شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

جلوگیری از خارج شدن منی در (خواب) . کار درستیه یا نه؟

1. سلام خدمت دکتر عزیز

ببخشید چند تا سوال داشتم که با جستجوی مطالب سایت به جوابم نرسیدم

اول: میخواستم بدونم که ایا کیسه های بیضی مردان یه ظرفیت مشخصی برای نگهداری مایع منی دارند؟ و این مایع منی در شخصی که به هیچ عنوان و هیچ روشی بیرون نیومده در کیسه ها باقی میمونه یا جذب بدن میشه لطفا توضیح بدید.

دوم: خوب خدا رو شکر من تا حالا هیچ خود ارضایی نداشتم  ولی در خواب احتلام شدم اون هم خیلی کم و این اواخر این حس رو به خودم دادم که میتونم در خواب جلوی خارج شدن منی رو بگیرم (بنا به دلایل بهداشتی) .میخواستم بدونم که این کار من اصلا درست است یا نه و اینکه ایا به بدن من ضرری میرسونه یا نه؟

با تشکر

2. amirali1 نوشته است: سلام خدمت دکتر عزیز

اول: میخواستم بدونم که ایا کیسه های بیضی مردان یه ظرفیت مشخصی برای نگهداری مایع منی دارند؟ و این مایع منی در شخصی که به هیچ عنوان و هیچ روشی بیرون نیومده در کیسه ها باقی میمونه یا جذب بدن میشه لطفا توضیح بدید.

دوم: خوب خدا رو شکر من تا حالا هیچ خود ارضایی نداشتم  ولی در خواب احتلام شدم اون هم خیلی کم و این اواخر این حس رو به خودم دادم که میتونم در خواب جلوی خارج شدن منی رو بگیرم (بنا به دلایل بهداشتی) .میخواستم بدونم که این کار من اصلا درست است یا نه و اینکه ایا به بدن من ضرری میرسونه یا نه؟

با تشکر

سلام- بيضه ها سلول اسپرماتوزوئيد و هورمون تستوسترون را ميسازن ومايع مني كه 98% از آب ساخته شده توسط غده پروستات و وزيكول سمينال ساخته ميشه. احتلام در خواب طبيعيه و دليل بهداشتي براي جلوگيري از خروج مني- كه در جايي كه ساخته وذخيره ميشه استريله - نداريم.   نميشه جلوي خروج مني رو گرفت مگر با فشار فيزيكي كه باعث ريختن اون به مثانه ميشه و مسلما كاري مضر وخلاف طبيعت بدنه. سعي نكن در اعمال طبيعي بدن دخالت كني

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 12 کاربر ديگر
  3. amirali1 نوشته است: سلام خدمت دکتر عزیز

با تشکر

دوست عزيز جلوگيری از خارج شدن منی همونطور که دوستمون گفتند کار درستی نيست و درسته که اون مايع اگه در داخل بمونه جذب می شه ولی به شريان ها و پروستات و مثانه و بيضه ها فشار وارد می شه و عوارض ديگری هم دارد.

در يکی از مطالب که در پاسخ به يکی از دوستان نوشتم ، روش تمرين دادن عضلات ناحيه تناسلی رو برای تندرستی و عملکرد بهتر نوشتم.
    در اينجا می خوام روش انتقال انرژی جمع شده در او ناحيه در هنگام اوج رو بنويسم که اگه اين انرژی بسيار قوی قبل از منجر شدن به توليد اسپرم و منی به نقاط ديگر بدن منتقل بشه و توزيع بشه ، توليد اسپرم و منی انجام نمی شه و انزال به تاخير می افته و از اين طريق شما می تونيد از توليد و خروج اين مايع جلوگيری کنيد.

اين روش اگر چند بار انجام بشه منتهی می شه به ارگاسم در مردان.
    بسياری فکر می کنند انزال در مردان همان ارگاسم هست. اما انزال با ارگاسم تفاوت داره و ممکن هست که همزمان اتفاق بيافتند و ممکن است يکی بدون ديگری اتفاق بیافته.

ارتعاش ارگاسم بسيار شديدتر از رعشه انزال هست و در کل بدن اتفاق می افتد.

و اما روش:

در روش های مديتيشن در ابتدا لازم است شما با بدن خود بهتر آشنا باشيد.

برای اين منظور لازم است نقاط تجمع انرژی را در بدن بهتر بشناسيم.

نقاطی در بدن هستند که انرژی مجتمع تری نسبت به نقاط ديگر دارند. آن نقاط را چاکراهای اصلی بدن می نامند که به معنی گردبادهای انرژی هستند.

چاکرای اول در بين پاها بين مقعد و آلت تناسلی مرد قرار دارد. که دقيقا در همين ناحيه واژن زن قرار دارد که چاکرای اول زن است.

شما با تمرکز در اين چاکرای اول در هنگام معاشقه و انتقال انرژی مجتمع شده به چاکراهای بالاتر تا چاکرای هفتم که در بالای سر قرار دارد می توانيد انزال را به تعويق بياندازيد.

اين روش به تمرين های قبل از معاشقه بسيار نياز دارد که بتوانيد اين قابليت انتقال را در خود ايجاد کنيد.

اين روش بعد از يادگيری ، در معاشقه های بسيار نيز بايد تمرين گردد تا اتفاق بيافتد.

صبور باشيد

ژاسينا

تشکر شده توسط : 8 کاربر
  4. ببخشید من هم مشکلی مرتبط دارم که گفتم شاید بهتر باشه در ادامه ی این مبحث روش بحث بشه تا الکی پست جدید نذاریم تو سایت.
    من سیکل جنسی بدنم مشکلی نداره از نظر تولید اسپرم و ... ولی وقتی مثل همه بدنم احساس نیاز به تخلیه جنسی داره خیلی کم خواب جنسی می بینم و وقتی هم که می بینم درست آخرین لحظه ای که باید انزال انجام بشه بدنم به حدی مقاومت می کنه که انجام نمی شه و بعد از چند ثانیه درد خیلی شدیدی تو ناحیه ی بین بیضه و مقعد (اگه اشتباه نکنم پروستات) ایجاد میشه. از خود ارضایی هم خوشم نمیاد و با اکراه هر دو ماه یک بار انجام میدم. بنابرین حدودا هر دو ماه یک بار انزال دارم در حالی که احساس می کنم باید حد اقل هر دو هفته یک بار باشه. این مشکلی برای بدنم به خصوص پروستات ایجاد نمی کنه؟؟؟ می گن باید ترشحات پروستات مرتب تخلیه بشه؟ بعضیا هم در همین رابطه ماساژ پروستات رو توصیه می کنن برای تخلیه ی پروستات که نمی دونم دقیقا چیه و ضرر داره یا نه؟

5. newsina نوشته است: ببخشید من هم مشکلی مرتبط دارم که گفتم شاید بهتر باشه در ادامه ی این مبحث روش بحث بشه تا الکی پست جدید نذاریم تو سایت.
    من سیکل جنسی بدنم مشکلی نداره از نظر تولید اسپرم و ... ولی وقتی مثل همه بدنم احساس نیاز به تخلیه جنسی داره خیلی کم خواب جنسی می بینم و وقتی هم که می بینم درست آخرین لحظه ای که باید انزال انجام بشه بدنم به حدی مقاومت می کنه که انجام نمی شه و بعد از چند ثانیه درد خیلی شدیدی تو ناحیه ی بین بیضه و مقعد (اگه اشتباه نکنم پروستات) ایجاد میشه. از خود ارضایی هم خوشم نمیاد و با اکراه هر دو ماه یک بار انجام میدم. بنابرین حدودا هر دو ماه یک بار انزال دارم در حالی که احساس می کنم باید حد اقل هر دو هفته یک بار باشه. این مشکلی برای بدنم به خصوص پروستات ایجاد نمی کنه؟؟؟ می گن باید ترشحات پروستات مرتب تخلیه بشه؟ بعضیا هم در همین رابطه ماساژ پروستات رو توصیه می کنن برای تخلیه ی پروستات که نمی دونم دقیقا چیه و ضرر داره یا نه؟

اگه منظور شما اينه كه در خواب هنگام احتلام به ارگاسم ميرسي ولي انزال نداري و احساس درد ميكني بايد با يك متخصص كليه و مجاري ادراري مشورت كني چون ظاهرا با خودارضايي بطور عادي انزال ميكني و دردي هم نداري / يا تاسرحد ارگاسم پيش ميري ولي به ارگاسم نميرسي يعني در واقع صرفا خواب جنسي ديدنه نه احتلام در خواب ؟
    در مورد انزال مرتب طبق تحقيقاتي كه شده كساني كه بطور مرتب انزال دارن شانس ابتلا به سرطان پرستات در سنين بالا كمتر ميشه. در گذشته قرن 18 واوايل قرن 19 تصور ميشد انزال باعث ضعيف شدن بدن و به هدر رفتن انرژي و مواد حياتي بدن ميشه امروزه ميدونيم كه اين مطالب صحت نداره و امري طبيعيه مثل بقيه كارهاي فيزيولوژيكي بدن.
    ماساژ پروستات از راه راست روده صورت ميگيره و الزاما باعث انزال نميشه براي همه هم خوشايند نيست

تشکر شده توسط : ROHAM و 2 کاربر ديگر
  6. MROT5

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام خدمت بزرگواران و عزیزان این سایت جامع و علمی

یک سوال داشتم من چند روز پیش در هنگام آمیزش وقتی احساس کردم که میخواد منی از آلتم خارج بشه فورا آلتم رو در آوردم و سر آلتم رو گرفتم و نگذاشتم که منی خارج بشه .

دیشب یک نوشته ای در این مورد خوندم که اگه  مانع از خروج منی بشیم منی در درون آلت باعث ایجاد عفونت میشه و برای فرد ضرر داره .

حالا بنظرتون این نوشته درسته یا نه ومن با این کار موجب ایجاد عفونت در آلتم شده ام .

موفق باشید.

7. MROT5 نوشته است: سلام خدمت بزرگواران و عزیزان این سایت جامع و علمی

یک سوال داشتم من چند روز پیش در هنگام آمیزش وقتی احساس کردم که میخواد منی از آلتم خارج بشه فورا آلتم رو در آوردم و سر آلتم رو گرفتم و نگذاشتم که منی خارج بشه .

دیشب یک نوشته ای در این مورد خوندم که اگه  مانع از خروج منی بشیم منی در درون آلت باعث ایجاد عفونت میشه و برای فرد ضرر داره .

حالا بنظرتون این نوشته درسته یا نه ومن با این کار موجب ایجاد عفونت در آلتم شده ام .

موفق باشید.

از خروج منی خوداری نکنيد اما می توايند تمرينی رو که نوشتم انجام بدين و از توليد اسپرم و منی خوداری کنيد ولی اگر توليد شد از خروج آن خودداری نکنيد.

شاداب باشيد

8. MROT5 نوشته است: سلام خدمت بزرگواران و عزیزان این سایت جامع و علمی

موفق باشید.

سلام -  البته با يكبار جلوگيري از خروج مني دچار عفونت نميشي عفونت در اثر ميكروارگانيسمهاست. ولي مني بايد بطور طبيعي خارج بشه تا به اندامهاي داخلي كه منقبض ميشن مثل پروستات و وزيكول سمينال فشاري وارد نشه . خارج كردن آلت هنگام انزال- نزديكي منقطع- براي جلوگيري از بارداري روش موثري نيست وضمنا شما چرخه طبيعي واكنش جنسي رو در جايي قطع ميكني كه از نظر رواني مناسب نيست بجاش ميشه از كاندوم استفاده كرد يا قرصهاي روزانه

تشکر شده توسط : ROHAM و 1 کاربر ديگر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید