شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

تاری دید و حرکت جسم سیاه در میدان دید (آب مروارید چشم؟)

1. من بعضی وقتها احساس می کنم یک چیز متحرک سیاه رنگی دایره وار جلوی چشمم می چرخه در این حالت که خیلی کم و به مدت تقریبا 5 دقیقه طول می کشه اصلا نمی تونم نوشته ای رو تشخیص بدم و احساس تاری دید می کنم ممکنه این نشانه ی آب مروارید باشه ؟ اگه نه دلیلش چی می تونه باشه ؟ خیلی ممنون

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. konjkavjoon نوشته است: من بعضی وقتها احساس می کنم یک چیز متحرک سیاه رنگی دایره وار جلوی چشمم می چرخه در این حالت که خیلی کم و به مدت تقریبا 5 دقیقه طول می کشه اصلا نمی تونم نوشته ای رو تشخیص بدم و احساس تاری دید می کنم ممکنه این نشانه ی آب مروارید باشه ؟ اگه نه دلیلش چی می تونه باشه ؟ خیلی ممنون

سلام،
    اول اینکه این مورد هر چه باشد، آب مروارید نیست، چون با توجه به سنی که شما دارید این بیماری غیر محتمل است.
    دوم اینکه حتما باید معاینه توسط چشم پزشک از شما به عمل بیاید.
    اسلایدهای سایت مربوط به اختلالات بینایی هم ببینید (اینجا کلیک کنید).احتمال دارد مشکل شما همان مگس پران (فلوتر) چشم باشد.
    آیا قاعدگیهای منظم دارید؟
    آیا تا به حال ترشح شیر مانند از نوک پستان داشته اید؟

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. خیلی ممنون از راهنماییهاتون نشانه هایی که در مورد مگس پران چشم خوندم خیلی شبیه حالتی

بود که دارم حالا با این مشکل چی کار می شه کرد آیا روش درمانی وجود داره ؟

4. konjkavjoon نوشته است: خیلی ممنون از راهنماییهاتون نشانه هایی که در مورد مگس پران چشم خوندم خیلی شبیه حالتی بود که دارم حالا با این مشکل چی کار می شه کرد آیا روش درمانی وجود داره ؟

سلام،
    بعد از معاینه و تشخیص درمان مناسب برایتان انجام خواهد شد.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید