شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 41 ...   

احتمال حاملگی (راهنما - سوالات)

1. سلام خدمت مدیران سایت.1سوال دارم میخواستم بدونم دختر از چه سنی میتواند باردار شود؟ ایادرست است که دختر از9سالگی به بد میتواند باردارشود؟

2. nazi00

معلق شده

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام ومن برای اولین بار با یک پسر دوست شدم.من با روپوش وشلوار وایشون هم با لباس کامل.مالیدن سینه وباسن و التشو به باسنم مالید و روی هم خوابیدیم.البته همه اینها با لباسی که گفتم.3 روز بعد من پریود شدم.ممکته این ماه من پریود نشم. و حامله بشم؟ می ترسم منی از شلوارش عبور کرده باشه. و به لباس من رسیده باشه .در ضمن خوابیدن روی هم  طوری که الت ها روی هم قرار بگیره ومالیدن الت به باسن ...به پرده اسیب نمی رسونه.البته از روی لباس که گفتم .ممنون میشم جواب بدین

3. سلام،
    کاربر گرامی امکان بارداری وجود نداره

پست اول همین تاپیک را با دقت مطالعه کنید

4. hooman-2010 نوشته است:
    saramrhd نوشته است: سلام
    من و نامزدم حدود 11 روز پیش نزدیکی داشتیم اما من با لباس زیر بودم و اون نه.درضمن من باکره هستم و مواظب بودیم منی روی لباس من نریزه اما مطمئن نیستیم!!چون ما توی حمام بودیم و من نمی تونستم بفهمم مایغ منی روی لباس زیرم ریخته یا نه
    حدود 5 روز بعد تاریخ قاعدگی من بودواما هنوز پریود نشدم! البته تو این مدت یک مقدار استرس داشتم و حالا شک کردم به حاملگی اما نمی دونم علت عقب افتادن پریودی این هست یا نه
    حالا سوالم اینه که درسته پریودی من عقب افتاده اما از موعدش نشانه هاشو دارم،دل درد ، سر درد ....
    با توجه با این و اینکه من لباس زیر داشتم در صورت ریختن منی امکان بارداری هست ؟

اگه امکانش باشه آیا دیگه با روش اضطراری و مصرف قرص اچ دی می تونم ازش جلوگیری کنم؟راه دیگه ای هست که پریود بشم و خیالم راحت شه؟
    پیشاپیش خیلی ممنونم ....

سلام

بارداری با وجود لباس رخ نمی دهد و باکره بودن هم دلیل بر این نیست که احتمال بارداری وجود نداشته باشد.نگران نباشید،عقب افتادن پریودتون از استرس هستش.روش اورژانسی هم باید تا 72ساعت پس از رابطه صورت گیرد،اما احتمال بارداری در شما وجود ندارد و به زودی پریود میشوید.

سلام
    خیلی ممنونم از جوابتون
    راستش من توی توصیح تاپیک دیدم که اگه هر دو لباس داشته باشند مشکلی پیش نمیاد امامن و نامزدم یکیمون لباس زیر داشتیم! من خیلی ترسیدم چون هنوز هم پریود نشدم! Sad
    نامزدم نظرش این که روش اورژانسی رو انجام بدم، آیا فایده ای داره؟ اگر انجام بدم چه تاثیری بر پریودی میذاره؟ چه مدت بعد باید پریود شم؟

5. سلام!1سوال داشتم میخواستم بدونم دختر از چه سنی میتواند باردار شود؟

6. saramrhd نوشته است:
    hooman-2010 نوشته است:
    saramrhd نوشته است: سلام
    من و نامزدم حدود 11 روز پیش نزدیکی داشتیم اما من با لباس زیر بودم و اون نه.درضمن من باکره هستم و مواظب بودیم منی روی لباس من نریزه اما مطمئن نیستیم!!چون ما توی حمام بودیم و من نمی تونستم بفهمم مایغ منی روی لباس زیرم ریخته یا نه
    حدود 5 روز بعد تاریخ قاعدگی من بودواما هنوز پریود نشدم! البته تو این مدت یک مقدار استرس داشتم و حالا شک کردم به حاملگی اما نمی دونم علت عقب افتادن پریودی این هست یا نه
    حالا سوالم اینه که درسته پریودی من عقب افتاده اما از موعدش نشانه هاشو دارم،دل درد ، سر درد ....
    با توجه با این و اینکه من لباس زیر داشتم در صورت ریختن منی امکان بارداری هست ؟

اگه امکانش باشه آیا دیگه با روش اضطراری و مصرف قرص اچ دی می تونم ازش جلوگیری کنم؟راه دیگه ای هست که پریود بشم و خیالم راحت شه؟
    پیشاپیش خیلی ممنونم ....

سلام

بارداری با وجود لباس رخ نمی دهد و باکره بودن هم دلیل بر این نیست که احتمال بارداری وجود نداشته باشد.نگران نباشید،عقب افتادن پریودتون از استرس هستش.روش اورژانسی هم باید تا 72ساعت پس از رابطه صورت گیرد،اما احتمال بارداری در شما وجود ندارد و به زودی پریود میشوید.

سلام
    خیلی ممنونم از جوابتون
    راستش من توی توصیح تاپیک دیدم که اگه هر دو لباس داشته باشند مشکلی پیش نمیاد امامن و نامزدم یکیمون لباس زیر داشتیم! من خیلی ترسیدم چون هنوز هم پریود نشدم! Sad
    نامزدم نظرش این که روش اورژانسی رو انجام بدم، آیا فایده ای داره؟ اگر انجام بدم چه تاثیری بر پریودی میذاره؟ چه مدت بعد باید پریود شم؟

سلام
    عقب افتادن پریودتون بیشتر به خاطره استرستون هست.الان و پس از گذشت این مدت از رابطه روش اورژانسی تاثیری ندارد و به طور کلی مصرف قرص ها باعث برهم خوردن تعادل هرمونی بدن میشود و ممکنه پریود بیشتر به عقب بیفتد.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  7. 0913340 نوشته است: سلام!1سوال داشتم میخواستم بدونم دختر از چه سنی میتواند باردار شود؟

سلام

پس از رسیدن به بلوغ که سن بلوغ بین 8 تا 13 سال در دختران متفاوت است. اما اینکه بعضی دخترها زودتر و یا دیرتر به بلوغ برسند، طبیعی است و بستگی به فرد و شرایطش دارد.

8. nazi00

معلق شده

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام .ممنون میشم بهم جواب بدین.ایا با لباس کامل روی هم قرار بگیریم. طوری که الت ها رو
    هم باشه.و التشو به باسن زن بمالد .البته همه با لباس کامل ،ممکنه منی از لباس مرد به زن عبور نماید و باعث حاملگی شود.در ضمن به پرده اسییب می رسد؟ یعنی با لباس کامل روی هم باشیم ومالیدن الت به باسن پرده اسیب نمی رسوند ومنی عبور نمی کند؟

9. سلام

با وجود لباس بارداری رخ نمیدهد.و  با اینگونه رابطه و بدون داخل شدن چیزی به واژن به پرده هم آسیبی نمیرسد..قبلا هم سوال پرسیده بودید و دوستان جواب شما را داده بودند.

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 1 کاربر ديگر
  10. 0913340 نوشته است: سلام!1سوال داشتم میخواستم بدونم دختر از چه سنی میتواند باردار شود؟

آمادگی باروری برای زن بعد از سن بلوغ و شروع عادت ماهیانه بوجود می آید ؛از نظر علمی امکان بار داری بسته به این است که دختر در چه سنی تخمک گذاری را شروع کند طبق اثبات پژوهشگران حتی دختر یازده ساله هم می تواند بار دار شود اما بطور متوسط دختران برای نخستین بار در سن سیزده سالگی دچار عادت ماهیانه یا قاعدگی می‌شوند و در نتیجه تخمدان هاشون از این سن شروع به تخمک گذاری میکنن و تقریبا از همین سن میتونن باردار شن اما طبق کتب معتبر بین المللی زنان و زایمان حداقل سن برای بارداری سالم ومطمئن برای همه 18 سالگی است اوج قدرت باروری زن در سن ۲۰ سالگی میباشد که این وضعیت تا سن ۳۰ سالگی تقریبا ثابت می ماند. اما از ۳۵ سالگی به بعد قدرت باروری زن با سرعت بیشتری کاهش می یابد.
    یک زن ۲۵ ساله که رابطه جنسی غیر محافظت شده دارد در ظرف یک سال ۸۶% شانس حاملگی دارد. این شانس در سن ۳۵ سالگی به ۵۲% و در سنین ۴۰ تا ۴۵ سال به ۵۰ تا ۱۰ درصد کاهش می یابد.

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  11. سلام
    با دوست دخترم رابطه داشتم از مقعد که منی هم خالی کردم همونجا الانم 70 روز میگذره.تا حالا 1بار تست خون داده منفی بوده تست خونگیم 5بار داده منفی بوده مشه اول پریود شد ولی شلشن 40 روزه پریود نشده میخواستم بدونم دلیلش چیه؟

12. neo_mehdi نوشته است: سلام
    با دوست دخترم رابطه داشتم از مقعد که منی هم خالی کردم همونجا.تا حالا 1بار تست خون داده منفی بوده تست خونگیم 5بار داده منفی بوده مشه اول پریود شد ولی شلشن 40 روزه پریود نشده میخواستم بدونم دلیلش چیه؟

دوست عزیزم
    تست خون بهترین جواب برای بارداری یا عدم بارداریه.
    وقتی منفی بوده پس خیالتون از بابت بارداری راحت راحت راحت باشه.
    عقب افتادن عادت ماهیانه دلایلی داره... شاید ایشون قبلا هم تجربه ی این عقب افتادن پریود را داشتن.. شایدم مشکلات هورمونی یا عصبی..
    توی اولین فرصت همراه دوستتون به یه متخصص زنان مراجعه کنید تا معاینات و آزمایشهای لازم انجام بگیره..
    نگران نباشید.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  13. negarm26

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام
    من فروردین با همسرم نزدیکی داشتم .بعدش قرص LDخوردم 2 صبح 2تا اشب طی ده روز 29 تا خوردم .14 فروردین باید پ میشدم امام نشدم و 24 فروردین پریود شدم / و 1 اردیبهشت پ تمام شد.و 2 اردیبهشت نزدیکی داشتیم .الان امروز 10 اردیبهشت  دوباره پریود شدم با کمردرد شدید
    سوال من اینه چرا دوبار پریود شدم  یعنی به خاطر قرص که خوردمه؟؟

14. negarm26 نوشته است: سلام
    من فروردین با همسرم نزدیکی داشتم .بعدش قرص LDخوردم 2 صبح 2تا اشب طی ده روز 29 تا خوردم .14 فروردین باید پ میشدم امام نشدم و 24 فروردین پریود شدم / و 1 اردیبهشت پ تمام شد.و 2 اردیبهشت نزدیکی داشتیم .الان امروز 10 اردیبهشت  دوباره پریود شدم با کمردرد شدید
    سوال من اینه چرا دوبار پریود شدم  یعنی به خاطر قرص که خوردمه؟؟

سلام

شما روش اورژانسی را درست انجام ندادید و باید 4تا ال دی در 2نوبت به فاصله 12ساعت میخوردین.با این همه قرص اونم در 10 روز معلومه هورموناتون به هم میریزه.پریود شدن 2بارتون هم بخاطر ایجاد شدن این بی نظمی در هورموناتون هست.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  15. سلام من و نامزدم که باکره هستند در 1/12/89 رابطه ی مقعد داشتیم که شک داریم منی از مقعد بیرون ریخته و با واژن بر خورد کرده باشه خانومم 4 بار بی بی چکشون منفی شد و در 28/12/89 آزمایش بتاشون منفی شد و 2 ساعت بعد انجام بتا پریود شدن باز بعد پریودی چند بار و امروز تست بی بی انجام دادن منفی شد. اما پریودی این ماهشون 4 روز عقب افتاد و 4 تا ال دی خوردن و 8 بار بالا آوردن و فرداش خوب شدن الان که 7 روز از مصرف قرص میگذره هنوز پریود نشدهالبته در ماه دوم مسابقه ی دو و میدانی داشتن و مربی ورزش هم هستند در این 2 ماه بالای ناف تا زیره سینه نبض قوی و سوزش  احساس میکنن و تیر میکشه .آیا امکان بارداری و بارداری خارج از رحم هست؟این ازمایشات بارداری خارج از رحم را هم نشان می دهد؟

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 41 از 69
رفتن به صفحه :    ... 41 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید