شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

احتمال ابتلا به ایدز با وجود استفاده از کاندوم

1. سلام خدمت شما دکتر محترم

مدتیه برای من یه مشکلی پیش اومده که شب و روزم و مشغول کرده و از درس و زندگی انداخته منو دنبال یه مشاوره ایده آل بودم برای در میون گذاشتن این قضیه که کسیو محرم تر و ایده آل تر از شما پیدا نکردم قبل از هرچیز عذر منو بپذیرین که اینقدر بی پرده و شفاف صحبت می کنم چون احساس می کنم صحبت بی پرده و در میون گذاشتن کلیه ی جزئیات برای پیدا کردن راه حل ماجرا مفید تر باشه

من پسری هستم دانشجو 21 ساله که تا قبل از این ماجرا هیچ رابطه ی جنسی نداشتم طی رابطه ای که داشتم، همه چیز رو به خاطر دارم نه بوسه ی عمقی گرفتم و نه چیزی سینه هاشو خوردم ولی نه به اون شدتی که زخمی ایجاد شه ما با هم رابطه جنسی واژنی و مقعدی هم داشتیم منتها من قبل از رابطه جنسی از دو کاندوم روی هم استفاده کردم برند کاندوم ها carex بود که این کاندوم از وزارت بازرگانی بهداشت مجوز داره بنا به این لینک (http://www.imed.ir/fa/news/view.asp?id=119 ) من این مدل کاندوم رو از داروخونه تهیه کردم و در تمام مدت نزدیکی کاندومها رو آلتم سوار بودن بعد از رابطه جنسی در لحظه ی انزال آلت رو از مقعد بیرون کشیدم کاندوم رو از آلت با دست بیرون کشیدم و منی رو روی باسن دختر ریختم دیگه چیزی بین ما اتفاق نیفتاد کاندوم ها رو بعد از رابطه جنسی پر از آب کردم که مطمئن شم سوراخ نیستند و هیچ آبی از کاندوم نریخت یک هفته از اون ماجرا گذشت در مسافرت شمال بودم شب قبل از واقعه ساندویچ بیرون رو خوردم شب 13 به در بود نمی دونم از مسمومیت ساندویچ بندری بود یا چی که شب تا صبح و صبح تا ظهر بالا آوردم تا رسیدیم قزوین سرم و آمپول تا بهتر شدم یک هفته بعد از این یعنی حدودا دو هفته بعد از رابطه جنسیم دچار سرما خوردگی شدم نمی دونم علت سرمای هوا بوده یا چی چون شبش با چرخ دوچرخه سواری کردم و بلافاصله ی آب پرتغال خنک خوردم منتها سرفه و گلودرد اومد تا اینکه 31 فروردین به دکتر رفتم دو پنی سیلین تجویز کرد زدم ولی تاثیر چندانی نداشت دوباره یک هفته بعدش به دکتر رفتم پنی سیلین زدم دو تا دیگه گلو دردم خوب شد ولی سرفه ها ادامه داشت شب ها هم یه حالت معده دردی داشتم  و اینکه با دوستام که بیرون می رفتم انگار فشار آدم بیفته چه طور میشه من هم همونجوری بودم و انگار حالم به هم میخورد جوری که به دوستام میگفتم منو به خونه برسونین و دراز می کشیدم و بهتر می شدم سرفه ها ادامه داشت تا عمه ام که خودش پزشک عمومیه گفت احتمالا تو زخم معده گرفتی چون رفلاکس هم داشتم و چند دارو تجویز کرد آدی ژل اس و سودو افدرین و یه قرص دیگه که بهبودی نسبی حاصل شد گلودردم دوباره داشت میومد به طوری که طی 3 شب گذشته دچار گلودرد دوباره شدم به علاوه ی تک سرفه پیش دکتر معده هم رفتم گفت نفخم داریو خلاصه چند دارو اون نوشت پیش دکتر عمومی هم همون دیشب رفتم گفت سرفت دوره داره خودش خوب میشه ولی گلودردت دو تا پنی سیلین می نویسم که به حمدالله الان گلودردم 95 درصد بر طرفه ولی تک سرفه معدود دارم هنوز و اینکه داروهای معده رو هم مصرف می کنم حالا الان در نگرانی شدیدم که آیا اینها ممکنه علائم اولیه ایدز باشه یا اینکه با وجود این همه رعایت ممکنه ویروسه ایدز به بدن من منتقل شده باشه و این احتمالات که اصلا داشته باشه دختره و اگر هم داشته باشه اون 0.04 درصد احتمال انتقال رو هم عبور داده باشه از دختر به پسر در یک بار رابطه ی جنسی و اگر هم عبور داده باشه از 2 کاندوم عبور کرده باشه آخه چقدر باید بدشانس باشممممم...از زندگیم شدم خواهش می کنم کمکم کنین..

2. علائمی که گفتید میتونه از علائم ایدز باشه. اما به شرطی که یکی دو سالی حداقل از رابطه جنسیت گذشته باشه. پسر خوب! ایدز سرماخوردگی یا مسمومیت نیست که مبتلا که شدی خودشو نشون بده.
    البته با اون همه محکم کاری های که تو کردی، اصلا شک به دلت راه نده و مطمئن باش که خدارو شکر اتفاقی نیفتاده. همه اینهایی که گفتی میتونه از جایی دیگه اتفاق افتاده باشه.

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 1 کاربر ديگر
  3. والا تا اونجایی که من میدونم این بیماری اولاش نهفتست و خودشو نشون نمیده
    با توجه به محکم کاری که در رابطه کردی احتمالش خیلی پایینه
    اما بهتره یه آز بدی که خیالت راحت بشه!

4. باسلام
    باتوجه به مواردی که ذکر کردی,احتمال بیماری ایدز تقریبا صفره,هیچ هراسی به دلت راه نده, .انشاالله که سرماخوردگیت هم سریع خوب بشه.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید