شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

سوالاتی درباره تحریک جنسی

1. Maglonia

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام چند تا سوال دارم

# من مجرد هستم بدلیل اینکه باسن زن از لحاظ جنسی برایم خیلی تحریک کننده است و به باسن های برجسته و نسبتاً بزرگ علاقه ی شدیدی دارم به همین دلیل فکر می کنم بیشترین لذت از باسن همسر آیندم رو در رابطه ی مقعدی پیدا می کنم زیرا در این رابطه بدنم بهترین تماس را با باسن همسرم داره ، آیااین تفکر درسته ؟  چگونه می توانم همسرم رو به این رابطه راضی کنم ؟

# می خواستم بدونم چند درصد زنها در ایران با تحریک آلت همسرشون با دهان مشکلی ندارن؟  وچگونه می توان زن را به این عمل راضی کرد؟

# از دو عضو پستانها و باسن زن نوازش کدامیک بعد از کلیتوریس برای زن لذت بخش تره ؟  و زن از نوازش این دو عضو با دستان همسرش بیشتر لذت می بره یا با دهان و زبان همسرش یا با آلت همسرش ؟

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. Maglonia نوشته است: سلام چند تا سوال دارم

# من مجرد هستم بدلیل اینکه باسن زن از لحاظ جنسی برایم خیلی تحریک کننده است و به باسن های برجسته و نسبتاً بزرگ علاقه ی شدیدی دارم به همین دلیل فکر می کنم بیشترین لذت از باسن همسر آیندم رو در رابطه ی مقعدی پیدا می کنم زیرا در این رابطه بدنم بهترین تماس را با باسن همسرم داره ، آیااین تفکر درسته ؟  چگونه می توانم همسرم رو به این رابطه راضی کنم ؟

سلام،
    کلا رابطه مقعدی با توجه به عوارض که ممکن است داشته باشد، توصیه نمی شود. مطالب زیادی در این مورد در سایت وجود دارد ... جستجو کنید.
    Maglonia نوشته است: # می خواستم بدونم چند درصد زنها در ایران با تحریک آلت همسرشون با دهان مشکلی ندارن؟  وچگونه می توان زن را به این عمل راضی کرد؟

درصد خاصی نمی توان مشخص نمود، بستگی به خصوصیت هر فرد دارد.
    Maglonia نوشته است: # از دو عضو پستانها و باسن زن نوازش کدامیک بعد از کلیتوریس برای زن لذت بخش تره ؟  و زن از نوازش این دو عضو با دستان همسرش بیشتر لذت می بره یا با دهان و زبان همسرش یا با آلت همسرش ؟

تمام این شرایط به خصوصیت فردی بستگی دارد و نمی توان حکم کلی برای این موارد اعلام کرد.

تشکر شده توسط : 6 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید