شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

كم مويي نامزدم

1. با سلام و خسته نباشيد
    من الان 7 ماهه كه نامزد كردم ،تو اين 7 ماهه فقط 3 با با هم رابطه جنسي داشتيم چون ايشون اصلا علاقه اي نشون نميدن و ميگن كه اين روابط خيلي براش مهم نيست ، يك دو بار كه من ايشون رو ديدم و برام سوال شده اينه كه اصلا سينه اش مو نداره ، اطراف آلت تناسليش هم موهاي خيلي كم شبيه مو دست هست،راستي ريشاشم يكي بود يكي نبود هست ، از خودش كه پرسيدم ميگه كم مو هستم ولي من ميترسم مشكل هورموني داشته باشه و همچنين در آينده بچه دار نشيم ،چون ايشون از لحاظ احساسي هم خيلي بي احساسه طوري كه اگه من 2 ساعتم پيشش باشم بهم دستم نميزنه مگه خودم ....

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  2. sara4720 نوشته است: با سلام و خسته نباشيد
    من الان 7 ماهه كه نامزد كردم ،تو اين 7 ماهه فقط 3 با با هم رابطه جنسي داشتيم چون ايشون اصلا علاقه اي نشون نميدن و ميگن كه اين روابط خيلي براش مهم نيست ، يك دو بار كه من ايشون رو ديدم و برام سوال شده اينه كه اصلا سينه اش مو نداره ، اطراف آلت تناسليش هم موهاي خيلي كم شبيه مو دست هست،راستي ريشاشم يكي بود يكي نبود هست ، از خودش كه پرسيدم ميگه كم مو هستم ولي من ميترسم مشكل هورموني داشته باشه و همچنين در آينده بچه دار نشيم ،چون ايشون از لحاظ احساسي هم خيلي بي احساسه طوري كه اگه من 2 ساعتم پيشش باشم بهم دستم نميزنه مگه خودم ....

سلام . البته كم مويي الزاما نشانه كمبود هورمون مردانه نيست وممكنه جنبه ارثي داشته باشه ولي اينكه موهاي نواحي تناسلي نازك باشه وشخص تمايل جنسي كمي داشته باشه شك به اختلال هورموني ميره بهتره به متخصص غدد يا اگه در دسترس نبود متخصص داخلي مراجعه وآزمايش خون -تستوسترون و پرولاكتين - بده در صورت طبيعي نبودن درمان دارويي لازمه

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 7 کاربر ديگر
  3. سلام. احتمالا مشکلی داره چون همه آقایون هیچ وقت به رابطه جنسی جواب رد نمی دن و در همه حال آمادگی شو دارن

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  4. سلام این به شرایط شما بستگی دارد تنها چیزی که میشه از این طریق به شما پیشنهاد کرد اینه که سریعتر تحت نظر متخصص دنبال جواب باشین مگر اینکه نتوانید این موضوع را براحتی با نامزدتان مطرح کنید که این معذوریت بعدا برایتان احتمالا گران تمام خواهد شد چو ن نیازهای غریزی در صورت ارضا نشدن زندگی را سخت می نماید که یکی از صدش وجود فرزند می باشد من شک دارم که توضیح تان برای همان دو مرتبه نزدیکی هم استاندارد زناشویی را داشته است تجربه ثابت کرده این گذشتهای اولیه بعدا تبدیل به مطالبات سنگینی خواهد شد ومایه فتنه میشود

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  5. چيزي كه هست تو همون دو سه باري كه با هم بوديم خيلي خوب تونستيم نياز هم رو برطرف كنيم، مشكلي كه هست اصلا من نمي تونم اين موضوع  هورموني رو باهاش مطرح كنم چون ميترسم ناراحت بشه و از دستش بدم ،( يه بار كه بعد از رابطه جنسي بهش گفتم  چرا اين همه كم مويي و ممكنه بچه دار نشيم البته با شوخي اونم گفت تا حالا امتحان نكردم و من ديگه نتونستم  حرفي در اين مورد بزنم )يادمه تو صحبتهاش گفت كه يك بار تصادف كرده و از ناحيه كمر آسيب بدي ديده  كه نمي تونم پاشو تا يه جاي خاص بيشتر بالا ببره ، راستي روي شكمش تا نزديك آلت تناسليش هم يك بريدگي بزرگ هست كه بخيه شده كه ميگه اونم به خاطر تصادفه ،جالبتر اينه كه ميگه بخاطر بالا بودن طول بخيه شكمش  از سربازي معاف شده آيا امكانش هست ؟؟؟؟

6. با سلام اگر فعلا نمی تونی بهش بگی اول با یک متخصص غدد مشورت کن و ازش راهکار بخواه اگر بخوای من می تونم شماره یک متخصص غدد بهت بدم.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  7. ميخاستم بپرسم اين مشكل هورموني ميتونه حل بشه ، يعني قابل درمان هست ،چطوري با نامزدم مطرحش كنم ؟كمك كنيد آخه مدام به سرم ميزنه كه نامزديمو به هم بزنم .

8. سلام دوست خوبم ، خوب نامزدیتون عقد رسمیه یا نه؟ و اینکه آیا مطمئیند ایشون با میل به خواستگاری شما اومدن ؟ همون طور که خودتون گفتید تو چند باری که با هم بودید هردو از رابطه راضی بودید، منظورم اینه که ممکنه ایشون به کس دیگه ای علاقه مند باشند و حالا بنا به دلایلی مثلا مخالفت خانوادشون با اون دختر مجبور شدن به نامزدی با شما تن بدهند و الانم نیازشون رو با اون خانم رفع کنن. این مورد رو مطرح نکردم که تو دلتون خالی شه ،یکی از دوستام همین مشکل رو داشت و از بی مهری نامزدش رنج می برد و بعد فهمید که قضیه ای از این قراره ، این مطللب رو با توجه به اینکه گفتید دنبال به هم زدن نامزدیه عنوان کردم.

حس می کنم به کمک یکی از اعضای خانواده این مورد رو هم بررسی کنید.
    و پیشنهاد میدم از ازدواج با کسی که حرف از جدایی می زنه منصرف شید چون عواقب روحی بدی براتون داره.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید