه به این که رابطه در روزهای 15 و 18 پریود ایشون صورت گرفته و این روزها پرخطر محسوب میشن مخصوصا روز 15 بنابراین حتی با پیشاب هم احتمال بارداری وجود داره اما کم. بهتره خانومتون آزمایش خون بدن تا از بارداری یا عدم بارداری اطمینان حاصل کنن و منتظر ظهور علائم بارداری نمونید.
    موفق باشید...

13. misaagh

اخطارها : 2 باراخطارها : 2 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    18 – روش دیگر استفاده از IUD طی 10 روز از زمان رابطه جنسی محافظت نشده است.

لطفا در این باره از  روش برام توضیح دهید با مطلبی معرفی کنید من از این روش هیچ اطلاعی ندارم

14. misaagh نوشته است: 18 – روش دیگر استفاده از IUD طی 10 روز از زمان رابطه جنسی محافظت نشده است.

لطفا در این باره از  روش برام توضیح دهید با مطلبی معرفی کنید من از این روش هیچ اطلاعی ندارم

روش IUD برای خانومهای سنین بالا (35 به بالا) یا افرادی که دیگه اصلا قصد بارداری ندارند استفاده میشه
    در سایت مطالب مفیدی ذکر شده مضررات و فواید این روش ذکر شده
    برای خانم شما این روش توصیه نمیشه

15. سلام معذرت من هر چي گشتم نتونستم سوالمو تو جاي مناسبه خودش مطرح كنم توروخدا ببخشيد حذفم نكنيد
    من از ديشب در اطراف واژن و يه كم داخل واژن خارش دارم مي ترسم عفونت باشه ودر ضمن دكتر هم نمي تونم به هيچ عنوان برم آخه با نامزدم نزديكي داشتم توروخدا بگيد چيكار كنم كه خوب شم لطفا هر راهي داره رو بهم بگيد.
    و ديگه اينكه اگه برم دكتربا معاينه واسه تشخيص عفونت متوجه ميشن  كه نزديكي داشتم يا نه؟

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 23 از 39
رفتن به صفحه :    ... 23 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید