شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

حساسیت بی جای من در مورد آب منی

1. با سلام.
    من و همسرم در رابطه جنسي هيچ گونه مشکلي با هم نداريم.تنها چيزي که وجود دارد و اين است که من با ديدن يا حس کردن آب مني ايشان روي بدنم احساس تهوع پيدا مي کنم.
    احساس مي کنم اين عکس العمل ناخوداگاه من سبب ناراحتيشان مي شود اگرچه که در آن لحظه بيشتر سعي در آرام کردن من دارد.(يکبار نارضايتي خود را اينطور ابراز کردند که از اين موضوع استنباط مي کنند که من علاقه اي به ايشان ندارم)

آيا اين عکس العمل عليرغم گذشت يکسال از ارتباط طبيعي محسوب مي شود؟
    براي رفع آن چه کاري مي توانم انجام دهم؟

با تشکر از پاسخگويي شما

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. ehlame

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    خوب میدونید معمولا اینجوریه که وقتی طرف مقابلتو دوس داری همه کاری بخاطرش انجام میدی،حتی بعضی خانوما به رابطه ی مقعدی تن میدن به خاطر همسر یا شریکشون با اون همه درد غیر قابل تحملش!
    ایشون هم اگر ناراحت میشن به همین دلیله!
    من خودم اوایل دوران نامزدیم یکم مثل شما بودم.ولی با گذشت 5 ماه الان دیگه اون حسو ندارم.
    به نظرم باید به مرور زمان این حالتتون خوب بشه،یهنی خودت باید بخوای...
    من خودم علاقه ی زیادم به نامزدم باعث شد به مرور در حین رابطه حواسم جمع خودش بکنم و دیگه اون حس تهوع و بدی آب منی اذیتم نکنه.
    اون لحظه سعی کن توجهی به آب منی نداشته باشی و حواستو کاملا جمع همسرت بکن،ایشالا خوب میشه

تشکر شده توسط : 7 کاربر
  3. عرض ادب.اولین فعالیت بنده تو این سایت مصادف شد با این مطلب:
    اتفاقا بنده هم مترصد این پرسش بودم که کلا حس خانم ها نسبت به اسپرم آقایون یعنی همسرشون یا شریک جنسیشون چیه!تعارف نداریم خود بنده بعنوان یه مرد خیلی از اسپرم خودم بدم میاد و برام غیر قابل تحمله،من که مردم اینطورم میخواستم ببینم خانم ها همینطورند یا شهوتشون باعث میشه حس خوشایندی نسبت به اسپرم داشته باشن؟لطفا جامع توضیح بدید

پیشاپیش از جواب عزیزان صاحب نظر ممنونم

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  4. MROT5

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام

ریختن آب منی روی بدن حالا خیلی هم کار بدی نیست هر چند میشه این کارو هم نکرد

اما من خودم باخوردن آب منی توسط بعضی از آقایون و خانمها بشدت مخالفم و کار کثیفیه

نمیدونم چطوری میتونن آب منی رو بخورن .

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  5. سلام
    من هم دقیقا همین حس شما رو دارم
    وقتی منی شو روی تنم میریزه مخصوصا جایی که من میبینم یا بوشو حس میکنم حالت تهوع میگیرم
    اما سعی میکنم بهش فکر نکنم
    چون دوست ندارم ازم ناراحت بشه
    الان چند ماهه که عقد کردم و سعی میکنم طوری برنامه  ریزی کنم که اگر مجبوره روی بدنم بریزه جایی باشه که زیاد نبینم
    امیدوارم حساسیت شما هم کمتر بشه

6. hasti90

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام .
    2ماهه ازدواج کردم . در این مدت تا حالا نتونستم از طریق دخول به اوج ارگاسم برسم.دفعات اولیه  شروع رابطه با همسرم درد زیادی داشتم و چون نمی توانستم تمرکز کنم  لذتی برام نداشت .فقط از قرار گرفتن آلت درون واژن خوشم میاد.
    الان دیگه مثل اوایلش درد ندارم ولی باز هم نمیتونم به اوج برسم و ارگاسم بشم. خواهش میکنم راهنمایی کنید ایراد از کجاست .
    البته همسرم دخول را زمانی انجام میده که من کاملا آماده هستم
    یعنی ممکنه من هیچوقت از طریق دخول به ارگاسم نرسم؟

با عرض معذرت امکان ارسال مطلب جدید وجود نداشت و سوالم را اینجا مطرح کردم

7. hasti90 نوشته است: سلام .
    2ماهه ازدواج کردم . در این مدت تا حالا نتونستم از طریق دخول به اوج ارگاسم برسم.دفعات اولیه  شروع رابطه با همسرم درد زیادی داشتم و چون نمی توانستم تمرکز کنم  لذتی برام نداشت .فقط از قرار گرفتن آلت درون واژن خوشم میاد.
    الان دیگه مثل اوایلش درد ندارم ولی باز هم نمیتونم به اوج برسم و ارگاسم بشم. خواهش میکنم راهنمایی کنید ایراد از کجاست .
    البته همسرم دخول را زمانی انجام میده که من کاملا آماده هستم
    یعنی ممکنه من هیچوقت از طریق دخول به ارگاسم نرسم؟

با عرض معذرت امکان ارسال مطلب جدید وجود نداشت و سوالم را اینجا مطرح کردم

دوست عزیز بهتره حالت های مختلف نزدیکی رو امتحان کنید
    قبل از نزدیکی حتما آماده باشید و تمرکز کنیدو....

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  8. با سلام
    دوست عزیز حساسیت شما دراین باره بی مورد می باشد که باعث رنجش همسر شما از عکس العمل منفی شمادر این باره میشه شما سعی کنید این قضیه رو در درون خودتون اصلاح کنید و اگه احیانا موفق نشدید میتونید با همسرتون صحبت کنید و به ایشون بگید که ایا راضی میشه مایع منی رو بعد از رابطه جنسی روی بدن خودش بریزه و احساسش رو در این مورد بخواهید (سعی کنید نگاه خودتون رو به همسرتون بفهمونید) البته اگه مشکل رو پیش خودتون حل کنید خیلی بهتره چون همسرتون  ممکنه که فکر کنند که شما از ایشون خوشتون نمیاد و این مساله مشکل ساز بشه

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید