شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

ممکنه باردار باشم؟

1. سلام به همه خوبید؟منکه خوب نیستم دارم دق میکنم سبا هستم 23 ساله خواهش میکنم هر کی میتونه کمکم کنه من روز16ماه پیش  پریود شدم  و روز 11 ماه با نامزدم رابطه داشتم و اون منیشو ریخت تو مقعدم تقصیری نداشت نتونست خودشو کنترل کنه(ببخشید که راحت صحبت میکنم) من دستم به منیش خورد و دستم به واژنم خورد سریع رفتم شستم ولی از همون روز دارم دیوونه میشم انقد هول شدم که اصلا روش جلوگیری اورژانسی از یادم رفت و الآن تقریبا 8 روز که من تاخیر دارم و پریود نشدم البته پریودای من منظم نیست 2 یا 3 روز همیشه تاخیر دارم البته یکم خورده درد دارم مثل دل درد و زانو درد 2روزه دل درد گرفتم ولی به جای پریود شدن یه مایع شیری رنگی همیشه میاد ازم ترخدا اگه میدونید بگید مشکلم چیه اگرم زبونم لال باردارم بگید چیکار کنم که پریود بشم خانواده های ما خیلی رو این مسئله تعصب دارن اگرم اونا منو نکشن اگه باردار باشم خودمو خلاص میکنم من منتظرم اگه میشه سریع منو از نگرانی دربیارید

2. دوست عزیز این سوال رو باید توی تاپیک "آیا احتمالا بارداری هست؟" مطرح میکردید.

اول از همه که باید بگم دقیق و روشن تاریخ ها رو مطرح نکردید، فرمودید روز 16 ماه پیش(یعنی اسفند) پریود شدید و روز 11 ماه رابطه داشتید، آیا منظورتون این بود که روز 11 ام فروردین ماه رابطه داشتید؟ یا اینکه روز 11ام پریودتون؟ اگه رابطتون روز 11 فروردین بوده که میشه روز 25ام پریودتون و حتی 1 درصد هم احتمالا حاملگی وجود نداره(حتی اگه پریودهاتون خیلی نا منظم و طولانی باشه). اما اگه منظورتون این بوده که روز 11ام پریودتون رابطه داشتید نه اینکه احتمال خیلی زیادی برای حاملگی وجود داشته باشه اما حداقل میشه گفت صفر نیست.
    اما نکته ای که بیش از این تاریخ ها باید بهش توجه کنید اینه که نوع رابطه ای که داشتید به شکلی بوده که حتی اگه در روزهای پرخطر و تخمک گذاری هم بوده باشید بازهم احتمال بارداری خیلی کمه چه برسه به اینکه احتمالا شما رابطتون روز 25ام پریودتون(با توجه به گفته خودتون) بوده.
    در یک کلام اگه رابطتتون روز 11 فروردین بوده خیالتون راحت باشه و کوچیکترین نگرانی به خودتون راه ندید.

تشکر شده توسط : 3 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید