شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 22 ...   

راهنمای احتمال بارداری و سوالات احتمالی

1. سلام.
    من خیلی ذهنم مشغوله.
    دوره های پریودم منظمه،28 یا 29 روزه اغلب.
    فقط در این 6 ماه یک دوره 36 روزه داشتم.(مسافرت بودم)
    20 فروردین 90 پریود شدم و در روز 26 قاعدگی رابطه محافظت نشده داشتم.
    البته دخولی نبود و منی نامزدم در واژن یا روی آلت تناسلی ریخته نشد.
    اما نمیدونم پیشاب یا به طور اتفاقی منی با آلت تماس پیدا کرد یانه!
    امروز که 18 اردیبهشت هست هنوز پریود نشدم ولی خیلی نگرانم که باردار باشم.
    با این توصیف احتمال بارداریم چقدره؟؟؟

2. mina1368 نوشته است: سلام.
    من خیلی ذهنم مشغوله.
    دوره های پریودم منظمه،28 یا 29 روزه اغلب.
    فقط در این 6 ماه یک دوره 36 روزه داشتم.(مسافرت بودم)
    20 فروردین 90 پریود شدم و در روز 26 قاعدگی رابطه محافظت نشده داشتم.
    البته دخولی نبود و منی نامزدم در واژن یا روی آلت تناسلی ریخته نشد.
    اما نمیدونم پیشاب یا به طور اتفاقی منی با آلت تماس پیدا کرد یانه!
    امروز که 18 اردیبهشت هست هنوز پریود نشدم ولی خیلی نگرانم که باردار باشم.
    با این توصیف احتمال بارداریم چقدره؟؟؟

با توضیحاتی که دادید بعید است در دوره تخمک گذاری بوده باشید و بارداری به کل منتفیه

تشکر شده توسط : 5 کاربر
  3. سلام
    نامزدم در تاریخ هفتم اردیبهشت پریود شدن،یک روز بعد از پاک شدن رابطه داشتیم،منی کاملا داخل تخلیه شده،بلافاصله روش اورژانسی انجام شده(به صورت صحیح)،طول دوره 24 روزه است،دقیفا یک هفته بعد دوباره رابطه داشتیم دخول انجام شده ولی انزال کاملا خارج از واژن بوده(محافظت نشده،حدودا 10 ثانیه قبل از انزال آلت بیرون کشیده شده)،میخواستم بدونم احتمال بارداری چقدره و لازمه برای بار دوم روش اورژانسی انجام بشه
    ممنون از راهنماییتون

4. sj100 نوشته است: سلام
    نامزدم در تاریخ هفتم اردیبهشت پریود شدن،یک روز بعد از پاک شدن رابطه داشتیم،منی کاملا داخل تخلیه شده،بلافاصله روش اورژانسی انجام شده(به صورت صحیح)،طول دوره 24 روزه است،دقیفا یک هفته بعد دوباره رابطه داشتیم دخول انجام شده ولی انزال کاملا خارج از واژن بوده(محافظت نشده،حدودا 10 ثانیه قبل از انزال آلت بیرون کشیده شده)،میخواستم بدونم احتمال بارداری چقدره و لازمه برای بار دوم روش اورژانسی انجام بشه
    ممنون از راهنماییتون

روش اورژانسی واسه بار دومت مصونیت ایجاد نمیکنه، و دو بار استفادش هم در یک دوره توصیه نمیشه، با توجه به مصرف قرص به روش اورژانسی نمیشه گفت الان چه وضعیتی هست. ولی چون انزالی نداشتید احتماش پایینه. اگه جدید بوده سونو نشون میده تخمک گذاری شده یا نه. یا به پزشک مراجعه کنید تا آمپول تجویز کنه.
    در هر صورت ایشون به واسطه مصرف قرص باید به زودی پریود بشن اگه شدن که قطعا بارداری منتفیه
    از یک روش پیشگییری مطمئن استفاده کنید.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  5. اما باید تا یکی دو روز دیگه  پریود شم ولی هیچ آثار و علائمی مثل کمردرد یا دل درد ندارم فقط کمی تنم درد میکنه و بی حوصله هستم.
    البته واژنم ترشحاتی سفید رنگ داره
    دلیل این علائم چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

6. mina1368 نوشته است: اما باید تا یکی دو روز دیگه  پریود شم ولی هیچ آثار و علائمی مثل کمردرد یا دل درد ندارم فقط کمی تنم درد میکنه و بی حوصله هستم.
    البته واژنم ترشحاتی سفید رنگ داره
    دلیل این علائم چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ببخشید منظورتون از علائم چیه؟ بی حوصلگی علامت چی میتونه باشه. شما نه در زمان پرخطر بودی نه رابطه پر خطر داشتی
    آخه بارداری که الکی نیست این همه مردم میخوان بچه دار شن هیچ مشکلی هم ندارن ، مدت ها طول میشه تا ابر و ماه و خورشید جور بشن.
    رو پریود که ننوشتن کی میاد ، ممکنه این طرف اون طرف بشه
    شمام استرس نداشته باش تا تاخیر برات پبش نیاد.

7. من خیلی نگرانم.من 25 سالمه و تاریخ پریود قبلی من 12/28 بود و به خاطر کیست های بسیار ریز تخم دان قرص دیان هم مصرف میکنم.پریود بعدی من در 2/11 اتفاق افتاد و من در روز 5 پریود ارتباط بدون مراقبت داشتم و طبق هر ماه هم از روز 5 پریود دیان رو شروع کردم.به نظر شما احتمال بارداری وجود داره؟روش اورژانسی رو انجام بدم؟
    گفتید که در دوران پر خطر نبوده ولی با توجه به پریود من که نا منظمه ممکنه از ماه قبل تخمک باقی مونده باشه؟ اگر فکر میکنید کوچکترین احتمالی هست انجام بدم روش اورژانسی رو؟
    در ضمن قرصای دیان رو هم 2 روز یادم رفت بخورم بنابراین روی اون حسابی نمی کنم.

8. سلام

من 3 روز بعد از پریودم رابطه داشتم و مایع منی در واژن من ریخته شده

با توجه به اینکه در روزهای پر خطر نبودم احتمال حاملگی وجود داره؟

روش اورژانسی را انجام بدم یا نه؟

9. faranac_b نوشته است: سلام

من 3 روز بعد از پریودم رابطه داشتم و مایع منی در واژن من ریخته شده

با توجه به اینکه در روزهای پر خطر نبودم احتمال حاملگی وجود داره؟

روش اورژانسی را انجام بدم یا نه؟

دوست گلم
    احتمال بارداری در هیچ روزی از سیکل قاعدگی صفر نیست فقط کم و زیاد میشه اولا !!! مخصوصا الان که منی داخل واژن شما هم ریخته خوب منطقیه که روش اورژانسی رو تا فرصت هست (ماگزیمم تا 72 ساعت بعد مقاربت) انجام بدین.

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  10. من اول فروردین 90اولین پریودم توسال جدید بود پریود بعدیم اول  اردیبهشت 90بود در تاریخ 15 اردیبهشت با نامزدم رابطه داشتم دوره های من یا28 روزس یا29 روزه . منی نامزدم روی واژن ریخت وبعد بلافاصله پاک کردیم و باآب گرم شستم می خاستم بدونم احتمال بارداری وجود داره یانه؟مرسی

11. با سلام

آیا در فاصله زمانی بین استفاده از روش اورژانسی تا پریود شدن رابطه پر خطر موجب بارداری می شه؟

12. mehdi670 نوشته است: من اول فروردین 90اولین پریودم توسال جدید بود پریود بعدیم اول  اردیبهشت 90بود در تاریخ 15 اردیبهشت با نامزدم رابطه داشتم دوره های من یا28 روزس یا29 روزه . منی نامزدم روی واژن ریخت وبعد بلافاصله پاک کردیم و باآب گرم شستم می خاستم بدونم احتمال بارداری وجود داره یانه؟مرسی

سلام

با توجه به اینکه در دوران پرخطر بودین و منی با واژن در تماس بوده احتمال بارداری وجود دارد.

13. سلام.نامزد من در تاریخ سوم فروردین پریود شد و ما در 27 فروردین رابطه جنسی مخافظت نشده داشتیم.اما دخول انجام نگرفت ولی تماس 2 الت داشتیم و احتمال میدهم پیشاب در اطراف واژن بوده.دوره های پریود نامزدم تقریبا منظم و 27 یا 28 روز است.در یکم اردیبهشت نامزدم پریود شد.ایا احتمال حاملگی وجود دارد؟خواهش میکنم سریع جواب بدید.

14. rezashamsari نوشته است: سلام.نامزد من در تاریخ سوم فروردین پریود شد و ما در 27 فروردین رابطه جنسی مخافظت نشده داشتیم.اما دخول انجام نگرفت ولی تماس 2 الت داشتیم و احتمال میدهم پیشاب در اطراف واژن بوده.دوره های پریود نامزدم تقریبا منظم و 27 یا 28 روز است.در یکم اردیبهشت نامزدم پریود شد.ایا احتمال حاملگی وجود دارد؟خواهش میکنم سریع جواب بدید.

ساده ترین و تکراری ترین پیامی که هر روز در سایت تکرار میشه : پریود شدن ====== عدم بارداری
    احتمال بارداری منتفیه

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  15. abanaban628 نوشته است: با سلام

آیا در فاصله زمانی بین استفاده از روش اورژانسی تا پریود شدن رابطه پر خطر موجب بارداری می شه؟

با سلام
    احتمال بارداری وجود داره!روش اورژانسی برای رابطه قبلی بوده و در هر دوره توصیه میشه فقط 1بار استفاده بشه و اگر بیشتر بیش از 1بار استفاده بشه علاوه بر نامنظمی هورمونی تاثیرش هم پایین میاید.
    در پناه حق

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 22 از 39
رفتن به صفحه :    ... 22 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید