شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 43 ...   

احتمال حاملگی (راهنما - سوالات)

1. mahsa4 نوشته است: سلام بچه ها
    من امروز پریود شدم
    حالا میخوام بدونم کی برم آزمایش بدم بهتره؟؟
    فردا پس فردا برم یا اینکه بگذارم پریودیم تمام بشه؟
    آیا احتمالش هست که کسی پریود بشه و حامله هم باشه؟!

سلام
    وقتی پریود شدید یعنی دیگه احتمال بارداری وجود نداره.پریود==========عدم بارداری

دیگه احتیاجی به آزمایش نیست.موفق باشید

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. با سلام.......در توضیحاتتون گفتین که در روش اورجانسی جلوگیری از بارداری اگر بعد از مصرف نوبت اول قرص طی 2ساعت استفراغ اتفاق افتاد  در اولین فرصت دو اچ دی دیگه مصرف کرد...بعد ساعت مصرف نوبت دوم 12 ساعت بعد رو چطور باید تنظیم کرد؟؟؟؟؟ساعت قرصی که اول خوردیم و استفراغ کردیم ملاک 12 ساعت بعد یاساعت قرصی که دوباره به جای استفراغ شده میخوریم؟؟؟؟؟؟؟؟مثلا 9 خوردیم...10 استفراغ شد  دوباره 10 میخوریم....12 ساعت رو برای نوبت دوم از ساعت 9 حساب میکنیم یا از ساعت 10؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ یا تشکر.........

3. titka نوشته است: با سلام.......در توضیحاتتون گفتین که در روش اورجانسی جلوگیری از بارداری اگر بعد از مصرف نوبت اول قرص طی 2ساعت استفراغ اتفاق افتاد  در اولین فرصت دو اچ دی دیگه مصرف کرد...بعد ساعت مصرف نوبت دوم 12 ساعت بعد رو چطور باید تنظیم کرد؟؟؟؟؟ساعت قرصی که اول خوردیم و استفراغ کردیم ملاک 12 ساعت بعد یاساعت قرصی که دوباره به جای استفراغ شده میخوریم؟؟؟؟؟؟؟؟مثلا 9 خوردیم...10 استفراغ شد  دوباره 10 میخوریم....12 ساعت رو برای نوبت دوم از ساعت 9 حساب میکنیم یا از ساعت 10؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ یا تشکر.........

با سلام
    از زمان دوباره قرص حساب میشه!چون وقتی قبل از 2 ساعت بالا بیاری قرص جذب بدنت نشده در نتیجه تاثیر چندانی نداره به خاطر این دوباره مصرف میکنی که اثر کنه و 12ساعت بعد 2 قرصHD مصرف میکنی
    در پناه حق

4. من از راه مقعد با شریک جنسیم رایطه داشتم و تمام منی در مقعد خالی شد و بالافاصله مقعد شسته شد آیا احتمال بارداری هست  ؟ اگر هست باید قرص مصرف کند ؟ متشکرم

5. arianoo نوشته است: من از راه مقعد با شریک جنسیم رایطه داشتم و تمام منی در مقعد خالی شد و بالافاصله مقعد شسته شد آیا احتمال بارداری هست  ؟ اگر هست باید قرص مصرف کند ؟ متشکرم

اگر مطمئن هستید منی در مقعد تخلیه شده و بیرون مقعد در نزدیکی واژن ریخته نشده احتمال بارداری اصلا وجود نداره!
    حتی اگر در نزدیکی واژن ریخته شده باشه اگر در زمان تخمک گذاری باشه احتمال بارداری وجود داره در غیر این صورت بارداری منتفیه!

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  6. سلام..من اخرین بار 8 اردیبهشت رابطه جنسی داشتمو در تاریخ 12 اردیبهشت پریود شدم...برای مدت طولانی برای تنظیم پریود از مدروکسی پروجسترون استفاده میکردم اما ماه قبل برای ماه اول و به منظور جلوگیری از بارداری از روز 5 پریود شروع به مصرف ال دی کردم...........میخوام بدونم ممکنه من در عین بارداری پریود هم باشم؟؟؟؟؟؟؟؟با توجه به اینکه فاصله اخرین رابطه جنسیم و پریود شدنم فقط 4 روز شد؟؟؟؟؟؟؟؟یا ممکنه به خاطر ال دی پریود شده باشم و بارداری هم اتفاق افتاده باشه؟؟؟؟؟؟
    مرسی.............

7. titka نوشته است: سلام..من اخرین بار 8 اردیبهشت رابطه جنسی داشتمو در تاریخ 12 اردیبهشت پریود شدم...برای مدت طولانی برای تنظیم پریود از مدروکسی پروجسترون استفاده میکردم اما ماه قبل برای ماه اول و به منظور جلوگیری از بارداری از روز 5 پریود شروع به مصرف ال دی کردم...........میخوام بدونم ممکنه من در عین بارداری پریود هم باشم؟؟؟؟؟؟؟؟با توجه به اینکه فاصله اخرین رابطه جنسیم و پریود شدنم فقط 4 روز شد؟؟؟؟؟؟؟؟یا ممکنه به خاطر ال دی پریود شده باشم و بارداری هم اتفاق افتاده باشه؟؟؟؟؟؟
    مرسی.............

سلام
    خیر با وجود پریود شدن احتمال بارداری کاملا از بین میره و جای نگران نیست.
    موفق باشید...

8. سلام
    من با همسرم روز 15 سیکلش نزدیک داشم بلافاصله یک قرص لونوستروژل خورد یکی هم 12 ساعت بعد/ایا احتمال حاملگی هست؟دیزوز بوده ا احتیاج به دکتر هست؟یک دفه هم3هفته پیش مجبور شد قرص اورزانسی بخور/ایا عوارضی براش دارد/؟
    ممنون از شما

9. nnnima1360 نوشته است: سلام
    من با همسرم روز 15 سیکلش نزدیک داشم بلافاصله یک قرص لونوستروژل خورد یکی هم 12 ساعت بعد/ایا احتمال حاملگی هست؟دیزوز بوده ا احتیاج به دکتر هست؟یک دفه هم3هفته پیش مجبور شد قرص اورزانسی بخور/ایا عوارضی براش دارد/؟
    ممنون از شما

با سلام

زوش اورژانسی را درست انجام دادند و احتمال حاملگی نیست.روش اورژانسی باید در هر دوره بیش از 1بار استفاده نشود .استفاده زیاد از این روش اثربخشی آن را کم میکند.همچنین استفاده از روش اورژانسی باعث بهم ریختن تعادل هورمونی بدن میشود.

10. سلام
    من مدت هاست که با سایت شما آشنا می باشم. ولی تازه امروز عضو شدم. تا شخصا سوالی داشتم بپرسم
    سر 4 روز قاعدگی خونریزی خانمم قطع شده بود ، با هم رابطه جنسی داشتیم. از قرص و کاندوم چیز دیگری هم استفاده نکردیم. احتمال حاملگی چقدر است؟ ضمنا بعد از رابطه سر روز هفتم یکم خونریزی وجود داشت.
    الان حدود 10 روز گذشته خانمم ، این دو سه روز آخر خانمم یکم کمردرد داره و صبح ها وقت بیدار شدن احساس کوفتگی.
    حالا می خایم بدونیم آیا احتمال حاملگی وجود دارد. ایا راهی برای بازگشت هست؟
    منتظر جواب شما هستم. با تشکر پیمان و بهاره

11. peymanvb نوشته است: سلام
    من مدت هاست که با سایت شما آشنا می باشم. ولی تازه امروز عضو شدم. تا شخصا سوالی داشتم بپرسم
    سر 4 روز قاعدگی خونریزی خانمم قطع شده بود ، با هم رابطه جنسی داشتیم. از قرص و کاندوم چیز دیگری هم استفاده نکردیم. احتمال حاملگی چقدر است؟ ضمنا بعد از رابطه سر روز هفتم یکم خونریزی وجود داشت.
    الان حدود 10 روز گذشته خانمم ، این دو سه روز آخر خانمم یکم کمردرد داره و صبح ها وقت بیدار شدن احساس کوفتگی.
    حالا می خایم بدونیم آیا احتمال حاملگی وجود دارد. ایا راهی برای بازگشت هست؟
    منتظر جواب شما هستم. با تشکر پیمان و بهاره

سلام
    یعنی بعد از قطع خونریزی رابطه داشتین؟اگه اینطور باشد چون خانم شما در دوران پرخطر نبودند پس احتمال بارداری وجود ندارد.
    موفق باشید

12. سلام.
    من 20 فروردین ماه پریود شدم.
    تقریبا دوره هام منظمه و یکی دو روز جلو یا عقب میندازم.
    هنوز پرده دارم.
    امروز با نامزدم رابطه داشتم ولی منی تو واژن نریخت.
    البته نمیدونم که پیشاب با آلتم خورده یانه!
    میخواستم بدونم چقدر احتمال حاملگی هست؟
    با اینکه هنوز دخترم اگر از ال دی استفاده کنم مشکلی پیش میاد؟
    شنیدم که روز 15 قاعدگی تخمک گذاری اتفاق میفته، این روز 15 رو باید از روز شروع خونریزی حساب کنم؟

13. mina1368 نوشته است: سلام.
    من 20 فروردین ماه پریود شدم.
    تقریبا دوره هام منظمه و یکی دو روز جلو یا عقب میندازم.
    هنوز پرده دارم.
    امروز با نامزدم رابطه داشتم ولی منی تو واژن نریخت.
    البته نمیدونم که پیشاب با آلتم خورده یانه!
    میخواستم بدونم چقدر احتمال حاملگی هست؟
    با اینکه هنوز دخترم اگر از ال دی استفاده کنم مشکلی پیش میاد؟
    شنیدم که روز 15 قاعدگی تخمک گذاری اتفاق میفته، این روز 15 رو باید از روز شروع خونریزی حساب کنم؟

احتمال بارداری کمه زمانیکه هم در دوره تخمک گذاری نبوده و هم منی در واژن تخلیه نشده!
    مصرف قرص LD ربطی به بکارت نداره!مشکلی پیش نمیاد.
    در اول بحث جناب دکتر بطور کامل توضیح دادند که چطور دوره تخمک گذاری تخمین بزنی!باید از روز اول خونریزی حساب کنی!
    در پناه حق

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  14. sayee نوشته است:
    victoria68 نوشته است: سلام
    دوستم عادت ماهانه تقریبا منظمی داشت
    با هم یه رابطه داشتیم ولی به نظر من هیچ آبی در جایی که باعث حاملگی بشه نریخت
    بعد از رابطه 3 هفته گذشت و پریود نشد
    برای این که پریودشو تنظیم کنه سر خود ld مصرف کرد
    بعد از خوردن قرص 7 ام حالت تحوع شدیدی پیدا کرد و دیگه نخورد
    الان 2 روز میگذره که دیگه ld نخورده و فکر میکنه که حتما حامله شده که پریود نمیشه
    خواهش میکنم راهنمایی کنید که باید چی کار کنیم؟
    ایا ممکنه حامله باشه
    تو این دوره از چه ازمایشی باید استفاده کنیم؟
    ایا درخواست آزمایش خون با توجه به مجرد بودنش مشکلی ایجاد نمیکنه؟
    سقط جنین تا چند روزگی منع قانونی نداره و با توجه به مدت زمان سپری شده امکانش هست؟
    با تشکر

با سلام
    شما هیچ توضیحی ندادی که چندمین روز  سیکل ماهیانه رابطه داشتید که احتمال بارداری زیاد باشه یا نه!
    شما اگه ابتدا این مبحث که آقای دکتر بطور کامل توضیح دادند را مطالعه می کردید حتما به جواب سوالتون می رسیدید.
    شما می تونید از بی بی چک استفاده کنید که می تونید از دارو خانه ها تهیه کنید البته احتمال خطا در بی بی چک وجود داره.
    و اما قطعی ترین آزمون برای تشخیص بارداری اندازه گیری میزان بتا اچ سی جی (BhCG) خون است که در این مورد قطعی ترین زمان بین 7 تا 10 روز پس از عدم وقوع خونریزی در زمان معین است.ایشون که باشناسنامه نمی خواهند برند آزمایش بدهند که متوجه مجرد یا متاهل بودن ایشون بشوند.
    اما با توجه به صحبت اولیه شما که هیچ منی در واژن و اطراف دستگاه تناسلی زن ریخته نشده امکان بارداری وجود نداره و احتمالا به خاطر استرس ایشون و همچنین استفاده نابجای قرصLD که باعث بهم ریختگی هرمون ها پریود نشده اند.
    اما بهتر آزمایش بدهید که هم اطمینان صد درصد پیدا کنید و استرس ایشون کاسته بشه و بعد میتونید منتظر بمونید که این بهم ریختگی هرمون ها درست بشه و پریود بشوند یا به دکتر زنان مراجعه کنید .
    در پناه حق

با عرض سلام مجدد
    ایشون بعد از قطع دارو تو این چند روز درد پریود رو داشتن ولی پریود نمیشن
    این درد میتونه از دلایل حاملگی باشه یا مربوط به به هم ریختن پریود هست؟

15. با سلام
    من ۲۶ ساله هستم و همسرم به طور طبیعی جلوگیری می‌کند. من ۳ ساله پیش مشکلات هورمونی داشتم و تحت نظر بودم ولی‌ الان پریود‌ام مرتب بوده (۲۸-۳۰ روز) و طبقه عادت ۲ ماه پیش هم آزمایش‌های هورمونی دادم و مشکلی‌ نداشتم. ولی‌ این دفعه من به مدت ۱۵ روز از تاریخی‌ که باید پریود میشدم گذشته و خبری نیست. بیبی چک هم استفاده کردم ۲ بار و هر ۲ بار منفی‌ بوده است. من تقریبا ۱۰۰% مطمئن هستم آب منی‌ وارد واژن نشده ولی‌ به خاطره تاخیر در پریود‌ام کمی‌ نگران شدم. آیا امکان بارداری وجود دارد؟
    ممنون

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 43 از 69
رفتن به صفحه :    ... 43 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید