شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

ختنه نشدن و مشکل سوراخ آلت

1. سلام من پسر 3 ماهه دارم که بعداز بدنیا اومدن دکترههااجازه ختنه کردن ندادن . بعد از دوسال اجازه دارم که برایش انجام بدم . به چند دکتر هم نشان دادم  گفتند چون فتق (هیدروسل) دارد ولی خوشبختانه آب جمع شده که گفتند به مرور زمان جذب میشود .آیا درست است؟ یک سوال دیگه اینکه پسرم مجرای ادرارش (سوراخ ادرارش) به جایی که بالا باشد کنار وپایین است و گفتند که احتیاج به جراحی پلاستیک داردو پیش جراح ومتخصص ماهر ببرید که پوست اضافی بعد از ختنه را دور نندازد که شایدبرای جراحی پلاستیک لازم شود. این جور آلت ها در آینده مشکل ساز هستن برای ازدواج چون به جاییکه آب منی به بالا پرتاب بشه به پایین میریزد وبرای بچه دار شدن مشکل دارند. خیلی نگران هستم لطفا من را راهنمایی کنید آیا پسرم ناقص هست؟ این مشکلش حل میشود؟ اسم این طور آلت ها چیست؟

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. foad1389 نوشته است: سلام من پسر 3 ماهه دارم که بعداز بدنیا اومدن دکترههااجازه ختنه کردن ندادن . بعد از دوسال اجازه دارم که برایش انجام بدم . به چند دکتر هم نشان دادم  گفتند چون فتق (هیدروسل) دارد ولی خوشبختانه آب جمع شده که گفتند به مرور زمان جذب میشود .آیا درست است؟ یک سوال دیگه اینکه پسرم مجرای ادرارش (سوراخ ادرارش) به جایی که بالا باشد کنار وپایین است و گفتند که احتیاج به جراحی پلاستیک داردو پیش جراح ومتخصص ماهر ببرید که پوست اضافی بعد از ختنه را دور نندازد که شایدبرای جراحی پلاستیک لازم شود. این جور آلت ها در آینده مشکل ساز هستن برای ازدواج چون به جاییکه آب منی به بالا پرتاب بشه به پایین میریزد وبرای بچه دار شدن مشکل دارند. خیلی نگران هستم لطفا من را راهنمایی کنید آیا پسرم ناقص هست؟ این مشکلش حل میشود؟ اسم این طور آلت ها چیست؟

- توجه: تصویر کوچک شده است،
    برای دیدن تصویر در اندازه واقعی روی آن کلیک کنید!

هیپوسپادیازیس (Hypospadias)

سلام،
    مشکل پسر شما هیپوسپادیازیس (Hypospadias) می باشد که همانطور که در تصویر می بینید سوراخ مجرای ادرار در جای طبیعی نیست. توصیه های کاملا علمی به شما شده است، با توجه به درجه هیپوسپودیازیس معمولا اگر جراحی در کودکی انجام شود بسیار موفق آمیزخواهد بود و در آینده مشکلی نخواهد داشت.

تشکر شده توسط : 13 کاربر
  3. سلام از اینکه سوال قبلی من را زود جواب دادید متشکرم.
    شما به من گفتید پسرم دچار مشکلhypospadias هست با توجه به شکل در منطقه کرونال وجود دارد .سوال من از شما این هست که این طور آلت ها به چه شکل عمل میشود؟ آیا شما چه دکترهایی را برای این عمل توصیه میکنید(مجاری ادراری.دکتری که پروستات عمل میکنندو....؟  متشکرم

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  4. foad1389 نوشته است: سلام از اینکه سوال قبلی من را زود جواب دادید متشکرم.
    شما به من گفتید پسرم دچار مشکلhypospadias هست با توجه به شکل در منطقه کرونال وجود دارد .سوال من از شما این هست که این طور آلت ها به چه شکل عمل میشود؟ آیا شما چه دکترهایی را برای این عمل توصیه میکنید(مجاری ادراری.دکتری که پروستات عمل میکنندو....؟  متشکرم

سلام،
    معمولا این عملهای جراحی توسط جراحان پلاستیک و یا اورولوژیست هایی که در این مورد تجربه دارند انجام می شود.

تشکر شده توسط : 3 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید