شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

عدم خونریزی از پرده بکارت و دفعات نزدیکی

1. سلام من قبلا با2تا پسر نزديکي داشتم اما نه براي بار اول نه هيچوقت ديگه خون نيومد ولي هر دفعه درد بيشتري داشتم و حس ميکنم دهانه واژنم تنگتر شده به 2تا متصص زنان مراجعه کردم که هر کدوم يه چيزي گفتن يکي گفته کاملا بکارتم پاره شده اما اون يکي گفته يکميش پاره شده اما هيچکدوم درمورد دليل خون نيومدن چيزي نگفتن اولا ميخوام بدونم چرا خون نيومده واينکه از کجا بفهمم حرف کدوم دکتر درسته و يه سوال ديگه شنيدم پزشک قانوني ميتونه تعداد دفعات نزديکي را تشخيص بده حقيقت داره يعني هرچقدر هم که زمان بگذره بازم ميتونه تشخيص بده؟آيا راهي هست که پزشک قانوني نتونه تعداد دفعاتشو تشخيص بده تورو خدا زود جوابمو بدين

2. دوست عزیز من با توجه به دانسته های شخصی خود و مطالعاتی که در این سایت کردم جواب

شما رو می دم انشا.. خود دکتر هم به طور کامل جواب شما رو خواهند داد .

در مورد شما 2 حالت ممکنه وجود داشته باشه 1) پرده بکارت شما از نوع ارتجاعی باشه و موقع

نزدیکی پاره نشده باشه 2) پرده بکارت شما پاره شده باشه ولی با توجه به شرایط بدنی تون

خونریزی نداشته باشین (پاره شدن پرده بکارت همیشه باخونریزی همراه نیست ) برای اطمینان

می تونین به یک متخصص دیگه مراجعه کنین ولی به یاد داشته باشین در هر 2 شرایط نزدیکی

شما توسط پزشک قانونی قابل تشخیص است .

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. konjkavjoon نوشته است: دوست عزیز من با توجه به دانسته های شخصی خود و مطالعاتی که در این سایت کردم جواب

شما رو می دم انشا.. خود دکتر هم به طور کامل جواب شما رو خواهند داد .

در مورد شما 2 حالت ممکنه وجود داشته باشه 1) پرده بکارت شما از نوع ارتجاعی باشه و موقع

نزدیکی پاره نشده باشه 2) پرده بکارت شما پاره شده باشه ولی با توجه به شرایط بدنی تون

خونریزی نداشته باشین (پاره شدن پرده بکارت همیشه باخونریزی همراه نیست ) برای اطمینان

می تونین به یک متخصص دیگه مراجعه کنین ولی به یاد داشته باشین در هر 2 شرایط نزدیکی

شما توسط پزشک قانونی قابل تشخیص است .

فقط اینو بیافزایم که بکارت شما از بین رفته شک نکنید
    پزشکی که تشخیص داده بکارت شما قسمتیش از بین رفته کاملا اشتباه کرده
    پزشکی قانونی میتونه داشتن رابطه رو مشخص کنه نه تعداد دفعات رو
    بکارت شما به نوعی است که خونریزی نداشته هنگام ازاله هر نوعی میتونه باشه ارتجاعی و حلقوی عموم بکارتهایی هستند که خونریزی ندارند (البته نه همشون بلکه در مواردی)

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  4. سلام سئوالی داشتم .

من سه سال پیش ازدواج کردم و بعد از اولین نزدیکی زائده ای مثل یه تکه گوشت همراه کمی خون ازم خارج شد .

بعد از سه سال هنوز برام جای سئواله که اون زائده چه بوده ؟ آیا تکه ای از پرده بکارتم بوده؟

ممکنه پرده بکارتم نوع تیغه ای بوده باشه و اون زائده همون تیغه بوده ؟؟؟؟؟؟؟؟

ممنون میشم اگه اطلاعی دارید پاسخ بدید.

5. pendar63 نوشته است: سلام سئوالی داشتم .

من سه سال پیش ازدواج کردم و بعد از اولین نزدیکی زائده ای مثل یه تکه گوشت همراه کمی خون ازم خارج شد .

بعد از سه سال هنوز برام جای سئواله که اون زائده چه بوده ؟ آیا تکه ای از پرده بکارتم بوده؟

ممکنه پرده بکارتم نوع تیغه ای بوده باشه و اون زائده همون تیغه بوده ؟؟؟؟؟؟؟؟

ممنون میشم اگه اطلاعی دارید پاسخ بدید.

بله احتمالا مربوط به کارتتون بوده و چیز خاصی نیست
    بعضی از بکارتها به سختی از بین میروند و هنگام ازاله یه همچین مواردی رو به همراه دارند

6. سلام
    بعد از رابطه ی که داشتم و خون ریزی که تا 5روز ادامه داشت دوباره به پزشک مراجعه کردم که ایشون گفتن پرده من حلقوی خیلی ضخیم بوده و با وجود درد و خون ریزی که داشتم فقط قسمت ساعت 3 پرده پاره گی خیلی عمیقی ایجاد شده.میشه در مورد پارگی پرده حلقوی  اطلاعاتی در اختیارم بذارین؟ چون من درد خیلی زیادی موقع پارگی داشتم و واقعا نمیتونم این درد یکبار دیگه تحمل کنم

7. shahrzad1 نوشته است: سلام
    بعد از رابطه ی که داشتم و خون ریزی که تا 5روز ادامه داشت دوباره به پزشک مراجعه کردم که ایشون گفتن پرده من حلقوی خیلی ضخیم بوده و با وجود درد و خون ریزی که داشتم فقط قسمت ساعت 3 پرده پاره گی خیلی عمیقی ایجاد شده.میشه در مورد پارگی پرده حلقوی  اطلاعاتی در اختیارم بذارین؟ چون من درد خیلی زیادی موقع پارگی داشتم و واقعا نمیتونم این درد یکبار دیگه تحمل کنم

بکارت شما بگونه ای هست شاید با زایمان از بین بره
    یکبار دیگه امتحان کنید به احتمال نباید درد اولیه رو داشته باشید
    اگر در موارد بعدی بکارتتون کامل از بین نرفت به پزشک متخصص مراجعه کنید تا با یک جراحی کوچک بکارتتون برداشته بشه

تشکر شده توسط : 4 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید