شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 44 ...   

احتمال حاملگی (راهنما - سوالات)

1. Sarvarid نوشته است: با سلام
    من ۲۶ ساله هستم و همسرم به طور طبیعی جلوگیری می‌کند. من ۳ ساله پیش مشکلات هورمونی داشتم و تحت نظر بودم ولی‌ الان پریود‌ام مرتب بوده (۲۸-۳۰ روز) و طبقه عادت ۲ ماه پیش هم آزمایش‌های هورمونی دادم و مشکلی‌ نداشتم. ولی‌ این دفعه من به مدت ۱۵ روز از تاریخی‌ که باید پریود میشدم گذشته و خبری نیست. بیبی چک هم استفاده کردم ۲ بار و هر ۲ بار منفی‌ بوده است. من تقریبا ۱۰۰% مطمئن هستم آب منی‌ وارد واژن نشده ولی‌ به خاطره تاخیر در پریود‌ام کمی‌ نگران شدم. آیا امکان بارداری وجود دارد؟
    ممنون

سلام

شما اطلاعات کاملی در مورد  روزهای رابطه و  خودتون ندادین.ولی وقتی از بی بی چک استفاده کردین و جواب منفی بوده  و با توجه به توضیحاتتون مشکل تاخیر در پریودتون از جایه دیگری هست نه بارداری و  باید به پزشک مراجعه کنید.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. احتمال بارداری از روز 15 قاعدگی تا چند روز قوی هست؟
    یعنی من که روز 26 قاعدگی نزدیکی داشتم و منی داخل واژن نریخته مطمئن باشم که احتمال حاملگیم کمه؟؟؟

3. سلام مینا خانم
    اینکه گفتی احتمال حاملگی از روز 15 درست نیست.شما باید سیکلهای قایدگیتون(از خونریزی تا خونریزی بعدی) رو یادداشت کنین,وبعد از طولانیترینش11 و از کمترینش18 رو کم کنید,روزهای بین اون دوتا عدد بدست اومده زمان تخمک گذاریه,که این واسه هر کسی با دوره ماهانه متغیر فرف میکنه.حالا با توجه به اینکه منی داخل واژنتون نریخته احتمالش کمه که حامله شده باشین.

4. mina1368 نوشته است: احتمال بارداری از روز 15 قاعدگی تا چند روز قوی هست؟
    یعنی من که روز 26 قاعدگی نزدیکی داشتم و منی داخل واژن نریخته مطمئن باشم که احتمال حاملگیم کمه؟؟؟

سلام
    زمان پر خطر در دوره قاعدگی  فردی با قاعدگی منظم 28 روزه بین روزهای 11 تا 17 می باشد یعنی اگر در این روزها نزدیکی محافظت نشده داشتید، احتمال بارداری زیاد است.احتمال حاملگی در شما وجود ندارد.

5. هفت دوره مصرف مرتب قرص مارولون داشتم، و دوره 28 تا 29 روزه این دوره  دو بار با تاخیر ماکزیمم 3 ساعته قرصو را مصرف کردم روز سه شنبه شب  آخرین قرصو خوردم و چهارشنبه عصر که روز 26 سیکلمه رابطه ای داشتم که برخورد  با پیش آّب داشت اما دخول نداشت.
    اینکه فردای قطع قرص بوده و اینکه تاخیر بودی احتمال بادرداری به وجود میاره ؟

6. این طولانی ترین و کوتاه ترین دوره رو باید از چند دوره قاعدگی حساب کنم؟
    2 ماه پشت سر هم؟
    یعنی به جز روزای پرخطر احتمال حاملگی در ردزای دیگه صفره؟؟؟

7. mina1368 نوشته است: این طولانی ترین و کوتاه ترین دوره رو باید از چند دوره قاعدگی حساب کنم؟
    2 ماه پشت سر هم؟

شما باید برای چند دوره مثلا 1سال هر ماه طول دوره خود را یادداشت نموده و از آن میان طولانیترین و کوتاهترین دوره را حساب کنید.
    رابطه جنسی در زمان های پرخطر باعث وقوع بارداری میشود.و در زمانهای دیگر این احتمال کمتر است. اما صفر نیست.

8. gandomt نوشته است: هفت دوره مصرف مرتب قرص مارولون داشتم، و دوره 28 تا 29 روزه این دوره  دو بار با تاخیر ماکزیمم 3 ساعته قرصو را مصرف کردم روز سه شنبه شب  آخرین قرصو خوردم و چهارشنبه عصر که روز 26 سیکلمه رابطه ای داشتم که برخورد  با پیش آّب داشت اما دخول نداشت.
    اینکه فردای قطع قرص بوده و اینکه تاخیر بودی احتمال بادرداری به وجود میاره ؟

بارداری در مورد شما منتفیه

9. mina1368 نوشته است: این طولانی ترین و کوتاه ترین دوره رو باید از چند دوره قاعدگی حساب کنم؟
    2 ماه پشت سر هم؟

با سلام
    حداقل باید 6 دوره رو حساب کنی.

10. سلام 25 سالمه من روز 31 فروردین نزدیکی داشتم و رابطه مون حفاظت نشده بود ماه قبل  14 فروردین ماه پریود شدم .الان در هقته دوم بارداری هستم می خواستم بدونم میشه جنسیت بچه رو گفت؟

11. za_13 نوشته است: سلام 25 سالمه من روز 31 فروردین نزدیکی داشتم و رابطه مون حفاظت نشده بود ماه قبل  14 فروردین ماه پریود شدم .الان در هقته دوم بارداری هستم می خواستم بدونم میشه جنسیت بچه رو گفت؟

با سلام
    اول تبریک میگم،
    با سونوگرافی باتوجه به وضعیت قرار گرفتن جنین در خانم های لاغر تر در 12 الی 16 هفتگی و در خانم های چاق از 16 الی 20 هفتگی جنسیت قابل تشخیصه

در پناه حق

12. سلام
    با وجود پیشگیری اورژانسی بلافاصله بعد نزدیکی ایا باز هم حتی درصد کم احتمال حاملگی هست؟چند روز بعد عادت ماهانه رخ می دهد؟

13. nnnima1360 نوشته است: سلام
    با وجود پیشگیری اورژانسی بلافاصله بعد نزدیکی ایا باز هم حتی درصد کم احتمال حاملگی هست؟چند روز بعد عادت ماهانه رخ می دهد؟

سلام
    اگر روش اورژانسی به درستی انجام شود با احتمال 98-99 درصد بارداری رخ نخواهد داد ولی پس از استفاده از روش اورژانسی ممکن است زمان خونریزی بعدی 20%زودتر و 10% دیرتر رخ دهد.

14. سلام
    میشه کمک کنید؟
    من حدود4 ماه پیش با دوست پسرم نزدیکی داشتم
    رابطمون حفاظت نشده بود و منی داخل رحم ریخته شد
    الان 4 ماهه که پریود نشدم.گاهی اوقات حالت تهوع هم دارم
    از ترس اینکه حامله شده باشم حاضر نیستم هیچ راهی رو امتحان کنم که مطمئن شم
    راستی من گاهی اوقات پریودم نامنظم میشه ولی نه 4 ماه پشت سر هم
    بگین چهکار کنم؟خیلی میترسم

15. saamaantaa نوشته است: سلام
    میشه کمک کنید؟
    من حدود4 ماه پیش با دوست پسرم نزدیکی داشتم
    رابطمون حفاظت نشده بود و منی داخل رحم ریخته شد
    الان 4 ماهه که پریود نشدم.گاهی اوقات حالت تهوع هم دارم
    از ترس اینکه حامله شده باشم حاضر نیستم هیچ راهی رو امتحان کنم که مطمئن شم
    راستی من گاهی اوقات پریودم نامنظم میشه ولی نه 4 ماه پشت سر هم
    بگین چهکار کنم؟خیلی میترسم

احتمال بارداری در شما بسیار بالاس تنها راهی که میتونید مطمئن شید آزمایش خون هستش
    توصیه میکنم سریعتر آزمایش خون بدید و مطمئن شید

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 44 از 69
رفتن به صفحه :    ... 44 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید