شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 40 ...   

احتمال حاملگی (راهنما - سوالات)

1. nazi00 نوشته است: سلام.من با دوست پسرم یک رابطه داشتم.البته بنده با روپوش وشلوار و ایشون هم لباس پوشیده بودند.در حد بغل کردن وبوسیدن ومن روی هم با لباس خوابیدیم وبعد از چند روز من پریود شدم.آیا امکان داره این ماه من پریود نشم و حامله بشم؟

سلام

اول سایت رو مطالعه کنید حتما به جوابتون میرسین و سوال تکراری نمیپرسین.
    آخه چجوری و با چی حامله بشین خانم؟مگه میشه؟بدون هیچ برخوردی و با لباس؟
    بعدم  پریود===================عدم بارداری

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  2. <xml><o> </o>

با سلام و تشكر از شما به خاطر سايت خوبي كه راه اندازي نموده ايد من به دنبال پيدا كردن جوابي براي مشكلم بودم كه با سايت شما برخورد كردم و در اين سايت عضو شدم زياد وقتتون رو نمي گيرم سوال من اينه :<o></o>

بايد 15/ 1 پريود مي شدم كه نشدم روز 19/1 تست بارداري دادم  مثبت بود در روز 24 لكه خون داشتم روز 27/1 پيش پزشك منخصص رفنم دوياره براي من تست B , HCG

نوشت كه روز 27/ 1 آزمايش دادم تيترم 220 بود ولي خونريزي همرا ه با لخته را همجنان داشتم پزشكم سونو نوشت اون رو هم  روز 29/1  دادم ولي هيج جيزي رو نشون نداد دوياره پزشكم تست خون نوشت اين بار عدد تيترم 623 شد ولي همجنان درد در ناحيه زيرشكم سمت راست را دارم و خونريزي همراه با لخته رو مشاهده مي كتم البته پزشكم تو اولين معاينه بهم قرص
    ASA

,  امپول پرولوتون رو هم داده كه تزريق رو انجام مي دادم ( هر 3 روز 1 يار )   به نظرتون علت خونريزي با لخته و درد زير شكم جيه ؟ خيلي نگرانم نمي دونم دليل اين قضييه چيه حتي دچار تپش قلب و استرس شدم لطفا در صورت امكان هر چه سريعتر منو راهنمايي كنيد .
    <o></o>

با سپاس قراوان<o></o>

3. sohre1974 نوشته است:
    <xml><o> </o>

با سلام و تشكر از شما به خاطر سايت خوبي كه راه اندازي نموده ايد من به دنبال پيدا كردن جوابي براي مشكلم بودم كه با سايت شما برخورد كردم و در اين سايت عضو شدم زياد وقتتون رو نمي گيرم سوال من اينه :<o></o>

بايد 15/ 1 پريود مي شدم كه نشدم روز 19/1 تست بارداري دادم  مثبت بود در روز 24 لكه خون داشتم روز 27/1 پيش پزشك منخصص رفنم دوياره براي من تست B , HCG

نوشت كه روز 27/ 1 آزمايش دادم تيترم 220 بود ولي خونريزي همرا ه با لخته را همجنان داشتم پزشكم سونو نوشت اون رو هم  روز 29/1  دادم ولي هيج جيزي رو نشون نداد دوياره پزشكم تست خون نوشت اين بار عدد تيترم 623 شد ولي همجنان درد در ناحيه زيرشكم سمت راست را دارم و خونريزي همراه با لخته رو مشاهده مي كتم البته پزشكم تو اولين معاينه بهم قرص
    ASA

,  امپول پرولوتون رو هم داده كه تزريق رو انجام مي دادم ( هر 3 روز 1 يار )   به نظرتون علت خونريزي با لخته و درد زير شكم جيه ؟ خيلي نگرانم نمي دونم دليل اين قضييه چيه حتي دچار تپش قلب و استرس شدم لطفا در صورت امكان هر چه سريعتر منو راهنمايي كنيد .
    <o></o>

با سپاس قراوان<o></o>

باسلام
    احتما سقط جنین در هفته های پایین بسیار بالاست که تزریق پرولوتون دیپوت میتونه کمک بزرگی در مهار سقط داشته باشه
    اما باید دید در سونوگرافی وضعیت قلب و ضربان جنین به چه صورته؟حتما زیر نظر متخصص باش ، وبنظرم با یه متخصص دیگه هم مشورت کن و نظر اونو هم بگیر
    موفق باشید

4. nazi00

معلق شده

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام.ممنون میشم جوابمو بدین.من اولین بار با یک پسر دوست شدم.و من با روپوش وشلوار.وایشون هم با لباس کامل .همدیگر رو بغل کردیم و مالیدن سینه وباسنوالتشو به باسنم مالید .وروی هم خوابیدیم.البته همه این کارها با همون لباسهای بالا.3 روز بعد پریود شدم.ایا ممکنه این ماه من پریود نشم؟همش می ترسم منی از شلوارش عبور کرده باشه به شلوارم خورده باشه.در ضمن خوابیدن روی هم (با شرایط لباسی بالا)ومالیدن الت به باسن .به پرده اسیب نمی رسونه؟ تو رو خدا یه من جواب بدین.ممنون

5. nazi00 نوشته است: سلام.ممنون میشم جوابمو بدین.من اولین بار با یک پسر دوست شدم.و من با روپوش وشلوار.وایشون هم با لباس کامل .همدیگر رو بغل کردیم و مالیدن سینه وباسنوالتشو به باسنم مالید .وروی هم خوابیدیم.البته همه این کارها با همون لباسهای بالا.3 روز بعد پریود شدم.ایا ممکنه این ماه من پریود نشم؟همش می ترسم منی از شلوارش عبور کرده باشه به شلوارم خورده باشه.در ضمن خوابیدن روی هم (با شرایط لباسی بالا)ومالیدن الت به باسن .به پرده اسیب نمی رسونه؟ تو رو خدا یه من جواب بدین.ممنون

احتمال بارداری وجود نداره
    نگران نباشیید

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  6. nazi00 نوشته است: سلام.ممنون میشم جوابمو بدین.من اولین بار با یک پسر دوست شدم.و من با روپوش وشلوار.وایشون هم با لباس کامل .همدیگر رو بغل کردیم و مالیدن سینه وباسنوالتشو به باسنم مالید .وروی هم خوابیدیم.البته همه این کارها با همون لباسهای بالا.3 روز بعد پریود شدم.ایا ممکنه این ماه من پریود نشم؟همش می ترسم منی از شلوارش عبور کرده باشه به شلوارم خورده باشه.در ضمن خوابیدن روی هم (با شرایط لباسی بالا)ومالیدن الت به باسن .به پرده اسیب نمی رسونه؟ تو رو خدا یه من جواب بدین.ممنون

با وجود اینکه یه فکر منفی اونم از این تیپ  وقتی به ذهن خطور میکنه هر کسی ممکنه اون فکر منفی رو حتی هر چقدرم دور از  احتمال باشه مدام تو ذهنش پرورش بده و خودشو اذیت کنه و دچار وسواس فکری بشه  اما باید منطقی بود اگه فقط  یه نگاه به تاپیک نوشته شده توسط دکتر مینداختین متوجه میشدین :

1- با شلوار بارداری رخ نمیده

2-پری =عدم بارداری

دوستمونم بالا به سوالتون جواب کافی داده بودن

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  7. سلام خدمت دوستان عزیزم
    اگه خاطر شریفتون باشه سوالی رو مطرح کردم راجع به بهترین دوستم.

گفتم که:

1. عادت ماهیانه ی منظمی داره. البته تا یکسال پیش نامنظم بود اما بعداز اینکه تحت درمان بود و دارو مصرف می کرد الان دقیقا یک ساله قاعدگیمنظمی داره. هرماه اول ماه
    2. طول دوره تقریبا 26 الی 28 روزه است
    3. دوره ی خونریزی بین 5 تا 7 روزه است
    4. آخرین بار بعد از یک رابطه ی جنسی که در 26 اسفند گذشته داشت روز 28 اسفند عادت ماهیانه شد
    5. در تاریخ 15 فروردین گذشته رابطه ی جنسی داشت
    6. شرح حال: رابطه ی جنسی محافظت نشده بود و نیز دخولی صورت نگرفته..فقط در حد تماس آلتها باهم.. پیشاب با منی خانم تماس داشته.. بعد از یکبارخروج منی مرد و بعد از پاک کردن آلت با دستمال مجددا تماس آلتها.. منیاصلا داخل واژن تخلیه نشده.. عادت ماهیانه ی اردیبهشت ماه تا الان یعنیحدودا 3-4 روز عقب افتاده.. مدت 10 روزه مشکلات عصبی شدیدی داشته (کهالبته من احتمال می دم دلیل عقب افتادن قاعدگی عصبی شدن ایشونه)

آیا احتمال بارداری هست؟
    راهنمایی کردین و فرمودین که احتمال بارداری نیست..

ایشون رفته آزمایش داده. هم تست خون هم ادرار
    نتیجه این بوده که باردار نیست
    دکتر براشون دوتا آمپول پروژسترون تجویز کرده که هردوتاش همزمان تزریق شده و بهش گفتن بین 2 تا 7 روز پریود می شی. و اگه تا 10 روز پریود نشدی باز باید آزمایش بدی

الان 5 روز گذشته و ایشون هنوز پریود نشده. خودش می گه تمام حالتهای پریود شدن رو داره و احساس می کنه که خونریزی می خواد اتفاق بیفته اما نمی یاد!!

می خوام شما عزیزان نظراتتون رو بگید که آیا واقعا احتمال داره ایشون باردار باشن و توی آزمایش 5 روز پیش مشخص نشده باشه؟ و اینکه چرا هنوز پریود نشده؟؟

ممنونم

8. haale نوشته است: سلام خدمت دوستان عزیزم

گفتم که:

1. عادت ماهیانه ی منظمی داره. البته تا یکسال پیش نامنظم بود اما بعداز اینکه تحت درمان بود و دارو مصرف می کرد الان دقیقا یک ساله قاعدگیمنظمی داره. هرماه اول ماه
    4. آخرین بار بعد از یک رابطه ی جنسی که در 26 اسفند گذشته داشت روز 28 اسفند عادت ماهیانه شد
    6. شرح حال: رابطه ی جنسی محافظت نشده بود و نیز دخولی صورت نگرفته..فقط در حد تماس آلتها باهم.. پیشاب با منی خانم تماس داشته.. بعد از یکبارخروج منی مرد و بعد از پاک کردن آلت با دستمال مجددا تماس آلتها.. منیاصلا داخل واژن تخلیه نشده.. عادت ماهیانه ی اردیبهشت ماه تا الان یعنیحدودا 3-4 روز عقب افتاده.. مدت 10 روزه مشکلات عصبی شدیدی داشته (کهالبته من احتمال می دم دلیل عقب افتادن قاعدگی عصبی شدن ایشونه)

آیا احتمال بارداری هست؟

دکتر براشون دوتا آمپول پروژسترون تجویز کرده که هردوتاش همزمان تزریق شده و بهش گفتن بین 2 تا 7 روز پریود می شی. و اگه تا 10 روز پریود نشدی باز باید آزمایش بدی

الان 5 روز گذشته و ایشون هنوز پریود نشده. خودش می گه تمام حالتهای پریود شدن رو داره و احساس می کنه که خونریزی می خواد اتفاق بیفته اما نمی یاد!!

می خوام شما عزیزان نظراتتون رو بگید که آیا واقعا احتمال داره ایشون باردار باشن و توی آزمایش 5 روز پیش مشخص نشده باشه؟ و اینکه چرا هنوز پریود نشده؟؟

ممنونم

وقتی دکتر گفته تا 10 روز یعنی باید صبر کنن.آزمایش خون اشتباه نمیکنه.به زودی پریود میشن.

9. haale نوشته است: سلام خدمت دوستان عزیزم

گفتم که:

آیا احتمال بارداری هست؟

ممنونم

وقتی آزمایش خونشون منفی بوده یعنی بارداری منتفیه آزمایش خون دقیققترین و علمی ترین جواب در مورد بارداری را ارائه میدهد
    خودتون هم گفتید ایشون سابقه نامنظمی پریود داشتن و تازه یکسال بوده اونم چون تحت درمان بودند منظم بوده
    ایشون بزودی پریود میشن نگران نباشید تاخیرشونم مانند سالهای قبل که نا منظم بوده علتش همون میتونه باشه اما از نظر بارداری خیالتون تخت بارداری منتفیه

10. با سلام.
    آیا در صورت باکره بودن هم امکان بارداری با آبی که قبل از ارضا شدن میاد هست؟
    و اینکه در صورت حاملگی و استفاده از قرص برای رفع آن به بکارت آسیبی مسرسد؟

11. 300a نوشته است: با سلام.
    آیا در صورت باکره بودن هم امکان بارداری با آبی که قبل از ارضا شدن میاد هست؟
    و اینکه در صورت حاملگی و استفاده از قرص برای رفع آن به بکارت آسیبی مسرسد؟

سلام

پرده ی بکارت مانع وقوع بارداری نیست(بند 4 تاپیک نوشته شده توسط دکتر صادقی ) +پیشاب مرد ممکن است حاوی اسپرم باشد(بند 5 همین تاپیک)  => منی (پیشاب) مرد به هیچ وجه نباید با آلت تناسلی زن برخورد کند، هرگونه تماس منی (پیشاب) باعث بالا رفتن احتمال بارداری می شود یعنی، رابطه سطحی! و عمقی ندارد و نباید تماسی بین آلت مرد و زن یا منی (پیشاب)مرد برقرار شود.این احتمالات با قرار گرفتن زن در زمان تخمک گذاری بیشتر هم میشود.

امیدوارم سوالتونو درست برداشت کرده باشم ؛دوست عزیز کلا ورود یا خروج  هر چیزی به واژن باعث اسیب دیدن بکارت میشه و "قرصی که برای سقط جنین" استفاده می شود برای از بین بردن نطفه تشکیل شده و در حال ادامه رشد هست                    </message>پس قطعا خروج این نطفه از واژن باعث اسیب به اون میشه .در غیر این صورت اگه منظورتون "قرص های جلوگیری اورژانسی" که  برای جلوگیری از تشکیل نطفه استفاده میشه این زمان نه امکان اسیب نیست (چیزی نیست که بخواد خارج بشه ).

12. سلام.خواهش میکنم هر کی میتونه کمکم کنه.

من 5ماه پيش براي تاخير عادت ماهيانم از قرص ال دي استفاده كردم.اينم بگم كه قبلاُ هم 1هفته شده كه تو زمان پريودم وقفه افتاده باشه.تو دي ماه ار 4-9  بهمن ار 4-9 ـــ تو اسفند از 14-20 پريود شدم.19 فروردين و 26 فروردين با نامزدم رابطه داشتم.رابطمون هم فقط از پشت بود.هميشه رابطمون در همين حد هستش.همسرم تو رابطه اول از كاندوم استفاده كرد اما دومي نه.رابطه هم از پشت بود.حتي بيشتر از يك سانت هم وارد نشد.كمي از منيش پشتم ريخت كه سريع تميز كرد.نميدونم دستش به واژنم خورده يا نه. تو فروردين كه بايد پريود ميشدم نشدم.اما از اون روز بعضي وقتها دل درد و كمر درد دارم.امروز هم از بي بي چك استفاده كردم يك خط افتاد.امكان بارداري هستش؟ ترخدا راهنماييم كنيد.نيازه برم آزمايش خون بدم؟ اگرم زبونم لال باردار باشم بگید چیکار کنيم. ببخشید که راحت صحبت كردم. اگه میشه سریع جوابم روبديد ما رو از نگرانی دربیارید

13. paeizi64 نوشته است: سلام.خواهش میکنم هر کی میتونه کمکم کنه.

من 5ماه پيش براي تاخير عادت ماهيانم از قرص ال دي استفاده كردم.اينم بگم كه قبلاُ هم 1هفته شده كه تو زمان پريودم وقفه افتاده باشه.تو دي ماه ار 4-9  بهمن ار 4-9 ـــ تو اسفند از 14-20 پريود شدم.19 فروردين و 26 فروردين با نامزدم رابطه داشتم.رابطمون هم فقط از پشت بود.هميشه رابطمون در همين حد هستش.همسرم تو رابطه اول از كاندوم استفاده كرد اما دومي نه.رابطه هم از پشت بود.حتي بيشتر از يك سانت هم وارد نشد.كمي از منيش پشتم ريخت كه سريع تميز كرد.نميدونم دستش به واژنم خورده يا نه. تو فروردين كه بايد پريود ميشدم نشدم.اما از اون روز بعضي وقتها دل درد و كمر درد دارم.امروز هم از بي بي چك استفاده كردم يك خط افتاد.امكان بارداري هستش؟ ترخدا راهنماييم كنيد.نيازه برم آزمايش خون بدم؟ اگرم زبونم لال باردار باشم بگید چیکار کنيم. ببخشید که راحت صحبت كردم. اگه میشه سریع جوابم روبديد ما رو از نگرانی دربیارید

هر چند بسیار بسیار بعیده باردار باشید، با توجه به اینکه تاخیرتون خیلی شده یه آزمایش بدین بد نیست، منفی بود به پزشک مراجعه کنید تا بررسی کنه.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  14. سلام
    من و نامزدم حدود 11 روز پیش نزدیکی داشتیم اما من با لباس زیر بودم و اون نه.درضمن من باکره هستم و مواظب بودیم منی روی لباس من نریزه اما مطمئن نیستیم!!چون ما توی حمام بودیم و من نمی تونستم بفهمم مایغ منی روی لباس زیرم ریخته یا نه
    حدود 5 روز بعد تاریخ قاعدگی من بودواما هنوز پریود نشدم! البته تو این مدت یک مقدار استرس داشتم و حالا شک کردم به حاملگی اما نمی دونم علت عقب افتادن پریودی این هست یا نه
    حالا سوالم اینه که درسته پریودی من عقب افتاده اما از موعدش نشانه هاشو دارم،دل درد ، سر درد ....
    با توجه با این و اینکه من لباس زیر داشتم در صورت ریختن منی امکان بارداری هست ؟

اگه امکانش باشه آیا دیگه با روش اضطراری و مصرف قرص اچ دی می تونم ازش جلوگیری کنم؟راه دیگه ای هست که پریود بشم و خیالم راحت شه؟
    پیشاپیش خیلی ممنونم ....

15. saramrhd نوشته است: سلام
    من و نامزدم حدود 11 روز پیش نزدیکی داشتیم اما من با لباس زیر بودم و اون نه.درضمن من باکره هستم و مواظب بودیم منی روی لباس من نریزه اما مطمئن نیستیم!!چون ما توی حمام بودیم و من نمی تونستم بفهمم مایغ منی روی لباس زیرم ریخته یا نه
    حدود 5 روز بعد تاریخ قاعدگی من بودواما هنوز پریود نشدم! البته تو این مدت یک مقدار استرس داشتم و حالا شک کردم به حاملگی اما نمی دونم علت عقب افتادن پریودی این هست یا نه
    حالا سوالم اینه که درسته پریودی من عقب افتاده اما از موعدش نشانه هاشو دارم،دل درد ، سر درد ....
    با توجه با این و اینکه من لباس زیر داشتم در صورت ریختن منی امکان بارداری هست ؟

اگه امکانش باشه آیا دیگه با روش اضطراری و مصرف قرص اچ دی می تونم ازش جلوگیری کنم؟راه دیگه ای هست که پریود بشم و خیالم راحت شه؟
    پیشاپیش خیلی ممنونم ....

سلام

بارداری با وجود لباس رخ نمی دهد و باکره بودن هم دلیل بر این نیست که احتمال بارداری وجود نداشته باشد.نگران نباشید،عقب افتادن پریودتون از استرس هستش.روش اورژانسی هم باید تا 72ساعت پس از رابطه صورت گیرد،اما احتمال بارداری در شما وجود ندارد و به زودی پریود میشوید.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 40 از 69
رفتن به صفحه :    ... 40 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید