شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

مصرف قرص وعدم قاعدگی و ترس از بارداری

1. سلام.لطفا خواهش میکنم زودتر جوابمو بدید.دارم از استرس میمیرم.من 2-3 روز به قاعدگیم شروع به مصرف قرصهای اچ دی کردم هر روز یه قرص مصرف کردم بعد از گذشت 3-4 روز که پریود نشدم یک رابطه جنسی محافظت نشده داشتم یعد از این رابطه 2 قرص دیگر به فاصله زمانی 14 ساعت مصرف کردم!حالا 4 روز میگذره که من مصرف قرصها رو قطع کردم ولی پریود نشدم.میخواستم ببینم احتمال بارداری هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

2. bahareh_ja نوشته است: سلام.لطفا خواهش میکنم زودتر جوابمو بدید.دارم از استرس میمیرم.من 2-3 روز به قاعدگیم شروع به مصرف قرصهای اچ دی کردم هر روز یه قرص مصرف کردم بعد از گذشت 3-4 روز که پریود نشدم یک رابطه جنسی محافظت نشده داشتم یعد از این رابطه 2 قرص دیگر به فاصله زمانی 14 ساعت مصرف کردم!حالا 4 روز میگذره که من مصرف قرصها رو قطع کردم ولی پریود نشدم.میخواستم ببینم احتمال بارداری هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

با سلام
    دختر خوب قرص های HDو LD قرص های هورمونی هستند و نباید خودسرانه مصرف شوند!
    من متوجه نشدم،یعنی بعد از رابطه 2 قرصHDمصرف کردی و 14 ساعت بعد نیز 2قرص دیگه مصرف کردی؟ اگه این کار کرده باشی روش اورژانسی با تاخیر 2 ساعته درست انجام دادی و در نتیجه باردار نیستی.
    احتمال بارداری کمه!ولی با این استرس که داری بهتره بری آزمایش خون بدی تا از استرس کم بشه!
    در ضمن چون خودسرانه قرص مصرف کردی دچار بهم ریختگی هورمون ها شدی و همچنین روش اورژانسی استفاده کردی نباید توقع داشته باشی در موئد مقرر پریود بشی!
    در پناه حق

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 1 کاربر ديگر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید