شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

دردی عجیب در آلت !!

1. سلام.
    29 سالمه.حدود 1 هفته پیش از درج این پیام ، نشسته بودم که ناگهان دچار درد شدیدی  در نوک آلتم شدم . که حالت ضرباندار داشت یعنی زیاد و کم میشد. حالا از اون لحظه به بعد درد دائمی خفیفی دارم که در لحظاتی که حتی کار خاصیم نمیکنم شدیدتر میشه و گاه حالت ضرباندار به خودش میگیره! البته در روزهای بعد درد خفیفتری به کل آلتم سرایت کرده. و کمی هم به نواحی بیضه ها  و در کل درد در قسمت سر آلت بیشتره. انگار یکی داره فشارش میده . هیچ التهاب وعفونتی هم ندیدم.
    4 - 3 روز قبلش خودارضایی کرده بودم. (البته تا حالا تجربه چنین دردی اونم بعد چند روز رو نداشتم) آیا ارتباطی به اون داره؟
    اگر نه علت چی میتونه باشه؟
    از لحاظ ظاهری هم به نظر نمیاد واریسکول داشته باشم!
    آیا ممکنه درد مربوط به عضلات ران یا کمر و... باشه؟
    ممنون میشم اگر جواب بدید .

2. arshia60 نوشته است: سلام.
    29 سالمه.حدود 1 هفته پیش از درج این پیام ، نشسته بودم که ناگهان دچار درد شدیدی  در نوک آلتم شدم . که حالت ضرباندار داشت یعنی زیاد و کم میشد. حالا از اون لحظه به بعد درد دائمی خفیفی دارم که در لحظاتی که حتی کار خاصیم نمیکنم شدیدتر میشه و گاه حالت ضرباندار به خودش میگیره! البته در روزهای بعد درد خفیفتری به کل آلتم سرایت کرده. و کمی هم به نواحی بیضه ها  و در کل درد در قسمت سر آلت بیشتره. انگار یکی داره فشارش میده . هیچ التهاب وعفونتی هم ندیدم.
    4 - 3 روز قبلش خودارضایی کرده بودم. (البته تا حالا تجربه چنین دردی اونم بعد چند روز رو نداشتم) آیا ارتباطی به اون داره؟
    اگر نه علت چی میتونه باشه؟
    از لحاظ ظاهری هم به نظر نمیاد واریسکول داشته باشم!
    آیا ممکنه درد مربوط به عضلات ران یا کمر و... باشه؟
    ممنون میشم اگر جواب بدید .

سلام
    arshia جان درد در نوک آلت  وقتی همراه احساس درد و یا ناراحتی در کمر، ناحیه بین بیضه ها و مقعد، پایین شکم، قسمت بالای

رانها و ناحیه لگن (درد ممکن است در طی حرکات روده بدتر گردد.) +احساس درد و ناراحتی مبهم در طول و یا بعد از انزال(که

شمام گفتین بعد خود ارضایی این حالتو داشتین) باشه از  نشانه های پروستاتیت(البته خفیف) هست که تو نوشتتون به اینا

اشاره کردین پس سریعا به یه اورولوژیست مراجعه کنین تا مشکلتون حل شه.

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 1 کاربر ديگر
  3. سلام
    من هم چند روز قبل در قسمت پهلوی سمت راستم درد شدیدی رو حس کردم,وبا خوردن قرص هیوسین برطرف گردید.البته قبل از اون هم چند بار خفیفتر همین درد رو داشتم,این درد به سمت بیضه هاامتداد پیدا میکنه و کم و زیاد میشه,تا حالا هم سابقه هیچ نوع بیماری در این قسمت نداشتم,حالا ممکنه این درد هم به پروستات ربط داشته باشه یا چیز دیگریه؟ممنون میشم جوابم رو بدین

4. baharenarenj نوشته است: سلام
    من هم چند روز قبل در قسمت پهلوی سمت راستم درد شدیدی رو حس کردم,وبا خوردن قرص هیوسین برطرف گردید.البته قبل از اون هم چند بار خفیفتر همین درد رو داشتم,این درد به سمت بیضه هاامتداد پیدا میکنه و کم و زیاد میشه,تا حالا هم سابقه هیچ نوع بیماری در این قسمت نداشتم,حالا ممکنه این درد هم به پروستات ربط داشته باشه یا چیز دیگریه؟ممنون میشم جوابم رو بدین

سلام

به این سوالات دوست عزیزم فقط باید با معاینه ی بالینی جواب داد ولی فقط میتونم بگم این دست اون دست نکنین این مشکلاتو جدی بگیرین و سریعا به یه اورولوژیست مراجعه کنین این دردتون گفتین که قبلا خفیف بوده ولی الان شدیدتر شده اگه بازم برا  دکتر رفتن تعلل کنین خدای نکرده وضعتون بدتر میشه و اسیبی به قسمتی از بدنتون وارد میشه که ممکنه برگشت ناپذیر باشه . پزشکتون با توجه به کیفیت دردتون ،مدت زمانی که این مشکل براتون پیش اومده،کم یا زیاد شدن درد تو پوزیشن های خاص بدنتون،سایر علایم از قبیل داشتن یا نداشتن حالت تهوع،تب،سوزش ادرار ،تکرر ادرار و .....................  مشکل رو تشخیص میده و شاید نیاز به سونوگرافی باشه .(بازم میگم این مشکلاتو سرسری نگیرین ممکنه بازگشت ادرار به کلیه ،سنگ کلیه یا ................. باشه فقط باید زود دکتر برین)

تشکر شده توسط : ROHAM و 3 کاربر ديگر
  5. با درود بسیار.

پیش از هر چیز از سایت بسیار عالی و بسیار مفید شما تشکر می کنم.

حالا که دوستان سوالاتی در خصوص مشکلات دستگاه تناسلی پرسیده اند اجازه می خواهم سوالی بپرسم.

من در حال حاضر به سن 30 سالگی رسیده ام.

مدتی است که با جمع شدن بیضه ها و ضعف قوای جنسی مواجه شده ام که آلت تناسلی به شدت به داخل بدن کشیده می شود. و این حالت بسیار طولانی شده  و چند وقتی هم هست که بعد از رابطه با شریک جنسی با درد بسیار زیاد در مقعد بعد از ارضاء مواجه می شوم. آن طوری که قدرت حرکت از من گرفته می شود.

با توجه به شرایط چه پیشنهادی می فرمائید.
    لطفا راهنمائی کنید.

با کمال احترام و تشکر.

6. barrf

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام دوستان
    من وقتی که نیاز به ارضاء شدن دارم درد نسبتاً شدیدی تو بیضه هام احساس میکنم و فکر میکنم خود کیسه بیضه هامتورم میشه و بعد از ارضاء شدن حالا به هر طریق دردم خوب میشه!! (البته زمانایی که نیاز شدید به ارضاء شدن دارم احساس درد میکنم و هر چی جلو خودمو برا ارضاء شدن بگیرم دردم بیشتر میشه) ممنون میشم کمکم کنید .

7. barrfعزیز

اگر درد بیضه دارید بهتره تشخیص علت رو به پزشک متخصص واگذار کنید... در غیر اینصورت گمان نکنم شما بتونید پی به علت مشکل خودتون ببرید... مگر اینکه پزشک باشید.
    اما به هر حال اگر فرض کنیم علت بخصوصی برای مشکل شما پیدا نشه و مخصوصا اینکه با تحریک جنسی , ایجاد بشه کار چندانی برای این مسئله نمیشه انجام داد جز اینکه اولا فشار زیادی هنگام مقاربت به خودتون وارد نکنید و دیگه اینکه بعد از مقاربت مدتی استراحت کنید تا عضلات و عروق اون قسمت فرصت استراحت کردن و تجدید قوت داشته باشند.
    برای اطمینان بیشتر حتما به پزشک متخصص کلیه و مجاری ادراری مراجعه کنید.

تشکر شده توسط : ROHAM
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید