شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

مشکل آلت تناسلی ( درد آلت )

1. با سلام.     مدتیست هنگام سفت شدن آلتم ، درد در التم دارد. بیضه هام و بعضی مواقغ آلتم  هم در حالت طبیعی هم درد میکنند. نوع درد احساس میکنم از داخل باشه. درد کاهآ تیر کشنده میشود.  اکثر وقتها احساس میشه درد به کنار رانم در نزدیکی بیضه هام و نیز به مقعد و   حتی انگشت  و پاشنه پام هم تیز میکشه! طوری که تفکیکشون مبهم میشه. آلتم هنگام سفت شدن دچار انحنا به سمت چپ هست که خودم مطمئنم بر اثر خودارضایی با دست چپ که  فشار زیاد به آلتم میارم ، در طول زمان ایجاد شده است.
    علت درد چه میتواند باشد؟!
    با تشکر فراوان.

2. خاطرم هست که امتداد اعصاب غدد جنسی مثل بیضه به پاشنه پا میرسه و همون چیزی رو که گفتید تایید میکنه.
    با متخصص اعصاب هم میتونید صحبت کنید.

3. سلام. به نظر بنده، بهترین و راحت ترین کاری که میتونید انجام بدید اینه که خود ارضایی رو ترک کنید و بعد پیش یک متخصص اعصاب برید و شرح حالتون رو کامل بگین. ممکنه در اثر کثرت دفعات خودارضایی رشته هایی عصبیتون حساستر شده اند و یا به خاطر حالتهای غیر معمول در حالت خودارضایی دچار تحریک در سیستم عصبی در کشاله ران شده باشید.

فراموش نکنید که اولین توصیه به شما اینه که خودارضایی رو ترک کنید.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  4. سلام .
    من خودم با اين مشكل مواجه بودم ولي انحنا نداشتم درد زيادي روتحمل ميكردم كه بيشتر به صورت تير كشيدن و يك حالتدرد سوزاننده در مقعد بود محل نزاشتم ولي حالا كه ازدواج كردم با مشكل زود انزالي مواجه شدم بيضه چپم به خاطر واريكوسل شديد تقريبا محو شده بيضه راستم هم كيست بدخيم داره از شما ميخوام خيلي زود به يك اورولوژيست مراجعه كني تا در آينده مشكل نداشته باشي

5. ممنون از پاسخگوییتون.
    یعنی درد  خود آلت هم مربوط به بیصه ها میشه؟!
    چون تمامی اینها بعد درد آلت رخ داد. کار خاصی هم نکردم .یادمه که 2- 3 تا پله رو بالا پایین کردم و تشت آبی رو یکی دوبار بلند کردم و بعد یکم نشستم استراحت که یکی دو سه دقیقه بعد در حالی که نشسته بودم یکهو سر آلتم شروع به ذوق ذوق کرد و بعدش بقیه ماجرا...
    اینم بگم که حدود 48 ساعت و شاید کمی بیشتر بعد از خود ارضایی این انفاق افتاد و یکهو هم شروع شد!
    یه سوال دیگه : بهتره به متخصص مغز و اعصاب رجوع کنم یا متخصص اورولوژی ؟؟ و آیا دکتر خوب پیدا کنم یا هر پزشکی قادر به تشخیص خواهد بود؟

6. solijon

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    دوست عزیز توصیه من به شما رفتن پیش یک دکتر اورولوژیست خوب ومتخصص هست!این موضوع بیشتر ازیان جنبه باید بررسی بشه درصورتی که مشکلتون ازطریق ایشون قابل حل نباشه حتما خودشون بیشتر راهنمایی خواهند کردولیکن موضوع خودارضایی اگر فشار شدید وارد کرده باشید شاید مشکل ساز باشه واگرنه فکر نمی کنم بخاطر خودارضایی باشه گرچه نکردن این امر بیشتر توصیه می شه وفکر می کنم شاید سنگینی اون لگن موجب کشیدگی شده باشه دراون نواحی که می گید ویا طرزنشستنتون درست نبوده وصدمه زده!ولیکن بهترین تشخیص بایک دکتره حتما جدی بگیرید واقدام کنید.امیدوارم هرچه سریعتر مشکلتون حل بشه!

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید