شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 38 ...   

احتمال حاملگی (راهنما - سوالات)

1. سلام ممنون که جوابمو دادید ولی من قشنگ متوجه نشدم منظورتون از
    باید طول دوره تون رو هم بگید
    چی بود؟ من هر2 روز یک بار باید لباس زیرمو عوض کنم چون ترشحاتم بوداره اما رنگ خاصی نداره من تا جایی که یادمه در این مدت دارو مصرف نکردم ونه مسافرت رفتم وچون تا بحال برام پیش نیومده بود خیلی میترسم اگه باز پریودیم عقب بیوفته ولی باز پریود شم اون موقع چی لطفا کمکم کنید

2. Diman نوشته است: سلام ممنون که جوابمو دادید ولی من قشنگ متوجه نشدم منظورتون از
    باید طول دوره تون رو هم بگید
    چی بود؟ من هر2 روز یک بار باید لباس زیرمو عوض کنم چون ترشحاتم بوداره اما رنگ خاصی نداره من تا جایی که یادمه در این مدت دارو مصرف نکردم ونه مسافرت رفتم وچون تا بحال برام پیش نیومده بود خیلی میترسم اگه باز پریودیم عقب بیوفته ولی باز پریود شم اون موقع چی لطفا کمکم کنید

یعنی اینکه طول سیکلتون چند روزه هست 28 ، 30 کمتر یا بیشتر از روز اول پریود تا روز اول پریود بعدی
    در ضمن دو روز زمان زیادی هست، برا سلامتیتون بهتره هر روز لباستون رو تعویض کنید. اگه بوی نامطبوعی داره( همون موقعی که میاد) به پزشک مراجعه کنید وگرنه ترشحات  بو ی خاص خودش رو داره.
    برای هر کسی پیش میاد این مسائل، ترس نداره که، گاهی تا دو هفته هم عقب میافته اما اگه چند دوره بی نظمی داشت باید چک بشید. الانم استرس نداشته باشید چون بی نظمی رو بیشتر میکنه کمتر به این موضوع فکر کنید. اگه هم نگران بارداری هستید یه آزمایش بدین سریع معلوم میکنه
    در ضمن روش طبیعی احتمال شکستش بالاست، احتیاط کنید.

3. با سلام و خسته نباشید من 1 روز بعد از اتمام پریود با همسرم رابطه ی محافظت نشده داشتیم...اما با این حال من روش اوزانس استفاده کرد.لونورژسترول دو عددی که من هر جفتشو یک جا خوردم!!!!! و بعد متوجه شدم که1دونه که قبل از 72 خورده میشه اون یکی رو باید 12 ساعت بعد خورد....با این حال من 7 روز بعد از خوردن قرص پریود شدم .و بسیار هم خون ریزی شدیدی داشتم... قبل از این 7 روز هم رابطه ی محافظت شده داشتیم با کاندوم.بعد از پریوددومی تا الان هم هیچ رابطه ایی نداشتیم..از زمان خوردن قرص هم 18روز کمتر میگذره که بعدش هم پریود شدم....حالا سوال من اینه
    من طی بارداری قبلی ام تجربه ایی داشتم که سینه هام به شدت درد گرفته بودن و گاهی اخر شب تهوع
    الان من دقیقا همین حالات رو دارم با این تفاوت که شدتش خیلی کمتر از گذشته است.سینه هام !!!
    بغل سینه هام نرسیده به زیر بغل و زیرش خیلی دردناک شده.2بار هم تهوع خییلی کمی داشتم.
    حالا با این تفاسیر ممکنه که من باردار باشم؟ یا از عوارض دارووییه که مصرف داشتم؟؟
    ضمننا هیچ موقع داروی ضد بارداری مصرف نمیکردم و دفعه اولم بوده
    لطفا منو راهنمایی کنین خیلی بی نهایت استرس دارم

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  4. سلام
    من 21این ماه یه رابطه داشتم دخول انجام شد ولی منی خارج نشده فقط در حد نامحسوسی الت مرطوب شده من  بلافاصله قرص اورزانسی دوتایی یک همون موقع یکی 12 ساعت بعد خوردم چون حاملگی برام خطر دارد صبح پیش دکتر رفتم امپول استروزن وپ روزسترون باهم برام داد ولی هنوز پرید نشدم در ضمن پیش دکتر دیگه رفتم گفت نباید امپول میزدی در ضمن رابطه روز 17 سیکل بوده/ایا من حامله شدم دکتر خیلی من ترسوند تو را خدا یکی بگه تو این چیز ابتدایی دو تا دکتر دوتا حرف زدن

5. taramahtab77 نوشته است: سلام
    من 21این ماه یه رابطه داشتم دخول انجام شد ولی منی خارج نشده فقط در حد نامحسوسی الت مرطوب شده من  بلافاصله قرص اورزانسی دوتایی یک همون موقع یکی 12 ساعت بعد خوردم چون حاملگی برام خطر دارد صبح پیش دکتر رفتم امپول استروزن وپ روزسترون باهم برام داد ولی هنوز پرید نشدم در ضمن پیش دکتر دیگه رفتم گفت نباید امپول میزدی در ضمن رابطه روز 17 سیکل بوده/ایا من حامله شدم دکتر خیلی من ترسوند تو را خدا یکی بگه تو این چیز ابتدایی دو تا دکتر دوتا حرف زدن

دوست عزیز بارداری در شما منتفی هست ولی نباید وقتی قرص خوردین دوباره آمپول میزدین.واقعا با این کارتون پدر هورموناتونو درآوردین. منظور دکتر دوم که گفت نباید امپول میزدین همین بوده. دقت داشته باشین بعد از روش اورژانس نباید هیچ قرص و امپولی استفاده کنید تا پریود شید. نگران نباشید

6. soorati نوشته است: با سلام و خسته نباشید من 1 روز بعد از اتمام پریود با همسرم رابطه ی محافظت نشده داشتیم...اما با این حال من روش اوزانس استفاده کرد.لونورژسترول دو عددی که من هر جفتشو یک جا خوردم!!!!! و بعد متوجه شدم که1دونه که قبل از 72 خورده میشه اون یکی رو باید 12 ساعت بعد خورد....با این حال من 7 روز بعد از خوردن قرص پریود شدم .و بسیار هم خون ریزی شدیدی داشتم... قبل از این 7 روز هم رابطه ی محافظت شده داشتیم با کاندوم.بعد از پریوددومی تا الان هم هیچ رابطه ایی نداشتیم..از زمان خوردن قرص هم 18روز کمتر میگذره که بعدش هم پریود شدم....حالا سوال من اینه
    من طی بارداری قبلی ام تجربه ایی داشتم که سینه هام به شدت درد گرفته بودن و گاهی اخر شب تهوع
    الان من دقیقا همین حالات رو دارم با این تفاوت که شدتش خیلی کمتر از گذشته است.سینه هام !!!
    بغل سینه هام نرسیده به زیر بغل و زیرش خیلی دردناک شده.2بار هم تهوع خییلی کمی داشتم.
    حالا با این تفاسیر ممکنه که من باردار باشم؟ یا از عوارض دارووییه که مصرف داشتم؟؟
    ضمننا هیچ موقع داروی ضد بارداری مصرف نمیکردم و دفعه اولم بوده
    لطفا منو راهنمایی کنین خیلی بی نهایت استرس دارم

برای چی استرس دارین؟ بارداری در شما منتفی هست. با روش اورژانس تعادل هورمونهای بدن بهم میریزه و معمولا بعد از یکی دو ماه دوباره تنظیم میشه.نگران نباشید

7. el4811

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام

خواهش ميكنم اين بار را هضطراري به من جواب بدين خواهش ميكنم ميدونم بايد مطالب قبلي رو بخونم بعد مطرح كنم ولي دارم از نگراني سكته ميكنم معذرت ميخوام ولي هنوز ازدواج نكردم خواهش ميكنم

من 22 سال سن دارم و 21/1/90 پريودم شروع شد و 26-25/1/90 هم پاك شدم. امروز 28/1 هست و من يك رابطه جنسي خيلي سطحي داشتم يعني فقط تماس آلت تناسلي با بدنم ولي در زمان انزال هيچ تماسي نبود. خودشون رو اين موضوع كاملا مطمئن بودن. ولي ترسيدم شايد قبل از انزال هم اسپرم خارج شده باشه.

متاسفانه قرص در دسترسم نبود و طاقت ندارم تا 3 هفته ديگه منتظر بمونم تا پريود بشم و خيالم راحت شه. در ضمن چون از قرص متفورمين (هر 12 ساعت) استفاده ميكنم دوره منظم 28 روزه دارم. و نهايتا 1 روز جلوتر يا ديرتر

خواهش ميكنم اورژانسي جوابمو بدين بايد قرص بخورم يا نگراني لازم نيست.

شديدا منتظرم

و پيشاپيش صميمانه تشكر ميكنم

8. سلام

نه خانم محترم نگران نباشید،احتمال بارداری صفره..

9. متشکرم از پاسخی که به بنده دادین. فقط یه سوال؟
    پس این درده سینه و کمی حالت تهوع من بعد از گذشت دو هفته از خوردن قرص چی میتونه باشه؟
    عوارض قرص رو که معمولا میگن تا دوروزه...الان دو هفته گذشته؟؟؟!!!!!!!

10. سلام من 24 سالمه روز 19 اسفند آخرین روز پریودم رابطه جنسی داشتم و روز 21 از روش اورژانسی استفاده کردم و روز 27 پریود شدم. روز 16 فروردین(روز 18 پریودم) رابطه جنسی داشتم ولی هنوز باکره ام یعنی دخول انجام نشده و فقط آلتش رو به آلت من مالید و 1 دقیقه قبل از اینکه منی بیاد دیگه تماسی نبوده و منی داخل واژن من ریخته نشده(دفعه اول هم ریخته نشد) اما من برای اطمینان 15 ساعت بعد یعنی روز 17 فروردین دوباره از روش اورژانسی استفاده کردم بنا به اینکه پریود من 28 روزه است باید روز 26 فروردین پریود میشدم اما نشدم. میخواستم ببینم احتمال حاملگی من وجود داره یا به خاطر روش اورژانسی زمان پریود من بهم ریخته؟ روش اورژانسی من هم به صورت 2تا قرص اچ دی و 12 ساعت بعد دو قرص اچ دی دیگه بود.
    اگه جواب منو میدونید لطفا زودتر منو از نگرانی دربیارید ممنون میشم. میخواستم بدونم حالا که 13 روز از زمان رابطه جنسی میگذره آیا بیبی چک وجود بچه رو نشون میده؟
    من شنیدم که روش اورژانسی زمان پریود دوم رو عقب میندازه آیا درسته؟ یا اینکه من باردارم؟

11. سلام
    من 21 بعد رابطه که بلافاصله قرص خوردم صبحم بار دکتر دوتا امپول استروزن و پروزسترون زد هنوز پرید نشدم؟ایا میشم؟بعد این امپولها چه عوارضی دار؟ایا رو پریدم تاثیر میزاره؟والا من پیش دوتا دکتر رفتم سر همین چیز ابتدایی دوتا حرف زدن ممنون میشم کسی که از پزشکی سررشته دار جوابم بده/دق دارم میکنم از نگرانی

12. soorati نوشته است: متشکرم از پاسخی که به بنده دادین. فقط یه سوال؟
    پس این درده سینه و کمی حالت تهوع من بعد از گذشت دو هفته از خوردن قرص چی میتونه باشه؟
    عوارض قرص رو که معمولا میگن تا دوروزه...الان دو هفته گذشته؟؟؟!!!!!!!

واکنش بدن افراد نسبت به بر هم خوردن نعادل هورمونی متفاوت است. هر حالت تهوعی که نشان بارداری نیست. هر وقت پریودی اتفاق میفتد یعنی بارداری  صورت نگرفته.چه در اثر مصرف قرص باشه چه به صورت طبیعی

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  13. saran2 نوشته است: سلام من 24 سالمه روز 19 اسفند آخرین روز پریودم رابطه جنسی داشتم و روز 21 از روش اورژانسی استفاده کردم و روز 27 پریود شدم. روز 16 فروردین(روز 18 پریودم) رابطه جنسی داشتم ولی هنوز باکره ام یعنی دخول انجام نشده و فقط آلتش رو به آلت من مالید و 1 دقیقه قبل از اینکه منی بیاد دیگه تماسی نبوده و منی داخل واژن من ریخته نشده(دفعه اول هم ریخته نشد) اما من برای اطمینان 15 ساعت بعد یعنی روز 17 فروردین دوباره از روش اورژانسی استفاده کردم بنا به اینکه پریود من 28 روزه است باید روز 26 فروردین پریود میشدم اما نشدم. میخواستم ببینم احتمال حاملگی من وجود داره یا به خاطر روش اورژانسی زمان پریود من بهم ریخته؟ روش اورژانسی من هم به صورت 2تا قرص اچ دی و 12 ساعت بعد دو قرص اچ دی دیگه بود.
    اگه جواب منو میدونید لطفا زودتر منو از نگرانی دربیارید ممنون میشم. میخواستم بدونم حالا که 13 روز از زمان رابطه جنسی میگذره آیا بیبی چک وجود بچه رو نشون میده؟
    من شنیدم که روش اورژانسی زمان پریود دوم رو عقب میندازه آیا درسته؟ یا اینکه من باردارم؟

روش اورژانسی سبب جلو افتادن یا عقب انداختن دوره پریود میشه.شما نباید هر ماه از این روش استفاده کنید. تکرار استفاده از این روش در هر دوره سبب کاهش اثربخشی میشه. بارداری به روشی که توضیح دادین اتفاق نمیفته.
    در مورد بی بی چک همون طوری که اگر توی سایت سرچ میکردین پیدا میکردین، زمانی جواب میده که حداقل 23 روز از آخرین روز آخرین پریود گذشته باشه. ولی آز خون نتیجه قطعی رو ماکزیمم یک هفته بعد از رابطه نشون میده.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  14. سلام، من 5 اسفند پریود شدم و بعد از اون 17 اسفند یه رابطه سطحی داشتم،یعنی چون باکره ام دخول انجام نگرفت ولی نمی دونم منی روی آلتم ریخت یا نه. چون تجربه اولم بود هیچ چیزی مصرف نکردم،تا اینکه این ماه پریود نشدم، فقط در روز هایی که باید پریود می شدم لکه های کمی دیدم. تو رو خدا بگید آیا حامله ام یا نه؟

15. سلام
    احتمال بارداری شما بسیار کم هست ولی هیچ وقت هیچ احتمالی را صفر نی توان در نظر گرفت...
    چون خود شما میگویید پس از انزال هیچ تماسی نداشتید  پس نگران نباشید.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 38 از 69
رفتن به صفحه :    ... 38 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید